بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی

اکثر عروس خانم‌ها سعی می‌کنند در لیست جهیزیه خود حتما یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی بازار را داشته باشند. روزچین در این مقاله به بررسی پنج مورد از بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی از برندهای مختلف پرداخته و تک تک آنها را با جزئیات به شما معرفی کرده است، تا به انتها این راهنمای خرید را دنبال کنید.

نباید از یاد ببریم که ممکن است داشتن یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی هم ممکن است چالش‌برانگیز باشد. این موضوع بیشتر به خاطر این است که بعضی‌ها می‌گویند قبلا یکی از آن‌ها را خریده‌اند ولی به دردشان نخورده و مجبور شده‌اند یک مدل بزرگش را بخرند. آیا شده از خودتان بپرسید چرا تولیدکننده بزرگ هنوز به تولید ماشین ظرفشویی رومیزی ادامه می‌دهند؟

بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی

برای خرید یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی باید محصولات مختلف موجود در بازار را با توجه به بودجه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اید بررسی کنید. در ادامه برترین‌های این محصولات را با مشخصات و قیمت حدودی آنها آورده‌ایم تا برای خرید خیالتان راحت باشد.

ماشین ظرفشویی زیرووات ZDCF6

بهترین مارک ماشین ظرفشویی
ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDCF6

یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی محصول زیرووات است. ظرفیت استفاده این مدل برای شش نفر است، ارتفاع آن ۴۴۰ میلیمتر، میزان مصرف انرژی +A، همراه با شش برنامه شستشو، قابلیت برنامه‌ریزی زمان شروع به کار و حتی نشانگر میزان مایع.

قیمت مناسب ماشین ظرفشویی زیرووات ZDCF6 دلیلی است که نظر شما را جلب می‌کند. این ماشین با ابعاد کوچک برای یک خانواده بزرگ مناسب است اما سبد استفاده شده در آن بسیار کوچک است. طوری که شاید در نگاه اول نتوان برای شستن ظرف‌ها به آن اعتماد کرد.

در عوض طراحان یک سبد کاملا تقسیم‌بندی شده در اختیار ما گذاشته‌اند تا چیدن ظرف‌ها آسان باشد. شش برنامه اتوماتیک موجود در ماشین ظرفشویی زیرووات ZDCF6 کمک می‌کند ظرف‌ها با هر میزان کثیفی کاملا تمیز شوند. عملکرد نهایی این دستگاه رضایت بخش است.
✅قیمت حدودی: یک میلیون و ۳۷۵ هزار تومان

ماشین ظرفشویی بوش SKS51E28EU

بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی
ماشین ظرفشویی بوش مدل SKS51E28EU

خصوصیات ماشین ظرفشویی بوش SKS51E28EU عبارتند از ظرفیت استفاده برای شش نفر، ارتفاع ۴۵۰ میلیمتر، عمق ۵۰۰ میلیمتر، پهنا ۵۵۱ میلیمتر، میزان متوسط مصرف آب در هر مرتبه معادل هفت لیتر، دارای پنج برنامه متفاوت شستشو، سنسور میزان آب و تشخیص خودکار مواد شوینده و مجهز به فیلتر سه لایه.

ماشین ظرفشویی بوش SKS51E28EU به اندازه یک کنسول پلی‌استیشن سونی کم سر و صدا است اما طراحی ساده و چشم‌نواز آن بسیار قابل تحسین است. این ماشین ظرفشویی در هر بار شستشو هفت لیتر آب بیشتر مصرف نمی‌کند.

ماشین ظرفشویی بوش SKS51E28EU اما هنوز جای کمی برای ظرف‌های شما دارد و تعداد برنامه‌های شستشوی آن کم است اما سنسور تشخیص میزان آب و میزان خودکار مواد شوینده فناوریهای بسیار کاربردی این محصول آلمانی است.

شاید تنهای نقطه ضعیف این ماشین ظرفشویی، اول از همه قیمت بالای آن و سپس نداشتن صفحه نمایشگر شستشو است که به ما نشان نمی‌دهد چقدر از زمان شستشو باقی مانده است.
✅قیمت حدودی: دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان

ماشین ظرفشویی پاکشوما DTP80960PS1

ارزانترین و بهترین ماشین ظرفشویی
ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل DTP80960PS1

به طور خلاصه ماشین ظرفشویی پاکشوما DTP80960PS1 این قابلیت‌ها را دارد: ظرفیت هشت نفره، ارتفاع ۵۹۰ میلیمتر، عمق ۵۰۰ میلیمتر، پهنا ۵۵۰ میلیمتر، میزان مصرف انرژی A، متوسط مصرف ۱۴ لیتر در هر مرتبه شستشو، میزان تولید صدا ۴۵ دسی‌بل با شش برنامه اتومات شستشو.

از دست ندهید:  بهترین اتوهای مخزن‌دار برای افراد شیک‌پوش

این ماشین ظرفشویی وطنی را شاید از نظر زیبایی نتوان با بوش آلمان مقایسه کرد اما از نظر اندازه و ظرفیت از هر دو محصول قبلی در وضعیت بهتری قرار دارد. بزرگترین مزیت ماشین ظرفشویی پاکشوما DTP80960PS1 تعداد طبقات در نظر گرفته شده آن است که اجازه می‌دهد ظرف‌های کثیف را در فضای بزرگتری قرار دهید.

در مقام مقایسه قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما DTP80960PS1 تقریبا با ماشین ظرفشویی زیرووات برابر است اما از ماشین ظرفشویی بوش ارزان‌تر است. اما میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی پاکشوما تقریبا دو برابر محصولات قبلی است. این محصول و زیرووات به مدت یک سال و نیم توسط یکی از شرکت‌های ایرانی ضمانت دارند.
✅قیمت: یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان

ماشین ظرفشویی میدیا ۳۸۰۲F-WQP8

ماشین ظرفشویی میدیا
ماشین ظرفشویی میدیا مدل ۳۸۰۲F-WQP8

ماشین ظرفشویی میدیا ۳۸۰۲F-WQP8 از این قابلیت‌ها بهره می‌برد: ظرفیت هشت نفر، میزان مصرف آب ۸ لیتر در هر بار شستشو با ۷ برنامه شستشو.

ابعاد ماشین ظرفشویی میدیا ۳۸۰۲F-WQP8 کوچک است اما ظرفیت شستشوی ۸ نفره را دارد. این ماشین لباسشویی مجهز به قفسه مخصوص بشقاب و ظروف بزرگ است و یک و نیم طبقه مخصوص قاشق و چنگال دارد.

در قسمت بالایی بدنه ماشین ظرفشویی میدیا ۳۸۰۲F-WQP8، یک پنل افقی تنظیمات تعبیه شده است که زمان شستشو، انتخاب برنامه و بقیه کارها در آن انجام می‌شود. یک نمایشگر LED نیز در میانه این پنل وجود دارد. قابلیت سیستم تمیز کننده SelfClean برای این ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است.
✅قیمت: یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

ماشین ظرفشویی سینجر DWS-M3802S

قیمت ماشین ظرفشویی
ماشین ظرفشویی سینجر مدل DWS_M3802S

ماشین ظرفشویی سینجر DWS-M3802S برای خانواده‌های کم جمعیت یا مهمانی‌های کوچک کاربرد دارد، ظرفیت این ماشین ظرفشویی هشت نفره است و شش برنامه شستشو و دو سبد دارد. در سبد پایینی بشقاب‌ها و ظروف بزرگ و حتی قابلمه‌های کوچک و در سبد بالایی لیوان‌ها و فنجان‌ها جای می‌گیرند.

محل ریختن پودر و مواد شوینده روی در ماشین ظرفشویی سینجر DWS-M3802S تعبیه شده است. در سمت بیرونی دستگاه نشانگرها و دکمه‌های کنترلی آن در نظر گرفته شده است. مصرف انرژی این محصول کمی بیشتر از قبلی است و تعداد برنامه‌های شستشوی آن کمتر است. خر خوب اینکه این محصول کاملا ایرانی است.
✅قیمت: یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان

جمع‌بندی و توصیه روزچین!

قبل از خرید، باید بدانید که هدف شما از خرید ماشین ظرفشویی چیست؟ شستن روزانه ظروف خودتان یا کمک حالی برای مهمانی‌های پر جمعیت!؟

اگر می خواهید اجازه ندهید مهمان‌هایتان به زحمت بیفتند و بعد از ضیافت، مشغول شستن ظرف‌ها شوند یا بعد از مهمانی خودتان به تنهایی آن همه ظرف را بشویید بهتر است از خرید ماشین ظرفشویی رومیزی خودداری کنید و از همان ابتدا یک ماشین ظرفشویی بزرگ بخرید که همیشه برایتان کارآمد باشد.

اگر اهل مهمانی‌های پر جمعیت هستید حتی اگر بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی را بخرید، چون ظرفیتش کوچک است برایتان کارایی نخواهد داشت.

امیدواریم این راهنمای خرید برای خانم‌های خانه و عروس خانم‌ها مفید باشد. اگر شما از ماشین ظرفشویی رومیزی استفاده می‌کنید، از تجربیات خودتان برای ما بنویسید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

یک دیدگاه

  1. اکثر عروس خانم‌ها سعی می‌کنند در لیست جهیزیه خود حتما یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی رومیزی بازار را داشته باشند.
    چرا به جای اینکه تجملاتو از جهیزیه ها حذف کنیم و باعث آسون تر شدن شروع یه زندگی بشیم با این حرفا روز به روز دامن میزنیم به این چشم و هم چشمی ها

افزودن دیدگاه