پنج قدم تا معروف شدن در اینستاگرام

افزایش فالور در اینستاگرام

با به بازار آمدن گوشی های هوشمند، اپلیکیشن‌های بسیاری وارد بازار شدند. اینستاگرام از جمله اپ‌هایی بود که توانست از دوربین گوشی‌ها استفاده کند و طرفداران بسیاری پیدا کند. به طوری که امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که حساب اینستاگرام نداشته باشد و با کارآیی این برنامه آشنایی نداشته باشد. خیلی‌ها هم توانستند با این برنامه معروف شوند و طرفدار پیدا کنند. معروف شدن در اینستاگرام کار سختی نیست ولی باید یک سری اصول را بدانید و از آنها پیروی کنید. برای معروف شدن در اینستاگرام این مقاله روزچین را دنبال کنید.

برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

آیا با 15 ماده غذایی قاتل چربی خون آشنا هستید؟ 
اگر به دنبال راهی بی‌دردسر برای کم کردن کلسترول خون هستید این کتاب الکترونیکی برای شماست
کافی است نشانی ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک نسخه از این کتاب ارزشمند را رایگان برای شما بفرستیم​

پنج قدم تا معروف شدن در اینستاگرام

معروف شدن در اینستاگرام
اپلیکیشن اینستاگرام

۱ – شما در اینستاگرام دو نام مختلف خواهید داشت. یک نام کاربری که از طریق آن آدرس صفحه شما مشخص خواهد شد و دیگری یک نام قابل تغییر که در هنگام جستجو در کنار نام کاربری شما نمایش داده می‌شود. نام کاربری باید منحصر به فرد باشد. سعی کنید از نامی مشخص و شفاف و بدون کاراکترهای عجیب و غریب استفاده کنید. این نام اگر پیوسته باشد راحت‌تر به خاطر سپرده می‌شود. نام دوم را هم در ارتباط با نام کاربری انتخاب کنید. اینطور در جستجوها راحت‌تر و بهتر دیده می‌شوید.

۲ – برای معروف شدن در اینستاگرام باید صفحه خود را به صورت عمومی در دسترس قرار دهید. در غیر اینصورت غیر از دوستان شما از دیگر شبکه‌های اجتماعی و لیست مخاطبان شما افراد دیگری قادر به دیدن پست‌های شما نخواهند بود. البته بعضی‌ها وقتی معروف شدند صفحه خود را از حالت عمومی خارج می‌کنند.

از دست ندهید:  تصاویر عاشقانه و زنده شدن خاطرات رمانتیک
معروف شدن در اینستاگرام
انتشار عکس در اینستاگرام

۳ – بیوگرافی شما تنها باید شامل ۱۵۰ کاراکتر باشد؛ اما همین تعداد کم، روح و جوهره پروفایل شما را شامل می‌شود. برای اینکه در نتایج جستجوی افراد باشید تنظیم درست این قسمت اهمیت بالایی دارد. هویت خودتان را شفاف بنویسید مثل نویسنده، ورزشکار یا هر چیز دیگری که هستید. موقعیت مکانی و محل زندگیتان را به درستی تنظیم کنید. از فالورهای خود بخواهید از هشتگ‌های به خصوصی در پست های خود استفاده کنند تا با آنها پیدا کردن بقیه پست‌های شما را راحت‌تر کند. در پروفایل می‌توانید لینک ارتباطی دیگر خود را وارد کنید. تعداد این لینک‌ها نامحدود است. اما تنها لینکی که در قسمت وب سایت قرار می‌دهید قابل کلیک است.

۴ – عکس های با ارزش و با کیفیت را در اینستاگرام قرار دهید. اگر عکس‌هایی که خودتان گرفته‌اید را می‌خواهید پست کنید قبل از انتشار آن را ویرایش کنید. ویرایشگر پیش فرض اینستاگرام امکانات خوبی دارد؛ اما اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر بسیاری وجود دارند که امکانات و قابلیت‌های بسیاری را در اختیارتان قرار می‌دهند.

۵ – هشتگ‎ها به عنوان یک رکن اصلی در اینستاگرام محسوب می‎شوند و در دیده شدن بیشتر شما نقش به سزایی دارند. برای هر تصویر خود یک تعداد مشخص (حداکثر ۲۰) هشتگ انتخاب کنید. پیدا کردن و انتخاب هشتگ مناسبی که کاربران دیگر نیز مشغول استفاده از آن هستند ممکن است تا حدودی زمانبر باشد؛ اما ارزشش را دارد. برای شروع سعی کنید از هشتگ‌های جزئی تر یا هشتگ‌هایی که موقعیت مکانی را نشان می‌دهند بهره ببرید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه