پیشنهاد خرید بهترین مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

دوستان خوش‌پوش و باسلیقه روزچین سلام. انتخاب مدل مناسب مانتو به ویژه برای مراسم و مجالس خاص از مهارت‌های یک خانم با وقار و شیک‌پوش است. انتخاب درست مدل و جنس مانتو باعث می‌شود تا تناسب و هماهنگی بین لباس و اندام شما برقرار شود. اگر تا انتهای این مطلب با روزچین همراه باشید ایده‌های خوبی برای انتخاب مدل مانتو مجلسی به شما می‌دهیم.

قبل از اینکه از مدل مانتویی که می‌خواهید و مناسب شماست مطمئن نشده‌اید برای خرید به بازار نروید چون در این صورت به احتمال زیاد حاصل خریدتان مانتویی است که چندان مناسب شما نیست و بعد از یک مدت کوتاه دلتان را می‌زند. به ویژه در انتخاب مدل مانتو مجلسی دقت بیشتری کنید.

مدل مانتوی مجلسی برای خانم‌های خوش‌پوش:

مدل مانتو مجلسی

مشکی یکی از رنگ‌هایی است که انتخاب مناسبی برای لباس و مانتوی مجلسی است. اگر در کمد لباستان یک مانتوی مشکی شیک داشته باشید می‌توانید آن را با شلوار و روسری‌های مختلف ست کنید.

مدل مانتو مجلسی

اگر به دنبال یک مدل مانتو مجلسی شیک و جوان‌پسند هستید به سراغ کت‌های بلند و یقه‌دار بروید. برای شرکت در مجالس، یک پیراهن بلند تک‌رنگ و کت ساده هم جایگزین مناسبی برای مانتو مجلسی است.

مدل مانتو مجلسی گیپور

مدل مانتو مجلسی

گیپور از جمله پارچه‌هایی است که در لباس‌ها و مانتوهای مجلسی به کار برده می‌شود. برای آستر این گونه مانتوها می‌توان از پارچه هم رنگ یا متضاد استفاده کرد.

مدل مانتو مجلسی

در انتخاب مدل مانتو مجلسی فقط سراغ رنگ‌های تیره نروید. یک مانتوی خوش‌برش با رنگ شاد، شما را زیبا و جذاب خواهد کرد.

مدل مانتو مجلسی

تلفیق پارچه‌های طرح‌دار و ساده باعث ایجاد یک ترکیب شیک در مانتوی شما می‌شود.

از دست ندهید:  لباس مجلسی ست مادر دختر

مدل مانتو مجلسیبرای شرکت در برخی مجالس گاهی لازم است از مانتوهایی استفاده کنیم که غیر رسمی(اسپرت) هستند. مانتوهایی که حس سبکی و شادابی به ما می‌دهد.

مدل مانتو مجلسیمانتوهای بلند یا مانتو-دامن‌ها همیشه گزینه مناسبی برای یک خانم با سلیقه محسوب می‌شوند. البته در انتخاب قد مانتو و دامن به سایز و قدتان توجه کنید.

مدل مانتو مجلسی
بانوان مریلا زارعی و لیلا حاتمی

همان‌طور که می‌بینید یکی از انتخاب‌های بانوان بازیگر خوش‌پوش ما هم مانتوهای بلند است.

به تمام خانم‌های با سلیقه که دوست دارند در محافل و مجالس بدرخشند توصیه می‌کنیم دیدن این ویدئو را از دست ندهند!???

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه