بهترین سریال‌های کره‌ای (این فهرست مدام به روز می‌شود)

بهترین سریال‌های کره‌ای
بهترین سریال‌های کره‌ای

سلام به عاشقان و دوستداران سریال‌های کره‌ای، فرهنگ کره‌ای و زبان کره‌ای. ? روزچین در این مقاله قصد دارد به معرفی چند سریال برتر کره‌ای بپردازد. البته لازم است که بگوییم در این لیست، در مورد سریال‌هایی که از تلویزیون پخش شده است، صحبتی نکردیم. همچنین معرفی بهترین سریال‌های عاشقانه، کمدی، اکشن و درام کره‌ای را به مرور منتشر خواهیم کرد. با ما و معرفی بهترین سریال‌های کره‌ای همراه باشید…

بهترین سریال‌های کره‌ای

قبلاً سریال کره‌ای من یک عاشق دارم که یک سریال عاشقانه کره‌ای بود را به شما معرفی کردیم؛ که آن سریال هم جز بهترین‌هاست. امروز قصد داریم چند سریال دیگر از بهترین سریال‌های کره‌ای را به شما عزیزان معرفی کنیم. سریال‌هایی که دیدن آنها را به‌شدت به شما توصیه می‌کنیم. با این لیست جذاب از بهترین سریال‌های کره‌ای را از دست ندهید.

سریال پسران برتر از گل

این سریال در 25 قسمت تهیه شده است.
این سریال بی‌نظیر در ۲۵ قسمت تهیه شده است.

سریال پسران برتر از گل از آن دسته سریال‌هایی است که اگر قبل از تماشای آن با سریال‌های کره‌ای آشنا نباشید، بعد از آن قطعا از طرفداران پروپاقرص سریال‌های کره‌ای خواهید شد. «سریال پسران برتر از گل» یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای است که در سال ۲۰۰۹ توسط کانال KBS کره جنوبی ساخته شد.‎‌ ژانر این سریال کمدی، رمانتیک، درام و مدرسه‌ای است. این سریال بی‌نظیر در ۲۵ قسمت تهیه شده است.

خلاصه داستان سریال پسران برتر از گل

داستان این سریال در مورد دختری دبیرستانی و سخت‌کوش به نام «گوم جاندی» است که در خشک‌شویی والدینش کار می‌کند. خانواده او وضع مالی نسبتاً ضعیفی دارند. روزی گوم جاندی برای تحویل یک سفارش به مدرسه شینهوا می‌رود. مدرسه‌ای که مخصوص طبقه اشراف و ثروتمند است. او صاحب سفارش را در حالی می‌بیند که بالای پشت بام است و قصد خودکشی دارد. این آغاز ماجراست…

بازیگران سریال پسران برتر از گل

پنج بازیگر اصلی سریال پسران برتر از گل عبارتند از: گو های سان در نقش گوم جاندی، لی مین هو در نقش گوجونپیو، کیم هیون جونگ در نقش یون جیهو، کیم بوم در نقش یی جونگ، کیم جون در نقش سونگ وو بین

سریال وارثان

این سریال در 20 قسمت تهیه شده است.
سریال زیبای وارثان در ۲۰ قسمت تهیه شده است.

یکی دیگر از بهترین سریال‌های کره‌ای «سریال وارثان» است. این سریال کره‌ای محصول سال ۲۰۱۳ است که از شبکه‌ی SBS کره جنوبی پخش شد. ژانر این سریال عاشقانه، درام، کمدی و مدرسه‌ای است. سریال زیبای وارثان در ۲۰ قسمت تهیه شده است.

خلاصه داستان سریال وارثان

داستان سریال وارثان در مورد پسر دوم رئیس گروهی ثروتمند و معروف در کره است. او همیشه به خاطر اینکه فرزند زن دوم پدرش است، توسط دیگران تحقیر شده است. به همین دلیل سعی دارد مادر واقعی‌ش را از دیگران مخفی کند و خودش را پسر همسر رسمی پدرش معرفی کند. او و برادرش باید بر سر قدرت با یکدیگر رقابت کنند اما «کیم تان» چنین چیزی را نمی‌خواهد. پدرش او را مجبور کرده که برای رسیدن به قدرت با دختری به نام «یو رائه» که کیم تان هیچ علاقه‌ای به او ندارد ازدواج کند. کیم تان عاشق دختر فقیری به نام چا اونسانگ می‌شود…

بازیگران سریال وارثان

بازیگرهای اصلی سریال وارثان عبارتند از: لی مین هو در نقش کیم تان، پارک شین هه در نقش چا اونسانگ، کیم وو بین در نقش چو یونگ دو، کیم جی ون در نقش یو رائه

سریال افسانه دریای آبی

سریال دیدنی افسانه دریای آبی در 20 قسمت تهیه شده است.
سریال دیدنی افسانه دریای آبی در ۲۰ قسمت تهیه شده است.

«سریال افسانه دریای آبی» یکی دیگر از بهترین سریال‌های کره‌ای است که طرفداران زیادی در زمان پخش پیدا کرد. این سریال در نوامبر ۲۰۱۶ از شبکه‌ی SBS کره جنوبی پخش شده است. ژانر «افسانه‌ دریای آبی» کمدی، درام، فانتزی و عاشقانه است. سریال دیدنی افسانه دریای آبی در ۲۰ قسمت تهیه شده است.

خلاصه داستان سریال افسانه دریای آبی

داستان سریال افسانه دریای آبی درباره‌ی یک پری دریایی است که در عصر چوسان زندگی می‌کند. آیا ممکن است این پری دریایی در دوران مدرن امروزی زنده بماند؟ «شیم چونگ» پری دریایی است که خودش را در دوران مدرن امروزی پیدا می‌کند. او توسط یک آدم سرد اما خوش‌تیپ و البته کلاهبردار به نام «هو جون جه» گیر می‌افتد. هو جون جه همزاد پسری اشراف‌زاده به نام «کیم مو» در سلسله چوسان است. ادامه‌ی سریال را خودتان ببینید و لذت ببرید. ?

از دست ندهید:  معرفی سریال‌های اکشن کره‌ای

بازیگران سریال افسانه دریای آبی

جون جی هیون در نقش شیم چونگ، لی مین هو در نقش هو جون جه، لی هی جون در نقش جو نام دو، شین ون هو در نقش ته هو

سریال گابلین

سریال گابلین، یک سریال 16 قسمتی است.
سریال گابلین، یک سریال ۱۶ قسمتی است.

سریال گابلین یکی از بهترین سریال‌های کره‌ای است. سریالی که در سال ۲۰۱۶ بینندگان زیادی را در کره به خود جذب کرد. این سریال از شبکه‌ی tvN کره جنوبی پخش شده است. ژانر سریال گابلین فانتزی و رمانتیک است. سریال گابلین، یک سریال ۱۶ قسمتی است.

خلاصه داستان سریال گابلین

«کیم شین» یک گابلین است که محافظ ارواح هم هست و آدم‌ها را در دنیای بعد از مرگ راهنمایی می‌کند. او با «وانگ یئو» زندگی می‌کند. وانگ یئو فرشته مرگی است که دچار فراموشی شده و مسئول گرفتن جان آدم‌ها است. هر دوی آنها با هم، مردن و عبور از مرگ آدم‌ها را می‌بینند. شین دیگر نمی‌خواهد جاودانه باشد و برای پایان زندگی جاودانه‌اش به دنبال یک عروس فانی می‌گردد. در همین حال «جی یون تاک» یک دانش‌آموز دبیرستانی است که عاشق گابلین می‌شود.

بازیگران سریال گابلین

از بازیگران اصلی سریال گابلین می‌توان به بازیگرهای زیر اشاره کرد: گونگ یو در نقش کیم شین، کیم گو ایون در نقش جی یون تاک، لی دونگ ووک در نقش گریم ریپر

سریال پدر عجیب‌وغریب

بهترین سریال‌های کره‌ای
این سریال فوق‌العاده در ۵۲ قسمت تهیه و پخش شده است.

اگر به‌دنبال تماشای یک سریال با ژانر خانوادگی، درام، عاشقانه و کمدی هستید، سریال پدر عجیب و غریب را از دست ندهید. این سریال که در سال ۲۰۱۷ در کره تولید و پخش شد، به‌قدری مورد استقبال مردم کره جنوبی قرارگرفت که دو قسمت اضافه‌تر برای آن ساخته شد.

خلاصه داستان پدر عجیب‌وغریب

این سریال در مورد خانواده‌ای است که در حومۀ شهر سئول زندگی می‌کنند. پدر و مادری که سه دختر و یک پسر دارند اما ناگهان سروکلۀ یک بازیگر در زندگی‌شان پیدا می‌شود و ادعا می‌کند که پسر این خانواده است…

بازیگران سریال پدر عجیب‌وغریب

کیم یانگ چول در نقش پیون هان سو، کیم هه سوک در نقش یونگ شیل، ریو سو یانگ در نقش چا جونگ هوان، لی یو ری در نقش پیون هه یونگ، لی چنگ سانگ در نقش ان جونگ هی، جانگ سو مین در نقش پیون می یونگ، ریو هوا یانگ در نقش پیون را یونگ و مین جونگ اونگ در نقش پیون جون یونگ

سریال هیلر

بهترین سریال‌های کره‌ای
این سریال اکشن ۲۰ قسمتی است.

سریال شفادهنده یا هیلر سریالی کره‌ای در ژانر اکشن، کمدی و رمانتیک است. این سریال محصول شبکۀ KBS2 کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ است. باوجود این‌که این سریال در کره جنوبی ریتینگ متوسطی داشت، اما در کشورهای دیگر از جمله ایران به محبوبیت چشمگیری دست یافت.

خلاصه داستان هیلر

خبرنگار یکی از شبکه‌های معروف تلویزیون به‌طور اتفاقی حقیقت یکی از پرونده‌هایی را که چند سال پیش اتفاق افتاده می‌فهمد. او سعی می‌کند خودش را به قربانیان پرونده نزدیک کرده و به آن‌ها کمک کند. در همین زمان دو خبرنگار اینترنتی به کمک او پا به دنیای واقعی خبرنگاری می‌گذارند.

بازیگران سریال هیلر

از بازیگران اصلی سریال هیلر می‌توان به جی چانگ اوک در نقش سو جونگ هو و پارک بونگ سو، پارک مین یونگ در نقش چه یونگ شین و یو جی ته در نقش کیم مون هو اشاره کرد.

در آخر پیشنهاد می‌کنیم که خواندن مقالات زیر را هم از دست ندهید:

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

567 ديدگاه

 1. همشونو دیدم..عالی هستن..عالی..پسران برتر از گل که گفتن نداره..وارثان زیبا..گوبلین پر از مفاهیم عمیق زندگی..افسانه دریای نیلگون فوق العاده..بهترین سریالها برای کره است..ممنون..

  • یه سری سریال چرت و پرت حوصله سر بر. مناسب آدمای بیکار و با سطح سلیقه پایین. با این صداهای عجیب و غریب شون. چی میگن اصن؟

   همین سریالهای خودمون مگه چه ایرادی داره؟ گلشیفته و ساخت ایران چه ایرادی داره؟

   برای ما ایرانی ها مرغ همسایه غازه

   • دوستانی که طرفدار کی‌دراما هستن، نگفتن سریال‌های خودمون ایراد دارن!!!
    فقط نوع علاقه‌مندی‌ها متفاوته پس بهتره به علایق هم احترام بگذاریم شاید از نظر بعصی‌ها سریال‌هایی که شما نام بردید آبکی باشه. ولی قرار نیست به هم توهین کنیم!
    از شما که تحصیل‌کرده هستید بعیده این طرز تفکر…

   • چطور ب خودتون اجازه دادین وقتی مطابق سلیقه خودتون نیست طرفدارانش رو بیکار و سطح پایین در نظر بگیرین؟خودتونو اصلاح کنید

   • همه ایرانیها اینطور نیستند که مرغ همسایه غاز باشه! و اینکه نظرات درست و خوب در مورد سریالهایی که دیالوگهای درست و مورد رضایت خداوند دارند ، در حد خودش خوب و قابل احترامه.

   • ببخشید شما که ساخت و ایران و گلشیفته میبینین برای رفع بیکاری نیست؟ احیانا شما هنگام دیدن گلشیفته اتم میشکافین؟یا به زوایای عمیق فلسفی زندگی پی میبرین؟؟؟؟

   • چ ربطی داره هرکی یه سلیقه ایی داره شاید این سریالایی که شما نام بردین ببینن ولی اینجور سریالارو بیشتر دوس داشته باشن دلیل نمیشه بیایین اینجا به سلیقه دیگران بی احترامی کنین …
    شما هالیوود بین ما اینجوری دوس داریم

   • سریال های ایرانی اکثرا ی سری مضمون ها حرف ها و حتی شوخی ها و ناراحتی های شبیه به هم دارن!!موضوع ها تکراری!حتی بعضی هاشون واقعا بد و ابکی تموم میشن! بعدشم به خاطر رعایت شئونات اسلامی واقعا مصنوعی میشن و حسیو که باید به بیننده نمی رسونن!مثلا طرف با روسری میره حموم!یا کسیو که دوس داره بغل نمیکنه اصلا نمیتونن حس محبت بین ادمارو درست برسونن!

   • خب شما نبین بچسب به همین گلشیفته…نباید قضاوت کرد. همین ادمای عجیب و غریب به قول شما الان جزو کشور های پیشرفتن و ما هم با همین طرز فکر کهنه و عقب مونده فقط داریم پسرفت میکنیم و فک نکنم ضرریداشته باشه با فرهنگ بقیه اشنا بشیم

   • فیلم های ایرانی صحنه نداره 😂😂😂😂😂
    برای همین به درد نمیخوره 😂😂😂😂
    جدا از شوخی فیلم های ایرانی سر و ته نداره یه دفعه میبینی وسطش ربط پیدا کرد به جنگ
    بخدا من شخصا ترجیح میدم قسمت های آخر فیلم های ایرانی رو نبینم چون مزخرف تمومش میکنن

   • کسی نگفت سریالای ایرانی بده؛ در ضمن کسی هم نگفته که همه ی سریالای کره ای خوبن و همه ی سریالای ایرانی بد؛ منتها بعضی از سریال ها چه ایرانی چه کره ای واقعا ارزش دیدن دارن، پس قبل از اینکه قضاوت کنید بهتره که بیشتر راجع بهش بدونید. در ضمن اصلا نمی فهمم چرا دیدن سریالای آموزنده حال مال هر ملیتی که باشه یه جور بی کلاسی محسوب میشه اما تماشای سریالای غربی مستهجن به نظرمون باکلاسه؟؟؟

   • فکر میکنم شما سطح شخصیت پایینی داشتع باشید چون نمیفهمی سلیقه ها متفاوته و توهین میکنی فکر کنم تو ازهمه بیکار تر باشی………..

   • ینی خاک بر سر تو وامثال تو . همین شماهایین که نمیزارین پراید و پژو رو از رده خارج کنن. مگه قراره هر اشغالی بسازن و ما هم برحسب وطنی بودن اثار استقبال بکنیم؟ هر چیزی دولتی بشه ۲ ریال هم نمیارزه. همه تهییه کننده های حتی خصوصی ها تقریبا وصل به دولتن.ماشین سازی و خیلی چیزای دیگه مون هم همین مشکل رو داره و افرادی مثل تو حمایت بی منطق میکنن ازش. اخه از گلشیفته چی فهمیدی تا الان اقای فرهیخته و سطح بالا؟ الان داری گلشیفته رو با سریال های امریکایی مقایسه میکنی؟ یه دقیقه سریال وایکینگ ها(که البته جزو سریال های نامبر وان امریکایی مثل گیم و برکینگ و… نیست) برابری میکنه با کل سینمای اسیا حالا ایران بماند

   • ببخشید شما که ساخت و ایران و گلشیفته میبینین برای رفع بیکاری نیست؟ احیانا شما هنگام دیدن گلشیفته اتم میشکافین؟یا به زوایای عمیق فلسفی زندگی پی میبرین؟؟؟؟

   • ببخشید ولی من که زبانشون رو بلدم و به نظرم اصلا هم چرت و پرت نیست اونا هم اگر سریالای ما رو ببینن به نظرشون زبان ما عجیبه یک کم فکر کنین بعد صحبت کنین. در ضمن من خیلی از سریال های رومانسشون خوشم نمیاد ولی شما سریال مامان عصبانی رو نگاه کن بعد بگر فیلمنامه آبکی

 2. همشو دیدم . همشون بجز گوبلین قشنگن . گوبلین موضوع جالبی داشت ولی خیییلی خیییلی حوصله سر بر بود. ازونا که آخرش احساس میکنی وقتت و تلف کردی فقط ?.
  بهترین سریال کره ای که دیدم ( او زیبا بود) بوده.

  • ووووووای
   او زیبا بود عالییییییییی بوددددد
   بهترینننننن سریالی بود که دیدم
   حتی الان که سریالای ۲۰۱۸ رو میبینم،هیچ کدوم به گرد پای او زیبا بود نمیرسند!
   من احساس میکنم سریال های کره ای از ۲۰۱۶ به سمت ۲۰۱۸ دارن چرت و مسخره میشن
   شما همچنین حسی ندارین؟

   • سلیقه ای هست، من دوست داشتم، تعداد اپیزوداش کمی زیاده، ولی داستان چهار زوج رو باهم پیش میبره، به نظر من سریال نرمال و خوبیه، لوس و تخیلی نیس، هم طنزه هم جدی

 3. واقعا همشون عالی بودن به خصوص گابلین واقعا عاااالی بود من خودم تا حالا سه بار دیدمش وسریال نسل خورشید و هورانگ رو هم از قلم انداختین چون واقعا عالی بودن.

 4. همشون به جز گابلینو دیدم عالین ولی سریال هیلر زیبا ترین و بهترین سریال کره ای هست که تا حالا دیدم از سریالهای خوب دیگه(هوارانگ(عالیه?) زن قوی دو یونگ سون? باران عشق . بوسه ی شیطنت آمیز. پینوکیو.وزنه بردار کیم بوک جو(برعکس اسمش خیلی خوبه) عشق بی پروا.ملکه کی.مهتاب نقاشی شده ابرها…

  • ملکه کی که یک شاهکاره
   یه هنرو فرهنگ خاص ساخته لی بیونگ هون هست
   توی سریال های کره ای از نظر بهترین کارگردانان جهان ،بهترین اثر فیلمسازی کره هست که حتی با سریال ملکه چین(ساخت کشور چین که زندگی امپراطریس کشور تانگ یعنی ملکه وو زتیان رو نشان میدهد ) که این سریال زو برترین سریال های جهان است و سریال ملکه کی با این سریال قابل رقابته

   • دقیقا باهات موافقم…ملکه کی سریالیه که قسمت به قسمتش بیننده رو جذب میکنه..
    و اصلا نمیفهمی ۵۰ قسمت کی تموم میشه..اونقت بعضی از سریالای کلیشه ای ۱۶ قسمتی رو باید اجبارا با دور تند دید!!!

    • معجزه اسم هر اتفاقی و کسی و … نیست ، اتفاقیست فراتر از اینها …
     فقط به اذن خدا و بوسیله انبیاء و اولیاء خدا یا هر کسی که خداوند بخواهد اتفاق می افتد ان شاءا… تعالی.

 5. سریال های گوبلین و افسانه ی دریای آبی خیلی قشنگ و با مفهوم هستن.
  اگر در اون دو تا سریال با من هم نظرید سریال های دیگه ای که توصیه می کنم اگه ندیدین ببینین، سریال تو از ستاره ها اومدی، صدات و میشنوم، نسل خورشید، ۴۹ روز، باغ مخفی.

  • سلام خواننده ی عزیز روزچین!
   سپاسگزاریم از درج نظرتون و اینکه ما رو در تجربیات تون سهیم کردید.

 6. اگه میشه سریالهای کمدی عاشقانه معرفی کنید سریال افسانه دریای آبی فوق العاده بود سریالهایی که شبیهش هست رو معرفی کنید ممنون

  • همراه عزیز روزچین سلام
   ان شاءالله در روزهای آینده به این موضوع خواهیم پرداخت.
   منتظر نگاه و حضور شما در روزچین هستیم. 🙂

  • سریال فوق العاده معرو و پر بیننده تویی که از ستاره ها اومدی که از نظر تم و ساختار شبیه افسانه دریای آبیه مخصوصاً که نقش اول زن در هردو سریال رو خانم جون جی هیون بازی کرده!

 7. شما ترفدار لی مین هو هستید این کاملا مشخصه بیشتر فیلم هایی که معرفی کردید با بازی لی مین هو هستش و فیلم های خیلی سطح بالاتر از اینم هست

  • سلام
   مقاله‌ی جدید در مورد سریال‌های کره‌ای به زودی منتشر خواهد شد.
   امیدواریم که مورد انتظار شما دوست عزیز هم باشه.

   • “ستایش” {که در جواب کسی که گفت کادر سایت طرفدار لی مین هو هستن و فیلمای سطح بالاترم هست و… توهین کردی}، چهار تا نکته برای بالابردن سطح شعور اجتماعیت گلم:
    اولا، این پست بخش دیدگاهش فعال بود، یعنی چی؟ یعنی این که آزادی بیان و نظر که شامل انتقادم میشه
    دوما، نیاز نیست تو دستور نظر دادن یا ندادن دیگران رو بدی خوبه که سرت تو کار خودت باشه
    سوما کسی لازم نکرده که تو مربی دیکته ی ملت باشی
    چهارما اصن گیریم که یه نفر که بخاطر اشتباه یا حواس پرتی یا…یه لغت و اشتباه نوشته تو هم هوس کردی مثل چهار پایایی که یهویی تو خیابونای روستا میپره وسط راه، بپری وسط دیدگاه مردم…می خوام بگم که کسی که سواد لغتی نداره خیلی با ارزش تر از کسیه که سواد اجتماعی و شخصیتی نداره…
    خوشمزست نه؟ مزه ی توهین و میگن
    نوش جونت گلی..بوس

 8. من به خاطر هیچ سریالی گریه نکردم ولی عاشقان ماه خیلی به گریه انداخت منو
  توصیه میکنم شمام ببینید.

  • من این فیلم و دیدم و دقیقا سر این فیلم خیلی گریه کردم. داستان فیلم برگرفته از تاریخ واقعی کره هست با این تفاوت که در این فیلم هم مثل سایر فیلمهاشون کره ای ها سعی کردن وجه بد پادشاهاشون رو بهتر جلوه بدن یا توجیهی برای خونریزی هاشون بیارن اما در کل فیلم قشنگیه و گاهی حس افسردگی هم میگیره آدم انقدر تاثیر گذاره

 9. سریال بیشتر از اون که بازیگر عالی داشته باشه باید محتوا داشته باشه
  درسته که لی مین هو بازیگر خوبیه
  ولی واثان موضوعی تکراری و افسانه دریای ابی حرف زیادی واسه زدن نداشت

  عاشقان ماه
  دبلیو
  خون
  عشق مخفی
  ۴۹روز
  دختر من
  تو زیبایی
  و خیلی سریالای بهتری ازین سریالایی که شما معرفی کردین وجود دارن

 10. اینارو دیدم و بنظرم خیلی قشنگ هستن اما فقط اینا نیستن قشنگ تر از اینا هم هست مثل
  ۴۹ روز ، باران عشق ، دبلیو ، کیل می هیل می ، هیلر ، عشق مخفی ، تو از ستاره ها اومدی و …

  • دوست عزیز روزچینی
   با تشکر از درچ نظرتون
   باید بگم که بله شما و بقیه دوستان درست میگید و سریال های خوب کره ای محدود به همین چندتا نیست.
   به همین دلیل به مرور سریال های مختلف رو به شما معرفی می کنیم.
   می تونید به مقاله های جدید مراجعه کنید. 🙂

 11. آنیونگ ها سه یووو،امیدوارم حالتون خوب و رو به راه باشید،علاوه بر این سریال ها که دوستان گفتن،نسل خورشید،هیلر،او زیبا بود،بکش و خوبم کن و خیلی های دیگه هم قشنگ هستن،سریال بکش خوبم کن روانشناسی و خیلی آموزنده هم هست،برقرار باشید

 12. عاشقان ماه واقعا عالی هرکی ندیده این سریال زیبارو واقعا نصف عمرش رفته حتما توصیه میکنم این سریال زیبا رو ببینن چون واقعا متفاوته با بازی زیبا لی جون گی
  گوبلین هم واقعا جالب زیبا بود ولی اخر سریال واقعا مسخره بود وخیلی ناقص بود بقیه سریال ها هم زیبا بودن ممنون

 13. سریال از بخت بد عاشقت شدم با بازی جانگ هیوک واقعا فوق العاده ست.من که تا الان سه بار دیدمش… صحنه های عاشقانه بی نظیری داره

    • ممنون از پیشنهادتون
     اون رو دیدم
     واقعا عالی بود، مخصوصاً اینکه تو قسمت‌های آخر داستان رو درست و منطقی هدایت کردن…

  • دقیقا موافقم بهترین سریال بود و تا حالا سریال کره ای به این جذابی و با کلاسی ندیده بودم از “بخت بد عاشقت شدم “نسبت به سریال های دیگه کاملا متفاوت است

  • دوست عزیز
   لطفا بقیه ی مقلات روزچین رو که لینک اونها در انتهای این مقاله اومده مطالعه بفرمایید.

 14. سلام
  من اینارو دیدم بغیر از گابلین رو.اگه خیلی قشنگه و ارزش دیدن داره لطفا بگید ببینم
  سریالهای هیلر.نسل خورشید.همکارمشکوک.او زیبا بود.بکش خلاصم کن.میتونم میتونم.پسرخوب.مراقب رئیس باش.دوبونگ سون زن قوی.دختر پرروی من و K2 رو حتما ببینید.ازنظر من بینظیر و فوق العاده قشنگن.من خیلی فیلمهای جی چانگ ووک رو دوس دارم.اگه کسی فیلماشو میدونه اسمشو بگه.ممنون

  • سلام این سریال هایی رو که گفتی چند تاش رو من دیدم، خوبند. ولی هیچکدومش به پای اینی که میخوام بهت معرفی کنم نمیرسه
   حتما بهت توصیه میکنم ببینش از قسمت سه چهار چنان معتادش میشی که تا آخرش مثل برق میبینی
   سریال عشق من اهل ستاره هاست ۲۰۱۳
   عالییه

 15. اینا که همش واس خاطرلی مین هو اومدن بالا. ولی ازبین اونایی که من دیدم اینا عالی بودن
  دکترغریبه
  دبلیو
  دختر من
  هیلر
  ملکه کی

 16. ترو خدا دست از سر پسران برتر از گل و وارثان بردارین. این همه سریال هست . من ربان نیستم صد تا به وارثانه . دبلیو هوارانگ مهتاب نقاشی شده ابر ها. چیه گیر دادین به لی مین هو با اون قیافش . یو سئونگ هو صد تا به لی مین هوعه .هم بازیش هم قیافش

 17. واقعا از کسی که سریال کره ای دیده باشه انتظار نمیره همچین لیستی تهیه کنه لطفا به فکر دوستانی
  که تا حالا سریال کره ای ندیدن و میخوان به لیست شما اطمینان کنن هم باشید وبا تحقیق بیشتری مطلب بذارید

  • سلام
   احتمالا شما مقالات دیگر سایت ما رو مطالعه نکردید. ما این مقالات رو کم کم پیش می بریم.

  • سلام عزیز
   مقدار زیادی از علاقه نسبت به یک سریال سلیقه ایست…مگر اینکه طرف واقعا داستان نویسی کار کرده باشه که بتونه درمورد سریالی نظر واقعی و جامع بده
   من خودم از این لیست پسران برتر از گل رو نگاه کردم و به نظرم ارزش یک بار دیدن رو داشت… و اینجور که شما میفرمایید بد نیستن

   • پسران برتر از گل فوق العاده بود من واقعا وقتی یه قسمتشو رو میدیم دنبال فرصت خالی می گشتم تا بقیش رو ببینم در حالی که من اصلا خیلی اهل فیلم نیستم روزگار شاهزاده هم فیلم خوبیه اونم پیشنهاد می کنم ببینید

 18. این فیلم ها عالین
  ۱.پسران برتر از گل
  ۲.دوبوک سون زن قدرتمند
  ۳.گابلین
  ۴.نسل خورشید
  ۵.بازی دروغ
  ۶.عشق بی پروا
  ۷.عاشقان ماه
  ۸.اوح ونوس من
  ۹.هوارانگ
  ۱۰ .پادشاه ۲ قلب
  ۱۱. پاسخ ۱۹۹۷
  ۱۲. پینوکیو(بد نبود خودم خوشم نیومد خیلی ولی دوستان خوششون اومد)
  ۱۳ . ماسک عروس
  ۱۴. هیلر
  ۱۵. بکش منو خلاصم کن
  ۱۶ . تشویق کننده
  ۱۷. تو از ستاره اومدی
  ۱۸.پادشاه هتل(تا اونجایی که یادمه خیلی خوشم میومد ازش ولی با این حال نمیتونم تضمینش کنم)
  ۱۹. مرد ملکه این هیون(من دوست نداشتم چون زیرنویس درست حسابی نداشت ولی خیلی بقیه دوسش داشتن)
  ۲۰ .خورشید ارباب
  ۲۱ .عشق شاهزاده خانم
  ۲۲ .ملکه کی(۶۰ قسمته ولی خیلی عالیه)
  ۲۳ .دوست دختر من یه روباهه
  ۲۴ .وارثان
  ۲۵.کتاب خانوادگی گو
  ۲۶ .رویای بلند ۱
  ۲۷..رویای بلند ۲(من خودم خیلی دوسش ۲۸ .داشتم تعریفی ازش نشنیدم)
  ۲۹ .عشق مخفی (خیلی غم انگیزه و همش زندانو دعوا هست ولی جزو بهرین فیلماست)

  ۳۰ .باغ مخفی
  ۳۱.وزنه بردار افسونگر کیم بوک جو
  ۳۲.یک اوهیونگ دیگر
  ۳۳.وزش باد زمستانی
  ۳۴.من رباط نیستم(اولاش خوب بود آخراش یه کم آبکی شد)
  ۳۵.ادیسه کره ای

 19. سلام میشه یکی که این سریال ها رو دیده بگه به ترتیب کدوما قشنگ تره؟او زیبا بود،عاشقان ماه،هیلر،نسل خورشید

 20. بهترین ها
  ۱-وقتی تو خواب بودی
  ۲-دبیلیو
  ۳-هیلر
  ۴-شکارچی شهر
  ۵-پینوکیو
  ۶-هورانگ
  ۷-عاشقان ماه
  ۸-عشق بی پروا
  ۹-k2
  ۱۰-زن قوی دو بونگ سون
  ۱۱-شریک مشکوک

 21. سلام
  من یه سریال کره ای دیدم که در قسمت اولش دختره میفهمه که مریضی داره و یه روز میمیره کنار ساحل داشت قدم میزد که ی پسری رو میبینه که داره خودکشی میکنه و میره و اونو از غرق شدن نجات میده و اونم باهاش دعوا میکنه و…
  بعد ی ماجراهای تبلت دختره پیش اون پسر جامیمونه اونم میخاد رمزشو باز کنه و خلاصه فک کنم رمزش ۴تا صفر بود اونم نوشو میخونه و از مریضیش با خبر میشه اگه اسمشو میدونین لطفا بگین ممنون

 22. سلام چینگو های گرامی؛ سریال هایی که معرفی کردید دوستان من همرو دیدم و عالی هستن علاوه بر اینا چند سریال متفاوت و جالب معرفی میکنم که دیدنشون خالی از لطف نیست:
  پنیر در تله(دانشجویی؛ عاشقانه؛ راز الود؛ کمدی)
  تولد یک زیبا یا تولد یک فرشته (کمدی رمانتیک)
  مرد ملکه اینهیون اگه ندید حتما ببنیدسریالی که همم کلی خندیدم هم گریه کردم کلا مخاطبان این سریال خیلیا میتونن باشن چون بخشی از سریال تاریخی بخشی جدید؛ بازیگرای خوب و فیلمنامه قوی داره عشقشونم خیلی زیباست
  خورشید ارباب (کمدی ترسناک؛ عاشقانه)
  چیزی نیست عشقه (عاشقانه؛ روانشناسی؛ راز الود)
  شکارچی شهر با بازی لی مین هو(درام اکشن عاشقانه)

 23. سلام
  من تازه با سریال های کره ای آشنا شدم ولی نکته ی مهمی که درام های کره ای دیدم خلاقیت نویسنده هاشون هست در ایجاد فضاهای متفاوت
  صحنه های عاشقانه در فیلم های کره ای خیلی خیلی تکراری هست ولی اینکه این درام در چه فضایی شکل میگیره اون ها رو از هم متمایز میکنه. ، به عبارتی در اکثر سریال های کره ای یه مثلث عشقی هست و یه سری صحنه ی عاشقانه که تو همه تکرار میشه ولی شیمی بین بازیگرها از یه طرف و بقیه ی مفاهیمی که نویسنده تلاش میکنه در حاشبه به مخاطب القا کنه میشه عامل برتری بعضی سریالها به بعضی دیگه …از بهترین فیلم هایی که دیدم میشه به پنیر در تله (یه فضای واقعا رئال دانشجویی داره)، نسل خورشید (خیلی زیبا و حرفه ای در ایجاد حس وطن دوستی و وظیفه شناسی موثره)، گابلین (یه فضای فانتزی ولی با مفاهیم عمیق)، ازدواج قرارادی(در نهایت یه عاشقانه ی سوزنااااک بر عکس آغاز نسبتا خشک فیلم)، و از سریال های در حال پخش هم زندگی طلایی من ( پر از ایجاد حس تلاش و دنبال کردن رویاها و همینطور یادآوری اهمیت پدر و مادر) و مادر (حس زیبای مادر شدن رو به تصویر میکشه و چه هنرمندانه نقد داره به کودک آزاری در جامعه شون)..
  خلاصه پیشنهاد میکنم دنبال سریالی برین که ازش یه درس بگیرین و ارزش صرف لحظات زندگیتون رو داشته باشه………

  • سلام
   احسنت
   چه نقد دقیق و جامعی
   خیلی باهاتون موافق هستم و فکر میکنم علت موفقیت کره‌ای‌ها در صنعت سرگرمی اینه که به‌صورت کاملا حرفه‌ای و اصولی پیش میرن.

 24. سلام
  از رفقایی که اهل سریال دیدن هستن میخوام تا سریال هایی که با ژانر کمدی عاشقانه هستند و ارزش دیدن دارن رو معرفی کنن تا ما هم استفاده کنیم

 25. سلام دوستان من یه تازه واردم که تازه با این سایت اشنا شدم والبته خیلی وقته که سریال کره ای میبینم من تقریبا تمام سریالای پیشنهادی دوستان ومدیر عزیزو دیدم اما واقعا ناامید شدم وقتی دیدم که بین هیچکدوم این سریالا هیچکس اسمی از سریال زیبا ومحشر شرق بهشت نیاورد.از بن تمام سریالایی که دیدم به نظرم شرق بهشت بهترینه این سریال واقعا حرف نداره وباوجود ۵۶قسمتی بودنش بهتون قول میدم که از دیدنش پشیمون نمیشید به هیچ وجه.این سریال از اون سریالاییه که خیییلی چیزا میشه ازش یاد گرفت یه داستان اجتماعی وخانوادگی ویه عاشقانه محشر البته بخش خانوادگی واجتماعیش کمی پررنگ تره اما همین بخشش انقدر قشنگ وجذابه که می ارزه به هرچی سریال عاشقانه ی الکی وابکیه.البته عاشقانه ی سریال وااااقعا قشنگ وجذابه تا حدی که حاظری واسه یه سکانس عاشقانش کلی صبر کنی.در کل به نظرم اگه فقط سه چهار قسمت اولشو یکم حوصله کنید وبه دیدنش ادامه بدید میشه بهترین سریال زندگیتون اینو بهتون قول میدم.ضمنا اینم بگم که این سریال تو سال پخش پسران برتر از گل پخش شد وتوی اون سال تمام جوایز جشنواره های کره رو درو کرد وکلا ۲۰تا جایزه برد در حالی که پسران برتر از گل نتونست موفقیت چندانی توی جشنواره های کره ای کسب کنه وشرق بهشت میزان محبوبیتش بین مردم کره چند برابرپسران بر تر از گل بوده واگه توی اسیا پسران محبوب شدوشرق بهشت نشد واسه این بود که پسران قابل پخش تو خیلی از کشورا بود ولی شرق بهشت به خاطر موضوعش قابل پخش توی کشورای دیگه نبود.در کل یه سریال کعرکست که واقعا ارزشمندوجذاب واموزندست به خصوص داستان برادری وفداکاری برای خانواده که توی این سریال خیلی قشنگ بهش توجه شده ووااااقعا جذابش کرده.به هرحال ببخشید خستتون کردم ولی حقیقتش دلم نیومد همچین شاهکاریو از دست بدین.

  • شفا با خداست ،انسانها و .. وسیله هستند اگر خدا بخواهد ،
   خیلی از مکانها و … قابل مقایسه با بهشت نیستند.
   ان شاءا…

 26. دوستان هر کس دیدگاه و سلیقه ی خودش رو داره و این درست نیست که ما به بقیه توهین کنیم شاید کسی هم از یو سئونگ هو خوشش نیاد ولی توهین نمیکنه بهش.لطفا احترام بگذارید.

 27. من واقعا متوجه نمیشم چرا سریال«ماشین تحریر شیکاگو»یک سریال به این قشنگی زیاد اسمش بین سریالابرده نشده.این سریال معرکست،ژانرش کلاسیک-فانتزیه،مخصوص کسایی که از سریالای کلاسیک خوششون میاد.
  من خودم نزدیک به ۲۰۰تا سریال کره ای دیدم،ولی تا به حال سریالی باکه این ژانر و با چنین فیلم نامه ی باحالی ندیده بودم،میدونید سریال از قسمت چهارم واقعا ادمو میکشه تو خودش.دیوونشم دیوونه،مخصوصا اهنگ این سریال که چجوری بگم اینه دیوونه ها گاهی وقتا میرم گوشش میکنم.اگه به سریالای کلاسیک علاقه دارید پیشنهاد میکنم این سریال رو از دست ندید«راستی یادم رفت بگم این سریال مثل سفر در زمان میمونه،هم تو زمان حال اتفاق میوفته هم تو زمان گذشته»:)

 28. من از اول تا آخر همهی نظراتو خوندم و کلااا گیج شدم.
  هیچ سایت معتبری نیست که سریال های کره ای رتبه بندی کنه و امتیاز بده؟

 29. دوستان من بیشتر سریال کره ای رو دیدم یعنی میشه گفت همه اما بین این همه سریالی که دیدم شاید به جرت بگم سریال وزش باد زمستانی رتبه اول حقشه موضوع زیبا و فوق العاده اگه دنبال عاشقانه خاص و بدون آبکی میگردید حتما حتما این سریال رو ببینید سریال منو بکش خلاصم کن هم موضوع متقاوتی داره که بعد از این سریال شبیهش ساخته میشه که هاید وجکیل نام داره سریال کمدی هم نخست وزیر و من محتوای طنز ودرون مایه عاشقانه داره سریال هیلر وk2 هم اکشن جذابه..سریال از بخت بد عاشق شدمم هم به نظرم جذاب و بی نظیره و اگه دنبال سریالی هستید که غمگین در عین حال عاشقانه باشه درخت بهشتی رو ببینید واما سریال عشق مخفی که اعتماد رو به چالش میکشه که ترک ها از این سریال تقلید کردند و سریال مریم رو ساختنداما عشق مخقی کره ای یه چیزدیگه است

 30. سلام به همه
  من یه کلیپ دارم از یک سریال کره ای هستش.آهنگ روش گذاشتن.هیچ اسم و توضیحی هم نداره
  میخام بفهمم اسمش چیه که سریع برم دانلود کنم آخه خیلی قشنگه
  راهنمایی کنید چیکار کنم بفهمم

   • سلام
    میشه اسم این فیلمو بگین
    ممنون میشم
    من یه سریال کره ای دیدم که در قسمت اولش دختره میفهمه که مریضی داره و یه روز میمیره کنار ساحل داشت قدم میزد که ی پسری رو میبینه که داره خودکشی میکنه و میره و اونو از غرق شدن نجات میده و اونم باهاش دعوا میکنه و…
    بعد ی ماجراهای تبلت دختره پیش اون پسر جامیمونه اونم میخاد رمزشو باز کنه و خلاصه فک کنم رمزش ۴تا صفر بود اونم نوشو میخونه و از مریضیش با خبر میشه…

 31. ونوس جان اگه اسم یکی از بازیگر هاش رو بدونی میتونی بیوگرافیه بازیگره رو ته توشو در اری توی بیوگرافی اثار طرف رو اسمشونو میزنه اونایی که شک داری که اون سریاله باشه رو چک کن بالاخره میفهمی اصلا یه کم از موصوعش توصیح بده همینجا شاید بچه ها کسی بشناسدش …

 32. اهان حالا فهمیدم دوتا فیلمه تو یه کلیپ گذاشتن
  فیلم اولی پسره جونگ ایل وو هستش که توی فیلم بانوی زیبای من بازی کرده دختره رو نمیشناسم تاحالام ندیدمش
  فیلم دومی دختره لی جونگ شین هستش که توی فیلم دختر پرروی من بازی کرده.پسره رو نمیشناسم

 33. گابلین خیلی چرت و حوصله سربره.من نمیدونم کجاش پر از مفاهیم عمیقه؟به نظرمن با زیگرهاش هم اصلا خوب نبودن.از بین سریال های پیشنهادی دوستان نسل خورشید رو معرفی میکنم.خودم سه بار دیدمش

 34. سلام.من میخام یه سریال کره ای عالی دانلود کنم ولی از بین این همه سریال انتخاب سخته.لطفن منو راهننایی کنید از بین اینا کدومو دانلود کنم ک بعدن پشیمون نشم :‌هیلر _‌قمارباز سلطنتی _‌افسانه دریای آ‌بی ‌ _گابلین ؟؟

 35. سلام میشه یه فیلم معرفی کنید مثل شکارچی شهر صحنه های اکشنشو خیلی دوست دارم مثلا نجات دختره در حال پرت شدن یا ..
  و یک فیلم هم معرفی کنید که تاریخی باشه و نقش اول مرد مثل عاشقان ماه و ایمان من این مدل فیلمارو خیلی دوست دارم

 36. سلام نازی جون عزیزم اگه میخوای ببینی به ترتیب اول هیلروببین بعد گابلینو بعدافسانه دریای ابی وقمار باز سلطنتی رو ببین البته اگه خودم بودم قبل از افسانه ی دریای ابی قمار باز سلطنتی رو میدیدم اخه من همشونو دیدم ومتاسفانه افسانه دریای ابی خیلی به دلم ننشست وبه نظرم واقعا یه جاهایی فوق العاده کسل کننده بود.گابلینو هم به نظرم اگه میخوای ببینی باید یه کم باهاش حوصله کنی اما واقعا سریال خیلی خوبیه ومفاهیم قشنگ وعمیقی داره حالا خودت ببینی متوجه میشی ضمنا نیمه ی اول سریال فوق العاده خنده داره وبه نظرم بهترین کار طنزی که از کره ای ها دیدم همین بوده چون برخلاف سریالای طنز دیگشون که یکم جلفن وادم مورمورش میشه از دیدنشون این یکی طنزش با کلمات بیشتر سر وکار داره وتوی مکالمات بین بازیگراس وواقعا قشنگ وخنده داره در حد قهقهه زدن البته سو تفاهم نشه چون سریال به طور کلی طنز نیست.راستی اگه خواستی یه سریال عاشقونه وخانوادگی وهیجان انگیز محشر ببینی شرق بهشت اولین واخرین پیشنهادمه والبته ملودرامم هست در کل عااااااالییییه واگه تحمل پایان تلخو داری به عنوان پیشنهاد ویزه بهت معرفیش میکنم یه سریال خاصه قول میدم اگه چند قسمت اولشو یکم صبور باشی تو هم مثل من عاشقش میشی.

 37. سلام ممنون میشم سریال های ک محتواشون کمدی عاشقانه راز الود که در فضای مدرسه و دانشگاه هستند معرفی کنید . من سریال کره ای خیلی کم دیدم ولی بعد از دیدن سریال مدرسه ۲۰۱۷ خیلی مشتاقم که ببینم خیلی سریاله جالبی بود و زیبا توی این محتوا باشه خیلی خوبهه ممنون میشم

 38. D.g هیلرو ببین از شکارچی شهرم قشنگتره
  و بعنوان فیلم تاریخی من بهت دختر پرروی من رو پیشنهاد میکنم
  هوارانگ هم تاریخی هستش ولی نقشهای مرد زیاد داره ولی فوق العادس از لحاظ طنز و عشق

 39. ۱.خلاصه وارثان رو غلط نوشتید کسی که سریالو دیده باشه میفهمه کجاهاش غلطه
  ۲.لیستتون فاجعه بود معلوم بود یکی از طرفدار های مینهو اینو نوشته چون سریال افسانه دریای آبی توی سال خودش انقدر سریال های بهتر از اون وجود داشت که ریتینگش پایین بود و شما بین اون همه سریال خوب فقط نام یکی از اون سریال ها رو آوردین
  ۳.عاشقان ماه یکی از بهترین سریال های کره محسوب میشه ولی اصلن اسمش نبود یا مثلن نسل خورشید یا پاسخ به ۱۹۸۸ اصلن من موندم چجوری و بر اساس چه چیزی این لیست رو نوشتین که همچین سریال هایی اصلن توش نیست

 40. سریال هایی که خودم دیدم و دوست داشتم
  کی تو
  دبیلیو
  صداتو میشنوم
  پسران برتر از گل
  پینوکیو
  شریک مشکوک
  عاشقان ماه
  شکارچی شهر
  قطاری به بوسان
  تونل
  هیلر
  افسانه ی دریای ابی
  نسل خورشید
  پسر خوب
  دکتر غریبه
  پسران بد
  سگ دیوانه

  قشنگ تر از اینا رو هم دیدم
  اسماشون یادم نیس

 41. سلام به تمام دوستان. من همه نظرات رو خوندم و اخرش هم نتونستم در مورد انتخاب سریال تصمیم بگیرم . میخوام که راهنماییم کنید. من از سبک سریال های درام و عاشقانه خوشم میاد سریال های پسران برتر از گل و واران و گابلین رو هم دیدم. حقیقتا هیچکدوم به دلم ننشستن فقط واسه گذر زمان خوب بودن. یه سریال قویتر میخوام از لحاظ احساسی

 42. سلام سودی خانوم هیلر رو از دست ندید …
  بالا برید پایین بیاید هنوز روی دست هیلر سریال نیومده ..من کی درامر حرفه ایم تقربیا همه خوب های کره رو دیدم .. نسل خورشید که دوستمون گفتن هم چند روز پیش دیدم اصن قابل مقایسه با هیلر نیست فقط روی موسیقی های خوشگلش مانور میده ..راضی بودم ازش ولی به پای هیلر نمیاد..نمیدونم سبک سلیقتون چیه اکشن عاشقانه میپسندید یا نه ؟ فیلم نامه قوی فکر شده میپسندید یا فقط دوست دارید موضوع ساده ای داشته باشه فقط سرگرمتون کنه ؟ اگه دنبال یه سریال همه چی تموم بازیگر های عالی خوش ساخت با عاشقانه نفسگیر همراه حرکات پارکور و اکشن خیره کننده میگردید هیلر عالیه امیدوارم توی سبک سلیقتون باشه بهتون حق میدم منم با پسران برتر از گل کیدرامر شدم ولی الان واقعا یه سریال های جدید و خوش ساختی اومدن که پسران برتر از گل به چشم نمیاد …..اگه با سد اندینگ اکی هستید و ریتم سریال واستون مهم تر از یه قسمت اخر ناراحت کننده پایانی هست عاشقان ماه رو هم بعد از هیلر پیشنهاد میکنم بشدت خوش ساخت موسیقی های خوشکل جاذبه فراوان ..حتی نمیتونید ۱ دقیقه رو جلو بزنید منتهی غمگین هست باید دلتون بزرگ باشه و ناراحت نشید …توی سبک سریال های وزین وپر مفهوم ملودرام من عشق مخفی و فراتر از ابر ها و مرد بیگناه رو به ترتیب پیشنهااد میکنم تم سریال های ملو درام تیره و سرده ولی عجب چیزی هستند عاشقانه های خیلی خوبی دارند ..راستی اگر با تعداد قسمت های بالا مشکل ندارید ملکه کی که ۵۰ قسمت هست رو هم بشدت پیشنهاد میکنم اقای جی چانگ ووک گل کاشته واقعا تماشاش صبر میطلبه ولی بعد از صبر واقعا میوه صبرتون رو به خوبی میچینید سریالی بشدت فکر شده خوش ساخت با عاشقانه لطیف و عالی حتما به همه پیشنهاد میکنم

  • سلام خانمی مرسی که انقد قشنگ راهنمایی کردین من پارسال پسران برتر و شکارچی شهر و دیدم یهو از فیلم کره ای اومدم کنار امسال عاشقان ماه و هیلر رو تو یه هفته دیدم نمیدونم چرا ولی هیلر یه جوریه دلت نمیخواد بعدش انگار سریال جدید ببینی اگر شما میگید بازگشت زوجین قشنگه حتما میبینم مرسی که انقد قشنگ توضیح دادید

 43. سلام ونوس جان لطف دارید..عزیز.
  من یه قلم جنس رو از قلم انداختم ..سریال.بازگشت زوجین
  واقعا عالی بود.. یکی از بهترین های ۲۰۱۷ هست .بعضی ها با نحوه جمع بندی واز قسمت پایانی سریال اظهار نارضایتی کردند منتهی بنظر من ریتم سریال اینکه ۱۱ قسمت مصادف با ۱۱ ساعت لحظات خوشی رو برامون رقم بزنه اهمیتش بیشتر هست از ۱ ساعت قسمت دوازده که باب میل نیست …با این وجود من خیلی هم از قسمت پایانی ناراضی نبودم همه چی ختم به خیر شد …
  واقعا این سریال بشدت اموزنده و عالی وپر جاذبه عوام پسند هست حتی اقایون هم باوجود اینکه بیشتر سبک های اکشن و جنایی رو میپسندند به طرز عجیبی از بازگشت زوجین هم ابراز رضایت کردند

  یوروبون کی درامر های عزیز من با تضمین بازگشت زوجین رو بعد از هیلر معرفی میکنم ..اگه دیدید خوشتون نیومد بیاید یخه منو بگیرید خخخ

 44. من سریالهای کره ای رو زیاد ندیدم اما از چندتا سریال کمی که دیدم واقعا راضی بودم..سریالای مثل وارثان،پسران فراتر از گل،عاشقم شدی،تو زیبایی رو خیلی دوست داشتم و سریال کافه پرنس رو پیشنهاد نمیکنم

 45. سلام من خیلی وقت نیست که فیلم کره ای میبینم ولی فیلم های لی مین هوروهمشودیدم نمیگم ازدیدنش پشیمونم ولی به شدت موضوعاتش بهم نزدیک مخصوصاوارثان ووپسران ولی عاشقان ماه وتوصیه میکنم واقعاقشنگ بود

 46. سلام . من خیلی فیلم های کره ای دیدم خیلی زیاد شش ساله همه فیلم هایی که می یاد می بینم بستگی داره چه سبکی دوست داشته باشی اوایل همه عاشقانه بود با بازی های تکراری ولی حالا فیلم های بهتری اومده به خصوص ژانرهای جنایی خوبه سریال های ماورایی مثل مبارزه با ارواح سریال خانوادگی مثل بازگشت زوجین و سریال که عاشقانه است خیلی من رو به گریه انداخت هم سریال وزش باد زمستانی بود سریال وقتی همه خواب بودند هم قشنگه یه فیام ی مثل سریال غیرقابل دسترس با اینکه بازیگران زیبایی هم نداشت اما خیلی هیجان انگیز بود ولی یه توصیه کنم معتادش نشین بخواید یه فیلم رو تو یه رو همشون رو تموم کنین هم به زندگی تون نمیرسد هم بعد ها دلتون رو می ز نه و لذت دیدنش از دست میره هر روز یک دو قسمت ببینید بهتره و اینکه چیزهای خوبی به ادم یاد میده که برای زندگی خوبه ولی به هرحال تفاوت های فرهنگی ما با اونا هم هست و بهتره مفاهیم زیبایی که توفیلمها هست رو بدونیم اعتقاد دارم ازهمه مردم دنیا ادم می تونه چیزهای خوبی یاد بگیره در عین حال که می تونه چیزهای بد رو هم یاد بگیره و اینکه ادم می بینه که همه مردم دنیا سختی های زیادی دارن و با تلاششون اون سختی ها رو کنار میزنن .موفق باشید.

 47. حنما میپرسین چرا ماشین تحریر شیکاگو چرت بود به چند دلیل موضوع سریال غیر واقعی -صحنه ها آبکی مثلا در قسمت ۱۵سریال کجا دیدین کسی به سرش شلیک کنه بعد عکس دختره رو در بیاره و بگه دلم برات تنگ شده براستی اگه بخوام بگم سریال پر از صخنه های غیر واقعی بود بازی هنرپیشه ها خیلی ضعیف بودنگاه کردنش وقت تلف کردنه

 48. سلام ب همه
  سریال های دوبونگ سون زن قوی ، اوه روح من ، ادیسه ی کره ای ، چون اولین زندگیمه ، رادیو عاشقانه ، شعبده بازان ، کیم بوک جو پری وزنه بردار از بهترین سریالایین ک دیدم:))))

 49. سلام. سریال من ربات نیستم خیلی قشنگه. سال ۲۰۱۸-۲۰۱۷ پخش شد و با بازی یوسونگ هو زیبایی سریال رو مضاعف کرده… ژانر سریال عاشقانه کمدی تخیلی هستش …پیشنهاد میکنم از دستش ندید ??

 50. سلام اینایی که گفتینو غیر گابلین دیدم وبه نظرم فوق العاده ان…من دلم برات تنگ میشه و پسر خوب رو هم اضافه میکنم….این دوتا دوتا از بهترین سریالای کره ان به نظرم

 51. من میخوام سریال جدید ببینم غیر وارثان ..پسران برتر از گل …هیلر…شریک مشکوک…کی ۲٫٫٫نسل خورشید…تو زیبایی…چی رو پیشنهاد میکنید؟ژانر عاشقانه دوس دارم بیشتر

 52. سلام دوستان عزیز این چیزی که میخوام بگم فقط نظر من نیست وخیلی از کره ای باز ها هم همینو میگن به نظرم سریالای یو سئونگ هو رو به هیچ وجه از دست ندین به قول یکی از بچه ها این بچه هرچی بازی میکنه بدون تردید ببینین به خصوص از سال ۲۰۱۱ به بعد که بیشتر نقش اول بازی کرده.البته فکر نکنین چون طرفدارشم یا خوشم میاد ازش دارم اینو میگم نه اتفاقا من تا قبل ربات نیستم اصلا نمیشناختمش وحقیقتش ازش خوشمم نمیومد اما خدایی انقد سریالاش وبازیاش عای وخوبه که ادم اگه ازش متنفرم باشه نمیتونه سریالاشو از دست بده چون همونطور که خودشم گفته بود تو انتخاباش خیلی دقت میکنه وواقعا واسه طرفداراش ارزش واحترام قائله وبه خاطر اونا هم که شده تو هر سریالی بازی نمیکنه.من که تا حالا هرچی ازش دیدم واقعا راضی بودم اولین بازیگریه که از همه ی کاراش تا الان راضی بودم وتم سریالاش هم اصلا شبیه هم وتو یه حال وهوا نیست وکاملا کاراش باهم متفاوتن البته بگذریم که تو هر سریالی بازی میکنه تا اخر سریال دل بیننده رو کباب میکنه به حال خودش.

 53. سلام الهه جان الان یک نگاه به ارشیو سریالهام کردم
  اومم عاشقانه میخوایددددد…خب* بازگشت زوجین* حتما صدر همه پیشنهاد میکنم خیلی جالب و حتی اموزنده هست سریال هایی که اخیرا پخششون تمام شد *من ربات نیستم* خیلی خوب بود از لحاظ عاشقانه دیدم گفتیی پسر خوب که ملو درام بود رو هم پسندیدی خودم هم دوسش داشتم در راستای پیشنهاد سریال های ملو درام مثل همین پسر خوب حتما حتما سریال * عشق مخفی * با بازی جی سانگ‌رو پیشنهاد میکنم عاشقانه خیلی قشنگی داره سریال * فراتر از ابر ها * هم ملودرام و عاشقانه هست منکه دوسش داشتم..اگر عاشقانه کمدی میپسندی سریال جالب * اوه روح من* و* دوبونگ سون زن قوی * با بازی پارک بویونگ ناز نازی رو حتما پیشنهاد میکنم اگر هنوز چیزی از پارک بویونگ ندیدی حتما این ها رو ببین اصلا این فنچک دختر با همه بازیگر های زن کره فرق داره سبک باریش بشدت منحصر به فرد و نمکیه من عاشق این دخترم ..اگر از این سبک سریال های کیوت مدرسه ای که عشق های هیجانی ولی پاستوریزه داره میپسندی ازمجموعه سری مدرسه ها مدرسه ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ رو پیشنهاد میکنم( ناگفته نماند مدرسه ۲۰۱۵ با وجود اینکه بشدت هیجانی و قشنگه ولی مخاطب در خم ابروان پسر نقش دوم فنا میشه بی برو برگشت همه سندروم پسر نقش دو میگیرن با این وجود که اخر کار عمه نویسنده توسط مخاطب به فنا میره ولی بازم پیشنهادش میکنم)خارج از سری های مدرسه سریال های مدرسه ایه* تشویق کننده* * دریم های ۱* *تقدیم به تو که زیبایی * رو هم پیشنهاد میکنم دریم های و تشویق کننده تم موزیکال و رقص دارند تقدیم به تو که زیبایی مثل تو زیبایی موضوع داستان از اون مدل دختر هایی هست که تریپ پسری بر میدارند کلا مدرسه ای ها همه شاد هستند اما ترتیب پیشنهاد هام رو رعایت کن اول با بازگشت و من ربات نیستم ملو ها شروع کن

 54. الهه جان اگر ژانر تاریخی عاشقانه میپسندی* عاشقان ماه *رو بشدت پیشنهاد میکنم از اون دست سریال هاست که تو بگو یک دقیقه اش رو بتونی جلو بزنی یا حوصله ات رو سر ببره طراحی صحنه خیلی توپه موسیقی متن همون او اس تی هاش عالین عاشقانه اش هم خیلی جالبه کلا سریال خوش ساخت و پر خرجی بوده منتهی یه مشکل داره ..بشدت سد اندینگ هست قشنگ قلب ادم مچاله میشه ولی بنظرم اگر دل گنده هستی ببین واقعا واقعاااا ارزشش دیدن رو داره ایو و لی جونکی و کلا هر چی بازیگر جیگر و مشهورن تو این سریال جمع هستند..همین ژانر تاریخی اگر اکی هستی *ملکه کی* هم خیلی با عظمت و قشنگه ووکی یک عاشقانه خالصی رو به نمایش میزاره که دل مخاطب واسش میره ولی اینم یه مشکل داره که خیلی طولانیه ۵۰ قسمت هست بخاطر همین ملت وقتی اسم ۵۰ قسمت میاد ترس میکنند و نزدیکش نمیان ولی اشتباه محض میکنند هر کسی دیده بلاشک راضی بوده خیلی عاشقانه ناز و فکر شده هست
  تاریخی عاشقانه *هوارانگ *و *ملکه هفت* روزه هم خوب هستند

  اها خارج از بحث تاریخی ها دیدم گفتی هیلر رودوست داشتی من که عاشقش بودم اگر سریال توی سبک هیلر دوست داری *شکارچی شهر* تو مایه های هیلر هست بازیگر خانومش همون پارک مین یونگ بانمکه هیلر هست نقش مرد هم که معرف حضور همه لی مین هو جان هست البته که با دیدن هیلر شکارچی شهر که یه روز عاشقش بودم واسم کمرنگ شد ولی چون شما میخواید با فاصله زمانی از دیدن هیلر ببینیدش حتما بهتون میچسبه من یه روزی واقعا عاشق شکارچی شهر بودم
  تعریف سریال *صداتو میشنوم * هم خیلی شنیدم
  وای وای سریال * عشقم از ستاره ها اومده * هم خیلی سرو صدا کرد من هنوز این دو تا رو ندیدم ولی حتما میبینمشون

 55. سلام sisi جون مرسی از راهنمایی عالیت. من تو این مدت سریال عاشقان ماه رو دیدم. وافعاواقعا واقعا علی و معرکه بود. میتونم بگم از بهترین سریالهایی بود که دیده بودم. هنوز هم تحت تاثیر این سریال هستم. الان هم میخوام هیلر رو که توصیه کردین دانلود کنم.

 56. وای سودی جان عزیز خواهش میکنم کار خیلی خوبی کردید عاشقان ماه رو دیدید امیدوارم با غم جگر سوزش آزرده خاطر نشده باشید ?میبینید با اینکه خیلی غمناک تمام شد اما واقعا ارزش دیدن رو داشت …بله صدالبته با تضمین هیلر رو ببینید من واقعا ۵ ساله سریال کره ای میبینم هنوز که هنوزه اون هیجانی که زمان پخش هیلر داشتم رو حس نکردم واقعا عجیب غریب دلنشینه ?خودتون حالا میبینید بعضی قسمت هاش واقعا نمیشد واسش یک هفته صبر کرد تا هفته بعد میمردم و زنده میشدم رسما تو خماری میموندم ۱۰ بار مرورش میکردیم تا قسمت بعد بیاد واقعا کاش منم بار اولم بود میخواستم ببینمش حیف البته نا گفته نماند قسمت اولش یه کم ابهام داره خیلی پیچیده هست اما صبر پیشه کنید واقعا این صبرتون ارزش داره به ۳ قسمت که برسید حتما جذبش میشید و یک چیز دیگه هم که داره تا قسمت ۱۵ سریال واقعااااا عالیه واقعا همه چی تموم ولی از ۱۵ به بعد یه کم عاشقانه بعد از اعتراف افت میکنه البته یه کم ولی چشمگیر نیست و با معما ها و چیز های دیگه باز هم مخاطب کاملا جذب سریال میمونه و تا اخر ادامه میده پیشنهاد میکنم وقتی هیلر رو تمام کردید اگه از هیلر هم راضی بودید به معنی اینه که یه کم هم سلیقه ایم پیشنهاد میکنم بعد از هیلر بازگشت زوجین و من ربات نیستم رو ببینید این دو اواخر ۲۰۱۷ پخش شدند واقعا راضی کننده بودند

 57. سلام sisi خانم.فیلمهایی که شما معرفی کردید تعریفشو شنیدم و دونه دونه یادداشت کردم که در اسرع وقت دانلود کنم و ممنون از راهنمایی زیباتون.و خاستم اینو بگم که من سریال صداتو میشنوم و عشقم از ستاره ها اومده رو خیلی وقت پیش دیدم و اصلا نپسندیدم.بحدی جذب کننده و زیبا نبود که وقتی نصف قسمتارو دیدم دیگه علاقه ای به ادامش نداشتم و همشو پاک کردم.برای من خسته کننده بود و لذتی نداشت.البته نظر منه شاید شما ببینی دوست داشته باشی

 58. سلام ونوس جانم .خواهش میکنم کاری نکردم..فقط دلم میسوزه میبینم بچه ها میرن بعضی سریال های بدرد نخور رو دان میکنن یا هزینه میکنند میخرن دوست دارم اگه کاری از دستم بر بیاد انجام بدم.?.درباره عشقم از ستاره ها اومده و صدات رو میشنوم والا از یک دوست که تقریبا سلیقش راضی کننده هست شنیدم خوب هستن ولی اتفاقا ایشون هم درباره عشقم از … گفتن که اخراش خسته کننده میشه و از ریتم میوفته فقط میدید که تمام بشه .. والا من خودم هم خیلی روی افت ریتم حساسم ولی میدونید دوستم بهم گفت انقدر صحنه های جالب ودوست داشتنی دارن این دو سریاله که ادم حاضره بخاطر همون ها هم این افت ریتم اخرش رو بپذیره و دانشون کنه ولی باز هم شک دارم بگیرمشون یا نه …. نمیدونم دوبونگ سون قوی رو دیدید یا نه؟
  ببینید همین دوبونگ سون از نیمه بنظرم افت ریتم شدید داشت قضایای گانگستر ها و مادر بونگ سون و دار ودسته اش خیلی رو مخ وخسته کننده شده بودند کلا تیکه های اون ها رو میزدم جلو ولی ببین انقدر سریاله کیوت و بانمک بود انقدر بونگ سون و مین هیوک دوست داشتنی بودند که با وجود همه نقصان هاش که به همه شون اتفاقا اذعان دارم باز هم میتونم بعنوان یک اثر فان و مفرح طنز عالی معرفیش کنم …برای تغییر روحیه خوب بودند ولی افت ریتم جزو جدایی نا پذیرش بود واقعا به چشم اومد ..آمّا آما انقده روی افت ریتم حساسم بازم میگم پشیمون نیستم دو بونگ سون رو دیدم اخه به پاش انقده خندیدم که میتونم سوتی هاش رو نادید بگیرم.. کلا یه چیز بگم ادم نباید با توقع بالا سریال های کره ای رو شروع کنه چون بالاخره رضایت ۱۰۰ درصد هیچ وقت کسب نمیشه حتی یه پای هیلر و عاشقان ماه هم که نقده فنشون هستم ۱۰۰ درصد راضی نشدم ادم فقط میبینه که روحش تازه بشه و یه کم از مَشغله هامون بیرون بیایم

 59. سلام والا منم با ونوس خانم هم عقیدم اما سر عشقم از ستاره هاست خیلی هم موافق نیستم چون به نظرم انقدرام بد نبود درسته گاهی کسل کننده میشد اما در کل خوب بود وارزش یه بار دیدنو داشت تاحدودی.ولی درمورد صداتو میشنوم کاملا با ونوس جان موافقم با اینکه خیلیا دوست داشتن این سریالو اما من اصلا اصلا خوشم نیومد ازش جدا کسل کننده ترین سریالی بود که دیده بودم وبه هیچ وجه دوسش نداشتم وندارم هرچی هم سعی کنم باز فایده نداره واقعا به دلم نمیشینه این سریال بس که کسل کننده است.بهنظرم صداتو میشنوم واسه زمان خودش خوب بود وکسی که مثل من این اواخر بخواد ببینتش احتمالا خیلی خوشش نیاد.راستی سیستار جون من نقدتو درمورد هیلر تو کی درامر خوندم خیلی وقت پیش بود خوندمش خیلی باشوق واشتیاق نوشته بودی واقعا.برام جالب بود چون دقیقا مثل خودمی منم وقتی شیفته ی سریالی بشم تو تعریف کردن اطش عمرا کم نمیزارم وبا جون ودل توصیفش میکنم.راستی منم فکر کنم یه ۵۰ تایی سریال دیده باشم خیلی نیست ولی از بینشون سریالای خوب زیادیو میشه کشید بیرون.به نظر من این سریالا واقعا خوب بودن:عاشقان ماه.دبلیو.پسران بر تر از گل که البته واسه نوجوونا بیشتر به درد میخوره.شکارچی شهر.هیلر.تو زیبایی.ملکه کی البته خاله زنک بازیاش به نظرم یه جاهایی زیاد میشد اما در کل جز بهترین سریالای تاریخیه که دیدم.گوبلین.روزگار شاهزاده هم بد نبود وارزش دیدنو داشت.من ربات نیستم.قمار باز سلطنتی.صاحب ماسک.دختر من.عشقم اهل ستاره هاست.باران عشق.داستان غم انگیز عشق.باغ مخفی البته اینو تا حدودی دوست داشتم با اینکه خیلی تعریفشو میدن.دو بونگ سون البته خودم خییلی دوسش نداشتم چون حقیقتش از سریالایی که طنزشون خیلی لوسه واقعا مور مورم میشه به هر حال اگه همچین طنزی دوست داری عالیه.سیاه (بلک)این یکی واقعا به نظرم محشر ترین سریال ۲۰۱۷ بود وای که من عاشق بازی سونگ سئون هیون تو این سریال بودم واقعا عالی بود.

 60. ادامه:وقتی تو خواب بودی هم به نظرم سریال اروم ونسبتا خوبی بود ولی خیلی تاپ نبود ومتاسفانه از همون طنزای لوس توش کم نبود پس انتظار انچنانی نداشته باشیداما از اوناییه که مدت طولانی یادتون میمونه.خواستگاری عاشقانه هم واقعا هم قشنگ بود وهم خیلی چیزا واسه یاد گرفتن داشت من که خیلی دوسش داشتم البته اینم مثل هر سریال دیگه ای کاملا بی عیب نبود.سریال به یاد اور هم واقعا یه سریال درام اجتماعی عاالی وخاص بود که قشنگ میتونستی با تک تک شخصیتاش همراه بشی وباهاشون بخندی وگریه کنی اما اگه خیلی دنبال عاشقانه های انچنانی هستین سراغش نرین چون همونطور که گفتم موضوعش اجتماعیه وخیلی هم قشنگ تونسته واقعیت جامعه رو به نمایش بزاره البته عاشقانه هم داره اما خیلی کم.واما بهترین ومحشر ترین وخاص ترین سریالی که تا حالا دیدم چیزی نبوده جز شرق بهشت وای که چقد پای این سریال گریه کردمو حتی از گریه هامم با این سریال لذت بردم اصلا این سریال از زیبایی قابل وصف نیس باید خودتون ببینیدش تا بفهمین من چی میگم با اینه۵۶ قسمت بود عین برق گذشت وتموم شد ومنو تا مدتها تو شوک گذاشت.اگه تحمل پایان تلخو دارین واقعا پیشنهاد ویزم بهتونه قول میدم که عاشقش میشید بعد از دیدنش تا حالا هیچکس نبوده که از دیدن این شاهکار پشیمون شده باشه.من که حسااابی عاشقشم.وای امروز چقد حرف زدم.راستی سیستار جون بیشتر به نقد کره سر بزن دلمون تنگ شده واست.دوستانی که از پیشنهادام راضی بودن بیان بگن لطفا اخه خیلی دوست دارم ببینم چند نفر با من هم سلیقن.راستس سیستار جون نظر خودت راجب این سریالا چیه؟

 61. راستی نسل خورشیدم واقعا قشنگ وخوش ساخت بود.من ربات نیستم هم واقعا از خیلی جهات عالی کار شده بود ووزین وقشنگ بود ووزنشو تااخر سریال خیلی قشنگ حفظ کرد.اما مهم ترین چیزی که جا انداختم سریال معرکه ی ایمان بود واقعا هر کی ندیده این سریالو ضرر کرده البته فکر نکنم کسی باشه که ندیده باشه.اما حقیقتش یکی دیگه اط سریالایی که از دیدنش واااقعا پشیمونم وارثان بود به نظرم وارثان به شدت بچه گانه کسل کننده تکراری وبا فیلنامه ای سطحی وسرسری بود که اصلا به دلم ننشست.البته میدونم با این حرف کلی مخالف پیدا میکنم ولی به هر حال نظرم اینه وسلایق هم متفاوتن به هر حال امیدوارم تو ضیحاتم به دردتون بخوره.همیشه شاد وسلامت باشید دوستان.

 62. وای بر من هویتم فاشش شد خخخخخخ
  سلام محیا جانم چقده شما باهوشی??من اسمم رو کامل ننوشتم ولی شما فهمیدی کی هستم?الان حس کردم یه اشنا و قوم و خویش دیدم ذوق مرگ شدم? والا درباره سر زدن به نقد کره چون کنکوریم از بعد از ۱۳ خداحافظی کردم با بچه ها چون موندنم دست و پا گیر بود همش تو نقد کره پلاس بودم دیگه واس همین قضیه.. تا تیر ماه نقد کره نمیرم.. ممنون عزیزم انشالله از تیر ماه دوباره سر و کله ام پیدا میشه نقد مینویسم فعلا که نه سریال میبینم نه نقد ..? چه خوب نقد هیلر یادت مونده..اره خیلی اتیشی نوشتمش گمونم توی بلاگفای خدا بیامرز خوندیش?خیلی دلم میخاس به بچه های اینجا نقد کره رو معرفی کنم‌چون واقعا خودم هم اگه با مریم خانم اشنا نشده بودم احتمالاهنوز روی پسران برتر از گل و تو زیبایی کراش داشتم خخ ?منتهی گفتم شاید حرفم رنگ و بوی تبلیغاتی بگیره خدای نکرده یکی برداشت بد کنه دیگه چیزی نگفتم سعی دارم اگه کمکی از دستم براد همینجا انجام بدم البته منم فقط یه ۷۰ تایی سریال دیدم ولی بقول شما چیز های خوب توشون هست?درباره سریال هایی که نام بردین..هیلر ..عاشقان ماه ..من ربات نیستم..بلک ..ملکه کی ..خیلی خوبن واقعا باهات موافقم اینکه میگی ملکه کی خاله زنک بازی داره اره دست های پشت پرده و زیراب زنی های سیاسی زیادی داره کلا همه دارند پوست میندازند موضع عوض میکنند ولی سریال چرتی نبود فکر شده بود عاشقانه خوبی داشت به کسایی دل و حوصله دیدن ۵۰ قسمت رو دارند حتما پیشنهاد میکنم و اما بقیه

 63. راسیتش رو بخوای من سریال های قدیمی مثل باغ مخفی و این جوری ها رو با اینکه زمان خودشون خیلی خواستگار داشتن ولی بنظرم با این خیل عظیم سریال های خوش رنگ و لعابی که داره ساخته میشه فکر نمیکنم برای منِ نوعی دیگه برگشت به کلیشه های قدیمی تر جالب باشه مثلا من با پسران برتر از گل شروع کردم خوب اون موقع ۱۴ ۱۵ سالم بود طبیعیه که دوسش داشتم ولی الان بخوام ببینمش خندم میگیره چون کلیشه هاش به هزار طریق مختلف واسم تکرار شده واسه همین سراغ خیلی از سریال های تقریبا قدیمی تر مثل باغ مخفی و صداتو میشنوم هنوز نرفتم … ولی مریم خانم ادمین نقد کره رو که میشناسی خیلی فن صداتو میشنوم هست اون زمان پخشش واسش جالب بوده و ۱۰ بار مرورش کرده البته ایشونم بهم گفتن که شاید چون اون زمان جذابیت سریال ها مثل الان نبود به این دلیل واسشون حکم ناستالژی رو داره و دوسش دارند .. منم احتمالا هر وقت کره رو شخم زدم و دیگه چیزی نماندمیبینمش☺
  ببین من حرفتو قبول دارم چون اخیرا مریم خانم سریال زوج اورژانسی رو بهم معرفی کردند به این دلیل که خودشون زمان پخشش خیلی دوسش داشتند ولی من ماه قبل دیدمش بنظرم همچین خاص نبود اتفاقا نقدش رو هم نوشتم خواستی بخون درباره صداتو میشنوم هم احتمالا همینطوره اون زمان جالب بوده شاید الان دیگه نیست ..?خب درباره شکارچی شهر بگم زمانیکه من شکارچی شهر رو دیدم اولین بار این سبک مخفی کاری عاشقانه رو میدیدم خیلی دوستش داشتم اصلا میگفتم سریال فقط شکارچی شهر? ولی بعدش که هیلر رو دیدم اصلا شکارچی شهر اکشنش و حتی روابطش واسم ساده شد یعنی هیلر کلا اونو واسم شست و انداخت رو بند تا این حد ☺ واسه همین تماشای این دو رو پشت سر هم پیشنهاد نمیکنم ولی بصورت جدا گانه شکارچی شهر هم اثر بدی نیست?من کلا فن پارک مین یونگ هستم این دختر به همه پارتنر هاش میاد..? چند تایی از سریال هایی که نام بردی رو چون قدیمی تر هستند پیرو حرفم درباره قدیمی هاهنوز ندیدم ..وای تعریف شرق بهشت رو خیلی شنیدم ولی میگن سد اندینگ هست جرئت نمیکنم نزدیکش برم?
  درباره نسل خورشید
  اوففف سخن ها دارم ????اتفاقا یک ماه پیش دیدمش خوب یادمه همه چیز ش رو? میدونی بحث نسل خورشید جداست هم دوسش دارم از یک جهاتی هم سوتی کم نداشت?توی کانال تلگرام نقد کره اگرجوین هستی سرچ کن نظرات سیستار رو یک نظر بلند بالا دربارش دادم حرف دلم بود واقعا .. ولی اینجا هم یکم دربارش توضیح بدم بچه ها شاید استفاده کنند ..?نسلللل خورشید از لحاظ موسیقی و اهنگ هاش عالیییییییههه واقعا عالیه همه اهنگ هاش دوست داشتنی اند من همه رو دان کردم و گاهی گوش میدم .فانتزی های قشنگی رو داره از ایده های هیجانی که ضربان قلب ادم رو بالا میبرند خیلی استفاده کرده مخصوصا نیمه اول سریال ایده کده ای هست واسه خودش ? مثلا اون نحوه پایان بندی قسمت دو واقعا هیجانی بود من کف کردم همراه شدن او سکانس که زلف خانم دکتر بر باد رفته بود فرمانده از راه رسیدو پخش اون ا اس تی کذاییه زیبا واقعا ایده خوبی بود اما لازم به ذکره که غلو و بزرگنمایی توی این اثر کم‌نیست? اصلا ناف نسل خورشید با اغراق و بزرگنمایی چیده شده..خب یکی مثل من که فن فانتزی هست تا حدی میپسنده ولی بودن کسایی که اذیت شدند و گفتنددرجه هندی بازی این سریال بالا هست..من خودم یه سکانس که فرمانده تیر خورد و بعد وخامت حالش به شک الکتریکی رسید ولی یهو بهوش اومد سُر و مور گنده از بستر پاشد و اطراف دور دور زد واقعا معقولانه نبود حس کردم به شعورم توهین شد .. از این فانتزی های غلو شده زیاد داره و نا گفته نماند نسل خورشید با اهداف سیاسی ساخته شده به هدف بالا بردن روحیه وطن پرستی مردم کره ساخته شده و رفتار های شعاری درش وجود داشت که شاید واسه منه ایرانی نوعی خیلی جالب نباشه که با صدای پخش سرود ملی کره همه دست به سینه بایستند بیشتر این جور رفتار هاشان واس خود مردم کره جذابیت داشت تا ببیننده های خارجی و یه نکته دیگه اینکه سریال از قسمت ۱۰ به بعد واسه من خیلی خسته کننده شد افت ریتم واقعا به چشم اومد من دراپ نکردم ولی گهگاهی خسته میشدم با این وجود چون تا قسمت ۸ رو خیلی دوست داشتم موسیقی های سریال رو بشدت دوست داشتم برای یکبار دیدن پیشنهادش میکنم فقط باید با بعضی از بزرگنمایی هایی که داشت کنار بیاید

 64. سلام سیستار جون اره راستشو بخوای از لحن نوشتن وتوصیفاتت وکلماتی که به کار برده بودی شناختمت ووقتی دیدم تو هم اینجایی به قول خودت انگار بچه محلمونو دیده بودمو حسابی از داشتن یه دوست اونم اینجا خوشحال شدم. اره راکنمستشوبخوای من خودم نسل خورشیدو دوست نداشتم به خیلی از همون دلایلی که گفتین والبته به خیلی دلایل دیگه اما چون خیلی طرفدار داشت اونو هم نوشتم که اگه کسی دوست داشت ببینه به هر حال همه چی سلیقه ایه من وشما دوسش نداشتیم ولی ممکنه یکی دیگه دوست داشته باشه اما خدایی خیلی کیف کردم عیبای این سریالو انقد واضح گفتی ومثل بقیه تعریف الکی نکردی ازش.گفتی قدیمی نمیبینی اما بهت پیشنهاد میکنم چیزایی که گفتمو حتما ببینی با این که قدیمی هستن واقعا ارزششون از خیلی فیلمای جدید بیشتره مخصوصا خواستگاری عاشقانه به نظرم واقعا حرفی واسه گفتن داشت وخیییلی خیییلی اموزنده بود وچیزایی رو یاد اوری میکرد که واقعا به درد هرکسی به خصوص هم سن وسالای ما میخوره.دختر من هم سریالیه که واقعا قشنگه .مطمئنا تا مدتها یادت میمونه البته من از بازیگر مردش خیلی خوشم نمیومد ولی لی داهه تواین سریال واقعا عشقه.راستی گفتی کنکوری هستی اتفاقا منم امسال کنکور دارم اما هر چی سعی میکنم نمیتونم سراغ دفتر وکتاب برم اما خیلی امیدوارم فقط یکم میترسم که اونم فکر کنم عادی باشه اما واقعا نگرانم که قبول نشم تو میتونی یه چیزی بگی که من برم سراغ درس ومشقم.البته کلیشه ای نباشه چون این کلیشه هارو روزی هزار بار به خودم میگم ولی فایده نداره.نمیدونم شاید واسه اینه که به کار ورشته ی دیگه ای علاقه دارم وعاشق یه حرفه ی دیگم.راستی خودت رشتت چیه؟البته اگه فضولی نیست.

 65. تعجب می‌کنم که عاشقان ماه رو کمتر کسی میگه خوبه. بهترین سریال کره ای که دیدم قطعاً همین بوده. واقعا سطحش از همه ی سریال های دیگه چند برابر بالاتر بوده.

 66. سلا م محیا جان من پاسخ شما رو در باره کنکور دادم ولی تایید نشد امیدوارم از من ناراحت نشی فکر کنم حرفم خیلی بلند بالا شبیه چت بود برای همین تایید نشد فقط چکیده اینو میگم امیدت بخدا از الان شروع کن ایشالله با هوش سرشارت در کمترین زمان بهترین نتیجه رو میگیری خیلی حرف زده بودم که تایید نشد ادمین عزیز برای اینکه دوستم ناراحت نشه لطفا این پیام را ثبت کنید ممنونم?

 67. سلام اقا مصطفی غمگین در حد مرگ … در عین حال بشدت خوش ساخت و قوی اما ژانر تاریخی سریال عاشقان ماه رو معرفی میکنم من هنوز غم قسمت اخرش رو دلم مونده..و اما پسر بیگناه هم برای من غمگین بود در حد مرگ? ببینید دو یا ۳ تا برداشت از پایان پسر بیگناه میشه بعضی ها هپی اندینگ دونستنش بعضی ها پایان باز بعضی هم مثل من سد اندینگ??خیلی پایان متناقضی داره من دلم با پایان پسر بیگناه هم خیلی شکست ??ملکه کی هم تاریخیه ولی طولانیه اون هم پایان غم انگیز داره … و اما اگر با سریال های چینی اکی هستید سریال پرنسس ویانگ هم بشدت سد اندینگ ولی زیبا هست اونم طولانیه …ولی صدر همه عاشقان ماه رو پیشنهاد میکنم…. اها از قدیمی ها درخت بهشتی و شرق بهشت هم سد اندینگ هستند بخصوص درخت بهشتی?ولی من پیشنهادم اینه که ملاکتون رو سد اندینگ نزارید اونم با تاکیید بر اینکه در حد مرگ باشه ..بگید یه سریال خوب و زیبا میخوام اینکه سد اندینگ باشه هم واسم مهم نیس ..ملاکتون رو زیبایی بزارید من چیز های قشنگ در عین حال سد اندینگ بهتون معرفی کردم ..ولی ملاکتون خیلی یکهتازانه بود داشتن روند زیبا بنظرم مهتر از سرانجام سد یا هپی سریاله اهاسریال عشق بی پروا هم سد اندینگ‌در حد مرگه ? ناراحتم دارم سد اندینگ با در نظر گرفتن مرگ معرفی میکنم ?

 68. سلام این نقد خودمه چند ماه پیش توی نقد کره درجش کرده بودم اشکال نداره بچه اینجا هم ازش استفاده کنند امیدوارم بدرد بخوره?
  نقد و بررسی سریال بازگشت زوجین :
  خلاصه سریال : داستان با جشن ازدواج زوج اصلی (چویی بان دو و ما جین جو ) در سال ۱۹۹۹ شروع میشه و طی یک پلان پرشی ۱۸ سال بعد و متاسفانه طلاق این زوج نمایش داده میشه .

  چویی بان دو و ماجین جو در سن بیست سالگی که اکثر دوست و رفیق هاشون گَرد عیش و نوش وخوش گذرونی بودند دست همّت به روی زانو خود گذاشتند و زندگی سخت و پر دَنگ و فَنگشون رو شروع کردند و حالا بعد از ۱۸ سال زندگی زناشویی با یه پسر بچه ۲ ساله به اسم *سوجین * با مقایسه زارِ بیریختِ زندگیِ بی رنگ و لعاب خودشون با همسن ها و دوست ورفیق هاشون تازه به خودشون اومدن و … به جایی رسیدند که دیگه قدرت تحمل این حجم از فلاکت ونخوردمونی کشیدن رو ندارن و سرانجام تصمیم طلاقشون رو با اطمینان و اعتماد به نفس کامل عملی میکنند .

  چندی از طلاق این دو نفر نمیگذره که هر دو طی یک اتفاق نچندان بخردانه و معقولانه به ۱۸ سال قبل مصادف با اولین جرقه های اشنایی شون بازگشت داده میشن و هر دو بنا رو بر این گذاشتند که توی این فرصت بدست اومده ی جدید خطا های گذشته رودوباره تکرار نکنند و همدیگر رو نادیده بگیرن به عبارت دیگه..اینبار عاشق همدیگه نشن.

  نقد وبررسی : همین اول نقدم دوست دارم این سریال واقعا شیرین و اموزنده رو به تمام کی درامر هاپیشنهاد کنم . اطمینان میدم که ازتماشا کردنش به هیچ عنوان پشیمون نخواهید شد . لازم به ذکره صرف نظر از جزئیات سریال .. این اثر از دیدگاه من مملو از نکات اموزنده هست از ایده تغییر ناپذیری سرنوشت رقم خورده هر فرد که حتی با بازگشت دوباره وفراهم شدن شانس دوباره باز هم قابل تغییر و احیا نیست *صرف نظر از چند مورد که تغییرکردند* بگیریم تا برسیم به نهی خیانت .. و اشارات زیر پوستی به سوتفاهمات مرسوم چه بسا خانمان سوز که در گذران زندگی هر کدوممون به نحوی باهاشون مواجه میشیم .

  تمام سکانس های رابطه مادر دختری جین جو و مادر باز یافته اش واسه من جذاب و صد البته حزن انگیز و آموزنده بود . اون نگاه های معنا دار وجگرسوزِ جین جو به مادرش خیلی حرف ها واسه گفتن داشت که شاید نتونم توی لغت و جمله جاشون بدم … الحق والانصاف جانگ نارا بالقوه خوبی واسه ادا اطوار های آجومایی و حس گرفتن های مادرانه داره…واقعا از اَکت نارا توی این سریال راضی بودم.

  به شخصه شاهد ایده های بکری توی این سریال بودم … از ایده اون پای فنچولکی که ما جین جو به روی بخار شیشه اتوبوس رسم کرد و اشک خودش وما رو بیرون اورد بگیریم تا برسیم به پوستر های دایناسور و گالیسکه نوزاد و تاب و سرسره ای که ابزار و دست مایه به نمایش گذاشتن فرط دلتنگی ماجین جو برای * سوجین * پسرش شد .

  رابطه دکتر پارک و دوست دخترش بخوبی عارض این بود که عشق میتونه کاری با دل و عقل ادم بکنه که مهر رضایت به هر خفت و خواری رو بزنه حتی وقوف به عمل خیانتِ طرف مقابل هم چیزی از علاقه عاشق کم نکنه و همچنان مصرانه و صد البته با اطلاع کامل باز هم چشمشو به روی حقایق و عمل زشتِ خیانت معشوقه اش ببنده و با رضایت کامل اذن گاگول فرض شدن رو به طرف مقابل بده… دلیل این حجم ازسادگی چیه؟ چون راه دل کندن رو بلدنیست …این سکانس توی سریال شاید چندان پر رنگ جلوه داده نشد ولی بشدت منو تحت تاثیر قرار داد…کلی حرفِ شنیدنی پشتش بود … میشه گفت زیرکانه خیانت در روابط رو نهی کرده بود… به نحوی که مستقیم مبیّن این نبود بلکه ناخوداگاه مخاطب رو به همچین نتیجه گیری وادار میکرد …که به نظر من همچین نتیجه گیری هایی رنگ و بوی شعار نداره و اثرش بالطبع مانا تر و دلنشین تر هم هست.

  مشکلات معیشتی و دردِ دل ِمردم به ظرافت تبیین شد. اینکه دانشجو ی بیچاره با صد تا امید و آرزوی دور ودراز شروع به تحصیل میکنه و آخر سر آینده شغلیش نه تنها به رشته تحصیلش مربوط نیست بلکه در شان یه فرد تحصیل کرده چه بسا در شان یه فرد شخیص هم نیست …اینکه دست بیرحم روزگار وبی عدالتی های موجود درجامعه کاری میکنه که ازبین صد تا یکی از اون جَوون های مستعد و پرانرژی به بت آرزوشون برسند و مابقی فقط برای پیدا کردن یه لقمه نون بخور و نمیر و صرفا پر کردن شکم عیال و بچه تن به هر خواری وبی حرمتی بدند و کشتی آرزو هاشون یه جورِخیلییی ناجوری به گِل بنشینه. وسایه یاس و دلمردگی و نارضایتی از شرایط فعلی آخر سر کار خودش رو بکنه و فجایعی من جمله طلاق زوج ها رو بوجود بیاره .

  قضیه فلش بک ها … واقعا نمیتونم مانع اشاره کردنم به فلش بک های جالبِ۲ دقیقه اخر هر قسمت که اکثرا پرده برداری یا نمایش لایه مخفی از وقایع پیش امده برای این زوج عاشق بود بشم.من واقعا هرقسمت مشتاقانه منتظر این دو یا سه دقیقه اخرِپرده برداری از حقایق توسط همین نیمچه فلش بک ها بودم… تماشای بعضیشون واقعا سرنوشت سازبود.
  از گفتنی هایی بگم که هنوز سر بسته مونده و واقعاجای بحث داره مثل عاشقانه سریال ریتم عاشقانه خیلی خوبی داره که همراه با برانگیزش حس حسادت طرفین نسبت به معشوقه ی عیالشون که حالا توی ۱۸ سال قبل دوباره این معشوقه ها سربلند کردن و واسه خودشون فریاد نفس کششششی راه انداختن که بیا و ببین به هر حال همه این قضایا با هم موجبات نفسگیر شدن عاشقانه رو بدجوری فراهم کردند.

  و رسیدیم به قسمت جالب ماجرا … نتیجه گیری ها وقضاوت هایی که به چالش کشیده شد..شاهکارنویسنده وقتی رو میشه که تمام محاسبات و قضاوت های ما جابجا یا بهتره بگم خنثی میشه …مهره میچرخه و کسی که تا الان فکر میکردیم سردی و پایان تلخ ماجرا انعکاس رفتار اون بود دل پاک و چهره خوب و زحمتکش و مظلومش به پرده نمایش میره …چویی بان دویی که همه تقصیر ها وکم کاری هارو از چشم اون میدیدم واقعیت وجودیش و اون درماندگیش به معرض نمایش قرارمیگیره .. حال و احوال ِشمایِ مخاطب در آخر کار و با پرده برداری از حقایق به نحوی هست که دیگه دنبال مقصر نمیگردین و بدون هیچ حرف و گله ای نسبت به طرفین در حالیکه حق رو به هر دومیدین … فقط از خدا وصال دوباره این زوج رومیخواین … … این مطلب مصداق و حتی مقیاس کوچک ولی مثمر ثمر و موکد قضاوت های نادرستِ روزمرمون هست …به امید اینکه بیاندیشیم.

  تفاوت های وجودی زن و مرد خیلی ظریف و بندانگشتی بیان شد… اینکه مرد ها بصورت ذاتی تمایل به حل مساله دارند و پی راه حل برای مشکل هستند غافل از اینکه بیشترین توقع و خواسته زن به هنگام ناراحتی یه همدرد و مُسکّنِ قوی یه گوش شنوا و یه شونه قوی برای گریه کردن هست.. نه یک ماشین حساب مهندسی. این به تنهایی مطلبِ جالب توجهی هست که در اکثر مواقعِ زندگی زناشویی مورد اجحاف قرار میگیره.

  یه مورد جالب دیگه که اشاره بر حس طمعکاری و گاهاً بی لیاقتی ما انسانها داشت جمله ای که مادر جین جو درباره نام گیل گفت بود…. *انقدر حواسش به مادرشه که اونیکه واقعا دوسش داره رو نمیبینه*جدای از اینکه این جمله چه تحوّل بسزایی بر غلیان عواطف جین جو گذاشت.. همچنین بخوبی عارض رفتار های خود پسندانه و بعضاً نالایقانه که در مواجهه با بعضی از عزیزانی که ارزش وجودیشون رو ناجوانمردانه ناچیز قلم داد میکنیم و به راحتی نادیدشون میگیریم داره …کسایی که وجودشون برامون خیلی عادی وتکراریه و فقط مادامی که از دستشون دادیم به اشتباه بزرگ و غیر قابل جبرانمون پی میبریم….

  در کنار تمام این نکات آموزنده .. این سریال از طنزمایه خیلی شیرین و کیوتی برخورداره … به یمن وجود موجود نازی که طبق نظریه اولیه به * مستر موافشان * شهرت یافت .. و پس از چندی طبق نظریه آمیکوولوف به * مسترعووق افشان * نیز تخلّص یافت .

  نظرات متفاوتی درباره پایان بندی سریال وجودداره ..اکثر کسایی که این سریال رو درحال پخش تماشا کردند … معتقدند که اسم این مدل پایان بندی ها بیشتر عملیات *ماستمالیزیسیونیسمی* هست تا پایان بندی …ولی من که با آمادگی کامل گبر وبرگستوانم رو هم آماده برای مبارزه با بدترین پایان بندیها برتن داشتم.. با نحوه پایانش خیلی آزرده نشدم .. بالاخره یه جور باهم کنار اومدیم …ولی لازم به ذکره که از همینجا یه انتقاد از ۳ دقیقه آخرِ قسمت آخر بکنم … اگه یکی بتونه این عملیات خدا شدنشون رو واس من توجیه کنه خیلی ازش متشکر میشم …یعنی واقعا یه آن حس کردم به شعورم توهین شد …

  صرف نظر از این قضیه خدا شدن و ضد حال اخرش … من این سریال سر تا سر هیجان وسر تاسر درس زندگی رو به همه شما عزیزان بدون درنظرگرفتن نمره و حتی ژانر مورد علاقتون پیشنهادمیکنم… واقعا یکی از بهترین های من شد…

  • سلام میشه چند تا سریال عاشقانه معرفی کنین عاشقانه زیبا من هیلر رو دیدم خیلی دوس داشتم بیشتر وجه عاشقانش واسم مهمه

 69. قربونت برم سیستار جون نه عزیزم ادم که از دوست گلش ناراحت نمیشه این چه حرفیه.ممنون عزیز دلم که زحمت کشیدی وجوابمو دادی.تو خیلی به من لطف داری عزیزم اما من انقدرام که تو میگی باهوش نیستم.وخیلی خیلی ممنون بابت روحیه ای که بهم دادی شاید باور نکنی اما واقعا کمک بزرگی بود برام.

 70. عزیزی که گفتین گوبلین غلطه این طور نیست اگه کلمه ی انگلیسیش روهم بخونین خودتون متوجه میشین که گوبلین درسته.

 71. اقا مصطفی اگه یه سریال شدییییییدااااااا سد اندینگ میخواین که غمش تا مدتها رو دل ادم میمونه وحتی با شنیدن اسمش از این رو به اون رو میشین وهمینطور یه روند عاااالی ومعرکه داشته باشه ومردونه پسندم باشه ویه برومنس محشر داشته باشه من شرق بهشتو شدیدا پیشنهاد میکنم اصلا از دستش ندید این سریال محشرو که پشیمون میشید.من خودم با وجود ۵۶ قسمتی بودنش تا حالا سه بار بدون اینکه حتی یه لحظشو جلو بزنم دیدمش.واقعا عالیه این سریال فقط باید سه چهار قسمت اولشو کمی صبور باشید چون اساس داستان داره شکل میگیره اما از قسمت پنجم به بعد نمیتونین حتی یه لحطه هم واسه دیدن ادامش صبر کنید.مطمئن باشید با دیدن این سریال یکی از فاخر ترین اثار صنعت فیلم سازی کره رو تماشا کردید.بااین که ۵۶ قسمته انقدر روند سریال جالب وتکون دهندست که اصلا متوجه نمیشید که دارید یه سریال ۵۶ قسمتی که هر قسمتش بیش تر از یک ساعت هست رو نگاه میکنید.راستی عاشقان ماه هم شدیدا غمگینه وصد البته ارزش دیدنو داره اما حقیقتش غمی رو که شرق بهشت به دل من گذاشت هیچ سریالی نتونست بزاره.منی که حتی پای عاشقان ماه ودرخت بهشتی اشکم در نیومد این سریال بلایی به سرم اورد که از قسمت ۱۵ به بعد در اتاقو قفل میکردم وباهاش هق هق میزدم وحس میکردم قلبم داره منفجر میشه. اخرشم که دیگه نگم باید بیست لیتر اشک بریزی سر قسمت اخرش فرقی هم نمیکنه مرد باشی یا زن به هر حال این سریال حتی اگه نخوای هم به یه نحوی اشکتو در میاره.اما بعد این سریال حتما حتما یه سریال شاد ببینین چون واقعا غمش دیوانه کنندس.

 72. سلام دوستان سلام محیا جان ممنون از توضیحاتت درباره شرق بهشت من هنوز ندیدمش ولی با تعریف های تو انشالله بعد کنکور میبینمش ..چرا تصیجاتی که در عشقم از ستاره ها بود هنوز درج نشده ؟
  اها راستی رشتم تجربیه ..عزیززم واقعا تونستم کمکت کنم ؟؟ جدی ؟ اخ حیف حرفایی که واست تایپ کرده بودم و تایید نشد خیلی بار روانشناسی و انگیزه بخش بود? بله عزیزم حتما تو باهوشی حتما کسی که راحت میتونه افسار اوهامش رو بدست یک فرد دیگه بده و با فانتزی نویسنده کنار بیاد حتما هوش سرشاری داره ببین هر کسی با کیدراما جور نیس و نمیتونه تخیل یک فرد دیگه رو بپذیره همین که تو پایدار به کیدراما هستی یعنی قوه تخیل و هوش سرشاری داری?عزیزم ۶۷ روز وقت داری روزی ۱۰ ساعت بخون ۶۷۰ ساعت کم نیس مطمئناً به نتیجه میرسی ادمین جان خواهشا سانسور نکنید این نظرم رو ممنون?

 73. سلام وقتتون بخیر
  یه فیلم کره ای میخام ببینم نمیدونم چی
  مث پسران برتراز گل باشه
  خیلی از فیلمارو دیدم مث وارثان هیلر شکارچی شهر افسانه دریای ابی

 74. _سرنوشت
  ۲_باران عشق
  ۳_پسران فراتر از گل
  ۴_تو زیبایی
  ۵_ذائقه ی شخصی
  ۶_شکارچی _
                                                                           Kiss_۷   
  ۸_وارثان
  ۹_مدرسه ی ۲۰۱۵
  ۱۰_مدرسه ی کره ای چاپلوسان
  ۱۱_پینوکیو
  ۱۲_دونگی
  ۱۳_جواهری در قصر
  ۱۴_جومونگ
  ۱۵_امپراطوری در دریا
  ۱۶_دختر امپراطور
  ۱۷_اقای دکتر
  ۱۸_افسانه ی خورشید و ماه
  ۱۹_ضربان قلب
  ۲۰_رویاهای ی بلند ۲
  ۲۱ _ عشق در دبیرستان
  ۲۲_تشویقم کن
  ۲۳_شوالیه ی رویاها
  ۲۴_عشق تابستانی
  ۲۵_مامان عصبانی
  ۲۶_رویای بلند ۱
  ۲۵_ ادامه دارد
  ۲۶_افسانه ی دریای آبی
  ۲۷_مربای پرتقال
  ۲۸_همسایه ی بغلی اکسو
  ۲۹_کشاورز مدرن
  ۳۰_جنگ با ارواح 
  ۳۱_باغ مخفی
  ۳۲_به یاد آور
  ۳۳_پاستا
  ۳۴_خون
  ۳۵_گل پسر همسایه
  ۳۶_پزشکان
  ۳۷_زن قدرتمند
  ۳۸_هوارانگ●●
  ۳۹_عاشقان ماه
  ۴۰_پنیر در تله
  ۴۱_ازداوج بدون قرار
  ۴۲_زوج اضطراری
  ۴۳_کی ۲
  ۴۴_هیلر (شفادهنده)
  ۴۵_ملکه ی هفت روزه 
  ۴۶_وزنه بردار کیم بوک جو
  ۴۷_تو از ستاره ها امدی
  ۴۸_دختر دوست داشتنی من
  ۴۹_نسل خورشید
  ۵۰_کتاب خانوادگی گو
  ۵۱_دبلیو
  ۵۲_عاشقان همیشگی اهنگ
  ۵۳_دانشمند شبگرد
  ۵۴_دوران جوانی
  ۵۵_پادشاه خرید لوئیس
  ۵۶_گابلین
  ۵۷_شریک مشکوک
  ۵۸_نسل دختران
  ۵۹_گودال
  ۶۰_متشکرم
  ۶۱_کشتی بیمارستان
  ۶۲_وقتی تو خواب بود
  ۶۳_ایسان
  ۶۴_شاهزاده ی زیر شیروانی
  ۶۵_رسوایی سونگ کیون کوان
  ۶۶_امپراطور بادها
  ۶۷_سیندرلا و چهار شوالیه
  ۶۸_مدرسه ی موریم
  ۶۹_رئیس خجالتی
  ۷۰_فردا با تو
  ۷۱_قوی ترین پیک
  ۷۲_من ربات نیستم ●
  ۷۳_پرنسس من
  ۷۴_به آرامی
  ۷۵_بازگشت زوجین
  ۷۶_ستاره بزرگ
  ۷۷_ بسته
  ۷۸_سگ دیوانه
  ۷۹_ بلک
  ۸۰_لاو
  ۸۱_روزگار شاهزاده
  همشون قشنگه تاریخی .. هوارانگ . عاشقان ماه.
  مدرن . سک دیونه. وقتی تو خواب بودی . کی ۲

 75. سلام.
  در حال حاضر دارم عاشقان ماه رو نگاه میکنم تا الان که راضیم ممنون که این فیلم رو معرفی کردین
  پسر بیگناه و شرق بهشت رو حتمااااا نگاه میکنم
  ولی یه حرفی تو دلم هست تعجب میکنم گفتم ژانر غم انگیز
  فیلمی رو که سالهاست تو قلب ذهنم هست رو معرفی نکردین از نظر من غمگین ترین سریالی بود که دیدم و به همه توصیعه میکنم ببیند در این ژانر ارزش داره واقعا.

  قصه غم انگیز عشق
  اهنگای این سریال تا ابد از ذهنتون پاک نمیشه

  • سلام. متاسفم، دوستت دارم!!!!! I’m sorry, I love you نمیدونم چرا هیچکس حتی اشاره ای هم بهش نکرده مثل داستان غم انگیز عشق. سریال متاسفم دوستت دارم رو هنوزم می بینمش و هنوزم برام غم انگیزه. شاید داستان غم انگیز عشق رو واست عجیب باشه اما همه اش میزدم جلو بره حوصله کشش ثانیه های فیلم و اینهمه بدبختی رو نداشتم اما متاسفم دوستت دارم وقتی دوباره سر یادآوری یه سکانس هایی رو میارم ببینم میشینم پاش و مبینم قسمت رو کامل دیدم. اگر دیدیش خوشحال میشم نظرت رو بدونم. میخوام بدونم فقط منم که این حس رو نسبت بهش دارم یا واقعا سریال خاصی هست که خیلی ها از دست دادنش.

 76. اره عزیزم حتما حتما ببین شرق بهشتو مطمئن باش بعد از تموم شدنش از انتخابت کاملاراضی وخوشحال میشی.اره واقعا کمکم کرد حرفات یه جورایی برام انرزی بخش بود.چه جالب منم رشتم تجربیه برات دعا میکنم امسال تو رشته ودانشگاه مورد علاقت قبول بشی عزیزم.امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی وبه هر چی دلت میخواد برسی.تو هم ما رو از دعات محروم نکن.فایتینگ هاجا سیستار جون.

 77. سلام زهرا جان ..مثل پسران برتر از گل ..ببین هیچ دو سناریویی نمیشه کامل مثل هم باشه ..من چیزی که مثل پسران برتر از گل باشه تو ذهن ندارم اینکه پسر پولدار مغرور رو اعصاب عاشق یه دختر زبون دراز فقیر بشه همون وارثان یه کم شببهشه اونم یکم که میگی وارثان رو دیدی …..
  ببین از لحاظ شباهت سناریو نمیتونم چیزی پیشنهاد کنم شاید روزگار شاهزاده که خودم ندیدمش ولی خیلی ها باهاش کی درامر شدن رو بشه پیشنهاد کرد…ولی چند تا ژانر مدرسه ای بهت معرفی میکنم شاید خوشت بیاد سری های اخیر مدرسه..مدرسه ۲۰۱۷ و ۲۰۱۵ خیلی طرفدار داشتند..مامان عصبانی..تو زیبایی مثل پسران برتر از گل قدیمیه ولی بعضیا طرفدارشن من خودم با شین هه یه کوچولو مشکل دارم..تو سبک تو زیبایی ..تقدیم به تو که زیبایی هست ..تشویق کننده باز مدرسه ایه سری های دریم های مدرسه ای هستند موزیکال و رقص هم دارند .. مدرسه ای این چند تا به ذهنم رسید

 78. سگ دیوانه رو من ماه پیش دیدم جالب بود به کسایی که ژانر معمایی.. جنایی.. کمی اکشن و کمی عاشقانه دوست دارند پیشنهادش میکنم…
  نقدش رو ماه پیش نوشتم ولی چون هنوز توی نقد کره قرارش ندادم گفتم اول اونجا قرارش بدم ..
  ولی اگر کسی دوست داره خلاصه و نقدش رو بخونه همینجا بگید اگر دیدم چند نفری شدند اول اینجا میزارم هر کس خواست استفاده کنه?

 79. سلام اقا مصطفی اول من یک عذر خواهی به شما بدهکارم امیدوارم از اینکه یه کم رک درباره معرفی سریال های غم انگیز مخاطب قرارتون دادم و اگر یه کم تند بودم ببخشید واقعا اقایونی که سریال کره ای نگاه میکنند خیلی کم هستند اگر اونا رو هم ازار بدیم انصاف نیست….درباره عاشقان ماه بله سریال قشنگیه نوش جان ..و اما درباره داستان غم انگیز عشق چون خودم هنوز ندیدمش اسمش رو نیوردم خیلی سمت ملودرام های سد اندینگ‌ نمیرم☺
  و اما محیا خانمی مرسی عزیزم ایشالله تو هم پوفق باشی اصلا استرس نداشته باش ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است تو تلاش بکن باقیش با خدا.ممنون از حسن نظرت??

 80. اینکه همه میگن عاشقان ماه غمناکه و نبینید و یا ایراد میگیرن که چرا اینجوریه…
  مگه همه ی فیلم کره ای ها باید تهش خوش و خرم همه به همدیگه برسن و همه چیز درست بشه
  تو زندگی واقعی ما هم این طوری نیست
  چیزای متفاوتو تجربه کنید تا تنوع داشت باشه
  ۹۹ درصد فیلم کره ای ها شبیه هم شده و این واقعا داره کسل کننده و تکراری میشه و چندان خلاقیت نویسنده هاشون به خرج نمیدن

  چون اگر فیلم تاریخی باشه پسر پادشاه عاشق یه دختر معمولی میشه
  اگرم فیلم مدرن باشه یه پسر پولدار با یه دختر معمولی و یه پسر دیگه مثلث عشقی میسازن
  ته همشم به همدیگه میرسن و تموم میشه

  دیگه قشنگی و جذابیتی ک فیلم کره ای ها یه روزی داشت ، خبری نیست

  • سلام. بله همونطور که دوستمون گفتن از طریق گفتن اینکه:
   ۱٫ داستانش چی بود؟
   ۲٫ بازیگرا کی بودن؟
   ۳٫ ژانرش چی بود؟
   میشه اسم سریال رو بفهمیم

 81. سلام عاطفه خانم اولین راه اینه که اسم بازیگرهاش رو اگربلدید کارهاشون رو سرچ کنید بالاخره پیداش میکنید اگر هم اسم بازیگر هاش رو نمیدونید یه نشونه یا ادرسی مثلا بگین طرف توی فلان سریال هم بازی کرده.. همون بازیگر مرد شکارچی شهر بازیگرش بود اینجوری ادرس بدید شاید بتونیم کمکتون کنیم و یه راه دیگه هم هست موضوع سریال رو بگید شاید دیده باشیمش نیازی به این حرکات اکروباتیک هم دیگه نداشته باشید?

 82. سلام
  به سریال های بالا ، سریال های جدید مثل شوالیه سیاه و خلوت عاشقان ( درخشش باران ) – من ربات نیستم هم اضافه کنید که درسال ۲۰۱۷به بازار اومدند که بازیگران معروفی توی این سریال ها بازی داشتند که همگی عالی در نقشش هاشون ظاهر شدند و هم تم سریال ها که متفاوت بودند
  و از سریال های قدیمی و زیبا می تونم به درخت بهشتی و شرق بهشت اشاره کرد با بازی عالی بازیگر ها و متن عالی فیلم ها

 83. Sis مرسی از توجهتون.فقط یادمه پدرپسره کارمند بابا دختره بود یه روز بابا دختره باباشو تحقیر میکنه اونم درحالی که پسرو زنش باحاشن ازناراحتی تصادف میکنن ماشین میفته تو دریا.باباهه میمیره .پسره اون موقع شیش هفت سالشه بامامانش زنده میمونن.الان بزرگ وثروت مند شده به دختره نزدیک میشه تااز این طریق انتقام بگیره.اما عاشقش میشه.تااونجایی دیدمش که پدر دختره فک کنم میفهمه و چون قلبش درد میکنه حالش بد میشه.دختره تک فرزندبود مامانم نداشت.اسم پسره هم سنجد بود یایه همچین چیزی??

 84. من باتوجه به چندین سریالی که دیدم اون هایی که به نظر خودم قشنگ بودن مینویسم،سلیقه همه با هم فرق داره و شاید سریالی که از دید من قشنگ و فوق العادس از دید یکی دیگه بی مزه باشه..
  دبلیو
  عاشقان ماه
  کی ۲
  بلک
  منو بکش خلاصم کن
  دوست پسر شگفت انگیز من (چینی)
  پرنسس وی یونگ(چینی)
  هوارانگ(تاریخی)
  شب پرستاره دریای درخشان(چینی)
  عروس خدای اب
  من ربات نیستم
  سرنوشت
  شکارچی شهر
  افسانه ی دریای ابی
  وقتی تو خواب بودی
  از بخت بد عاشقت شدم
  ملوهولیک
  هاید جکیل و من
  یونگ پال
  عروس قرن
  جادوی فرشته (تایلندی)
  او زیبا بود
  دیو و دلبر
  خون
  ماسک عروس
  پسر خوب(مرد بیگناه)
  عشق وحشی
  اگه جرات داری عاشقم شو(چینی)
  گوبلین
  از بخت بد عاشقت شدم
  سگ دیوانه

 85. رفقا اگه میشه یه فیلم که هم عاشقانه باشه هم بزن بزن،تو سبک شکارچی شهر و هیلر که بازیگراشم خوشگل باشن معرفی کنید.پیشاپیش دمتون گرم?

 86. سلام بهار خانم اواخر ۲۰۱۷ سریال سگ دیوانه پخش شد ببین عزیزم این سریال از خیلی لحاظ ها شبیه به سریال هیلر بود در عین حال دنیایی از تفاوت هم هست ..!!!!!
  اگر بخوام دقیق تر و با ذکر عدد و رقم یه چارچوب واست بسازم که سبک سگ دیوانه تو دستت بیاد بهتره مبنای مقایسم رو هیلر بزارم چون یک سکانس هایی یک طراحی های صحنه ای داشت واقعا من رو بیاد هیلر مینداخت…خب اکشنش ۱ دهم سریال هیلر هست.. عاشقانه اش یک دهم سریال هیلر هست..معماهاش ۲ الی ۳ برابر سریال هیلر هست.. ببین از عینک ها و اون شنود های خفن سریال هیلر به وفور استفاده میکردند توی این سریال ..تم تاریک و سردشون شباهت زیادی دارند ولی با این وجود این دو سریال واقعا متفاوت هستند با فکر هیلر شروعش نکن!!
  ببین درباره عاشقانه اش که گفتم کمرنگ هست قبول دارم حتی یه کیس نداره !!!!!ولی واقعا جالبه این سبک عاشقانه به هیچ عنوان کلیشه ای نیست کلا هر چی کلیشه عاشقانه و تکراری تابحال دیدی همه اونها رو این سریال در هم میشکنه سبک جالبی داره? من پیشنهاد میکنم اگر طرفدار ژانر معمایی تا حدی اکشن جنایی و با عاشقانه بند انگشتی اما نفسگیر هستی حتما سگ دیوانه رو ببین یه حسن دیگه که این سریال داره اینه که اصلا افت ریتم نداره و حتی تا دقیقه اخر هم مملو از هیجان هست امیدوارم به سلیقه ات بخوره من که راضی بودم واقعا وقتی میدیدمش سرگرم بودم و گذر زمان رو نمیفهمیدم

 87. معصومه جان فک کنم حول حوش ۸۹.اونموقع از یکی از شبکه های ماهواره ای کره ای پخش میشد.بعدشم که ماهواره ما قطع شد دیگه اون شبکه رو پیدا نکردم

 88. سلام من تو این هفته دو تا سریال عاشقان ماه و هیلر رو دیدم واقعا هر دو رو دوست داشتم
  پارسال سرنوشت ایمان فک کنم اسمش بود پسران برت از گل و یه فیلم دیگه که موضوعش این بود که پسره ارشیتکت بود باید میرفت توی یه خونه که از سبک معماریش ایده بگیره اسمش یادم نیس و شکارچی شهر رو دیدم اینا رو دیدم به نظرم از همه قشنگتر هیلر بود شاید به خاطر فضای مرتب و پایان خاص و عاشقانه رو اصولش بود
  میشه یه فیلم بهم معرفی کنید مزه این فیلمو از بین نبره؟خیلیم طولانی نباشه من یهو چن شب نمخوابم تا تمومش کنم پس خیلی طولانی نباشه

 89. وارثان بدترین سریال کره ای ای هست که دیدم!

  بدون داستان کاملا تکراری الان بخوایم موضوع وارثان چیه هیچی به دختر فقیر که مادر خدمتکار خونه پسر پولدارست با پسر پولداره تبدیل میشن به عاشق و معشوق وجه تمایزش حالا چیه!؟ هیچی کل سریال همینه!!!! اولین سریال کره ای ای بود کامل ندیدم خیلی بد بود…و ناراحتم لی مین هو توش بازی کرده حیفه لی مین هو در سریال های ماستی ای مثل وارثان بازی کنه!!!

  من تا الان سریال کره ای به تعداد غیر قابل شمار دیدم اما وارثان یکی از بدترین هاش بوده…

  اما پسران فراتر از گل واقعا سریالیه که تو آسیا و کره شاخص بود…یعنی سریالی بود که باعث شد بعد از اون خیلی ها بخوان فضاش و تقلید کنن و مخاطب جذب کنن اما موفق نشدن به گرد پاشم برسن. پسران فراتر از گل مثل انیمه های خاطره انگیز میمونه…یعنی هر چقدرم بگذره هر چقدرم سریال های جورواجور ببینی بازم از ذهنت پاک نمیشه…

  • دوست عزیز طبق گفته‌ی لی مین هو علت اینکه بازی توی وارثان رو قبول کرده، این بوده که میخواسته یک بار دیگه قبل از اینکه ۳۰ ساله بشه فضا و پاکی دوران دبیرستان رو تجربه کنه.

 90. سلام زهرا خانم گل ?به به چه جهاد اکبری کردید این هفته عاشقان ماه و هیلر ؟ خوشا به سعادتون? کاش من حافظه ام پاک میشد میتونستم باز هیلر رو ببینم? احساس هایی که وهله اول تماشا بهم داد خیلی عجیب و دوست داشتنی بودند☺
  عزیزم میگی یه چیز میخوای ببینی که حس هیلر رو نپرونه ؟ خب بزار یه حرف بهت بزنم شاید باور نکنی و عجیب باشه ولی اغلب کسایی که هیلر رو خیلی دوست داشتتد و اذعان دارند که هیلر تا الان صدر همه سریال های کره ای بوده بعد از اتمامش دچار یه سندروم میشن به اسم هیلر طلبی ? یعنی کلا توقعاتشون بشدت بالا میره و متاسفانه به هر دری میزنند در اون حد مورد نظر راضی نمیشه .پس دوست دارم یه چیز بهتون بگم .. اصلا چیزی رو در مقایسه با هیلر نببنید یا با فکر اینکه قراره مثل هیلر ادرنالین خونتون و هیجانتون رو بالا ببره ?خب واقعا سبک عاشقانه و روند هیلر خیلی خاص بود هنوز هم تکرار نشده انتخاب زوج عالی بود فضا سازی .. هیجانی که داشت بک گراند معمایی گذشته ..شما که تازه تمامش کردید میفهمید منظورمو واقعا خاص بود ودلنشین و اتفاقا مدلش جوری نیست که با گذشت زمان تیپ وقیافشون خز بشه چون اصل ساده زیستی خیلی خوب رعایت شده هیلر یک سریال هست که توی کره ریتینگ خیلی معمولی داشته ولی بطرز عجیبی برای مخاطب های ملل مختلف جزو چند سریال برتر هست …
  خب همه این صغرا کبری ها رو چیدم که بگم مطلقا دیگه چیزی در حد هیلر هیجانزده و راضیتون نمیکنه تا اطلاع ثانوی ..ولی سریال های خوبی هنوز وجود دارند که بتونند تا حدی راضیتون کنند فقط نباید توقع هیلر رو داشته باشید ? دوستمون معصومه خانم چند تا سریال پیشنهاد کردند متاسفانه من هنوز این سه تا رو ندیدم ولی تعریف عشقم از ستاره ها اومده رو شنیدم همون هم نظرات مختلفی درباره اش وجود داره ولی اکثریت بطور نسبی راضی بودند.. اما درباره افسانه دریای ابی که خاطر نشان کردند متاسفانه من بیشتر بدی هاش رو شنیدم تا ذکر خیر ? میگن دختره خیلی لوسه و موضوعیت چندان خاصی نداره البته من هم فقط شنیده ام ..ولی بندرت دیدم کسی راضی باشه ….من دوست دارم دو تا پیشنهاد هم من بهتون بدم زهرا خانم?
  ببنید من سریال بازگشت زوجین رو هم خیلی دوست داشتم ..خیلی مشهور شاید نباشه ولی هر کس دیده راضی بوده خیلی اموزنده و زیباست اخیرا بازگشت زوجین و من ربات نیستم رو به یکی از دوست هام دادم خیلی راضی بود از هر دو مخصوصا بازگشت البته دوستم هم قبول داشت که به پای هیلر نرسیدند ولی دبگه چ کنیم وقتی در اون حد چیزی وجود نداره
  از من میشنوید بازگشت زوجین و من ربات نیستم رو هم حتما ببینید?
  زهرا خانم یه چیز دیگه بگم به طرز عجیبی کسایی هم هستند که هیلر رو نه دوست داشتند نه براشون ماندگار بوده حتی دراپش کردند بله همون هیلر هم مشمول دراپ شده پس سلیقه ها متفاوت هست منتهی بیشتر سعی براینه که نظر اکثریت محور توصیه هامون قرار بگیره?

  • در مورد سلیقه که گفتی کاملاً موافقم باهات. کلاً باید یه سریال به سلیقه و فضای فکریت بیاد که به دلت بشینه. مثلا من خودم واقعا افسانه دریای آبی رو دوست داشتم و اتفاقا به نظرم بازی جون جی هیون تو این سریال بی نظیره…

  • سلام سی سی جون باورت میشه من یه عالم مشغله دارم ولی هروقت بتونم میام این صفحه نقدا و نظرات تورو میخونم برام جالبه از انرژی و تایمی که میذاری عالیه
   مرسی که بهم توضیح دادی هیلر روفک کنم از اون هفته ۲ باری مرور کردم واقعاااا دوستش داشتم نمیدونم چرا ندیدم که بهم توصیه کرده بودی بازگشت زوجینرو ببینم منم وارثانو دان کردم نظر خاصی راجب بهش ندارم جز اینکه سریع بلافاصله ساعت ۴ صبح بعد از اخرین قسمت وارثان مجدد هیلرو دیدم که وارثان از ذهنم بپره ونخوام بی انصافی کنم بگم عجب فیلم مزخرفی !!!!!!!! هرچی نباشه اونم بایه آرزو آرمونی ساخته شده ولی جالب بود من رمانم زیاد میخونم دقیقا فیلم کره ای هیلر شده حکایت کتاب اسطوره هرچی کتاب بخونم بخوام از ذهنم پاکش کنم یه دور بعدش اسطوره رومیخونم الان هرچی سریال کره ای ببینم بعد بخوام از ذهنم دورش کنم باید برم سروقت هیلر
   بعد به قول همسرم اقا ندید بدید فیلم کره ای که نیستی شبی یه قسمت ببین ولی نمیشه تا تهش در نیاد ول کن نیستم جهاد اکبرم واقعا یعنی اینکه پشت بند وارثان هیلر روببینی الانم یه آف میدم به زندگی برمیگردم هفته دیگه دوتا فیلما روکه پیشنهاد دادی دان میکنم میبینم میام اینجا ازدور روتو میبوسم به شرط اینکه پشت بندش نخوام با هیلر از ذهنم دیلیتش کنم با تشکر از همگی به خصوص خانم شهبازی بابت مقاله وراهنماییاش

 91. سلام سانا خانم سریال چینی میخواید ؟
  خب من تعریف (پرنسس ویانگ) رو خیلی خیلی شنیدم البته ژانرش تاریخیه و همینطور سریال (عاشقانه بی رحم )..بعد از این دو( عشق ۰۲۰)و (یو آر مای سان شاین )و( ژنرال و من )رو هم تعریفشون رو شنیدم.. ببین چینی های سبکشون یه کم با کره ای ها فرق داره خیلی ملایم و اروم هستند بعصی ها این ارامش رو به سرد بودن تعبیر میکنند باید فن این ارامشه باشید تا عاشقانه هاشون بهتون بچسبه?

 92. سلام معصومه خانم..بله سلیقه ها متفاوت هستند
  شاید خودم هم افسانه دریای ابی رو ببینم و بپسندم ولی به نسبت نظر اکثریت چیزی که متوجه شدم این بود که خیلی ها نونا رمنس بودن کار و شیرین کاریهای دختره رو دوست نداشتند البته کسانی هم مثل شما راضی بودند…سلیقه ها بطرز حیرت اوری فرق داره ? این خانم توی عشقم از ستاره ها اومده هم نقش زن بود اتفاقا اونجا هم نونا رمنس هست اتفاقا باز هم دختره لوسه ولی حرف های بچه ها اینجور بود که لوس بازی های دختره توی عشقم ….اومده به مرور جزیی از قصه میشه و حتی با نمک هم میشه و نونا رمنس بودن به چشم نمیاد ولی توی افسانه …. هر دو مورد به چشم میاد ..البته این ها همه رو من فقط از یه دوست که حرفش واسم معتبره شنیدم …شنیدن کی بود مانند دیدن?

 93. سلام سی سی جون من به پیشنهادت سریال عاشقان ماه و هیلر رو دیدم که یکی از یکی بهتر بود حالا خودت یک سریال دیگه یهم معرفی کن که مستقیم برم و همونو دانلود کنم. من به شدت دنبال عاشقانه ها هستم چون سبکشون خیلی خالص و دوست داشتنیه

 94. سلام سودی خانم خدا رو شکر که راضی بودید وای هیلر من رو دیدید؟ چقده ناز بود؟???شرمنده من مشغوله درس هستم روزی یکبار بیشتر نمیرسم سر بزنم خوب شد الان پیامتون رو دیدم ?خوب پس بنظرم نظراتمون تقریبا شبیه به هم هست ..اومم من پیشنهاد میکنم اول سریال *بازگشت زوجین* رو الان بگیرید ببینید بعدش هم* من ربات نیستم* رو ببینید هر دو خوب هستند البته که به پای هیلر نمیرسند سبکشون متفاوت هست شاید تا اون حد راضی نشید اما واقعا خوب هستن کار های چیپی نیستن توی کار های سال گذشته واقعا این دو جالب و هیجان انگیز با عاشقانه خوب و راضی کننده ای بودند بازگشت زوجین که مفاهیم اموزنده خیلی ظریف و اشک دراری هم داشت بله هر دو رو پیشنهاد میکنم فقط فقط من ربات نیستم یک ۳ یا ۴ قسمت صبر کنید تا جا بیوفته و هیجانش شروع بشه ?اها هر کدوم رو دیدین خبر راضی بودن یا نبودنتون رو بدید کنجکاوم بدونم?

 95. سودی جان من شاید دیگه درست و حسابی نتونم سر بزنم و کمکتون کنم دوست دارم دو تا سریال با عاشقانه جالب دیگه هم معرفی کنم چون نمیدونم تا کی بتونم بیام اول چیزایی که گفتم رو ببین ۱.بازگشت زوجین ۲.من ربات نیستم بعدش۳.عشق مخفی ( یه کم صبر کن تا خوشکل بشه) ۴.فراتر از ابر ها ترتیب دیدنشون رو حتما رعایت کن ولی هر ۴ تا رو حتما ببین چون واقعا همگی قشنگند و عاشقانه هاشون هم خیلی خوبه ?حتما ببینشون

 96. سلام دوستان
  درسته که به اندازه بقیه تجربه ندارم ولی به نظر من هیلر و عاشقان ماه فوق العاده ان
  ولطفا به بازیگرانی که دوستان معرفی میکنن توهین نکنین

 97. سلام معصومه جون.میخواستم بپرسم چرا کامنتای منو درج نکردی؟اخه واجبه که سیستار جون بخوندشون.حقیقتش ما دیگه جای رو نداریم که پیداش کنیم وکلی هم دوستای خوب داره که دلشون براش تنگ شده وگفتن سلامشونو بهش برسونم.پس یه لطفی بکن واون دوتا کامنت قبلیمو درج کن لطفا.

  • سلام محیاجان
   هدف ما از درج مقالات سریال‌های کره‌ای راهنمایی کردن کی دارمرها برای انتخاب نوع سریال‌هاست. در نتیجه گفتگوهای دو نفره کمکی به دوستان نخواهد کرد.
   همچنین کامنت‌هایی که حاوی تبلیغات محصول یا سایت‌های دیگه هستند هم شامل این قانون میشن. برای درج تبلیغات هم بهتره دوستان از طریق قسمت تماس با ما اقدام کنند.

 98. سلام معصومه خانم بازم که کامنتای نو درج نکردی خانومی.میشه بدونم چرا درجشون نمیکنی؟اگه مشکلی دارن خب بگو منم بدونم.

 99. سلام به همگی
  من میخاستم فیلمهای سگ دیوانه-من ربات نیستم-عشق مخفی و ملکه هفت روزه رو دانلود کنم.باتوجه به تعریفایی که ازشون شنیدم
  میخاستم نظر بدید.اولویت بدید کدومو اول دان کنم و اینکه ژانر هرکدومو بگید.ممنون

 100. ژانر سگ دیوانه :جنایی اکشن معمایی هیجانی عاشقانه اندک
  من ربات نیستم : فانتزی هیجانی عاشقانه
  عشق مخفی : عاشقانه معمایی انتقامی
  ملکه هفت روزه : تاریخی عاشقانه بر اساس واقعیت سد اندینگ یا پایان غیر منتظره
  همه در ژانر خودخوب هستند
  اگر شاد میخواهید من ربات نیستم را اول ببینید اگر ملو درام دوست دارید عشق مخفی رو اول ببینید بسیار زیباست مخصوصا انتقام عاشقانه اگر مرموزانه و هیجانی میخواهید سگ دیوانه و اگر تاریخی عاشقانه و غم انگیز ملکه ۷ روزه

 101. باشه حالا که همه چیو با ترازوی نفع وضررتون میسنجین حتی دوستی بین ادمارو پس مشکلی نیست.ضمنا من هیچ وقت قصد تبلیغ سایت دیگه یا اینجور چیزارو نداشتم.

 102. سلام میشه منو راهنمایی کنید ؟
  تو سبک فیلم هیلر یا کی ۲ یا ۲ پلیس یا سیتی هانتر میشه بازم تو این سبک پیشنهاد بدین ؟

 103. ملینا
  عروس زیبای من
  نقشه فرار b
  سگ دیوانه
  شهر بی رحم
  گپ دونگ
  دکتر غریبه
  Voice
  سیگنال
  black
  Look out
  آیرس
  نسل خورشید
  گرگ و میش

 104. سلام ملینا خانوم اگه تو این سبک میخواین سیگنال وپلن بی هم خوب هستن وواقعا جذابیت خاص خودشونو دارن.البته من خودم خیلی طرفدار این زانر نیستم ولی بازم به نظرم اینا خوب اومدن.حالا ایشالا دوستان بیشتر راهنماییتون میکنن.اخه من خودم بیشتر تو کار ملودرام وسد اندینگم وبه نظرم بهترین زانر واسه دیدن زندگی واقعی ویه لذت واقعی بردن همون ملودرامه.البته این فقط یه نظر کاملا شخصیه .هر کسی یه سلیقه ای داره اما اگه کسی از دوستان تو زانر ملو درام کمک خواستن من در خدمتشونم.

 105. سلام مرسی از سایت خوبتون
  روزگار شاهزاده (تایلندی) قشنگه؟
  اگه میشه چند تا سریال قشنگ تایلندی و ژاپنی و چینی معرفی کنین(هر جور باشه فرقی نداره بیشتر دبیرستانی باشه)

 106. مهساد
  تایلندی : امواج زندگی،
  طیف دیگر افق ،
  شور عشق ،
  چینی :
  پرنسس ویانگ
  عشق ۰۲۰
  ژاپنی :
  یک دختر و سه دلبر
  تایوانی: پشت لبخند تو

 107. سلام همگی
  این لیست هم به نظر من خیلی بیراه نیس حداقل برای کسایی که تازه میخوان شروع کنن به فیلم‌کره ای دیدن … مطمئن باشین برای اولین باری ها انتظارشون براورده میشه خصوصا با افسانه دریای آبی… ???
  اقا ابوالفضل خورشید ارباب رو من ب شخصه شدید دوست داشتم ژانرش ترسناک کمدی درام … توصیه میکنم حتما ببینیش

 108. سریال های کره ای خیلی خسته کننده شده دیگه. همشون عین هم و مشابه سریال های ایرانی هستن. من یکی دو تا سریال کره ای دیدم خسته شدم. به نظرم بهتره وقتتون رو این سریال ها تلف نکنید.
  در عوض وقتتون رو به خوندن کتاب مخصوصا کتاب های مذهبی بپردازید تا زندگی پربار تری داشته باشید.

  • مشخصه که شما اصلا سریال کره ای ندیدین، چون سریال کره ای به هیچ وجه شبیه سریال های ایرانی نیست. در مورد کتاب های مذهبی هم باید بگم که هرچی به جای خودش!

 109. سلام. من نظرات شما خیلی برام جالب بود.من فیلم کره ای میبینم ولی مث یه زنگ تفریح بین فیلمای خوب نمره یک دنیا.مث روزی که حوصله ات سر رفته باشه نخوای مغزت درگیر بشه فلیم کره ای میبینی.ولی من اینجا دیدم از دید خیلیا شاهکارن و بینظره . بهترین سریالای کره ای.واقعا برام جالبه بدونم این دیدگاه از کجا میاد؟قصدم توهین یا تمسخر نیست فقط سوال برام پیش اومده

 110. به نظرم شما قبل از اینکه این سوال رو بپرسی باید یه چیزی رو برای خودتون حل کنید. اون هم اینه که آدم ها علایق و سلایق متقاوت دارن و شما حق ندارید همچین سوالی رو بپرسید. پیگیر بودن و جذابیت بالای هرچیزی برای افراد ناشی از سلیقه شخصی شونه و چرا نداره!
  نوشتین قصد توهین یا تمسخر ندارید ولی از محتوای کامنت تون میشه راحت فهمید که دارید مسخره می کنید!
  اینکه سریال کره ای برای شما شبیه زنگ تفریحه صررررفا دیدگاه شماست و قرار نیست همه مثل شما فکر کنن 😐

  • توی یکی از نظرا خوندم میتونه با فیلم های شاهکار دنیا رقابت کنه..فیلم کره ای در سطح جهانی داریم . این حرف دوستمون منتقدانه به نظر میرسید.اینجور نظر دادن برا فیلمی که در هیچکدوم از رتبه بندیای بهترینای دنیا جایی نداره جالبه.من به فیلم نگاه فیلم بینانه دارم نه احساسی و خیلی شخصی وقتی همچین نظری میخونم.درمقابل همچین اظهار نظرهایی حرف از علائق شخص کمی بی معنیه.وگرنه من حرفی به کسی نزدم وفتی گفته شد بود توی نظرها برفرض مثال وارثان بهترین فلیمی هست که توی زندگیم دیدم و نظرهای شخصی تر دیگه چون اونجاس که حرف شما کاملا درسته دوست عزیز

  • و اون یه تیکه زنگ تفریح واقعا احساسی عمل کردم.بهرحال منم انسانم ناخوداگاه از روی احساس و در جای نادرست نظر شخصی رو قاطی کردم ممنون میشم جوابتون رو با درنظر نگرفتن اون تیکه از حرفم بیان کنید

 111. سریال ملکه کی..عاشقان ماه…کتاب خانوادگی گو..زوج اورژانسی…اودیسه کره ای…ماشین تحریر شیکاگو….خنده وایکیکی….پدر عجیبه…مبارزه برای راهم..بازگشت زوج …من ربات نیستم…چیزی نیست عشقه…ازدواج بدون قرار…مدرسه ۲۰۱۷٫٫٫دابلیو یا دوجهان..اینا سریالایی هستند که شدیدا ارزش دیدن دارن

 112. اقا یا خانومی که گفتین سریال کره ای ها براتون مثل زنگ تفریحه ودلیل جذابیتشونو پرسیدین اول اینکه بگم شما کاملا با قصد توهین وتمسخر اومدین اینجا وبعدم با یه جمله با این عنوان که قصد توهین ندارم سر وته قضیه رو هم اوردین وبلا نسبت دوستان ما رو کند ذهنی چیزی فرض کردین.اول از همه بگم که اگه کره ای دوست ندارین خب نبینین که انقد به خودتون فشار بیارین.شما برین همون سریالای به اصطلاح درجه یکتونو ببینین که البته بنده خیییلی از این سریالای درجه یکی که میگین ودیدم وجذابیت هیچ کدومشون واسم به اندازه ی همین سریالایی که شما اسمشونو گذاشتین زنگ تفریح نبوده.دوم اینکه دلیل جذابیتشونو پرسیدین پس باید بهتون بگم کسی سریال کره ای میبینه که بتونه درکشون کنه وبتونه خودشو با ذهنیات نویسنده وفق بده چون دیدن این سریالا یکم درک بالایی از زندگی واقعی ومسائل زیر پوستی جامعه میخواد البته به قوووول خودتون قصد توهین ندارم.سریالای کره ای واسه ما کی درامرا تقریبا خیلی از اون چیزایی که تو زندگی واقعیمون انتظارشو دارم واتفاق نمیفته رو براورده میکنن وخیلی از فانتزیای رنگ ووارنگمونو واسمون عملی میکنن.اگه میخوای کره ای ببینی باید یه کی درامر باشی وهمه جوره سرزمین سریالای پروانه ای رو درک کنی والا این سرزمین به درد کسی که به قول شما فقط مثل زنگ تفریح بهش نگاه میکنه نمیخوره.چون همین زنگ تفریحایی که شما مسخرشون میکنین یه وقتایی میشن تنها دلخوشی وپناه یه ادم تنها که بتونه یکمی از سختیای زندگیش فاصله بگیره وواسه ادامه راهش امیدوار بشه.ما کی درامرا خیلی چیزا از همین زنگ تفریحا یاد میگیریم چیزایی که شاید خیلی به ندرت توی اون سریالای به قول شما درجه یک دنیا بشه یاد گرفت.شما گفتین نگاهتون به فیلم یه نگاه فیلم بینانه است وهمین دقیقا مشکل شما وفرق بین ما کی درامرا وکسایی مثل شماست.این که شما نگاهتون فقط فیلم بینانه است اما کسایی مثل ما فقط به عنوان یه فیلم بهشون نگاه نمیکنیم بلکه با همین سریالای کره ای زندگی میکنیم وباهاشون میخندیم گریه میکنیم ازشون کلی چیزا یاد میگیریم وبا تمام وجودمون درکشون میکنیم.بله اینه فرق بین یه کی درامر ویه ادم عادی واسه همینه که کی درامرا انقدر کمن. چون که هرکسی نمیتونه یه کی درامر بشه واین به قول شما زنگ تفریحا رو درک کنه ودلیل جذابیتشونو بفهمه وبا هاشون زندگی کنه.شما هم هروقت خودت تونستی دلیل جذابیتشونو تو وجود خودت پیدا کنی اونوقت ما اینجا با اغوش باز منتظرتونیم.ضمنا لطفا طوری حرف نزنین که انگار ما که فیلم کره ای میبینیم از دنیا عقبیم وهیچ کدوم از اون سریالای درجه یکی که میگینو ندیدیم.نه اتفاقا کاملا برعکسه اغلب ما کی درامرا تمام اون سریالای درجه یکو دیدیم ودر نهایت به این نتیجه رسیدیم که دیگه خسته شدیم از این حجم وحشی بازی و قهرمانای غیر واقعی والکی توی این سریالای هالیوودی ودیگه وقتشه که یه کم به خودمون وزندگیامون ارامش بدیم و کمی بزرگ بشیم و به جای قهرمانای غیر واقعی وغیر قابل باور بریم دنبال قهرمانای واقعی زندگی.ادمایی که درست مثل خودمونن بدون هیچ چیز خارق العاده ای وفقط وفقط با تکیه به توانائیها وتلاش خودشون وایمانشون وضع خودشونو زندگیشونو تغییر میدن واز ادمای اطرافشون محافظت میکنن.وهمه اینا هیچ جا نبود مگر توی همون سریالای کره ای.خلاصش کنم براتون شما هنوز خیلی راه دارین تا یه کی درامر بشین یا حتی ممکنه هیچ وقت نتونین یه کی درامر باشین.اما اگه یه روزی به همین نتایجی که مارسیدیم شما هم رسیدین و تونستین یه کی درامر واقعی بشین خیلی خوشحال میشم اگه یه سری به اینجا بزنین وبتونیم یه گپ دوستانه واروم از جنس کی درامرا باهم داشته باشیم.ایشالا همیشه موفق وشاد وسلامت باشین وببخشید اگه من یه مقدار تند وتیز حرف زدم.

 113. سلام ببخشید میشه بین این فیلما بر اساس بهترین هاشون مرتب کنین که من بدونم اول از کدوم شروع کنم به نگاه کردن؟اگه هم تونستین بهترین هارو به غیر از اینها بهم معرفی کنین که نگاه کنم.
  نسل خورشید
  من ربات نیستم
  قهقهه در وایکینگی
  صداتو میشنوم
  وزش باد زمستانی
  آجوشی من
  ۴۹ روز
  عشق مخفی
  ماشین تحریر شیکاگو
  رئیس کیم
  تو از ستاره ها اومدی
  وقتی که تو خواب بودی
  ملکه معما ها
  هیلر
  هوارانگ
  ملکه کی

 114. Fatemehjvn
  این نظر شخصی من هست شاید عمومیت نداشته باشد ولی از نظر من این ترتیب بهترین حالت ممکن هست
  هیلر
  عشق مخفی
  تو از ستاره ها امدی
  من ربات نیستم
  ملکه کی
  ماشین تحریر شیکاگو
  نسل خورشید
  در ژانر طنز قهقه در وایکیکی
  و ریسس کیم
  صداتو میشنوم
  هوارانگ
  وزش باد زمستانی
  ما بقی را ندیده ام

 115. من موندم چرا هیشکی نگفت کافه پرنس… خدایی خیلی قشنگه که
  گابلین هم خوب بود… فیلم ناه نقاشی روی ابرها عالیـبود
  پسران برتر از گل هم خوبه
  فیلم هوارانگ هم خوبه
  فیلم oh my ghost عالیه… محشره
  فیلم روزگار شاهزاده و پاستا عالیه
  فیلمی که بازیگر نقش oh my ghost بازی کرده به همراه بازیگر پاستا و خبرنگار هستن هم عالیه
  فیلم ایمان هم جالب بود
  فیلم دریم های یک رو بیشتر از دو دوست داشتم
  فیلم افسانه ماه و خورشید رو دوست داشتم
  فیلم یانگوم که محشتر از همشه
  قمارباز سلطنتی وسطاش عالیه
  هوارانگ خوب بود
  فیلم به تو که زیبایی خیلی خوب بود
  فیلم وارثان بد نبود

 116. سلام دوستان اون دوستی که چند سال پیش سریال از شبکه ماهواره ای دیده بود و اسم سریال یادش رفته بود
  “خواهر دوست داشتنی من”
  بود
  قشنگ بود

 117. معصومه خانم من فیلمه پیدا کردم.اسمش بدون شکه با بازی لی جانگ جین سال۲۰۱۰.ولی هرکاری میکنم پیداش نمیکنم تو نت. چرا به نظرت؟اصا فیلما لی جونگ جینو سرچ میکنم فیلما لی جانگ سوکو نشونم میده?

 118. دوستان من تقریبا تمام نظراتو خوندم و چندتا از سریالایی که اسمشون چند بار تکرار شده بود و رفتم سراغشون و از همشون هم راضی بودم??
  w
  چیزی نیست عشقه(it’s ok it’s love)
  kill me heal me
  ۴۹ روز
  بازگشت زوجین
  نسل خورشید (دانلود کردم هنوز تو نوبته ولی مطمئنن قشنگه چون زیاد تکرار شده بود)
  قبل از اینا هم
  هیلر
  i remember you
  او زیبا بود
  تو زیبایی
  و چندتا چیز دیگه رو دیده بودم که اینا میشه گفت برگزیده هاشونن.پسران برتر از گل و وارثان و افسانه دریای ابی و این چیزا رو هم قبل تر دیدم ولی خب در مقابل این سریالایی که جدیدتر دیدم خیلی حرفی واسه گفتن ندارن
  اگه فکر میکنید سلیقه مشترک داریم سریالای قشنگ بهم معرفی کنید?
  کلا ترجیح میدم سریالارو گلچین شده ببینم

 119. سلام دوستان
  یه فیلم خوب بهم معرفی کنید.از فیلمای بچگانه تکراری خسته شدم.یه فیلم میخام متفاوت باشه موضوعش قشنگ باشه درعین حال عاشقانه هم باشه.یگی ک هرقسمتش مشتاق تر بشم برا قسمت بعدیش.ارزش دانلود داشته باشه.بازیگراشم بچه نباشن لوس بازی دربیارن.یه فیلم جذاب میخام.ممنون میشم کمک کنید

 120. سلام ونوس جان عزیزم اگه یه همچین سریالی میخوای بی برو برگرد مرد بی گناهو بهت پیشنهاد میکنم.دقیقا همه ی این چیزایی که گفتی رو داره وشدیدااا عاشقانه وجذابه والبته متفاوت.مطمئن باش اگه ببینی حسابی راضیت میکنه ومیره تو لیست بهترینات شایدم صدر بهترینات بشه.من که خودم همین تازگیا تمومش کردم وخیلی خیل ازش راضی بودم واسه من که رفت یه گوشه ی دنج از لیست سریالای به یاد موندنیم.اگه دیدی وراضی بودی که به احتمال زیاد راضی میشی بیا ونظرتو بهم بگو من منتظرتم.پری خانم شما هم اگه سریال گلچین شده میخوای صد در صد همین مرد بی گناهو بهت معرفی میکنم.البته سریال شرق بهشتو که دیگه نگم براتون شدیدا قشنگه اما متاسفانه ملودرامه وحسابی غمگینتون میکنه اما به قول ونوس جان لوس بازی وبچه بازی نداره.سریالای من ربات نیستم. دختر من. عشقم اهل ستاره هاست وداستان غم انگیز عشق هم بسیار قشنگن اما داستان غم انگیز عشق همونطور که از اسمش پیداست خیلی غمگینه وبا یه پایان تلخ اما با یه روند عاااالی و اهنگای محشر.راستی ونوس جان این یکی هم فکر کنم به دردت بخوره منظورم داستان غم انگیز عشقه البته اگه با پایان تلخ مشکلی نداری.راستی بچه ها خیلی کم پیدا شدین دیگه زیاد کسی اینجا سر نمیزنه چرا؟یک قرن طول میکشه تا جواب همو بدیم.چرا واقعا؟نکنه واسه امتحاناته؟یعنی اینهمه مدرسه ای داریم اینجا؟

 121. سلام
  هر سریالی ک دیدین رو نباس بگین
  سریال داستان غم انگیز عشق – دلم برات تنگ شده – متاسفم دوست دارم – فریب – ملکه جاه طلب – ملکه برفی

  کلا سریالهای کره ای موضوع و محتوای تکراری و ضعیفی دارن و به لطف صحنه های خوب عاشقانه زنده اند – تو فیلمای ایرانی عشق رو فقط تو دیالوگ ابراز میکنن ک باور پذیر نیس ولی تو کره با تصویر بیشتر نشون میدن

  سریالهای زیادی میسازن همینه موضوعات تکراریه – پر شده از صحنه های اضافه و حوصله بر

  و وقتی ژانر سریالی کمدی هم باشه فاجعه ست

  باز سریالهای درامشون خوبه خوب تر از سریالهای ایرانی

 122. سلام کوثرجان.واقعا ممنون بخاطر پیشنهادت ولی دیدم مرد بیگناهو همون پسرخوب هستش.من بااین اسم این سریالو دارم.مال خیلی وقت پیشه خیلی وقته دیدم.اره واقعا موضوعش متفاوت و پیچیده و خیلیم زیبا.نه پایان تلخ اصلا دوس ندارم چون واقعا تو روحیم اثر میزاره.شرق بهشت چطوریه؟

 123. خواهش میکنم عزیزم شرمنده به دردت نخورد.وای شرق بهشتو که دیگه نگو اصلا.اگه تلخ دوست نداری اصلا سراغش نرو چون میزنه قشنگ ادمو نصف میکنه بلا نسبت شما خخخخ.اما اگه میخوای چینی ببین اونا هم سریالاشون واقعا قشنگه.واسه وقتایی که ادم از کره زده میشه واقعا خوبه.به نظر من شما الان از کل سریالای کره ای زده شدی واسه همینه که چیزی به دلت نمیشینه.ماها که کره ای میبینیم هر مدت یه بار اینجوری میشیم عادیه.اینجور موقعا باید بزنی به دشت سریالای کشورای دیگه وبعد یه مدت که برگردی دوباره با اشتیاق سریالای کره ای رو دنبال میکنی.به هر حال عزیزم اگه خواستی چینی ببینی بگو چند تا خوبشو بهت معرفی میکنم.ضمنا من دوتا اسم دارم من همون محیام این اسم مستعارمه.

 124. میشینید مثله اسکولا اینارو میبینید لا اقل دوتا فیلم قشنگشونو ببینید…
  تو زیبایی
  دختر من
  من ربات نیستم رو رفقا میگن حرف ندارن…

 125. شمایی که توهین کردین واقعا از یه دختر خانوم انتظار نداشتم انقدر بی ادب وبی نزاکت باشه.یعنی چی اسکل؟درست حرف بزن خانم مگه اینجا چاله میدونه؟انقدرم بی احترامی نکن بقیه هم بلدن بی احترامی کنن اما چون شخصیتشون براشون مهمه اینکارو نمیکنن.واقعا که شما چجوری تربیت شدی؟با این کارت شخصیت خودتو زیر سوال میبری.به هر حال امیدوارم درست صحبت کردنو یاد بگیری چون مثل لاتا حرف زدن ابهت نمیاره فقط ادمو پیش دیگران بی شخصیت وبی احترام میکنه.واسه خودت گفتم حیفه یه خانوم اینطوری خودشو بی عزت کنه.راستی دوستان اگه فیلم کره ای قشنگ وپر از احساس میخواین فیلم پسر گرگ نما رو عمرا از دست ندید واقعااا محشره.

 126. از نظر من چند تا فیلم هست که واقعا ارزش دیدن رو داره
  هیلر
  کی۲
  عاشقان ماه
  شکارچی شهر
  مرد خوب
  دکتر غریبه
  یونگ پال
  اوه هه یونگ دیگر
  گوبلین
  ماسک عروس
  ایمان
  فردا با تو
  وقتی تو خواب بودی
  نسل خورشید
  شهر بی رحم
  ارباب خورشید
  اوه روح من
  فعلا همینا یادمه :))))

  • از ترتیبی که به خرج دادی حس میکنم سلایقمون نزدیکهاحتمالا مرد خوبو دانلود کنم تا اونجا همه رو دیدم و باهات هم نظرم از ایمان بیشتر از چکارچی شهر خوشم اومد نسل خورشیدم گرفتم هنوز ندیدم اگر باید تغییری تو لیست از نظر اولویت بدی ممنون میشم چون احتمال ۹۰ درصد این لیستو به ترتیب ببینم
   با تشکر

 127. فکر کنم دلیل خاصی داشتید که سریال ‌‌‌‌های روز رو جذاشتید فقط ولی بهترین سریال ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کره ای به نظر من اینها هستند (فقط سریال های تاریخی):

  دائه جو یونگ (فوق‌العاده زیبا)
  افسانه جومونگ
  یانگوم
  دونگ یی

  سریالهای شاه گوانتگو هم خوب بود
  خورشید در آغوش ماه هم بد نبود

 128. هر کسی سلیقه ای داره ولی من خودم خیلی از سریالای تاریخی کره خوشم نمیاد وبه نظرم صد تا یکی خوبن.من بیشتر ترجیح میدم مدرن ببینم اخه با حال وهوای امروزی بیشتر سازگارن وبه نظرم کره ای ها مدرناشون خیلی قشنگ تر وجذاب تر از تاریخیاشونن.ولی خب به هر حال همونطور که گفتم هر کی سلیقه ای داره ونظر وسلیقه ی همه کاملا محترمه.منم فقط نظر وسلیقه ی خودمو گفتم.

 129. سلاممممممممم
  و اما دو هفته پر سریال من …
  بازگشت زوجینو دارم میبینم قسمت۸ ام فوکوس فیلم رو تغییراتیه که با اینده نگری میتونی تو زندگیت ایجاد کنی این قسمت و هدف فیلمودوست دارم ولی با روابط عاطفیش هنوز ارتباط خوبی برقرار نکردم قبلش من ربات نیستمو دیدم خوب بود ولی به قول سی سی وای به سندروم هیلر طلبی که دچارش شدم …
  او از ستاره آمدودیدم و ندیدم خیلی کم پیش میاد انقد ظالمانه یه فیلموببینم و قضاوتش کنم ولی از همون اولش عدم تناسخ سنی زوج نقش اول خورد تو ذوقم دختر فیلم اصلا میمیک صورتش با رفتاراش نمیخوند حسی برقرار نشد متاسفانه خدا منو ببخشه که ۱۰ قسمت اخر رو کلا زدم جلو که حق دانلود کردن و صرف گیگم ادا شه .
  و اما k2 …
  همه اونایی که هیلر رودیدن و مثل من افتادن تو خط سریال کره ای و ناامید هنوزم بهتر از اون پیدا نکردن این فیلمو ببینن نمیدونم شاید نقش اول مرد که حتی الان اسم اصلیشم یادم نیست و در دو تا فیلم هیلر و کی ۲ یکیه این حسو در من ایجاد کرد که با تخفیف رتبه دوم رو پس از هیلر بهش بدم از ژانر اکشن و پلیسی و عاشقانه سبکش خیلی خوشم اومد اکثر کسایی که کی ۲ رو دیدن نسل افتابو توصیه میکنن دانلود کردم ولی واقعا ظرفیتم فعلا تکمیله دیدم میام میگم برتون مرسی معصومه خانم بابت پیشنهاداتتون سیسی جون از شما هم

 130. سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم با پیشنهاد دوست خوبمون sisiجون هیلر رو دیدم وواقعاااا لذت بردم معرکه بود به همه دیدنشو پیشنهاد میکنم
  اما بر عکس خیلی از دوستان زیاد از دیدن عاشقان ماه لذت نبردم پاپان غمگین وفضای تاریخی اش خیلی برام جالب نبود
  دوس دارم یه فیلم خیلی عاشقانه ببینم که عشقش ابکی وبچه گانه نباشه لطفا پیشنهادزیباتونو بگید
  ممنون از همه دوستان

  • از بهترین سریالایی ک دیدم و واقعا حین دیدن حوصلم سر نرفت و کلا جذاب بودن:
   هوارانگ
   عاشقان ماه
   خاطرات بالی
   در راه من مبارزه کن
   باغ مخفی
   ملکه کی
   تو زیبایی
   محقق شب رو
   مهتاب نقاشی شده زیر ابر ها
   کتاب خونوادگی گو
   دوست دخترم روباهه
   K2،هیلر، رویای بلند۱،وارثان وبقیشونم یادم نمیاد ولی حتی اگه یکیشونم ندیدید حتما ببینید پشیمون نمیشید
   برعکس بعضی نظرات من از پنیر درتله و او زیبا بود و گابلین زیاد خوشم نمی اومد هرچند داستان جالب بود و بازیگرا هم خوب بودن ولی واقعا حوصلم سر میرفت و ب زور دیدمشون…

 131. سلام الا خانم اگه عاشقانه ی قشنگ میخوای که بچه گانه ولوس نباشه ودر عین حال جذابم باشه من بهت مرد بیگناهو پیشنهاد میکنم.امیدوارم اگه دیدی خوشت بیاد.

 132. دوستان من هیلر و عاشقان ماه رو دیدم.هر دو جذاب بود ولی عاشقان ماه غم انگیز بود.انتظار داشتم حداقل یکم بیشتر توی آینده پرداخته می شد.
  امکانش هست یک سریال دیگه که بهتر از این دو تا باشه معرفی کنید؟غم انگیز هم تموم نشه
  بعضی هو میگفتن ملکه کی خیلی محشره‌و بهترین سریال نمیدونم چی هست.تایید میکنید؟ممنون میشم جواب بدید

 133. سلام دوستان عزیز،خیلی خوشحالم که با این سایت اشنا شدم،من کلا یدونه سریال کره ای دیدم، “پسران برتر از گل” اما چند وقتی هست که پیگیرم سریال کره ای بگیرمو ببینم، اما نمیدونم چه سریالهایی دقیقا در زمینه همین سریالی هست که دیدم،یعنی توقعی که از سریال دارم، همون ژانر پسران برتر از گل هست، کمدی،درام، اگر لطف کنید و سریالهایی که تو این زمینه ها باشه بهم معرفی کنید ممنون میشم، یعنی دختر فقیر و پسرهای پولدار و … باز هم سپاس

  • ما هم خیلی از حضور شما خوشحالیم شیوای عزیز
   اگه به دنبال این ژانری سریال وارثان و زندگی طلایی من رو بهت پیشنهاد می کنم

 134. اگه سریال مث پنیر در تله میخواین اغواگر بزرگو بهتون پیشنهاد میکنم.نمیگم دقیقا شبیه همن اما اغواگر بزرگم در مورد زندگی واقعی وامروزی دانشجوهای کره ایه که البته خیلی خیلی هم قشنگ وجذابه وایده ی قشنگی داره من که خودم حتی بیشتر از پنیر در تله دوسش داشتم وبه شما هم پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش.واگه دیدینش لطفا بیاین همینجا ونظرتونو بگین که بدونم به نظرتون چطور بوده.

 135. سلام بچه ها میگم من یه چیزی بگم همه برام جبهه نمیگیرن؟شاید باور نکنید اما من جز اون معدود کسایی هستم که هیلرو دراپش کردم واصلا ازش لذت نبردم.دوبار سعی کردم ببینمش وتا قسمت هفت هم دیدمش اونم به زور هر دوبارم دراپ کردم سریالو.واقعا نمیدونم چرا؟اما هر چی سعی کردم نتونستم باهاش ارتباط بگیرم واصلا دوسش نداشتم.البته نه اینکه از زانرش بدم بیاد نه اصلا اینطور نیس اتفاقا من شکار چی شهر وکامل دیدم وازش خیلی هم لذت بردم ولی نمیدونم چرا با هیلر اصلا نتونستم ارتباط بگیرم با این که سریال خیلی پخته وقشنگیه وتقریبا همه دوسش دارن اما من هر کار کردم نشد که نشد.البته سو تفاهم نشه براتون من اصلا طرفدار لی مینهم نیستم البته ضد فنش هم نیستم.کلا نسبت بهش خنثیام ونه ازش خوشم میاد ونه بدم میاد ازش.وای مطمئنم اگه سیستار اینو ببینه وبفهمه هیلرشو دراپ کردم خفم میکنه خخخخخخ.

  • این چه حرفیه محیاجان…
   بالاخره هرکسی یه نظری داره. منم بعضیی از سریال هایی رو که بچه ها پیشنهاد میدن مثل K2 دوست نداشتم و باهاش ارتباط نگرفتم. اما این مساله به سلیقۀ فردی برمیگرده. البته هنوز هیلر رو ندیدم.

 136. والا ملکه کی سریال خیلی قشنگیه اما همونطور که تو کامنتای قبلیمم گفتم خاله زنک بازیش یکم زیاد میشه یه جاهایی.اما در کل واااقعا ارزش دیدنو داره وپیشنهاد میکنم حتما ببینیدش چون جزو بهترین سریالای تاریخیه کره ای هم هست وبه اندازه ی عاشقان ماه غم انگیز نیست ودر کل سریال متعادلیه وغم وشادیش با هم توازن دارن.

 137. سلام از سریال های در حال پخش و یا اونایی که تازه پخششون تموم شده کدومشون خیلی قشنگه (ژانرش فرقی نداره)

 138. سلام محیا خانم نظر شما در باره سریال هیلر را کاملا پذیرا هستم
  موافق نیستم ولی با پدیده ای به نام اختلاف سلیقه اشناییم هر کسی یک افکار و حتی ملاک هایی از زیبایی داره به همین خاطر هست که سریال هیلر حتما با ملاک های ذهنی شما هم سو نبوده که نتونستید ارتباط برقرار کنید این نشان دهنده عجیب بودن شما نیست نشانه بر تفاوت سلیقه که امری طبیعی هست .
  ولی من چند تا سوال از شما دارم و چند تا دلیل برای اینکه چرا هیلر انقدر محبوب هست دارم
  ۱٫ ایا از بازی بازیگر ها ی نقش هیلر و از یونگ شین ( بازیگر زن ) ناراضی بودید ؟
  ۲٫ ایاعاشقانه های زیر پوستی را دوست ندارید ؟
  ۳٫میگویید از شکارچی شهر راضی بودید اما از هیلر نه بیاییم بررسی کنیم این میان فرق شکارچی شهر با هیلر از لحاظ عاشقانه چه بود ؟ در شکارچی روند شل کن سفت کن حاکم بود یک بار دختر پسر را رد میکرد یک بار پسر دختر را الی اخر … ولی در هیلر این روند کاملا فرق داره ارتباط هیلر و یونگ شین کاملا مکمل هم هست فاقد هر گونه تنش یا حرکت های دافعه ای.. هر دو طرف رابطه در هیلر تشنه هم بودند رابطه شان هیچ گونه درگیری و قهر و غضبی ندارد حس میکنم شما فن روند های ملایم بدون تنش مثل هیلر نیستید. صد البته روند روابط حاکم در هیلر در عین ارامش ظاهری خیلی خیلی حساس و حیاتی هست خیال میکنید که همه چیز داره ارام و بی کشش پیش میرود ولی جنس رابطه این زوج خیلی خیلی خیلی حساس تر و بهت برانگیز تر از شکارچی شهر هست …ببنید سریال هیلر نصف بار احساسی سریال گرو در دیالوگ هاست حداقل تا قسمت ۱۴خیلی نگاه ریز بینانه میخواهد .تمام دیالوگ های بین هیلر و یونگ شین ابعاد چند جانبه دارند برای مثال یک جا هیلر با عنوان جعلی پارک بونگ سو که فردی وابسته بود با یونگ شین تماس گرفته است (سکانس کذایی تماس تلفنی شبانه قسمت ۶) از قبل یونگ شین به بونگ سو گفته بود که امروز ارزو کردم بمیرم ..خوب این حرف یونگ شین به شدت ذهن هیلر را مشوش و کنجکاو میکند که منجر به برقراری این تماس میشه ..ببین دختر خوبم باید برای لذت بردن از سریال هیلر ۲ چشم و ۲گوش دیگر هم قرض بگیریم که سکانس های عاشقانه را اونطور که استحقاقشان رو دارند درک کنیم .. درکشان سخت هست باید احساساتت را زیاد درگیر شخصیت ها کنی عمیقا درکشان کنی در غیر اینصورت حرکت هاشان شاید بی معنی شوند.
  داشتم ابعاد ان صحنه تماس تلفنی را باز میکردم ..ببین دختر جان همین حرکت هیلر که نیمه شب بخاطر یک پیام ناقابل از یونگ شین کوبید امد در خانه دختر که بپرسد چرا امروز ارزو میکردی بمیری بنظرت عمق عشق مخفیانه هیلر را نشان نمیدهد ؟یعنی نمیتوانست این حرف را از پشت تلفن بشنود که این همه راه امد در خانه دختر ؟بنظرت این حرکت عجیب دلنشین نبود ؟ دیالوگ هایش عجیب نبودند ؟یو شین از پشت خط میپرسد کجایی الان بونگ سو ؟ (ظاهر ماجرا این هست که بونگ سو به ارشدش یونگ شین زنگ زده ) بونگ سو میگوید این موقع شب وقتی هست که یک بچه خوب باید در تخت خوابش باشه (یعنی در تختم ارمیده ام) (در حالی که از فرط نگرانی در جامه هیلر پا شده امده در خانه یونگ شین از بالا ی ساختمان بغل به یون شین نگاه میکند ) خب این ابعاد عجیب دیالوگ ها جالب نیستند ؟ جنس این وابستگی عجیبی که دارد بوجود میاد دل بلرزان نیست ؟هیلر با استفاده از هویت بونگ سو هر روز و هرروز یونگ شین را میبینید هر روز وابسته تر میشود یونگ شین با بونگ سو احساس صمیمیت میکند درد دل میکند از علاقه اش به هیلر به بونگ سو میگوید (یعنی دارد نتدانسته به خود هیلر اعتراف میکند که دوستش دارد اما این وسط از دست هیلر جز حسرت خوردن چه بر می اید ؟این جنس رابطه عجیب نیست محیا جان؟عشقت کنار دستت باشد ولی بدست خودت انقدر شرایط را پیچیده کرده باشی که حتی نتوانی به او ابراز علاقه کنی .. محکومی که فقط مثل مجسمه از دور نگاهش کنی مخفیانه مراقبش باشی سینه اش دارد از فرط عشق پاره میشود اما نمیتواند حتی چهره واقعیش را به او بروز دهد … محیا جان جنس رابطه عحیب است ؟خیلی عجیبه .. فقط کافی است یه کم عمیق تر با شخصیت این دو نفر همزاد پنداری کنی ان زمان هست که به خودت میایی و میبینی چرا سینه تو هم از غم این ممنوعیت دارد میشکافد ان زمان هست که میفهمی خود تو هم همانقدر داری درد میکشی و مشتاق رو شدن حقیقت ماجرایی .دخترم تو فقط ۷ قسمت دیده ای ؟ البته من تا همین قسمت ۷ هم خیلی علاقه مند بودم اما باید بگویم تو دقیقا جایی رهایش کردی که تازه همه چیز دارد بحرانی تر میشود دقیقا از نقطه عطف سریال رهایش کردی ..محیا جان این سریال حداقل تا قسمت ۱۴ عالی است
  من میگویم حیف هست واقعا یک سوال دیگر دارم تو واقعا اخر قسمت ۴ چه حسی داشتی ؟ قلبت حس شکافتن نداشت ..وقتی که هیلر بشدت مردد بود که ایا یونگ شین را از دست دزدان نجات دهد یا نه واقعا هیجان زده نبودی ؟ وقتی که اخر تصمیم گرفت موقعیت خودش را به خطر بندازد ولی او را نجات داد قلبت به تپش نیوفتاد ؟ پایان قسمت ۵ چطور؟ وقتی که در ظاهر بونگ سو هیچ کاری از دستش برای حمایت از یونگ شین جز ان محاسبات و در اخر ریختن محتویات فرقان بر نیامد وقتی به نحوی خودش مسبب نجات یونگ شین شد ولی خود را به بیراهه زد وگفت ارشد لطفا من را نجات بده و باز هم توپ را در زمین یونگ شین انداخت و ان لبخند حیرت اور که در پایان قسمت ۵ بر لب داشت و تمام .. واقعا این حجم از مخفیکاری های حمایتی جذاب نبود ؟ حقیقتا زبان من از وصف هیلر عاجز است چرا که خود این سریال به خودی خود یک سحر دارد که مخاطب را گیر میندازد نمیدانم چطور تو را گیر نینداخته سلیقه ات خیلی خاص است دخترم اما پیشنهاد میکنم تا قسمت ۱۴ را حداقل ببین میتوانم احتمالش را بدهم که از قسمت ۸ به بعد علاقه مند شوی چون عشقشان تازه پر رنگ تر میشود خواهشمندم که با دقت جوانب دیالوگ ها را بررسی کن به این طریق خیلی جالب میشود خیلی زیاد .. در ضمن بوسه اول این سریال بسی زیبا و به جا و اشک در ار بود و یک نکته دیگر به عمق خیرگی های نگاه هیلر به یونگ شین دقت کن طبیعتا این بازیگر روابط چشمی خیلی برجسته ای برقرار میکند که قلب تماشاچی را تکان میدهد به عمق خیرگی های جی چانگ ووک خیلی دقت کن واقعا این مرد روابط چشمی اش دل بلرزان است

 139. سلام.من تقریبا بیشتر نظرات و خوندم و استفاده کردم..البته یکمم گیج شدم خخخ انقد که پیشنهاد های دوستان زیادو متنوع بود..ولی تصمیم دارم اولین فیلمی که بعد ازکنکورم میبینم هیلرباشه.
  من عاشقه سریال های کره ایم اما تعداد زیادی ازشون ندیدم که بخوام مقایسه و معرفی کنم ولی از بین همه ی سریال هایی ک دیدم چهل و نه روزو خیلی دوس داشتم.
  از مدیر سایتم ممنونم که این بستر و فراهم کرد تا از نظرات دوستان مطلع بشیم 🙂

  • سلام نگارجان
   امیدوارم که کنکور رو به بهترین شکل پشت سر بذاری و بعد با خیال راحت بشینی سریال‌های کره‌ای قشنگ ببینی…
   ممنون از حضور گرمت عزیزم.

 140. سلام سریالایی ک من دیدم
  هیلر
  خنده دروایکیکی
  عاشقان ماه??
  مهتاب نقاشی شده باابر
  وارثان
  من ربات نیستم
  پینوکیو
  شریک مشکوک
  دبلیو
  واقعا عالی بودن
  کسی ک اینارو ندیده حتما بهش پیشنهاد میدم ک نگا کن مطمئنم خوشش میاد

 141. سلام کواکب جان.من تا حالا نظرات شما رو تو روزچین ندیده بودم بازم خدارو شکر که نظر منفی من راجب هیلر باعث شد شما کامنت بزاری وما از حضورت استفاده کنیم ویه دوست کی درامری خوش ذوق دیگه رو پیدا کنیم.معلومه حسااابی عشق هیلری ها.ببین کواکب جان من با همه ی چیزایی که درمورد عاشقانه ی هیلر گفتی موافقم اما داستان سریال وموضوعش برام جذابیتی نداشت واقعا.من واقعا برام مهم نبود که بدونم چه رابطه ای بین گذشته ی اون خبر نگاره کیم مون هو ومادر یونگ شین وهیلر ویونگ شین بوده یا چه گذشته ای داشتن.حتی خیلی از موضوعاتی که اون گوشه وکنارا بهشون میپرداختنو دوست نداشتم وجذبم نمیکرد.اره راست میگی شما من خیلی از عاشقونه های اروم خوشم نمیاد وکسلم میکنه اما عاشقونه ی هیلر و قبول دارم که قشنگ بود ولی سریالی مثل هیلر که همش عاشقونه نیست.واسه این که یه سریالی به دلت بشینه به نظرم باید حد اقل ۸۰ درصد موضوعاتش واسه ادم جذاب باشه که بتونه در هر حالت سریالو دنبال کنه.از طرفی هم من خییلی طرفدار رومنس نیستم وگاهی واااقعا سریالای عاشقونه حوصلمو بد جوری سر میبرن.من عاااشق برومنسم عاشق سریالای که توشون به معنای برادری یا رفاقتای مردونه بیشتر پرداخته میشه ودر کنارش عاشقونه ی زیبایی هم داشته باشن که دیگه عااالیه وصد البته من میمیرم واسه ملودرام وحقیقتش واسه سریالی که بتونه اشکمو در بیاره خیلی احترام قائلم چون من اصولا ادمی نیستم که به قول معروف اشکم دم مشکم باشه وبا هر چیزی گریم نمیگیره وخیلی کمن سریالا وسکانسایی که بتونن منو به گریه بندازن اخه وقتی ادم گریه میکنه دلش سبک میشه واحساس راحتی میکنه ومن واسه سریالی که بتونه این حس راحتی وسبکی رو بهم هدیه کنه خیلی خیلی ارزش قائلم.راستی کواکب جان شما شرق بهشتو دیدی؟عشق من شرق بهشته وبس.یعنی به نظرم هیچ سریالی قابل مقایسه با شرق بهشت نیست.انقد که این سریال قشنگ ومحشره و به همه ی جوانب زندگی با یه دید واقع گرایانه پرداخته وهمه چیزش عالیه از برومنس داستان که چهار ستون بدن ادمو میلرزونه بگیر تا رومنس وعاشقونش که جگر ادمو شرحه شرحه میکنه وبا هر سکانس ودیالوگ عاشقونش قند تو دل ادم اب میشه.وااای که چه عاشقانه ای ساخته این سریال وچه داستان منسجم ومحشری داره من یادمه با این سریال خون گریه کردم به خدا اما به هیچ عنوان از دیدنش پشیمون نیستم وتا همین حالا با وجود۵۶ قسمتی بودنش سه بار به طور کامل دیدمش بدون اینکه حتی یه لحظشو جلو بزنم.دیگه بگذریم از اینکه چند بار تاحالا رو دور تند دوره ش کردم که از شمارش خارجه واقعا.ولی میدونستی من خودم یک ماه تمام واسه دیدن شرق بهشت مردد بودم وبهش میل ورغبتی نداشتم!!!!.اما بعد دیدنش همش با خودم میگفتم چه اشتباه بزرگی کردم که زودتر ندیدمش.ضمنا شرق بهشت تو سال پخشش تمام جوایز جشنواره های کره ای رو مال خودش کرد وبه اصطلاح توی اون سال ترکوند.وای خدا من باز افتادم تو خط شرق بهشت دیگه کسی نیست از اون حال وهوا درم بیاره.اگه منو ولم کنی به حال خودم میتونم تا خود شب یه بند از شرق بهشت بگم.اما کواکب جان میدونی چیه؟به نظر من سریالی که ادم میبینه باید حس و حال خوبی به ادم بده وادم باهاش حالش خوب بشه اما هیلر واسه من اون سریالی نبود که به حال وهوام بخوره وحس خوبی باهاش داشته باشم یعنی من کلا نسبت به این سریال خنثام وهیچ حس خاصی بهم نمیده که بخوام دنبالش کنم.در باره ی بازی جی چانگ ووک گفتی. کاملا موافقم با این که جی چانگ ووک واقعا بازیگر خوبیه وبازیشو هم دوست دارم به خصوص تو ملکه کی.اما بازم این سریال به مدل من نمیخوره وهر کارم کنم مورد پسند ومورد علاقم نیست.به قول خودت ادما سلایقشون با هم خیلی متفاوته اصلا جذابیت دنیا هم به همین تفاوتاشه اگه اینطور نبود که خدا یک نفر رو خلق میکرد وبقیه رو از رو همون یکی کپی میکرد که به نظر من اونجوری چه دنیای کسل کننده وبی خودی داشتیم خدایی.قشنگی ادما به همین تفاوتاشونه وهمینه که زندگی کنار ادمارو جذاب میکنه وادمیزاد ومتمایز میکنه.یکی مث شما عشق هیلر میشه و بر عکس یکی مث من خوشس نمیاد ازش وبه جاش میشه عاشق سینه چاک شرق بهشت.سلایق وعلایق ادما زمین تا اسمون با هم متفاوتن ونمیشه هیچ سلیقه وعلاقه ای رو به کسی تحمیل کرد.من اونقدرام که شما فکر میکنی سطحی نیستم واتفاقا نگاه عمیقی نسبت به سکانس به سکانس سریالا دارم اما قبل از هر چیزی باید اون سریال به دلم بشینه که ادامش بدم وگرنه اگه شاهکارم باشه من نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم حالا هر چقدرم که میخواد طرفدار داشته باشه مثل همون اتفاقی که واسه هیلر افتاد.امید وارم با تو ضیحاتی که راجب هیلر وخودم وسلیقم دادم قانع شده باشی که قرار نیست همه از یه چیز خوششون بیاد حالا هر چقدم که میخواد عالی باشه.قبول دارم سلیقم یکم متفاوته ولی خب چه کارش میشه کرد سلیقست دیگه.حالا کواکب جون گذشته از بحث سریال و این جور چیزا.من خیلی خوشحال شدم که دیدم شما انقد وقت گذاشتی وزحمت کشیدی واین همه واسه من تایپ کردی وباهام صحبت کردی وواقعا ممنونم از زحمت وتوجهت عزیزم وخیلی خوشحالم از پیدا کردن یه دوست جدید وخوب امیدوارم بتونیم دوستای خوبی برای همدیگه باشیم.ارزو میکنم همیشه تو زندگیت تنت سالم ودلت شاد باشه وتو تمام مراحل زندگیت موفق باشی عزیزم.

 142. سلام معصومه جان اخ قربون دهنت کاملا باهات موافقم همه چی سلیقه ایه وسلایق ادما خییییلی با هم متفاوته.

 143. سلام کواکب.من همه توضیحاتتو خوندم و بشدت باهات موافقم.برای من هیچ فیلمی جای هیلر رو نمیگیره چون واقعا فیلم متفاوت و جذابی هستش و هرچقدرم نگاه کنم سیر نمیشم.شاید خیلی وقته نرفتم سراغش ک دوباره ببینم ولی با حرفایی ک شما زدی و هیجانی ک برا بعضی قسمتا گفتی باعث شدی بخام دوباره ببینم و برام تازگی داشته باشه.من دفعه اول ک هیلر رو دیدم بخاطر پختگی فیلم و نقش جالبی ک هیلر بازی میکنه واقعا به وجد اومدم و لذت بردم و فکرنکنم دیگه بتونم مثل این سریال فیلم دیگه رو دوست داشته باشم و به دلم بشینه.بهرحال ممنون از صحبتات

 144. راستی معصومه جون تو سریال چینی هم میبینی؟اگه نمیبینی به ظرم حتما یه سری هم به چین بزن سریالاشون به خصوص سریالای فانتزیشون واااقعا قشنگن.البته اگه فانتزی عاشقانه دوست داری.

  • سلام عزیزم. نه تا حالا ندیدم. فقط فیلم بخشش شکارچی رو که بیشتر بازیگراش چینی بودن دیدم. اون هم به خاطر لی مین هو :))))

 145. سلام محیا جان بهترهست من هم خودم را یک معرفی کوچک کنم من مادری ۴۲ ساله هستم که حدود ۳ سال بود سریال های ترکی میدیدم و مدت یک سال هست که وارد خط کره هم شده ام سریال های کره ای زیادی را در این مدت دیده ام خیلی زیاد
  ولی متاسفانه شرق بهشت را تا بحال اسمش را نشنیده ام حالا که راضی بودی شاید من هم ببینمش. نظرات این مجله را خواندم دیدم که از سریال من ربات نیستم راضی بودی من ربات نیستم که برومنس نداشت، داشت؟ چطور راضی ای؟ من هم دیدمش خیلی هم راضی بودم اتفاقا شاید اندکی مخفی کاری هایش شبیه به هیلر باشد البته خیلی اندک ..
  دخترم نمیدانم چرا ولی عمیقا دوست دارم هیلر را ادامه بدهی چون با توجه به درکی که از گفته هایت پیدا کردم حس میکنم دختر پخته ای هستی که اتفاقا با روابط سنگین بهتر ارتباط برقرار میکنی تا روابط سطحی دختر جان یک حرف از من بشنو اجبار نیست اصلا شایدحسش را نداری تمایلش را نداری یا هزار تا شاید دیگر فقط در حد پیشنهاد هست
  ولی باید بگویم یک روزی یک جایی حتما هیلر را ادامه بده
  گفتی برومنس ؟ ادامه بده تا ببینی چه برومنس عمیقی بین هیلر و استادش شکل میگیرد سریال هیلر خیلی معتقد به اصل استدراج است خیلی زیاد منظورم را که متوجه هستی ؟ اصل کلامم این هست که فقط باید دندان بروی جگر بگذاری همه روابط در هیلر به مرور زمان هست که اوج میگیرند مثلا اگر من نوعی یک نفر قسمت ۱۰ هیلر را به من نشان میداد بدون پیش زمینه ۹ قسمت قبلی اش اصلا شاید هیچ کششی پیدا نمیکردم چرا ؟ چون خیلی داستان متصل هست برای درک تمام جوانب ماجرا باید تمام روند ومراتب را عمیقا کنار هم بگذاری
  بگذارید یک چیز به همه بگوییم سریال هیلر یک شبه و بدون صبر و حوصله هیلر نشده است !!!چرا بعد از ۴ سال رفت و امد و پخش صد ها سریال بعد از هیلر ،هنوز هم نقل تمام مجالس نام هیلر است ؟ چرا هنوز برترین خیلی هاهیلر هست ؟چون روابط (نه صرفا از جنس عاشقانه ) روابط همان برومنس حتی رابطه اجوما و هیلر با گذر زمان هست که اوج میگیرد تمام روابط چه عاشقانه چه برومنس تمام و تمام روابط در این سریال با گذر زمان و صبر دلنشین میشوند باید بگویم این اثری نیست که یک شبه دلربا شود وقت باید بزاری دخترم به مرور باید انس بگیری این مدل روند ها معدود هستند این مدل های جذاب اما با شیب ملایم اما نتیجه مهم هست نتیجه اخر
  دوست ندارم زیادی تعریف و تمجید کنم یا ادای فن های بی منطق را در اورم ولی عمیقا تو را به ادامه تشویق میکنم چرا که حیف است واقعا حیف هست دخترم بد جایی رهایش کردی فکر میکنم قسمت ۷ که شما رهایش کردی هنوز (استادی) در کار نیست یا اگر هم هست خیلی کم معرفی شده است قضیه و ایده استاد هیلر خودش به تنهایی ۱۰ تا داستان میشود از ان الهام کرد برومنس بقدرت اشک اوری دارد شما شاید با سرانجام استاد هیلر گریه نکنی ولی مطمین باش قلبت مچاله میشود از درد مگر درد غیر عاشقانه نمیخواهی ؟
  انس گرفتن حتی شناختن استاد زمان میبرد اما نتیجه بخش هست اجومای هکر اشک در ار هست نمیشناسی اش هنوز فقط یک زن پر حرف طناز پول پرست را میشناسی اما امان بده امان بده تا سفره درد دلش باز شود دحترم ماندگاری هیلر بعد از ۴ سال گذشتن از پخشش فقط به عاشقانه نابش نیست اگر سایر روابطش ضعیف بود بدان که اینقدر مانا نمیبود تو فقط صبر کن
  میگویی کیم مون هو و کیم مون شیک و مادر یونگ شین برایت داستانشان و گذشتشان مهم نیست ؟ صبر کن تا بفهمی چرا انقدر اشاره به گذشته میشود هیچ چیز این سریال به سادگی به مخاطب فهمانده نمیشود شما فعلا از کیم مون هو یک گزارشگر مرموز میشناسی از مادر یون شین یک زن مریض که نمیدانی حتی از کجا مریض شد از کیم مون شیک یک فرد خبیث و یونگ شین را یک دختر مسخره میدانی که گاها حرکاتش را حتی جلف هم میدانی البته من طنزش را دوست داشتم ولی دیدم که نوشتی طنز دو بونگ سون را نمیپسندی پس حدس میزنم طنز این سریال هم شاید نپسندیده ای اما من این طنز را قبول داشتم چون اگر این طنز کمرنگ هم نبود نصف سریال را باید دستمال بدست میبودم محیا خانم نمیخواهم مجبورت کنم ولی سریال هیلر خیلی غمگین انگیز هست فقط غمش را پشت نقاب طنز قایم کرده که قلب مخاطب از درد منفجر نشود قول میدهم در باب قضیه استاد حتی اکرگریه نکنی حداقل دل شکسته و مغموم شوی همه شدند تو هم میشوی مطمیناً گول پیچیدگی ها و ابهامات اوایلش را نخور برای هر اشاره و فلش بکی به گذشته کارکتر ها دلیلی نهفته هست که به مرور دلیلش را میفهمی نمیدانم چطور قانعت کنم شاید ببینی باز هم نپسندی نمیدانم ولی حیفم میاید دختر با احساسی مثل تو از دستش برهد باید بگویم ارزش هیلر فقط به عشقش نیست همه روابط در کنار هم خوب پیش میروند نه فقط عشق ولی باز هم تمام حرف هایم در حد پیشنهاد هست

 146. و یک مورد دیگر پیرو حرف های اخیرم درباره روند تدریجی هیلر باید بگویم که غم هیلر با ساز و دوهول و تیز نمایش داده نمیشود دقت کنید به هیچ عنوان این حزن و غم به یکباره نمایان نمیشود همانطور که طنز حتی عاشقانه به ارامی در داستان جا داده میشوند غم نیز به همین طریق با شیب ملایم وارد عمل میشود ناگاه ببیننده به خود میاید و میبیند که وای چقدر در گیر و اشفته و غمزده هست از خود میپرسد چرا اینقدر ناراحتم ؟ ولی جواب مشخصی پیدا نمیکند شاید بر فرض مثال ۱۰ عنصر با هم موجبات این غم شیرین را فراهم کرده اند که مخاطب نوعی از نامبردن تک تک انها عاجز هست فقط میداند که وقتی به خود امده قلبش اکنده از درد ناشناخته ای شده ..این روند عجیب درباره عاشقانه اش هم صدق میکند مخاطب رمانس این کار را ممکن است تحت تاثیر ۱۰۰ تا عامل ریز و تدریجی دوست داشته باشد ولی یکبار از یک نفرشان بپرسید دلیل دوست داشتنان چیست ؟ اگر توانستند یک دلیل واضح بیاورند ..فقط اکثرا اتفاق نظر دارند که روند عشقش جالب بوده ولی نفهمیدند که چه شد به این اندازه علاقه مند شدند طنزش هم به همین طریق است نه زننده و پر رنگ نه بی نمک . شایان ذکر است که بازی خوب بازیگران و مکمل و مچ بودن زوج سریال هم نقش بسزایی بر جذابیت این اثر داشته . احتمالا دلیل برجستگی این اثر همراهی اصل استدراج در روند و انتخاب بازیگران مناسب و قاهر هست

 147. سلام معصومه جان باز خدارو شکر یکی حرف منو فهمید.خیلی خوشحالم که باهم تو سریال دیدن هم عقیده ایم وسلیقه هامون نزدیکه به هم.

 148. سلام کواکب خانم(البته اگه اجازه بدین از الان به بعد خاله کواکب صداتون کنم اخه شما نه سالی از مادرم کوچیکترین واز طرفی هم من هیچ خاله ای ندارم وشما هم از من خیلی بزرگترین ومنم همیشه دوست داشتم یه خاله داشته باشم پس با اجازتون از این به بعد بهتون میگم خاله).در باره ی من ربات نیستم گفتین.اره ربات نیستم برومنس نداشت متاسفانه اما من درسته گفتم که عاشق برومنسم وهنوزم میگم اما این به این معنی نیست که رومنس نگاه نکنم یا دوست نداشته باشم من گفتم بعضی وقتا از عاشقانه ها دلزده میشم نه همیشه واز طرفی هم متاسفانه سریالای برومنس خیییلی تعدادشون کمه وادم چه بخواد چه نخواد مجبوره گاها رومنس نگاه کنه تا ببینی چی بشه بعد مدت ها یه برومنس خوب گیرش بیاد.چشم خاله جون حالا که شما میگی وانقدر تعریف میکنی منم بعد کنکورم سعی میکنم حتما هیلرو ادامه بدم.قول نمیدم خوشم بیاد ازش ومثل بقیه فنش بشم اما خب ضررم نمیکنم وبه خاطر شما هم که شده یه بار دیگه سعی میکنم ببینمش وایندفعه همه ی زورمو میزنم که دراپش نکنم.اخ اخ گفتین شرق بهشت.به خدا اگه نبینین از کفتون رفته بدجوری.خییییلی سریال قشنگ وتاپیه و با توجه به سن وسالتون مطمئنم خیلی خیلی لذت میبرین ازش اخه از اون دست از سریالاست که هرچی سن ادم بیشتر باشه بهتر درکش میکنه وباهاش ارتباط برقرار میکنه به خصوص که شما مادر هم هستین.پس حتما حتما ببینین شرق بهشتو که بهتون قول میدم خوشتون بیاد ازش ومیشه یکی از بهتریناتون.اگه هم دوست نداشتین بیاین همین جا وبدون رودر بایستی به خودم بگین.اما سه چهار قسمت اولشو کمی صبور باشید واجازه بدین داستانش شکل بگیره.من که واقعا زبونم قاصره از توصیف شرق بهشت واز اوناست که حتما خودتون باید ببینیدش.راستی گفتین سریال ترکی نگاه میکردین.میخواستم نظرتونو راجب سریالای ترکی وکره ای بدونم.به نظرتون کدومشون بهترن؟راستی من منتظرم از این به بعد اکثر اوقات اینجا ببینمتون ها.یه دفعه غیبتون نزنه خاله کواکب.ضمنا خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین وتمام کامنتای منو خوندین وبابت زحمتی که بابت تایپ کردن این کامنتای قشنگ گذاشتین.

 149. سلام معصومه جون.واقعا؟فقط یه فیلم دیدی؟حیفه که.سریالای چینی خیلی قشنگن ودر عین قشنگیشون یه ارامش عجیبی توشونه وواقعا مغز ادم نفس میکشه موقع دیدن سریالای چینی.به نظرم اگه میخوای سریال ببینی با سریال نوولند قلعه ای در اسمان شروع کن تعداد قسمتاشم کمه وهر قسمتش نیم ساعته.اما قبل اون یه فیلم چینی خیلی قشنگ هست به نظرم اول اونو ببین تا یکم عادت کنی.اسمشم اینه Fall Love Like A stare.ببینش حتما خیلی قشنگه.

 150. سلام کسی میدونه چرا مین هو دیگه سریال بازی نمیکنه ؟
  میخوام سریال هیلر و تو از ستاره ها اومدی رو ببینم اخرش خوب تموم میشه ؟

  • سلام فائزه جان
   لی مین هو تقریبا از اردیبهش پارسال سربازیش شروع شده و از اونجا که تایم سربازی شون دو ساله احتمالا تا اردیبهشت سال آینده هم توی فیلم و سریال‌ها نمی‌بینیمش.
   من هیلر رو ندیدم ولی تو از ستاره ها اومدی رو پیشنهاد می کنم حتما ببینی. تو این لینک توضیحات سریال رو نوشتم.

   • مرسی
    تو از ستاره ها اومدی رو دیدم عالیی بود ولی هیچی سریال افسانه دریای ابی نمیشه
    سریال دیگه مثل افسانه دریای ابی و تو از ستاره ها اومدی و گوبلین اگه سراغ داشتی بهم پیشنهاد بدی ممنون میشم

 151. سلام دوستای گل من بعد از ی مدت طولانی دوباره به دیدن سریال کره ای مشغول شدم.. و اولین سریالایی ک دیدم ادیسه.. سگ وحشی..هتل مخفی بود بود ک واقعا دوسشون داشتم.. حالام با وجود این همه نظرات پرکاربرد و پخته.. میخوام چنتا سریال تو سبک هتل مخفی.. زوج اورژانسی بهم معرفی کنین(طلاق بگیرن و بعد ب نحوی برگردن به هم درس مثل سریالایی ک نام بردم) دنبال درام نیستم بازگشت زوجین رو هم دیدم.. راستی زوج اورژانسی و گل پسر همسایه ام قدیمیه اما سریالای خیلی خوبین منکه از تماشاشون لذت بردم

 152. خواهش میکنم عزیز دلم.اره حتما ببین مطمئنم خوشت میاد.هر وقت خواستی ببینی بهم بگو.وبعدشم نظرتو راجبشون بگو بهم که ببینم سلیقه هامون تا چه حد به هم نزدیکه که اگه خوشت اومد چند تا سریال قشنگ دیگه هم بهت معرفی کنم.راستش من خودمم تازگیا شروع کردم به چینی دیدن من هیچ وقت فکرشم نمیکردم یه روزی بشینم سریال چینی ببینم اما سریالاشون تا الان به نظرم خیلی قشنگ اومدن البته اگه از تو هوا پریدناشون صرف نظر کنیم خخخخ.اما جدای از شوخی قشنگن مخصوصا برا وقتایی که ادم از سریالای کره ای اشباع میشه وهیچ سریال کره ای به دلش نمیشینه.

 153. محیا جان چه جالب گفتی خاله
  باشه عزیز جان هر جور راحتی صدایم کن انشالله اگر عمری بود حتما پایدار سر میزنم درباره شرق بهشت مشتاقم کردی حتما وارد لیستم میشه در مورد تفاوت سریال های ترک با کره باید بگم که هر کدام یک خوبی هایی دارند هر دو خوب هستند و هر دو حتی بدی هایی هم دارند سریال های کره ای خستگی اور تر هستند به نحوی زیر دل ادم میزنند گاهی اما ترک ها نه مشکلاتشان بیشتراز لحاظ مضمونی و بد اموزی هست تا کسالت اور بودن ولی هر دو اعتیاد اورند درباره هیلر هم باید بگویم دخترم اگر خیلی تحت فشار قرار میگیری اصراری نیست و هر چه صلاح هست انجام بده ولی حیفم میاد این سریال خیلی بقول معروف های کلاس و مفهمومی هست خیلی از افراد اطرافم کی درامر نیستند ولی هیلر را با اغوش باز دوست داشتند و حس کردند که هیلر استایلش با سایر سریال های کره فرق دارد و دور از کلیشه است بهرحال ارزوی موفیقت برایت دارم

  معصومه خانم شما که میگویید از کره اشباع نمیشوید چرا هنوز هیلر را با این همه تعریف و تمجید ندید؟ چه خوب که وسوسه نمیشوید
  دیدم که گفتید k2را نپسندید بله کی ۲ فقط از لحاظ اکشن سرامد و زیباست اما از لحاظ عاشقانه خیلی نچسب و دوست نداشتتی هست اصلا شیمی بین جی چانگ ووک و یونا به هم نمیخورد و احساس ناراحتی به مخاطب القا میکند من اصلا زوج یونا و چانگ ووک را نتوانستم تحمل کنم و کی ۲ را دراپ کردم اما بحث هیلر متفاوت هست اینشالله وقتی دیدید خودتان متوجه حرفم میشوید

 154. وای پس امیدوارم شرمنده ات نشوم دخترم
  فکر میکنم شما بپسندی چون یه کم طنز مایه هم دارد و از انجایی که شما عشقم از ستاره ها امده و افسانه دریای ابی که طنز داشتند را دوست داشتید احتمالا این را هم بپسندید البته طنزش طوری نیست که قهقه اور باشد فقط گاها نیشخندی بر لبان مخاطب میاورد من درجه طنزش را دوست داشتم غلیظ و بی موقع نیست بهرحال امیدوارم بپسندید و هر وقت تماشایش کردید لطفا یک نظر بدهید که مطمین شوم پسندید یا نه و دیگر اینکه باید حداقل ۳ قسمت صبر کنی که سریال جلا پیدا کند سریع قضاوتش نکن و ادامه بده

 155. سلام خاله کواکب.نه بابا چه اجباری؟اجباری در کار نیست شما انقدر قشنگ ازش تعریف کردین که مشتاق شدم یه بار دیگه ببینمش.ضمنا ممنون که اجازه دادین خاله صداتون کنم.اره در مورد کره ای ها کاملا موافقم که گاهی زیر دل ادم میزنن وادم خسته میشه.اما ترکی ها کلا خط قرمزمن یکی سریالای ترکی یکی سریالای هالیوودی این دوتا رو اصلا سمتشون نمیرم.واااای خوشبحالتون که میخواین شرق بهشتو واسه اولین بار ببینین من که واااقعا حسودیم میشه بهتون.این سریال واقعا خیلی قشنگ وپخته است.ضمنا کاملا خانوادگیه وصحنه های انچنانی هم نداره.اگه اشتباه نکنم تو کل ۵۶ قسمت سریال فقط ۴یا۵ تا بوسه داشت.(البته روم به دیفال خخخ).

 156. سلام محیا جان لطف میکنی بگی این سریالی که این قدر تعریفشو میکنی (شرق بهشت) از کجا میشه دانلودش کرد
  لینک دانلودشو میخواستم
  من همه جا رو گشتم ولی متاسفانه نتونستم پیداش کنم
  با توجه به نظراته خودت خیلی دوس دارم این سریالو ببینم
  ممنون میشم راهنمایی کنی

 157. سلام مهشید خانم گل.عزیزم من خودم از سایت سون دی ال دانلودش کردم.اگه سرچ کنی دانلود شرق بهشت سون دی ال.واست میاره.بهترین کارو میکنی خانومی امیدوارم لذتشو ببری فقط یادت نره سه چهار قسمت اولو صبور باش یکم تا داستان شکل بگیره.اگه دیدی خوشت اومد نظرتو همینجا بهم بگو لطفا.

 158. سلام وبلاگتون خیلی خوبه
  سریال هایی با ژانر تخیلی و درام و کمدی که با پایان خوب تموم میشه بگید؟
  سریال های افسانه ی دریای ابی و گابلین و تو از ستاره ها اومدی رو خیلی دوست دارم تو این ژانر میخوام اگه میشناسین لطفا معرفی کنید؟

  • سلام مائده جان
   مرسی از لطفت
   بقیۀ مقالات مرتبط سایت رو بخون عزیزم. کلی سریال های خوب معرفی کردیم.

 159. سلام من تقریبا بیشتر این سریالایی که دوستان معرفی کردنو دیدم ولی سریال کتاب خانوادگی گو واقعا با هر چی که دیدم متفاوت بود همینطور سلیقه شخصیم عالی بود پیشنهاد میکنم نگاه کنید عالین .

 160. سلام به همه ی دوستای گلم:))
  من چند ساله سریال های کره ای رو به شدت دنبال میکنم و تازه با این سایت آشنا شدم منم مثل همه هیلرو پیشنهاد میکنم
  k2 هم جدا از قسمت های عاشقانه ش به نظرم خیلی قشنگ بود از دیدنش پشیمون نمیشید
  افسانه دریای آبی موضوعش بد نبود وقتی خیلی بیکار بودین ببینید بدک نیس ارزش ی بار دیدنو داره
  عشقم از ستاره ها هم خوب بود یه جاهاییش آدمو میخندوند
  شکارچی شهر و توضیه میکنم اگر میخواید ببینید قبل هیلر و k2 ببینید چون بعد اونا واقعا صحنه های اکشنش به نظر سطح پایین میاد
  به نظر وقتتو صرف سریالایی مثل تو زیبایی کافه پرنس یا پسران برتر از گل نکنید شاید ی زمانی خوب بودن ولی واقعا به درد رده سنی چهارده پونزده میخورن
  عشق مخفیو توصیه میکنم ببینید موضوع متفاوت و قشنگی داره و فیلم پخته تری هست و عاشقانه هاش خسته تون نمیکنه
  زوج اورژانسی هم بد نبود
  از بخت بد عاشقت شدم هم ارزش یکبار دیدن رو داره به نظرم
  بوسه شیطنت امیز بسیار لوس و بچه گانه س به نظرم اصلا نبینید
  عاشقان ماه و دشت بهشت رو هم اگر با سد اندینگ مشکلی ندارین ببینید واقعا قشنگنننن
  صداتو میشنوم و گابلین رو هم اصلا پیشنهاد نمیکنم
  دیگه چیزی یادم نمیادسریال نسل خورشید رو هم الان شروع به دیدن کردم دیدمش میام میگم

 161. سلام دوستان عزیز
  داشتم مثه همیشه دنبال سریال کره ای قشنگ و جدید میگشتم که دیدم تو نظرات اسمی از یه سریالی که خیلی قشنگ بود نیست تعجب کردم
  دوستان سریال دو بونگ سون قوی هم خیلی قشنگه اگه کسایی که دنبال سریال فانتزی و کمدی و عاشقانه میگردن من پیشنهاد میکنم خیلی قشنگه.ممنون از سایت خوبتون.

 162. من سریال کره ای زیاد دیدم و به جرات میگم عاشقان ماه یه چیز دیگه است… هم تاریخ کره است و هم خیلی جذاب و داستانش به شدت زیباست… البته اگر سریال گریه اور دوست ندارین نبینین.
  گابلین هم قشنگ و مفهومی بود… تم دینی داش و ادم وقتی میدید با اینکه دینشون اسلام نیس ولی خیلی از اعتقادات ما رو دارن شگفت زده میشد(برای من که اینطور بود)… بقیه سریالها اوجشون همون قسمتای اول بود و اخرای سریال واقعا ابکی میشد و جذبم نکرد… افسانه دریای ابی که میتونم بگم در رتبه بدترین سریالی بود که دیدم فقط بازیگرشو دوس داشتم و به خاطر اون دیدم

 163. این چارت بدک نیس ولی نسبن ب خیلی فیلما کم لطفی کرده من خودم حدودن ۶ ساله تو فاز کره ایام و حدودن ۷۰ درصد فیلماشونو دیدم ب نظر من بهترین سریال های کره ای اینان⬇⬇⬇⬇
  Fight for my way
  Kill me heal me
  She was pretty
  Hwarang
  Descendants of sun
  Uncontrollably fond
  Laughter in waikiki
  Moon lovers
  School 2015
  Do bong son strong woman
  W
  Kim book joo……اسمشو کامل یادم نیس ببخشید
  پرنس زیر شیروانی هم خوبه حدودن
  my love from the star
  Pinichio
  While you were sleeping
  City hunter
  ب علاوه سریالایی ک توی سایت گفته بودن ????

 164. سلام و خسته نباشید!
  ممنون از معرفی این سریال های زیبا ومرسی از معرفی دوستان.
  میشه برای من چند سریال عالی معرفی کنید؟
  من عاشقان ماه و دبلیو و هیونگ رو دیدم والبته خون بسیاد زیبا هیجان انگیز و پر ماجرت بود واحساسات آدم رو به بازی میگرفت میشه لطفا فیلم هایی در این سبک معرفی کنید؟
  و نظرتون راجب سریال پینوکیو چیه؟

  • سلام دوست عزیز!
   تعداد زیادی مقاله در سایت در مورد سریال های کره‌ای نوشته شده که با خوندن اونها می‌تونید سریال موردنظرتون رو پیدا کنید. لینک سایر مقالات در انتهای این مقاله هم اومده

 165. سلام
  ممنون محیا جان حتما دبلیو رو هم میبینم
  هیلر رو هم به پیشنهاد کاربران دیدم یعنی عالیییییییییییییییییییییی بود یکی از بهترینا تا اینجا

 166. سلام من تقریبا تمام سریال هایی رو که دوستان معرفی کردند دیدم.از بین اون ها تنها سریال هایی که در حین دیدن احساس خستگی نمیکردم و مشتاقانه قسمت هایی بعدی رو دنبال میکردم این سریال ها بودند:
  ۱-شاهزاده زیر شیروونی
  ۲-قوی ترین پیک
  ۳-عاشقان ماه
  ۴-شکارچی شهر
  ۵-مربای پرتقال
  ۶-پینوکیو
  ۷-دبلیو
  ۸-دانشمند شبگرد—واقعا قشنگ بود—
  ۹-وزنه بردار کیم بوک جو
  ۱۰-پسران فراتر از گل—البته میدونم خیلی قدیمیه ولی برای اونایی که تازه شروع کردن خوبه—
  ۱۱-تشویق کننده
  ۱۲-من ربات نیستم
  ۱۳-بیاد آور
  ۱۴-تو زیبایی
  ۱۵-تو از ستاره ها اومدی
  ۱۶-عاشقم شدی
  ۱۷-افسانه دریای آب
  ۱۸-سیندرلا و چهار شوالیه
  ۱۹-ذائقه ی شخصی
  ۲۰-نسل خورشید—محشره—
  ۲۱-اوه روح من
  ۲۲-بوسه شیطنت آمیز—خیلی باحاله حتما ببینینش—
  ۲۳-پنیر در تله—البته آخرش اعصابمو خرد کرد ولی در کل فیلم قشنگی بود—
  فعلا همینا یادمه…
  موفق باشین.

 167. *این نظر منه لطفا جبهه نگیرید*
  از دید من این سریال ها جزو سریال هایی با موضوع قدیمی و بازی ضعیف کره ای هستند(به جز هیلر)..اون هم دربرابر اینهمه سریال فوق العاده با موضوع های جذاب که در سال های اخیر ساخته شده

  برای مثال سریال دنیای دبلیو که فوق العادست و موضوعش کاملا جدیده و بازیگرای توانمندی مثل لی جونگ سوک(که در سریال زیبای پینوکیو هم بازی کرده بود) و هان هیو جو
  یا سریال فوق العاده ی بهترین ضربه که علاوه بر طنز جالبش خیلی عاشقانه و غمگین هست

  برخی میگن دریای نیلگون خیلی قشنگه اما از نظرم خیلی ضعیفه با موضوعی تقریبا قدیمی و اواسط فیلم موضوع به شدت کش پیدا میکنه و واقعا خسته کننده میشه طوری که آدم حوصله نمیکنه دیگه فیلمو ادامه بده(فقط نظر من نیست توی نقد سریال های کره ای هم سری بزنید متوجه میشید) و اینکه بازی بازیگران هم با توجه به تواناییشون واقعا ظاهرسازی و ضعیفه..برای مثال بازی لی مین هو در شکارچی شهر واقعا قوی و عالی بود یا پسران برتر از گل حتی با کلیشه ای و تکراری بودن موضوع با بازی فوق العاده ی لی مین هو خیلی جذاب شد یا در فیلم تو که از ستاره ها اومدی بازی جون جی هیون واقعا عالی بود و با شخصیت مرد به خوبی جور درمیومد و یه زوج عالی به حساب میومدن ..همچنین تفاوت سنی بالایی بین شخصیت مرد و زن در این سریال هست
  من فکر میکنم سریال دنیای نیلگون بیشتر به خاطر شهرت بازیگرهاش شناخته شده هست و مردم دوسش دارن
  از نظرم بهترین سریال های کره ای به ترتیب اینها هستند:
  دنیای دبلیو
  بهترین ضربه
  هیلر
  تو که از ستاره ها اومدی
  ملکه کی
  شاهزاده ی زیر شیروانی
  شکارچی شهر
  سیگنال
  و..

  پیشنهاد میکنم حتما این سریال های جذاب رو ببینید..

 168. از دید من بخش چوسانی افسانه ی دریای آبی خیلی خیلی بهتر از دنیای مدرنش بود
  اگر فیلمو طوری درست میکردن که حول اون دوره میچرخید با اون موضوع زمان چوسانیش شاید جزو بهترین فیلم ها میشد..منکه فقط برای اون قسمت زمان قدیمش فیلمو نگاه میکردم

 169. سلام..من فیلم شرق بهشت رو به توصیه بسیار شدید محیا جون دانلود کردم و فقط تونستم ده قسمتش رو ببینم اصلا جذبم نکرد و خوشم نیومد از فیلم.البته سلیقه هر کسی فرق میکنه اما از نظر من واقعا جالب نبود

 170. اخی اشکالی نداره تناز جون به قول خودت سلیقه ها فرق میکنه.منم قبلا گفتم که سلیقم یه مقدار متفاوته من عاشق ملودرامم اما شما که ملودرام دوس نداری مطمئنا خوشتون نمیاد.واسه من که همیشه شرق بهشت صدر لیستمه.به هر حال علاقه وسلیقه ادما خیلی با هم متفاوته.

 171. حالا واسه این که شرق بهشت از دلت در بیاد بگو چه ژانری دوس داری من سعی میکنم بهترین سریالو توی اون ژانر پیدا کنم وبهت پیشنهاد بدم خانومی.

 172. هیلر
  کی۲
  عاشقان ماه
  شکارچی شهر
  مرد خوب
  دکتر غریبه
  یونگ پال
  اوه هه یونگ دیگر
  گوبلین
  ماسک عروس
  ایمان
  فردا با تو
  وقتی تو خواب بودی
  نسل خورشید
  شهر بی رحم
  ارباب خورشید
  اوه روح من
  محیا جون من این فیلمها رو نگاه کردم و همشون رو دوست داشتم تو همین ژانرها اگه باشه عالیه مرسی بابت کمکت 🙂

 173. سلام تناز جون خواهش میکنم .پس طبق چیزی که گفتی به نظرم این سریالا برات جذابن.دبلیو ،من ربات نیستم،باز گشت زوجین،داستان غم انگیز عشق،یه سریال چینی هم هس که جزو بهترینای سال ۲۰۱۷بوده وتو تمام سایتا هم پیشنهاد ویژه بودخودمم تازگیا دیدمش وخیلی هم دوسش داشتم تعداد قسمتاشم خیلی کمه همش ۲۸ قسمت نیم ساعتیه که سرهم رفته میشه ۱۴ قسمت یه ساعته.اسمشم نوولند قلعه ای در اسمانه.ضمنا دوتا هم پایان داره یه پایان خوش یه پایان تلخ قسمت۲۸پایانش تلخه وقسممت۲۹ پایانش خوشه.به نظرم چهار قسمت ازش بگیر وببین اگه دوس داشتی که ادامه بده اگه هم نه که هیچی اخه چینیه وهر کسی هم نمیتونه زبون چینیارو تحمل کنه.امیدوارم خوشت بیاد ازشون.اگه دیدی حتما یه گزارش بده.در مورد شرق بهشتم باید بگم از اون سریالاست که باید از اول تا اخرش یه جعبه دستمال بغل دستت باشه وباهاش زار بزنی.پس ممکنه به مزاق هرکسی خوش نیاد.به هر حال همه چی سلیقه ایه وبا توجه به سلیقت کلی گشتم تا چیزایی که با سلیقت همخونی داشته باشه رو پیدا کنم امیدوارم راضی باشی اگه هم راضی نبودی کاملا بدون رودر بایستی به خودم بگو.

 174. مرسی محیا جون بابت پیشنهاداتت سعی میکنم همه ی فیلمهایی که گفتی رو ببینم.
  البته الان سریالهای در حال پخش مثل ایا تو هم انسانی و منشی کیم چشه و مرد پولدار هم از جمله سریالهای قشنگی هستن که حتما پیشنهادشون میکنم

 175. من واقعا بعد از دیدن سریان پسران برتر از گل و وارثان حس کردم فقط وقتمو تلف کردم…..میدونم ک خیلی طرفدار دارن اما خب نظر شخص من این بئد

 176. خنده دارترین و بهترین سریالی که دیدم “پری وزنه بردارا کیم بوک جو” حرف نداره اصن.
  حتما ببینید

 177. خواهش میکنم عزیزم ایشالا که دوسشون داشته باشی.راستی تناز جون اگه عاشقان ماهو دوس داشتی پس کتاب خوانوادگی گو رو هم حتما ببین سریال خیلی قشنگیه واخراش شباهتایی به عاشقان ماه داره اما مث اون ادمو دق مرگ نمیکنه از غصه.

 178. سلام.من تواین مدت چنتا سریال دیدم.گابلین رو دیدم و واقعا دوس داشتم بنظرم متفاوت و جالب بود و طنزایی که توش بکار رفته بود عالی بودن.تنها اهنگ عاشقانه من رو دیدم که وسطش رهاش کردم چون خسته کننده بود ولی طنزاش باحال بود.برای هدفم مبارزه میکنم رو دیدم و عالی بود و پیشنهاد میکنم ببینید.الانم دارم عشق مخفی رو میبینم و خیلی مشتاقم ببینم قسمت بعدی چی میشه.کلا ازاون دسته سریالاست ک هیجان داره.دختر پرروی من و رئیس حساس رو دیدم و باید بگم از بهتریناس و دوس داشتم.و دراخر اینو بگم که سریال عشق مخفی-برای هدفم مبارزه میکنم درعین قشنگی آموزنده هستن.و سریالای رئیس حساس-گابلین و دخترپرروی من درعین جذابیت طنز دارن و میتونن توجه رو به خودشون جذب کنن

 179. راستی ازقلم انداختم عشق بی پروا روهم دیدم.خیلی قشنگ بود ولی پایانش تلخ واگه میدونستم فیلم به این جذابی پایانش تلخه هیچوقت نمیدیدم.کلا بدرد اون دسته ادمایی میخوره ک پایان تلخ و غم انگیز دوس دارن

 180. تو صیه هایی برای روز کنکور:کیک سر جلسه رو به هیچ عنوان باز نکنین چون چربه ودستا ومداد وپاسخنامتونو چرب میکنه وبرگه پاسخنامه جوابا رو نمیگیره.
  کسایل لارم برای سر جلسه کنکور:
  شناسنامه و کارت ملی
  کارت ورود به جلسه
  دو عدد سنجاق قفلی
  یک خودکار آبی(برای انگشت زدن میشه به جای جوهرازش استفاده کرد)
  سه مداد b6
  یک مداد تراش تمیز(اگه مداد ابرو باهاش تراشیدین بشوریدش)
  دو عدد پاک کن نرم
  دستمال کاغذی
  یه شیشه آب بذارید تو فریزر یخ بزنه صبح زود درش بیارید ببرید
  شکلات و آبنبات که آب نشه
  کشمش‌و بادوم زمینی یا بادوم یا گردو یا فندق
  کیک سر جلسه رو هم به هیچ وجه باز نکنید.اصلا.
  یه دور تمام‌سوالها رو بخونید .اصلا نترسید.همه تو جلسه حال شما رو دارن.وقتتون رو درست تقسیم کنید.مثلا بدای عمومی ها به هر بخش یک ربع زمان میرسه.
  سوالها رو سه دسته کنید.اونایی که بلدید سریع بزنید.کنار سوالهایی که اصلا بلد نیستید یه ضربدر بزنید.کنار سوالهایی که زمان میبده دایره.وقتی همه اونایی که بلد بودید زدید برید سر اونایی که دایره دارن
  هر ده سوال یکبار علامتی که توی پاسخنامه میزنید با شماره سوال چک کنید.نکنه سوالی رو علامت نزده باشید و علامت سوال بعدی رو به جاش زده باشید.مرتب شماره سوالی که جواب میدید رو توی پاسخنامه و پرسش نامه مطابقت بدید.
  نترسید بچه ها.بهترین‌اتفاق به خواست خدا برای زندگی‌همه ما میفته.بدترین از دید شما شاید بهترین باشه در روند سرنوشتتون.اینو که باور کنید آرامش کافی رو به دست میارید.
  الهی که همه تون با خبرای خوش بیاید.بچه های کنکوری به خصوص سیستار جون این لیستو سانازی نوشته وبهم داده وگقته به همه ی کنکوریا به خصوص سیستار جونمون بدمش.معصومه جان میدونم اینجا جاش نیس ولی این یه بارو بدرج چون به درد خیلیا میخوره وکلی دعای خیر پشتته.

  • باشه عزیزم
   برای همۀ کنکوری‌ها و کی‌درامرهای عزیز روزچینی آرزوی موفقیت دارم. 🙂

  • سلام زهرا جان
   شما قبلا دو کامنت برای ما گذاشتین که یکیش در جواب طناز بوده و دیگری با این جمله شروع شده که «دو هفته پر سریال من…» بعد از اینها کامنت دیگه‌ای نداشتین عزیزم.

 181. به نظرم این سریال ها به درد زنای خونه دار و دخترای پشت کنکور می خوره. آدمایی که دغدغه های جدی تر دارند باید چیزای جدی تر ببینند

  البته من فقط نظرم رو میگم

  • هر وقت می‌بینم که تلویزیون داره یکی از این فیلمای کره‌ای رو پخش می‌کنه، می‌گم حیف هزینه خرید و دوبله.
   یه مشت فیلم آب دوغ خیاری که دیدنش فقط وقت رو هدر می‌ده.

   منم فقط نظرم رو گفتم.

   • در مورد سریال‌های تلویزیون بهت حق میدم.
    اگه نگم همه شون بیشتر از ۸۰درصدشون جزو سریال های قوی کره نیستن و چون در صداوسیما محدودیت داریم، سریال های خوب کره ای رو نمی تونن پخش کنن.
    بنابراین بهتره خودتون دانلود کنید و ببینید. مثل اکثر دوستان.

  • عزیزم من مدیر مالی دوتا شرکتم ۳۰ سالمه خیلی دغدغه کاری و زندگی و تحصیلی دارم مخصوصا الان که تیرماهه و فصل اظهارنامه های مالیاتی و دخترم که امسال میره پیش دبستانی و …
   ولی ادما تو یه تایمی میبینن انقد تو روزمره های خودشون غرقن هر کس با توجه و تناسب سنی و درگیریهاش که نیاز داره یه مدت از فضای اطرافش به معنای مجازی خارج بشه من دقیقا زمانی که حجم کار داره رو سرم اوار میشه میرم سراغ سرگرمیای خونگی مثل فیلم خیلی برام مهم نیست چه ژانری چه کشوری مهم اینکه جذبم کنه و خوشبختانه این فیلما شدیدا ذهنمو ریکاوری میکنه و واسه کارای جدید فکرای کهنه رو پاک میکنه امیدوارم شما هم به تناسب شرایط زندگیت راه جدا شدن از روزمرگی رو پیدا کنی البته اگر مثل من نتونی بری شنا سینما یا انقد تایمت رو بیرون بگذرونی که دوست داشته باشی تو خونه این تغییرات رو تجربه کنی

   • دقیقا. منم با حرف شما موافقم.
    منم کلی دغدغه دارم و این سریال ها واقعا بهم آرامش میدن. گاهی حتی در بدترین شرایطی که داشتم.

  • خب شما با این حرفتون به کی‌درامرها توهین کردین دوست عزیز!
   آدم‌هایی که دغدغه جدی‌تر دارن باید چیزای جدی‌تر ببینن؟
   حدس می‌زنم تا حالا یه دونه سریال کره‌ای هم ندیدین که اینطوری قضاوت می‌کنید!!

 182. سلام یه عالم نوشته بودما …
  من ۲تا سوال راجب به این سریال هیلر دارم اون صحنه ای که یوشین جین بچه است تو کمده و انگار یکی میخواد اذیتش کنه موضوعش چیه مال چه زمانیه زمانی که تو پرورشگاه قبل پدرش به فزرند خوندگی گرفته و پس آورده شده بود؟ قطعا اون دوست باباش که الان همسر مادرشه نیست و اینکه یوشین جین گفت یه بار من خود کشی کردم دنده هام شکسته برای چی بود چه زمانی تصیمی گرفته خودکشی کنه میشه جوابمو بدید؟ چرا اینا تو فیلم جواب داده نشد؟
  و اینکه دارم ملکه کی رو میبینم امیدوارم قشنگ باشه چون انگار ۵۰قسمته اگر کسی نظر خاصی داره بگه اولاشم میتونم تغییر بدم و فیلم جدیدی ببینم
  مرسی معصومه عزیز بابت پاسخگویی و حضورت

  • سلام مجدد عزیزم
   راستش من هیلر رو ندیدم. دوستانی که دیدن بیان توضیح بدن به زهرا جان…
   در مورد نظراتت هم حتما ثبت نشده عزیزم و گرنه ما با کمال میل و افتخار تأیید می‌کردیم 🙂
   مرسی از شما که کنار ما هستی

 183. سلام
  من از بین این سریالا فقط افسانه دریای آبی رو دیدم به نظرم خیلی عالی بود .چون اولین سریال کره ای بود که میدیدم نمیدونم کدوم یک از بقیه سریال ها رو ببینم میخوام تم عاشقانه کمدی داشته باشه اگه ممکنه کمکم میکنید؟

 184. حیف که این روزا حال وحوصله ندارم وگرنه میدونستم چطور جواب این دوستانی که به سلیقه ی کی درامری جماعت توهین میکننو بدم.البته این دوستان اگه به نظرات قبلیم مراجعه کنن جوابشونو درست وحسابی وقانع کننده ومنطقی میگیرن.

 185. سلام. من سریال های تاریخی کره رو بیشتر دوست دارم. اما سریال های کمدی شونم دیدم، خوشم اومده

 186. سلام زهرا جان بله اون زمان توی کمد بودن یون شین برای قبل از زمان بودن با پدر فعلیشه یعنی همون مواقع که پس داده میشد و اذیت میشد خودکشیش هم برای همون زمان هاست قبول دارم خیلی این موصوع رو باز نکردند اما نه ازار و اذیتش برای زمان بودن پیش همسر مامانش نیست اون اذیتش نکرد کار کسی هایی بود که به فرزندگی پذیرفنتنش که اتفاقا همین ازار ها باعث خودکشی یون شین شده نظرتون مساعد بود در باره این سریال ؟ درباره ملکه کی بله سریال خیلی زیبایی هست خیلی با ابهت و سنگین

  • سلام آسیه جان مرسی از پاسخگویت …
   ملکه کی نمیدونم به خاطر طولانی بودنشه یا اینکه نقش پادشاه رودوست ندارم خیلی درگیرم نکرده الان قسمت ۱۲هستم نمیدونم روندش بهتر میشه یانه؟

 187. ممنون بابت سریال های خوبتون سریال هی روح بیا مبارزه کنیم هم سریال فوق‌العاده است که ژانر تخیلی اکشن درام عاشقانه و کمدی باهم داره با بازی اوک تکیون و کیم سو هیون (دختر) خیلی قشنگه

 188. Reply 1988 واقعا زیباست…سریالی بود که هم خندیدم هم از ته دل اشک ریختم…قسمت اخر دلم برای ادم ها و زندگیشون تنگ شد….واقعا یکی از بهترین ها بود..بسیار آموزنده بود اینکه چطور باید دوستان و خانواده رو دوست داشته باشی…و تو لحظه از بودن کنارشون لذت ببری…چون زمان جوانی دیگه برنمیگرده…پدر و مادر پیر میشن…و تو دیگه این روزها رو تجربه نمیکنی….

 189. سلام. سریالهای قشنگی که من به دوستان پیشنهاد می کنم:
  من و هاید و جیکل
  ارباب خورشید
  پینکیو (برنده جایزه شده)
  من ربات نیستم
  افسانه دریای نیلگون
  دغل بازی

 190. سلام من سریال های کره ای زیادی دیدم تقریبا همه اونایی که اسمشونو گفتن دیدم پس لازم نمیبینم که دوباره اسم ببرم ولی چندتا از سریال هایی که اینجا اسمشونو زیاد نبردن و بنظرم واقعا زیباست میگم پری وزنه بردار کیم بوک جو ژانرش طنزه و موضوع متفاوتی هم نسبت به سریال های کره ای داره و اینکه بازیگرای خوبی هم توش بازی میکنن خودتون میتونید ببینید این یکی از تقریبا بهترین سریال هایی بود که من دیدم پیشنهاد میکنم بقیه هم ببینند (فیلمش از روی واقعیت ساخته شده) دو پلیس خودم هنوز تازه فیلمشو تموم کردم اگه یه سریال میخواین که آبکی نباشه و متفاوت از بقیه سریال ها باشه اینو بهتون پیشنهاد میکنم شما تو این فیلم میتونین یه بازی قوی از جو جونگ سوک ببینید کلا بازیگر خیلی توانمندیه و من همه بازی هاش رو دوست دارم شاید بادیدن اسم فیلم فکر کنید که فیلمی سرد که کلا پلیسیه ولی باید بگم که اشتباه فکر میکنید چون طنز زیادی داره که حالا بقیشو نمیگم برین خودتون ببینید خلاصه اگه کمک خواستین در مورد انتخاب فیلم من در خدمتم البته اینم بگم که این نظر شخصیمه شاید بعضی ها خوششون نیاد مثل اون خانومیکه بالا گفتن از هیلر خوششون نمیاد

 191. من اصولا موقع دیدن سریال های کره ای حوصله م سر میره ولی این سریالا واسم حوصله سر بر نبودن و از نظر من قشنگ بودن:
  تو از ستاره ها اومدی
  کتاب خانوادگی گو
  شکارچی شهر
  رویای بلند۱
  دلم برات تنگ شده

  • سلام راستشو بخوای من فیلم عشق مخفی رو ندیدم ولی میتونی بکش خلاصم کن رو ببینی چون بازیگراش همون بازیگرای سریال عشق مخفی هستن این سریالی که گفتم خیلی طرفدار داره وسریال عالی هم هست

 192. سلام.کسی سریال ملکه هفت روزه را دیده؟من الان قسمت دومش هستم.میخام نظر بدین اگه جذاب و دیدنی نیس ادامشو نبینم

 193. سلام محیا جان متشکرم بخاطر تذکرات کنکور متاسفانه من توی اون مدت نیومدم اما این به هیچ عنوان از زیبایی کارتو کم نمیکنه ?

 194. سلام ونوس جان ملکه ۷ روزه بببین خوبه واقعا پارک مین یونک به پسره میاد هیجانش هم خوبه اما تهش بده ولی مهم روندشه که خوبه

 195. سلام من همه رو به جز گابلین دیدم.
  پدر عجیب و غریب و خیییلییی دوست داشتم.
  قسمت اول گابلین هم جذب نکرد.
  مرسی از معرفی این سریال های زیبا

  • برای آقای رسول از اونجایی که آقایی فکر کنم سریال هایی مثل هیلر و شکار چی شهر و نسل خورشید رو رو بیشتر پسندی اینا فیلمایه خیلی عالی هستن اگه تاریخی دوست داری میتونی هوارانگ و عاشقان ماه رو ببینی و یه فیلمی که من بهت توصیه میکنم و برای تغییر حل و رو حیه خیلی خوبه پری وزنه بردار هست حالا انتخاب با خودته

 196. سریال کره ای چقدر طرفدار دارهههههه!!!! مخصوصا این بازیگره لی مین هو. اینقدر تعریف کردین کنجکاو شدم برم ببینم

 197. سلام. تقریبا همه کامنتا رو به جز طولانی ها خوندم و اسم چند تا سریالم که تو کامنتا خیلی برده شد برا دانلود یادداشت کردم. ولی تعجب میکنم که حتی یه بار هم اسمی از سریال دایره Circle : Two Worlds Connected برده نشده. سایتی که ازش سریال کره ای دانلود میکنم سایت پرطرفداریه و همه کسایی که این سریالو دیدنو کامنت گذاشتن بدون استثنا خیلی ازش راضی بودن. یه سریال علمی تخیلی عاشقانه اس پر از مفاهیم عمیق و شبیهش رو اصن ندیدم. دروغ بازی یا بازی دروغین Liar Game هم بیشتر قسمتاش فوق العاده اس. اگه دنبال سریالای کره ایه تک هستین که شبیهشو تا حالا ندیدین این دو تا رو حتما ببینین. البته به کسایی که فقط دنبال سریالای رمانتیکن بازی دروغین رو توصیه نمیکنم. هر دو سریال ۱۲ قسمتی هستن.

 198. سلام دوستان عزیز
  دوپلیس
  من ربات نیستم
  پدر عجیب و غریب
  به ترتیب بگید کدومو دان کنم ببینم.ژانراشم بگید.من پایان تلخ دوس ندارم

 199. سلام
  ببخشید کسی می دونه فصل دوم سریال عاشقان ماه چه زمانی پخش می شه؟
  ممنون از سایتتون خیلی کمکم کرد

 200. اصلا فصل دوم نداره شایعس??البته یه ذره گنگ تموم شد ولی چیزی نمیمونه که بخواد ادامه پیدا کنه…

 201. سلام ونوس عزیز خوبی ؟ والا من پدر عجیب عریب رو ندیدم اما دو پلیس و من ربات نیستم رو دیدم من ربات نیستم خیلیییی قشنگ بود دو پلیس اوایل خوب پیش رفت اما خسته کننده شد مخصوصا اینکه بازی هیری بازیگر نقش زن دلنشین نیست من میگم کلا دو پلیس رو ول کن ااگه تو این ژانر روحیو و طنز و جابجایی شخصیت ها دوست داری چیزی ببینی اوه روح من رو پیشنهاد میکنم بجای دو پلیس اما اگه گزینه هات فقط دو پلیس و من ربات نیستم هست خوب مطلقا من ربات نیستم خیلی عاشقانه اش قشنگ تره

  • تایید کردم زینب جان
   همون که جواب آقارسول رو دادید؟
   اگه منظورت همونه باید بعد از پیام آقارسول دنبالش بگردی گلم

 202. بچه های یه سریال بود قبلنا فارسی وان نشون میداد خیلی طرفدار داشت زیاد یادم نیست ولی یادمه اخرش پدرش دختره نجات یافته بود .زیاد یادم نیست اما پسره یه دختر دیگه رو دوست داشت .یه دختره دیگه پسره رو دوست داشت بعد دختره روانی میشه و اینچیزا

 203. سلام سیستارجون
  ممنون بابت پیشنهادت.پس حتما اوه روح من رو دان میکنم
  فعلا سگ دیوانه رو دان کردم.نمیدونم قشنگه یانه.ولی چون خیلی طرفدار هیلر هستم بچه ها گفته بودن یخورده شبیهش هس واسه همین دان کردم.بازم اگه قشنگ نیس بگید نبینم

 204. سلام ولی یه سکانس هایی ازعاشقان ماه فصل دومش مثل اینکه پخش شده برا همین پرسیدم

  و یه چیز دیگه کسی می دونه سریال ارانگ و دادرس چه جوریه قشنگه یا نه
  راستی سریالی هم می شناسین که مثل دانشمند شبگرد باشه؟

 205. سلام من شکارچی شهرو قبلا دیدم الان میخوام هیلرو ببینم ولی نمیدونم چرا وقتی شروع میکنم ببینمش خیلی تکراری و کسل کنندست برام .نمیدونم خسته میشم وقت میبینمش 🙁 نومودونم چرا

 206. سلام.ببخشید کسی سریال فراتر از ابرها رو با گوشی دیده؟آخه من هرچی سرچ میکنم بصورت پارت پارت هست که اونهم ناقصه.یعنی یه پارت هست یکی نیست.فقط واسه دانلود هست با زیرنویس جدا.من تو مسافرتم به کامپیوتر دسترسی ندارم

  • سلام
   احتمالاً چون سریال یه مقدار قدیمی پیداکردن این چیزی که میگین یه کم سخت باشه.

 207. سلام به همه کی درامای عزیز
  بیش تر نظرات رو خوندم و حیفم اومد نظر خودم رو نزارم
  در این که سریالایی مثه هیلر شکارچی شهر ملکه کی و … عالین شکی نیست(توروخدا بیخیالشون شین)
  به نظرم دو تا سریال عالی هست که کسی بهشون اشاره نکرده
  وقتی تو خواب بودی و ماشین تحریر شیکاگو
  لطفن اگه برا شما هم ممکنه تو نظرات بعدی سریال هایی رو معرفی کنین که کمتر بهشون اشاره شده
  راستی اگه سریالی تو سبک ملکه کی سراغ دارین که قهرمان فیلم دختر باشه ممنون میشم پیشنهاد کنین…

  • خیانت ژانر نیست عزیزم. می تونه محوریت داستان سریال باشه. من ندیدم این مدلی دوستان اگه کسی دیده لطفاً راهنمایی کنه.

 208. سلام دوستان مرسی از فیلم هایی که معرفی کردید فیلمی که شبیه دبلیو باشه سراغ ندارید؟
  یه فیلمی هم هست خیلی دوس دارم ببینم داستانش درباره یه پسر ۲۰ ساله است که با یه دختر ۳۰ ساله ازدواج میکنه پدر دختر برای انتخاب داماد مسابقه برگزار میکنه اگه میدونید اسمش چیه لطفا بگید

 209. سلا دوستان فیلم هایی که لی جونگ سوک بازی کرده هم خیلی قشنگن بیشترشون ژانر تخیلی یا فانتزی دارن مثل دبلیو.پینوکیو.صداتو میشنوم.وقتی تو خواب بودی.پیشنهاد میکنم ببینید

 210. سلام من هم خیلی سریال کره ای ندیدم ولی از بین اونایی که دیدم عاشقان ماه خیییییلی قشنگ بود ولی آخرش تلخه.کاش فصل دومش هم بسازن

  • نظراتو که خوندم دیدم کسی درباره سریال تو زیبایی چیزی نگفته
   بنظر من فیلم تو زیبایی معرکس
   همچنین از بخت بد عاشقت شدم و سقوط برای بیگناهی و جاسوس میونگ وول و عشق وحشی و پسران برتر از گل که دیگه گفتن نداره
   اما تو زیبایی بهترین سریاله من ۸ بار دیدمش

 211. سلام
  سریال پری وزنه بردار کیم بوک جو
  افسانه دریایه ابی
  وارثان
  از بخت بد عاشق شودم (عالیههه)
  سریال قشنگ زیاد دیدم یادم اومد دوباره میگم ^_^

 212. سلام
  من همه نظراتو خوندم و دیدم هیچ حرفی درباره تو زیبایی نیست
  بنظر من تو زیبایی معرکس و پیشنهاد میکنم حتما ببینید
  و همچنین فیلم های پسران برتر از گل و از بخت بد عاشقت شدم و سقوط برای بیگناهی و عشق وحشی و جاسوس میونگ وول ولی اول از همه تو زیبایی رو ببینید من تا الان ۷بار دیدمش و همچنین سریال هیلر هم قشنگه

  • منم موااااافقممم
   “تو زیبایی” خیلیییی قشنگه دلت می خواد پشت سر هم همرو ببینی
   بخصوص بدرد کسایی می خوره که تازه می خوان دیدن سریال های کره ای رو شروع کنن

  • دقیییییقا
   “تو زیبایی “فوق العادس و همیشه کنار سریال هایی مثل پسران برتر از گل و وارثان جزو بهترینای کره ایه..بخصوص برای کسایی که تازه می خوان دیدن سریال کره ای شروع کنن بهترین انتخاب

 213. دقیییییقا
  “تو زیبایی “فوق العادس و همیشه کنار سریال هایی مثل پسران برتر از گل و وارثان جزو بهترینای کره ایه..بخصوص برای کسایی که تازه می خوان دیدن سریال کره ای شروع کنن بهترین انتخاب

 214. از بین سریالایی که دیدم اینا خیلی جذبم کرد
  عاشقان ماه
  هیلر
  دبلیوw (عشقه عشق?)
  the k2
  هوارانگ
  • این فیلما هم ارزش یه بار دیدنو دارن (پسران برتر از گل _عروس قرن_وارثان_ سری مدرسه-پینوکیو_افسانه دریای ابی_تو از ستاره ها امدی_تو زیبایی_باران عشق_باغ مخفی_بوسه شیطنت امیز_شکارچی شهر_ایلجیما_)
  • اینارو هم هنوز ندیدم ولیی تعریفشونو شنیدم میشه بگین کدوم بهتره؟ بیشتر ژانر عاشقانه کمدی میخوام
  • (عشق بی پروا _پنیر در تله_دوبوک سون زن قوی_عشق مخفی_شاهزاده زیر شیروانی_نسل خورشید_

 215. یعنی من حق ندارم نظرم رو بگم؟

  شما که دارید وقت می‌دارید یه چیزی ببینید که سلیقه‌تون رو ارتقا بده! چیه چسبیدید به این چرت و پرت ها (البته امیدوارم به کسی برنخوره!). نه دکوپاژ دارند و نه تدوین خوب و نه فیلمنامه درست درمون

 216. به نظر من به جای این سریال های بیهوده که فقط احساسات رو بالا میبره، برید یکم فیلمایی ببینید که رو مغزتون اثر بذاره. برید کتاب بخونید. این همه فیلم میبینید چی نصیبتون میشه

 217. هنوز هم نتونستم با سریالای کره ای کنار بیام. اصلا برام جای تعجب داره که انقدر این سریالا طرفدار داره.
  نکته جالبتر اینکه یه فیلم کره ای توی خودِ کشور کره که باتوجه به علایق و فرهنگ مردمشون ساخته شده اصلا فروش نمی کنه و طرفدار نداره، اما توی ایران واسه ش سر و دست می شکنن.
  ?

 218. سلام شهرزاد جون من همشونودیدم ببین من از بین همه اینا عشق مخفی رو بیشتر دوست داشتم ولی فیلمش بسیار غمگینه البته آخرش خوب تموم میشه و عاشقانه دوست داشتنی داشت بنظر من که که می ارزید مخصوصا بازیگراش ینی نگم برات جی سانگو که دبگه میشناسی عشقهههه بعد از اون بهت نسل خورشید و پنیر در تله رو پیشنهاد میکنم هردوشون موضوعات متفاوتی دارن نسبت به بقیه سریالا البته من نسل خورسیدو کمی بیشتر دوست داشتم ولی پنیر در تله هم خوبه خب بنظر من از بین اینایی که گفتی اینا بهترین بودن البته سلیقه ها باهم فرق داره ولی خب اینا پیشنهاد های یه کی درامر ۴ سالست و برای بقیشون در همین حد میتونم بگم که زن قوی و شاهزاده زیر شیروانی طنز هستن و عشق بی پروا هم غمگین اینارو چند سال پیش که دیدم چون هنوز اولا بود دوست داشتم ولی الان که فیلمایه زیادی دیدم برام زیاد جذابیت نداره ولی اگه بازم هنوز خیلی فیلم ندیدی اینا خوبن حالا خود دانی و یه پیشنهاد دیگه از طرف خودم فیلم پری وزنه بردارو خیلی دوست داشتم اگه خواستی ببین

 219. سلام
  من میخاستم یه سریال خوب ببینم ک ارزش دیدن داشته باشه و طنز باشه.و چون خنده در وایکیکی رو خیلی تعریفشو شنیده بودم دان کردم و الان قسمت چهارمش هستم.فقط خاستم بیام حتمااااا اینو بگم.من الان درشرایط بدی هستم چون همسرم پیشم نیس و تنهام و خیلی ناراحتم.ولی باور کنید این فیلمو ینی همون قسمت اولشو ک دیدم انقد خندیدم دلم درد رفت و بی صبرانه قسمتای بعدیشو دنبال میکنم و اصلا دوس ندارم تموم بشه چون فوق العاده طنزه و بینهایت برای هرقسمتش خندیدم.و فقط میتونم اینو بگم اگه دنبال فیلم طنز هستید ک کمی روحیتون عوض بشه حتما این سریالو ببینید.نمیدونم کی این سریالو پیشنهاد داد ولی هرکی بود دمش گرم.واقعا ازش ممنونم دلمو شاد کرد.جوریکه من هرقسمتو دوبار میبینم ازبس برام تازگی داره و میخندم.و از نظر طنز رو دست هرچی فیلم طنزه زده

  • سلام ونوس جان
   مرسی که ما رو در جریان گذاشتی. مشتاق شدم حتماً این سریال رو ببینم.
   راستی امیدوارم همسرت خیلی زود برگرده پیشت 🙂

 220. البته من نظر خودمو گفتم چون تو این موقعیت واقعا بدردم خورد.شاید برای بقیه دوستان به این شدتی ک گفتم نباشه ولی برای هست

 221. سلام مجدد به همه بچه هلای روز چین ومعصومه جان گل.ببخشید که من یه مدت نبودم واقعا سرم شلوغه ولی همیشه اینجارو دنبال میکردم اما بعد دیدن این کامنتای توهین امیز بعضیا نتونستم ساکت بشینم.اقایون وخانومایی که اینقد راحت به سلیقه بقیه توهین میکنین لطفا اگه خوشتون نمیاد ونمیتونین با سریالای کره ای ارتباط بگیرین یا بهتره بگم قدرت درک این همه احساساتو ندارین خب نبینین که انقدم به خودتون ومغزتون فشار نیارین وبه سلیقه بقیه هم تو هین نکنین اخه چه اصراریه شما ها که این سریالارو درک نمیکنین پا میششین میاین اینجا بی خود جو سازی میکنین؟واقعا فکر میکنین کسی که یه عمره کی درامره واین سریالای به قوووووول شما ها چرت وپرت شده جزئی از گوشت وخونش به این حرفای شماها اهمیتی میده؟باور کنین اینجا کسی واسه این بی احترامیاتون تره هم خورد نمیکنه وبا اینجا اومدن وبی احترامی کردن به سلیقه وشخصیت دیگران فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرین وخودتونو بی احترام میکنین همین.بی احترامی وتوهین به سلیقه یه ادم یعنی بی احترامی به شخصیت اون ادم چون همین سلایق وعلاقه مندی هاست که شخصیت ما رو شکل میده وکسی هم که توهین وبی احترامی میکنه قبل از هر کسی خودشو بی عزت وبی احترام کرده.شما که انقد ادعای فهم ودانش وروشنبینیتون میشه و خودتونو دکتر ومهندس فرض میکنین چطوره که هنوز یاد نگرفتین که نباید به سلایق وعلایق دیگران بی احترامی کنین وباید به بقیه احترام بزارین.شما مثلا دکتر مهندسا واقعا هنوز نمیدونین هرکسی سلیقه وعلاقه ی خاص خودشو داره؟!!!!این که شما قدرت درک سلیقه ی مارو ندارین دلیل بر این نیست که سلیقه ما چرته.وخواهش میکنم از این به بعد کسی نیاد اینجا واسه ما کی درامریا دکتر و مهندس بازی در بیاره وگرنه ماهم از شخصیت وعلایقمون خیلی محکم دفاع میکنیم پس لطفا اگه اینطوری شد به کسی بر نخوره.بازم ببخشید اگه تندوتیز حرفمو زدم.من قصد بی احترامی نداشتم ولی بی حرمتی رو هم نمیتونم تحمل کنم.

  • سلام محیا جون
   کجایی که من و روزچین دلتنگتیم 🙂
   بله متأسفانه یه عده بدون اینکه حتی یه سریال خوب کره‌ای دیده باشن، به خودشون اجازۀ اظهارنظرهای بی‌ربط رو میدن و خبر ندارن ما برای همیشه کی‌درامر خواهیم موند 😉

 222. سلام.بین اسم سریال ها ‘سایمدانگ’ که یک سریال فوق العاده هست رو جا انداختید….
  علاوه بر اون سریال
  عاشقان ماه
  لایق نام
  شاهزاده های زیرشیروانی
  افسانه ماه و خورشید
  این سریال ها هم ببینید ژانر همشون بعد زمانی هست یعنی هم تاریخی هم مدرن به جز افسانه ماه و خورشید که کاملا تارخی هست

 223. سلام معصومه جان.منم واقعا دلم برای شما واینجا تنگ شده بود ولی چه کنم که مشغله ها نمیزاره ادم یه نفس راحت بکشه.اره واقعا نمیفهمم بعضیا چطور انقد راحت به خودشون اجازه بی حرمتی کردن به سلیقه دیگرانو میدن در حالی که به قول شما تا حالا حتی یه سریال کره ای درست وحسابی هم ندیدن واطلاعاتشون از کره وسریالاش در حد همون یانگوم وجومونگ ودونگ ییه خخخ.اخه یکی نیس به اینا بگه شماها یی که میخواین انتقاد کنین حد اقل بشینین دو سه تا از سریالای خوب کره رو ببینین بعد بیاین اینجا و این حرفا رو بزنین.یا حتی اگر دیدین وخوشتون نیومده دلیل بر این نمیشه که بیاین اینجا به سلیقه دیگران توهین کنین البته میتونین بیاین بگین از فلان سریال به این دلایل خوشم نیومده اما به هیچ وجه حق ندارین سلیقه ی بقیه رو محکوم به چرت بودن بکنین فقط به این دلیل که شماها خوشتون نیومده.اخه مگه شما الگوی جهانین؟مگه همه باید با شما هم سلیقه وهم عقیده باشن؟بی خیال بابا ولشون کن معصومه جون ارزش نداره خودتو واسه کسایی که هنوز چیز خیییلی ساده ای مثل تفاوت سلیقه رو درک نکردن اذیت کنی.راستی من جدیدا چند تا سریال خوب دیدم که به جرئت میتونم بگم بهترینشون سریال کتاب خانوادگی گو بوده.این سریال واقعا محشره وخیلی زیاد شبیه عاشقان ماهه البته اخرش مثل عاشقان ماه ادمو دق نمیده ولی هر کی میخواد یه سریال عالی که مثل عاشقان ماه باشه رو ببینه سریع بره سراغ این سریال که حسسسابی قراره باهاش کیییف کنه.راستی سریال تو هم انسانی روهم زیاد تعریفشو شنیدم ودانلودش کردم.هر وقت دیدمش میام همینجا راجبش حسابی مفصل تو ضیح میدم اما دلم میگه سریال خییییلی قشنگیه.راستی معصومه جون شما خودت چه سریالی داری میبینی؟

  • آره بابا، ول‌شون کنیم بهتره. بذار خوش باشن 😉
   سریال خانوادگی گو تاریخی‌عه؟
   من چون این اولین زندگیمه رو دیدم، الان هم دارن تو هم انسانی رو می‌بینم.
   چون این اولین زندگیمه واقعا آموزنده بود، البته تو چند قسمت اول جذبم نکرد ولی به‌مرور که دیدم خیلی به نظرم نکات خوبی برای زندگی داشت، مخصوصاً کسایی که در شرف ازدواجن یا با ازدواج مشکل دارن.
   در مورد تو هم انسانی فعلا چیزی نمیگم تا تموم شه 🙂

 224. واقعا نمیدونم چطور پای این سریال ها میشینید، والا سریال‌های خودمون با اینکه آبکیه از اینا بهتره

 225. سلام به همگی دوستان من منتقد فیلمم و کلا دیدن فیلم برای من زیاد لذت بخش نیست چون همیشه باید ریزبینانه بشینم فیلم ببینم و واقعا این فیلم دیدن با وقتی فیلم و برای لذت بردن ازش میبینی فرق داره .یکی از دلایلی که سریال های کره ای ودوست دارم اینه که کلا من و ازین حس بیرون میاره و هرچقدرم ضعیف باشن همین که بدونم با یه فیلم جدی طرف نیستم با خیال راحت میبینمش و لذت میبرم .اینو گفتم برای اونایی که می گن چرا فیلم کره ای میبینید و … جدای از سلیقه من جهت اینکه ریلکس فیلم ببینم اومدم سمتشون . خوب از بین اینا وارثان و پسران برتر از گل و افسانه ی دریای نیلگونم دیدم شکارچی شهرم دیدم ?من اگه بگم ازون سریال های به قول برخی لوس بیشتر خوشم اومد تا شکارچی شهر ???? گزافه نیست . همین که ببرم به یه دنیای ساده ی حتی الکی بهتره ? و ارومم میکنه یاد نوجونیهامم میفتم با فیلمای مدرسه ای هاشون ?? اما درکل تو اون سبک ها اگه بازهم سریال بود بهم پیشنهاد بدید ‌ . حوصله ی پایان های غم انگیزم ندارم هپی اند محض میخوام . واقعا یه وقت ها برای اینکه بشینم یه چیزی ببینم لذت ببرم میرم کارتون های زمان بچگیمو میبینم ? دیگه چه برسه به سریال هایی مثل وارثان ???? .

 226. سلام معصومه جون.اره عزیزم کتاب خانوادگی گو تاریخیه وخیلیم قشنگه.واقعا داری توهم انسانی رو میبینی؟چه خوب پس بعد اینکه تموم شد حتما باید دربارش برام بگی ها.

 227. سلام منم خواستم تجربه خودمو از سریالا کره ای در اختیار بزارم امیدوارم مطلوب باشه?
  به نظرم کلا سریال های کره ای اکثرشون اولشو خوب شروع میکنن با ایده ها جالب و عاشقانه های جذاب و حسابی خنده دار ولی از یه قسمتی به بعد واقعا دیگه لوسو تکراری و مسخره میشن جوری که من خیلیا رو خودم همه رو یا دور تند میدیدم میزدم بره جلو یا کلا بیخیال میشدم مثل افسانه دریای ابی یا تو از ستاره ها اومدی و دوبونگ سون و پسران برتر از گل و صداتو میشنوم و…
  اما این چند تا سریال بنظرم خیلی خوب بودن و هر قسمتش واقعا جالب بود
  عاشقان ماه
  هیلر
  کتاب خانواده گو
  k2
  دبلیو
  در ضمن من طرفدار جونگ سوکم بنظرم خیلی جذاب بازی میکنه سریالاشو پیشنهاد میکنم?
  اگه فیلم قشنگ هست غیر اینا لطفا به منم معرفی کنید

  • سلام ملیکا جون منم طرفدارشم سریال وقتی تو خواب بودی رو ازش دیدم خیلی خوشم اومد اگه خواستی برو ببین و اینکه چند تا سریال جدید دیدم برای همه خواستم بگم اگه خواستین ببینید سریال صدا فصل یک هیجانی بود و واقعا اصلا نفهمیدم چجوری تموم شد چون همشو پشت سرهم نگاه کردم و کشش داشت خیلی خوب بود آیا تو انسانی رو هم قبلا دیده بودم و بنظرم موضوع جالبی داشت بزای اوناییکه بالا گفته بودن پیشنهاد میکنم ببینی و سریال درحال پخش آیدی من زیبای گانگنامه بنظرم عالیهه اگه کسی خواست ببینه

 228. به نظر من سریالهایی مثل its ok,thats love و عاشقان ماه هم واقعا قشنگه
  مخصوصا عاشقان ماه که هم کمدی داره هم درام و هم سکانسهای تلخ و در کل سریال قشنگیه

 229. سلاااام
  من خیلی پیشرفت کردما تو این چن ماه این همه سریال دیدم با این همه مشغله…
  به ترتیب علاقه براتون میذارم
  هیلر
  باغ مخفی
  سرنوشت ایمان
  پسر خوب
  نسل خورشید
  من رباط نیستم
  کی ۲
  عاشقان ماه
  بازگشت زوجین
  عشق مخفی
  ذائقه شخصی
  شکارچی شهر
  پسران برتر
  ملکه کی
  وارثان
  توزیبایی
  تو از ستاره امدی

  ۴ تا اخر نمیدونم چرا ولی به شدت دراپ شدن برام
  سلیقه است دیگه…
  ولی یه سوالی بارم ایجاد شده چرا تو همه فیلما یه دور حافظه میره و میاد؟اینجور که سریالا نشون میده عمده افراد کره ای حداقل یه دوره تو زندگیشون حافظه از دست دادن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  پینوکیو و دبلیو رو هم در حالت دانلود قراردادم
  بازم بهتر سراغ دارین بهم بگید ممنونم از سایت خوبتون و پیگیری شما معصومه جان

  • سلام زهرا جان
   اوره منی یه یو 😉 (오랫만이예요)
   دلتنگت بودیم
   ماشالله چه فعال بودی :)))
   آره متاسفانه بعضی نکات تو بعضی از سریال ها خیلی تکرار میشه و قابل پیش بینی میشن
   بهت پیشنهاد می کنم
   پدر عجیب و غریب و زندگی طلایی من رو حتما ببین، من خیلی از دیدن شون لذت بردم

 230. بهترین سریال ها از نطر من که بیشتر از ۱۰ ساله درگیر این سریالام :
  عاشقان ماه
  گوبلین
  پسران برتر از گل
  عشق بی پروا
  دبیلیو

 231. چرا دروغ میگید؟!کجاش به روز میشه الان ده ساله از پخش این فیلما میگذره بد نیست یکم واقعا سایتتونو به روز کنید

  • دوست عزیز!
   شما یا مقاله رو به دقت نخوندید یا به سال تولید سریال‌ها دقت نکردید!!!
   قدیمی‌ترین سریالی که در این مقاله در موردش صحبت کردیم، سریال پسران برتر از گلِ که هنوز ۱۰ سال از سال ساختش نمی گذره. وارثان هم مربوط به سال ۲۰۱۳ هستش. بقیۀ سریال‌ها از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ ساخته شدن!
   یکم واقعا با دقت بیشتری مقاله بخونید و به دور از غرض‌ورزی…

  • من سریال «چون این اولین زندگیمه» رو بهت پیشنهاد می‌کنم اوایل یکم حوصله سر بره بعد روال خوبی پیدا می کنه…
   به زودی یه مقاله درباره ش می نویسم.

 232. من خیلی سریال نگاه میکنم و اکثر سریالای معروف امریکایی و کره ای رو دیدم
  عاشقان ماه قشنگ بود ولی تنها سریالی بود که دوست داشتم زودتر تموم شه و بره پی کارش .دقیقا جایی که فکر میکردی :ازین بدتر نمیشه یهو یه اتفاق بدتر و غمناکتر میفتاد
  من خیلی گریه کردم سر این سریال و اگه میدونستم اصلا نگاه نمیکردم و متاسفانه چون شروعش کرده بودم نمیتونستم نصفه ولش کنم
  خلاصه ک دلم خیلی گرفت

 233. من امروز اومدم که فقط یه چیز بهتون بگم.اگه اب دستتونه سریع بندازید زمین وبرید سریال پرنسس وی یونگ رو ببینید که عاشقش میشید وبه کل تمام ملاکاتونو واسه سریال دیدن زیر ورو میکنه.این سریال محشره پس اگه میخواین یه لذت واقعی از یه سریال محشر ببرید هر چه زود تر پرنسس وی یانگو شروع کنید.هر کی نبینه وبه این نصیحتم عمل نکنه فقط خودش ضرر کرده.همین.

  • سلام
   متاسفانه من این دو تا سریال رو ندیدم که بتونم چیزی شبیه شون رو بهتون معرفی کنم
   دوستان بیان کمک 🙂

 234. من یه چند وقتی هست فیلم کره ای می بینم. تازه فهمیدم یه سکانس از سریال ایرانی می ارزه به هرچی سریال تو کره.
  شاید بعضی اتون بهتون بر بخوره . واقعا از همتون معذرت می خوام اما زندگی و عمرتون با ارزش تره این سریال هاست
  تو اکثرسریالاشون بیشتر درباره عشق و عاشقی حرف می زدن. دوستان به خدا عشق وعاشقی همه چیز نیست … باور کنید.
  هرچی تخیله ریختن تو این سریالای کره ای. سریالاشون زمین تا هوا با زندگی واقعی خودمون فرق داره. مثلا همین دوستام
  اونقدر سریال کره ای دیدن که فاز تخیل برشون داشته. باخودشون میگن می ریم کره و چند تا ازاین پسرا عاشقمون می شن
  … نه بابا بی خودی جو برتون نداره . با عشق و عاشقی نمی شه باجایی رسید به خدا. باید تلاش کنی . باید اونقدر سختی بکشی تا
  به یه جایی برسی هیچ کس تاحالا همینطور الکی به جایی نرسید. اگه نظر من و می خواید بهتون می گم این سریالا با واقعیت
  خیلی دوره. لااقل اگه انقدر فیلم کره ای دوست دارید. یه چیزی ببینید که لااقل یه درسی ام ازش بگیرید. وگرنه اینا همش رویا وخیاله. کره ای و چینی خودشون دارن عین سگ کار می کنن تا یه کمکی به خونوادشون بکنن . فقط دارن ایرانی ها رو با این فیلماشون خر میکنن .دوباره معذرت می خوام اگه بعضی هاتون ناراحت شدید ولی یکم به حرفام فکر کنید.

 235. سلام .توی ۹۰ درصد نظرات از دبلیو و مخصوصا هیلر تعریف کرده بودین.و ب نظرمنم سریال های قشنگین نسبت به بقیه سریالا ولی عجیبه ک از سریال ❤(از بخت بد عاشقت شدم )❤ک اینقدر قشنگه و عاشقانه های فراوان معرکه ای داره و نسبت به هیلر از نظر من بهتره .انچنان توجی نکردین واقعاااااااااا پیشنهاد میکنم ببینینش خیلی قشنگه و اگه مثل اون سریالی دیدین لطفا به من پیشنهاد کنین .

 236. سلام دوست عزیزم نفیسه هستم
  نمیدونم این سریال های کره ای چی دارن که اخیرا جذبشون شدیم واین جذابیت همچنان ادامه داره! خدا به دادمون برسه خخ
  از ۳۵ تا سریال کره ای که دیدم سریال های لی مینهو و لی جونگ سوک و جی چانگ ووک و خیلی بازیگرای دیگه میتونم بگم سریال گابلین و از نسل خورشید و پینوکیو و افسانه ی دریای آبی موضوع هاشون جذبه ی خیلی خاصی داشتن و واقعا جالب بودن ادم میخواس فقط موضوع رو دنبال کنه خسته کننده نبودن وسریال جدیدی که دیدیم سریال تو هم انسانی هم واقعا فوق العاده و موضوع جالبی داشت شخصیت اصلی هم واقعا بانمک و جذاب بود. و اینکه هنوز چنتای دیگه از سریال های دیگه مثل دکتر غریبه و می تونم صدات رو بشنوم و من ربات نیستم و پنیر در تله و هووارانگ هنوز در صف انتظار هستن خدا کنه فرصت کنیم همه رو ببینیم.

 237. سلام خانم ترگل رهایی فر
  من حرفاتونو خوندم و به نظرتون احترام میزارم.حرفتون کاملا متینه و خیلیم محترمانه بیان کردین ولی
  همه سریالای کره ای عشق و عاشقی ندارن.بعضیاشونم موضوعات آموزنده دارن ک بدرد زندگی میخوره
  شاید دفعه های اول هرکسی فقط دوست داشته باشه کره ای عاشقانه ببینه ولی کم کم همه ازش خسته میشن میرن سراغ موضوعات جذابتر و کمی عاشقانه.بهرحال هرفیلمی باهرموضوعی باید کمی عشق و عاشقس چاشنی داشته باشه ک به مزاق بیننده خوش بیاد
  بنده نظر خودمو گفتم ولی نظر شماروهم میپذیرم
  من الان دارم سریال بیا بغلم کن رو میبینم و فکرکنم موضوع جالبی داشته باشه ولی آخرشو نمیدونم
  و اینم بگم هر سریالی فقط عاشقانه باشه جذابیت نداره.بهمراه عاشقی باید موضوعات دیگم داشته باشه

 238. بین ادیسه کره ای و خون و شکارچی شهر کدوم بهتره و ارزش دیدن داره ؟؟؟؟؟؟
  اگه فیلم هایی از اینا بهتر هم میشناسین بهم معرفی کنین
  افسانه دریای ابی و عشق مخفی من و ارباب خورشید و عشقم از ستاره هاست و کا ۲ و ازدواج بدون قرار و کتاب خانواده گو و عشق جادوگر که مزخرف بود و دختر من و به من دروغ بگو و زن قوی و سلیقه شخصی و پسر خوب و تو زیبایی و به زیبایی تو و باغ مخفی و عشق مخفی و پسران برتر از گل و تو کی هستی و شاهزاده زیر شیروانی و من ربات نیستم و چندتایی دیگه یادم نیست
  به جز اینا اگه فیلم قشنگ میدونستین بهم معرفی کنید و امتیاز بالایی داشته باشه

  • سلام
   من سریالهای پسران برتر از گل، افسانه دریای آبی، وارثان، تو زیبایی، سلیقه شخصی، بوسه شیطنت آمیز، مدرسه ۲۰۱۳، او زیبا بود، تو از ستاره اومدی، هیلر، شکارچی شهر، پینوکیو،گابلین و… رو دیدم
   سریال “گابلین” یه سریال فانتزی، کمدی و رمانتیک هست. من خودم تازه این سریال دیدم. طنزش خیلی دوست داشتم و چیزی که خیلی تو این سریال ازش خوشم اومد مفاهیمی بود که تو کل قسمتها وجود داره.
   باید به حرفهایی که تو فیلم گفته میشه دقت کرد
   بازیگراش خیلی خوب بازی کردند. در کل از به خاطر مفاهیمی که توش هست بنظرم با تمام فیلمای دیگه ای که دیدم فرق داشت و خوشم اومد.

 239. سلام دوستان. منم خیلی سریالای کره‌ای دوست دارم قبلا امریکایی زیاد میدیدم ولی ازوقتی کره‌ای دنبال میکنم دیگه هیچ سریال دیگه ای از کشورای دیگه نگا نمیکنم..
  خیلی فیلماشون حس خوب میده به آدم،رنگی رنگی‌ان، یه عالمه احترامو عشق موج میزنه تو بیشترشون.. حالا یکمم خیال پردازی کنیم چیزی نمیشه باور کنید..
  دوربرمون فقط خاکستریه…
  یکم واقع بین باشیم..
  من ک خودم کلی انرژی میگیرم.. یه وقتایی جملات قشنگ هرچقدم غیرواقعی خیلی ارزشش ببشتر از واقعیت تاریک و سخته😔😔
  خلاصه بازم سریالاشونو دنبال کنیم..
  😍😍😊

 240. من دو ساله سریال کره ای میبینم و هر سریالی رو نمیپسندم… مثلا اصلا از سریال هیلر یا گابلین یا نسل خورشید خوشم نیومد با اینکه خیلی تعریفشون رو شنیده بودم.البته سلیقه ها مختلفه… سریال هایی که واقعا ازشون خوشم اومد و به نظرم ارزش وقت گذاشتن داره
  ۱٫پدرم عجیبه
  ۲٫ پسران فراتر از گل
  ۳٫تو زیبایی
  ۴٫از بخت بد عاشقت شدم
  ۵٫ باران عشق
  ۶٫شریک مظنون
  ۷٫عاشقان ماه
  پدرم عجیبه واقعا سریال قشنگی بود طوریکه بعد ۵۲ قسمت واقعا دلت میخواد ادامه داشته باشه.

 241. سلام زهرا جون.نه والا عزیزم اسم دیگه ای نداره همون پرنسس وی یانگ بزنی گوگل خودش میاره من که خودم از سایت کره تی وی با لینک مستقیم دانلودش کردم.شما هم میتونی سرچ کنی( دانلود سریال چینی پر نسس وی یانگ کره تی وی) اگه اینو سرچ کنی خیلی راحت برات میاره.ضمنا واقعا ببخشید انقد دیر جواب دادم عزیزم اخه این مدت اصلا به نت دسترسی نداشتم.بازم شرمنده.راستی سلام معصومه جونخسته نباشی خانم گل.

 242. سلام به همه عزیزان…
  دوستان من اخیرا سریال “پاسخ به ۱۹۸۸” دیدم و واقعا ازش لذت بردم. میخواست بپرسم سری های اول و دوم این سریال ( پاسخ به ۱۹۹۷ و پاسخ به ۱۹۹۴ ) را کسی دیده؟ اون ها هم قشنگ هستند؟ دانلود بکنم یا نه؟

 243. منم با نظر ترلان پروانه پروانه جان خیلی موافقم درسته از واقعیت دوره اما یه انتقادی میکنم ازتون نود درصد حرفاتون راسته اما کمیش منفی نگریه ذهنتون می باشد هنوزم هم این دنیایی که این طور میگی انقد بد نشده هنوزم اونقدر عشق و دوستی و آدم بودن مونده که مثال اونایی که تو فیلمهای کره ای وجود داره تو واقعیت هم باشه و هستند شاید کم باشه اما هست ترلان خانم رهایی فر عزیز نمی‌خواستم بگم اما میگم شاید هیچ کس قد من نامردی آدم فروشی تو زندگیش ندیده اما هنوز خوبی هم مونده من خودم از این فیلمای کره ای انرژی میگیرم حس خوبی میده چون خودم توسط خیلیا سرکوب میشم که چرا انقد احساسی هستی اما بازم خودمو قبول دارم

 244. کاملااااااااااااا با نظر اروین صادقی موافقم.ممنون بابت صحبتات نظر منم دقیقا همینیه که گفتی.

 245. سریال k2 و هیلر و عاشقان ماه قشنگن
  عاشقان ماه که من دو سه تا سکته رو از ناراحتی زدم! خیلی ناراحت کننده بود 🙁 نمی دونین قراره سری دومش ساخته بشه یا نه؟

 246. ببخشید من یه فیلم دیدم فقط ۱۵دقیقه ی اولشو دیدم اسم فیلم و هرچی فکر میکنم یادم نمیاد ب دادم برسین لطفا …
  خانمه ربات درست میکنه اول فیلم داره در رابطه با رباتش حرف میزنه ک پسر کوچولوشم توی اون جمع نشسته بد ک اون میتینگ تموم میشه قراره پدر پسر کوچولو برگرده مثل اینکه طی ی اتفاق پدرش مرده و پدر بزرگه پسرو از مادرش میگیره یه همیچین چیزاییه …اسمش چیه و اینکه فیلم قشنگی هست یا نه ارزش وقت گذاشتن داره؟

 247. سلام عارفه جون اسم این سریال توهم انسانی هستش وسریال خیلی خییییییییلیییی قشنگیه ایشالا اگه دیدی و دوس داشتی خوشحال میشم بیای ونظرتو باهامون به اشتراک بزاری.

 248. سلام خسته نباشید…ممنونم بابت سایت خوبتون…سریالایی که من واقعا لذت بردم :
  پسران برتر از گل
  بوسه شیطنت امیز
  شکارچی شهر
  دوست دخترم روباهه
  تو زیبایی
  سلیقه شخصی
  افسانه دریای نیلگون
  گابلین
  هیلر
  تولد یک زیبا
  عشقم از ستاره ها اومده
  روزگار شاهزاده

 249. سلام چند سالی هست که فیم های کره ای میبینم شاید به نظر خیلیا مسخره بیاد/به نظر من عشقای که توی فیلم های کره ای نشون داده شده یه پاکیه خاصی توشون هست/ واین هم متوجه مشیم که زندگی با فیلم فرق میکنه / نه مثل فیلم های ترکی یا امریکایی که عشق رو با هوس و هرزگی نشون میدن ../در ضمن فرهنگ هر کشوری متفاوته اگر فیلم کره ای میبینیم دلیلش سرگرمیه و نه اینکه بریم توی فضا و دنبال ادم های کره ای برای زندگی باشیم فقط جنبه فان و سرگرمی داره برامون.در ضمن خیلی هم بهتر از فیلم های تولیدی این روزای صدا وسیماست.
  فیلمهایی که دوست داشتم هیلر/ کی ۲ /افسانه ابی دریا/ پسران برتر ازگل/ توزیبایی/ملکه کی/دو بونگ سو زن قوی /تو از ستاره ها اومدی/شکارچی شهر/ وارثان/ایمان/گوبلین/ایلجیما/سلیقه شخصی/او زیبا بود

 250. محیا جان سریال چینی پزشک زن سلطنتی The Imperial Doctress بسیار زیباست شما بنده رو تشویق به دیدن سریال چینی کردید وبسیارخرسندم ممنون از شما

 251. اقا یه سریال هست عاشقانه موزیکال فقط اخرشو میدونم که دوتا گروه مسایقه میذن باهم فک کنم راک هم کار میکردن.کسی میدونه چیه.جدید نیس سریالش

 252. سریالی که عاشقانه و موزیکال هست رویای بلند ۱ و۲ هستش که من از ۲ خوشم نیومد ولی ۱ خیلی خوب و جذاب بود و بهترین فیلمی بود که دیده بودم بعد از رویای بلند۱ سریال از بخت بد عاشقت شدم رو پیشنهاد میدم نگاه کنید
  ازسریالهایی که اینجا پیشنهاد دادن همه رو جز افسانه دریای آبی نگاه کردم و پدر عجیب و غریب هم چند قسمتش رو دیدم بنظر وارثان بهتر ازبقیه بود

 253. سلام رزا خانمی گل گلاب.مرسی از پیشنهادت.خوشحلام که تونستم به سریالای چینی ترغیبت کنم.سریالای چینی خیلی قشنگن وکاملا فضای متفاوتی دارن من که عاشق سریالاشونم.راستی شما کدوم سریالو به پیشنهاد من دیدی؟و الان چه سریالی میبینین؟خوشحال میشم بدونم.

 254. سلام رایا جان این سریالی که میگی اگه اشتباه نکنم ضربان قلبه اسم دیگشم تو عاشقم شدی هست.پارک شین هه توش بازی میکنه؟

  • سلام دوستان مرسی از اون خانمی که از بخت بد عاشقت شدم رو معرفی کرد دیدم و واقعا لذت بردم
   اون فیلمه که دنبالش میگشتم رو دستش خالکوبی داشت رو پیدا کردم اسمش شادی شیطانی بود طلسم شیطانیم بهش میگن واقعا لذت بردم خوبه ببینید

 255. سلام
  بهترین فیلم های کره ای که من دیدم
  دختر من(عالی)
  باران عشق (عالی)
  شکارچی شهر (عالی)
  بوسه شیطنت آمیز
  پسران برتر از گل(عالی)
  تو از ستاره ها آمدی(عالی)
  افسانه دریای آبی(عالی)
  وقتی تو خواب بودی
  گابلین(عالی)
  حرارت عشق( معمولی)
  او زیبا بود
  هتل کینگ(عالی)
  وارثان
  عشق مخفی
  سلیقه شخصی
  فیلم های دیگه هم هستند که خوبن ولی خسته کننده مثل گل پسر همسایه- پینوکیو-مرد زیبا-

 256. سلام اگه کسی هوس کرده سریال two weeks دو هفته رو ببینه پیشنهاد میکنم نبینید من دیدم وقت تلف کردنه و بسیار چرته …فیلمنامه ضعیف ..داستان آبکی و….

 257. سلام دوستان عزیز من اتفاقی این سایت رو دیدم و از دیشب دارم تمام نظراتتون رو میخونم واقعا جالبه که این همه علاقه مند هستین با اینکه فرهنگ کره ای ها خیلی به فرهنگ ما شبیه نیست اما خوش حالم که میبینم نسل جدید دارن پذیرای فرهنگ های دیگه هم میشن که این باعث خوش حالی و بالاتر رفتن سطح همه ی ما هستش
  من از تمام کشورها و فرهنگ ها سریال میبینم خیلی هم به فیلم علاقه مندم و خوش حالم از اینکه با تمام فرهنگ ها و آداب های خاص دنیا آشنا شدم خیلی خوبه که آدم دیدن هرچیزی رو امتحان کنه من خودم همه جور ژانر فیلم میبینم اصلا کارم هم به همین مسئله مربوط میشه و واقعا از این همه پیگیری شما تعجب کردم چون فکر نمیکردم سریال های کره ای این همه علاقه مند داشته باشه
  من بیشتر سریال هایی رو که معرفی کردین دیدم اما خوب سریال کاملا به سلایق آدم ها مربوط میشه و هرکسی یک برداشتی از فیلم داره من میخواستم خواهش کنم که یک سریال کاملا عاشقانه و کمدی بهم معرفی کنید که قوی باشه هم فیلنامه و هم بازی چون خیلی فرهنگ عاشقانشون برام جالبه و میخوام بیشتر راجع بهش بدونم ممنون میشم و ممنونم از همه ی شما که شاید بتونین خیلی چیزهارو عوض کنید

  • سلام سریال من ربات نیستم و او زیبا بود عالین و خنده در وایکیکی هم سرش از خنده بیهوش میشی ایناها طنز عاشقانه قوی هستن ولی خب میتونم چند تا دیگه هم بهتون معرفی کنم اگه خواستین

 258. سلام اقا یا خانم ام اچ.منم از اشنایی با شما خیلی خیلی خوشحالم وبا نظراتتون کاملا موافقم.واما اگه یه سریال کاملا عاشقانه میخواین من سریال چیزی در باران رو پیشنهاد میکنم که تقریبا همه مانور وتمرکزش روی عاشقانشه اما تضمین نمیکنم که کمدی هم باشه و اینکه شما بپسندینش اخه ریتمش به شدت ارومه.ضمنا من الان میرم یه سری به ارشیوم میزنم واگه چیز بهتری هم پیدا کردم حتما بهتون میگم.بازم خوشحالم از اشناییتون.

 259. سلام
  سریال های سه گانه پاسخ به ۱۹۹۴
  پاسخ به ۱۹۹۷
  پاسخ به ۱۹۸۸
  رو حتما تماشا کنید
  فکر میکنم هر سه رو یک کارگردان ساخته
  خوش ساخت و جالبه
  مهم نیست کدوم رو اول ببینید
  از نظر من پاسخ به ۱۹۸۸ از همه قشنگتر بود.

 260. سلام دوستای گلم
  من این سریالا رو دیدم سریالای قشنگین هر کدوم به نوبه خود ولی چند تا سریالم هستن که عالین
  مثل
  ****تو از ستاره ها اومدی(عااااالیه..ینی بیستته)
  ***سیندرلا و چهار شوالیه
  **او زیبا بود
  ***باغ مخفی(باحاله..فانتزیه)
  ***تولد یک فرشته(شاید اولش کلیشه ای باشه ولی بعد خ خوب میشه:)) )
  ****رویای بلند۱و۲(واسه کسایی مث من که عاشق موسیقیم عالیه..کلا قشنگهه)
  **تقدیم ب تو که زیبایی
  ****خوشگل گانگنام(اینم عاالیه)
  دیگه همینا یادم اومد…خدافظ گلیا بوس بوس

 261. این ۴ تا سریالو اخیرا دیدم و پیشنهاد میکنم ببینید،قشنگن
  سیزده اما هفده
  رئیس کیم
  چون این اولین زندگیمه
  مدافع

 262. سلام دوستان عزیز

  نظر شخصی منه

  ۱- هیلر
  ۲- کا۲
  ۳-دابیلیو
  ۴-آقای آفتاب
  ۵-ادیسه کره ای
  ۶-شاهزاده زیرشیروونی
  ۷-رییس کیم
  ۸-من ربات نیستم
  ۹-قهقهه در وایکیکی
  ۱۰-مهمان

  سریالای در حال پخشم خوبن
  مثلا
  سرنوشت ها و خشم ها
  کاراگاه بد
  قهرمان عجیب من
  قلعه آسمان

  مرسی از همگی …

 263. سلام سریال The.Princess.Man نسخه رومئو ژولیت کره ای را دیدم شروعش بد نبود ولی اخر مزخرفی داشت بنظر ارزش وقت تلف کردنو نداره بدترین پایان برای یک سریال بود به شخصه اعصابم بهم ریخت در کل ابکی بود

 264. سلام دوستان
  پیشنهاد میکنم سیندرلا و ۴ شوالیه رو ببینید جذابه
  و اینکه k2 ارزش دیدن داره دانلود کنم؟

 265. محیا جان عزیز من خانم هستم و از آشنایی با شما خوش حالم سریالی که معرفی کردی فوق العاده دوست داشتم خیلی خیلی عالی بود خیلی لذت بردم خواهشا اگر مثل همین سریال بازم سریال میشناسی بهم معرفی کن ممنونم عزیزم

 266. سلام دوستان
  اخیراً دو تا سریال دیدم که می خوام بهتون پیشنهاد بدم. اول سریال ***راز عشق و عاشقی*** هست . من که خیلی ازش راضی بودم. *یو آه این * توی این سریال واقعا گل کاشته. شاید موضوعش مورد پسند همه نباشه (به خاطر نشون دادن رابطه های مذموم و اختلاف سنی زیاد بازیگر زن و مرد) اما بازی به شدت احساسی این آقا به سریال جون داده.
  دومین سریال هم *** چیزی زیر باران*** هست.سریالی آرام با عاشقانه های بسیار زیبا و تماشایی… *جونگ هه این* واقعا دلچسب بازی کرده ،به قول یکی از دوستانم تمام صحنه های ناب عاشقانه ای که در سریال های دیگه ناتمام می موند توی این سریال به زیبایی تمام به تصویر در میاد.
  هردو سریالی که معرفی کردم روند بسیار آرومی داره…بازی بازیگران به شدت طبیعی هست جوری که انگار یه زندگی واقعی رو داری تجربه میکنی…من حدود ۶۰-۷۰ تا سریال کره ای دیدم اما به جراًت میتونم بگم که این دو سریال جزء معدود سریال هایی بود که هنوز بعد از چندین بار دیدن برام تازگی داره.شاید به خاطر این باشه که توی این دو اثر خبری از کلیشه های تکراری سریال های کره ای نیست…
  در نهایت اگه خواستار تجربه عاشقانه های ملایم و لطیف هستید این دو سریال رو به هیچ وجه از دست ندید.

 267. خانم ام اچ.خیلی خوشحالم که از این سریال راضی بدین.من خودم خیلی دوسش داشتم.
  حقیقتش سریالی که دقیقا مثل این سریال باشه رو سراغ ندارم اما من خودم سریال درخشش باران رو هم خیلی خیلی دوس داشتم.عاشقانه وداستانش برام خیلی جذاب بود ومحیط وفضای سریال خیلی شبیه دنیای واقعی بود.نمیگم مثل چیزی در بارانه چون موضوعش متفاوته اما واقعا سریال خیلی قشنگیه.
  علاوه بر اون سریال اجوشی من هم هست که با اینکه عاشقانه چندانیبه اون صورتی که ما از عاشقانه نتظار داریم نداره اما پر از انسانیت وعشق بین ادماست.پر از مفاهیم عمیق زندگی وانسانیته که به نظرم دیدنش اصلا خالی از لطف نیست.
  راستی شما سریال چینی هم میبینین؟
  و یه سوال دیگه اینکه شما با ملودرام و سد اندینگ مشکلی ندارین؟

 268. محیا جان واقعا ممنونم بازم میگم فوق العاده بود تجربه ی عالی بود عزیزم حتما این دوتا سریالم میبینم چون سلیقه ی خوبی داری مرسی واقعا
  بله عزیزم من از همه ی فرهنگ ها کشورها فیلم میبینم فقط من ژانر مورد علاقم عاشقانه است چون دوست دارم عشق و تو فرهنگ های مختلف ببینم نه عزیزم با ملودرام مشکلی ندارم

 269. چرا.همه حق دارن نظر بدن ولی جنابعالی دیگه دارید بد و بیراه میگین.میگی سریال ایرانی نگا کنیم. مگه سریالای ایرانی هم سرو ته دارن که ببینیم.نمونش مثل همین سریال پایتخت که از طنز رفت تو جنگ و سوریه و داعش و…
  شما که خودتون انقد سریال سریال ایرانی میکنید برید ببینید.یه مشت چرت و پرت کردن سر هم میگن نگاه کنید.والااااااااا

 270. سلام دوستان گلم
  منم چند تا سریال که دیدم رو معرفی میکنم که عالی هستن :
  البته همه شون جدید هستن و دوتاشون تازه داره پخش میشه

  ۱ – عشق زیر نور ماه ( احساسی – طنز و فوق العاده جذاب )
  ۲ – تو از ستاره ها اومدی ( طنز – احساسی – تخیلی )
  ۳ – دوست پسر / رویارویی ( ملودرام خیلی جذاب – سراسر درس زندگی )
  ۴ – عشق مخفی ( احساسی – طنز)
  ۵ – خاطرات الحمرا ( تخیلی – ماجراجویی – احساسی و تا حدی ترسناک )
  ۶ – دبیلیو ( تخیلی – احساسی – ترسناک ) فوق العاده س
  ——>>>> این نکته هم بگم که همسر من فوق العاده از سریال های کره ای بدش می اومد اما این ۵ تا رو که نوشتم پا به پای من نگاه کرد و طرفدار پروپاقرص سریال های کره ای شده .

  نکاتی در مورد سریال های کره ای که من و همسرم متوجه شدیم :

  * اینکه نسبت به فیلم های خارجی و خیلی از فیلم های حتی ایرانی جو سالمتری دارن … ممکنه تو کل سریال فقط چند بار بوسیدن باشه و اصلا صحنه بدی ندارن .

  * فوق العاده مفاهیم خوبی یاد میدن مثا احترام و کمک به همدیگه و سالم زندگی کردن و خیلی چیزای دیگه

  * در کل بهتون بگم که هر فیلمی نگاه می کنید تحلیل کنید برای خودتون فقط به عنوان سرگرمی نگاش نکنید

 271. سلام دوستان …از سریال هایی که دیدین میشه چند تا سریال در ژانر تراژدی یا همون غمگین معرفی کنید … قدیمی یا جدید بودنش فرقی نمیکنه
  خیلی ممنون

 272. سلام سلام من دوباره اومدم با تجربه های زیاد خب اول از همه سریالی هیچوقت فکر نمیکردم اینقدر زیبا باشه و منو جذب کنه سریال circle یا همون دایره بود ینی من سر هیچ فیلمی انقدر هیجان بهم وارد نشده بود توصیه میکنم حتما ببینید و سریال لبخند پرکشیده از نگاهت ینی من مردم سر این سریال حتما ببینید و اخریشم سریال مدافع بود که خودتونم میتونید ببینید چه بازیگرای معروف و خاصی توش بازی کردن که نتیجش شده یه سریال قوی و عاااالی خلاصه که اگه اینارو نبینید عمرتون بر فناست خب دیگه خداحافظ همه من دوباره بر میگردم با تجربه های جدیدم تا شماهم بهره ببرید دوستون دارم بوچ بوچ

 273. سلام میشه به من سریال قشنگ غیر عاشقانه معرفی کنین؟ مثل دو هفته یا مدرسه ۲۰۱۳ یا مامان عصبانی یا hero یا مثل هویت مخفی یا پیروزی مشکوک و اینجور سریالا که هم خیلی قشنگن هم صحنه ندارن لطفا معرفی کنین.

 274. سلام شما سریال غیر عاشقانه نمیشناسین که ناز باشه مثل مامان عصبانی یا مدرسه ۲۰۱۳ یا هویت مخفی یا دو هفته یا به یاد آور و… که صحنه نداشته باشن؟ لطفا معرفی کنیدَ

افزودن دیدگاه