آموزش بافت موی جدید ویژه خوش سلیقه ها

بافت موی جدید

یکی از گزینه‌های خوب و عالی برای خانم‌هایی که موی بلند دارند و می‌خواهند به مهمانی بروند بافتن مو است! اگر بافت موی جدید را بلد باشید، برای آماده شدن برای مهمانی از رفتن به آرایشگاه و کلی وقت و هزینه اضافی بی‌نیاز می‌شوید. خانم‌های خوش ذوق روزچینی تو این مقاله دو نوع بافت موی جدید را آموزش می‌دهیم، ممنون که هستین…?

مدل موی حصیری

برای اینکه مدل بافت حصیری نمای زیباتری داشته باشد روی موهای‌تان را با اتو مو صاف کنید و برس بزنید.

از بالای پشت سر یک دسته مو جدا کنید و به دو دسته تقسیم کنید. موها را به صورت ضربدری روی هم قرار دهید طوری که دسته موی سمت راست روی سمت چپی باشد. یک دسته موی دیگر از سمت راست جدا کنید و بکشید زیر دو دسته موی دیگر. حالا موی وسطی را زیر دو دسته دیگر بکشید.

یک دسته موی جدید از سمت چپ جدا کنید و در زیر راست‌ترین مو قرار دهید. به همین ترتیبی که در ویدئو می‌بینید کار را ادامه دهید. شاید برای کسانی که برای اولین بار این کار را انجام می‌دهند این کار کمی پیچیده و مشکل باشد، اما با تمرین و تکرار در این کار حرفه‌ای خواهید شد.

بافت موی جدید و متفاوت

برخی مواقع دلتان می‌خواهد برای یک دورهمی و جمع دوستانه خیلی متفاوت ظاهر شوید! حالا جدای از اینکه دنبال مدل لباس شیک و جدید هستید، قطعا میخواهید مدل موی تان هم خاص باشد، در ویدئوی زیر یک نوع بافت موی جدید را به شما آموزش می‌دهیم که برای هر قسمتی از سر می‌توانید از آن استفاده کنید، مطمئن باشید دوستان‌تان هم از شما خواهند پرسید که چطور این کار را انجام دادید؟ آن وقت باید این ویدئوی روزچین را برای آنها پخش کنید!

از دست ندهید:  مراقبت از پوست خشک و حساس با ماسک صورت

برای این بافت مو، یک دسته موی بزرگ را در دست بگیرید و به چهار قسمت کوچک تقسیم کنید.

طبق ویدئوی بالا موها را ببافید. هر جای کار که احساس کردید اشتباه رفتید، از ابتدا شروع کنید چون نتیجه درستی نخواهید گرفت. در نهایت وقتی بافت را به انتها رساندید، دسته وسطی را در دست نگه داشته و باقی موها را به سمت بالا بکشید.

خیلی بهتون میاد، مبارک باشه?

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه