مدل لباس مجلسی بلند انتخاب خانم‌های شیک‌پوش

0
1219
مدل لباس مجلسی بلند

کمتر خانم شیک‌پوشی هست که دغدغه انتخاب یک لباس مجلسی موقر، شیک و زیبا را نداشته باشد. همه ما دوست داریم در محافل و مجالس رسمی و غیر رسمی آراسته و خوش‌پوش باشیم. نوع لباسی که می‌پوشیم نشان‌دهنده شخصیت و منش ماست. در این میان معمولا بانوان برای انتخاب یک لباس مجلسی مناسب و جذاب کار دشوارتری را پیش رو دارند. ما در تحریریه روزچین سعی کرده‌ایم با ارایه یک مجموعه مدل لباس مجلسی بلند کار را برای بانوان خوش سلیقه آسان‌تر کنیم. با ما همراه باشید.

 آلبوم عکس مدل لباس مجلسی بلند

مدل لباس مجلسی بلند مشکی

مدل لباس مجلسی بلند

رنگ مشکی یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای لباس مجلسی است. اگر به پوشش بازیگران زیبا و خوش‌پوش جهان دقت کنید، خواهید دید در مراسم‌های گوناگون یک لباس مجلسی بلند مشکی را انتخاب کرده‌اند.

مدل لباس مجلسی بلند

در انتخاب پارچه لباس مجلسی مشکی خود دقت کنید؛ حریر، ساتن، دانتل و گیپور از جمله پارچه‌هایی هستند که می‌توانند انتخاب مناسبی برای یک لباس مجلسی بلند باشند. برای انتخاب پارچه لباس مجلسی حتما به سایز و قدتان توجه کنید. علاوه بر پیراهن بلند می‌توانید از یک بلوز کار شده و دامن بلند هم برای شرکت در مجالس استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند قرمز

مدل لباس مجلسی بلند

بانوانی که برای انتخاب لباس مجلسی شان سراغ رنگ قرمز می‌روند بسیار جسور و خوش سیلقه‌اند. سعی کنید اگر لباس قرمز جیغ پوشیدید در نحوه آرایش‌تان دقت بیشتری کنید. این رنگ به خودی خود جلب توجه می‌کند پس لازم نیست از آرایش‌های خیلی تند یا آرایش خلیجی استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند

ترکیب تور، گیپور و حریر در لباس‌های مجلسی بلند بسیار زیبا و شیک است. اگر دامن لباس شما از پارچه‌ای مانند ساتن یا کرپ است سعی کنید از جنس گیپور یا حریر بدن‌نما برای آستین‌تان استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند

هیچ وقت از رنگ آبی نفتی برای مدل لباس مجلسی بلندتان غافل نشوید. در روانشناسی رنگ خانواده آبی نوشته‌اند که حس اعتماد به نفس و آرامش را القا می‌کند.

لباس مجلسی بلند

اگر تازه عروس هستید یا مراسم نامزدی‌تان نزدیک است به دو مدل بالا با دقت بیشتری نگاه کنید. اگر پارچه سفید لباس مجلسی شما کاملا ساده است می‌توانید در ناحیه یقه یا دور کمر از گلدوزی یا دانتل‌های کار شده مناسب برای طرح‌دار کردن لباستان بهره ببرید. اگر در مراسم عروسی شرکت می‌کنید سعی کنید لباس سفید یک‌دست که شبیه لباس عروس است، نپوشید. در آن روز به خصوص، سفید، رنگ منحصر بفرد عروس خانم است!

از دست ندهید:  مدل لباس بازیگران در هفدهمین جشن حافظ

مدل لباس مجلسی بلند

یقه‌های گرد باز معمولا به لباس مجلسی بلند، زیبایی خاصی می‌دهند.

مدل لباس مجلسی بلند

خانم‌هایی که دنبال لباس‌های خاص و پوشیده هستند به دو مدل بالا دقت کنند. گاهی بد نیست به جای لباس یک رنگ از ترکیب دو رنگ مکمل یا متضاد در مدل لباس مجلسی بلندتان استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند

خانم‌هایی که پوست‌های روشن دارند می‌توانند به راحتی برای لباس مجلسی‌شان سراغ رنگ‌های گرم و شاد مانند سرخابی و عنابی بروند. خودتان را محدود به رنگ‌های تیره نکنید. جسور باشید و لباس‌های رنگی انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی بلند

اگر دلتان نمی‌خواهد لباس مجلسی‌تان یکدست ساتن باشد می‌توانید بالاتنه لباستان را از یک بافت دیگر انتخاب کنید و برای دامن لباستان از یک ساتن براق یا مات استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند

اگر دوست دارید حس شادابی و سبکی داشته باشید و لباس مجلسی به تن‌تان سنگینی نکند سراغ پارچه‌های سبک بروید. انتخاب رنگ‌های ملیح و شاد شما را جوان‌تر نشان می‌دهند.

مدل لباس مجلسی بلند کار شده

مدل لباس مجلسی بلند

دو لباس مجلسی که در عکس‌های بالا مشاهده می‌کنید مخصوص خانم‌هایی است که دوست دارند لباسشان کار‌شده باشد و از ترکیب‌های ملیله، مروارید یا انواع سنگ‌دوزی روی پارچه خوششان می‌آید.

مدل لباس مجلسی بلند

این هم دو مدل زیبا و شکیل برای خانم‌های زیباپسند.

مدل لباس مجلسی بلند

گاهی هم بد نیست برای لباس مجلسی‌تان از پارچه‌های گلدار استفاده کنید. این پارچه‌ها به تنهایی یا با تلفیق پارچه‌های ساده، لباسی چشم‌نواز به شما می‌دهند.

مدل لباس مجلسی بلند

اگر دنبال یک لباس کاملا پوشیده، شیک و متفاوت هستید می‌توانید از مدل دو لباس بالا الهام بگیرید.

درست است که پوشیدن لباس موقر و آراسته تاثیر بسیاری در اعتمادبه‌نفس دارد، ولی هرگز فراموش نکنید این شما هستید که به لباستان ارزش می‌دهید نه برعکس! سالم، آرام، شاد و شیک باشید!👗👠👜🌹

مدل لباس مجلسی بلند انتخاب خانم‌های شیک‌پوش
3.5 (70%) 2 votes
با عضویت در کانال تلگرام روزچین هیچ مطلب مهمی را از دست ندهید!
Placeholder

افزودن دیدگاه