معرفی انواع کار اینترنتی در منزل برای دانشجویان

کار اینترنتی در منزل

حدود ده سال پیش انجام کار در منزل صرفاً به ساخت جعبه‌های کادویی وسایل تزئینی خلاصه می‌شد و مراجعه به محل کار به‌منظور تحویل سفارش‌ها، حداقل یک بار در هفته الزامی بود. اما این روزها به لطف تکنولوژی، انواع کار اینترنتی در منزل رونق پیدا کرده است. انجام این نوع کارها معمولاً ساعت مشخصی ندارد و برای دانشجویان و افراد خانه‌دار گزینۀ بسیار مناسبی است. همچنین کار اینترنتی در منزل برای تمامی اشخاصی که نیاز به شغل دوم دارند نیز بسیار مناسب است. پیش‌از‌این از مشاغل خانگی پردآمد برای خانم‌ها و کارهای خانگی برای قایان نوشته بودیم، اکنون همان راه را ادامه می‌دهیم و به معرفی انواع کار اینترنتی در منزل برای دانشجویان می‌پردازیم.

برای اشتغال به کار اینترنتی در منزل تنها به یک مدل بسیار ساده رایانه یا لپ‌تاپ و یک خط اینترنت پرسرعت که در هر خانه‌ای پیدا می‌شود، نیاز دارید. البته مهارت‌ها و توانایی‌های شما است که حرف اول را در یافتن کار اینترنتی در منزل خواهد زد.

معرفی چند کار اینترنتی در منزل

شاید شما نیز به دلیل دانشجو‌ بودن، داشتن فرزند کوچک و… قادر به کار تمام‌وقت در شرکت‌ها نباشید. به همین دلیل چند کار اینترنتی در منزل را به شما معرفی می‌کنیم تا با‌توجه‌به توانمندی‌های خود در منزل کسب درآمد کنید و به اقتصاد شخصی و خانوادگی‌تان کمکی کرده باشید.

ترجمه

این روزها تعداد افرادی که با زبانی به جز فارسی در حد مناسبی آشنایی دارند، بسیار زیاد شده است. اگر شما نیز به یک زبان خارجی مسلط هستید می‌توانید به‌سادگی یک کار اینترنتی در منزل با درآمد مناسب داشته باشید و به ترجمه مطالب گوناگون بپردازید.

البته کار ترجمه یکی از مشاغل نسبتا سخت و وقت‌گیر است اما می‌توانید با اشتغال به آن سطح دانش خود را در زمینه‌های گوناگون توسعه دهید و خدا را چه دیدید، شاید در یکی از این زمینه‌ها علاقه‌مندی پیدا کردید و همین فتح بابی شد برای توسعه فردی و کسب موفقیت بیشتر در زمینه‌ای تخصصی.

تأمین محتوا برای وب‌سایت

در‌صورتی‌که با اصول سئو سایت آشنایی دارید و به نوشتن هم علاقه‌مند هستید، بهترین کار اینترنتی در منزل برای شما، تأمین محتوا برای وب‌سایت است؛ چرا‌که می‌توانید براساس علایق خود برای وب‌سایت‌هایی با موضوعات گوناگون نظیر گردشگری، مد و زیبایی، طراحی داخلی و… کار کنید.

اگر در این زمینه صاحب ایده هستید و بر یک حوزه تخصصی اشراف دارید و می‌توانید خوب بنویسید و بر نگارش فارسی تسلط دارید، حتما به صفحه تماس با ما در سایت روزچین هم سری بزنید و از توانمندی‌های خود برای ما بنویسید، شاید به همین زودی‌ها شما هم به جمع تحریریه مجله روزچین پیوستید و نگارنده همین سطور شدید!

از دست ندهید:  ایده‌های کارآفرینی کشاورزی برای کسب‌وکار بهتر

مدیریت شبکه‌های اجتماعی، یک کار اینترنتی در منزل با درآمد عالی!

اگر به کار با شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، لینکدین، توییتر و کانال‌های تلگرامی علاقه دارید و به تبلیغات اینترنتی و جذب فالوئر تسلط دارید، بسیاری از صاحبان مشاغل دستمزد خوبی در ازای مدیریت شبکه‌های اجتماعی برایتان در نظر خواهند گرفت.

طراحی و مدیریت سایت، تخصصی‌ترین کار اینترنتی در منزل

ممکن است شما نیز دوره‌های طراحی سایت و برنامه‌نویسی و تهیه قالب وب‌سایت را پشت‌سر گذاشته و به زیر و بم انواع توسعه سایت مسلط باشید. کار طراحی و پشتیبانی سایت دقیقاً همان نوع کار اینترنتی در منزل است که به دنبالش هستید. بسته به توانایی و وقتی که دارید می‌توانید پشتیبانی یک یا چند سایت را بر عهده بگیرید.

برای یافتن کار اینترنتی در منزل چه کنیم؟

اگر شما نیز از آن دسته افراد تحصیل‌کرده یا با توانایی مناسب هستید که به دنبال کار اینترنتی در منزل هستید، چند راه برای یافتن مشتری دارید. یک راه قدیمی مراجعه به بخش آگهی روزنامه‌هاست. در بخش استخدام، خصوصاً در قسمت تایپیست و طراح سایت ممکن است با آگهی درخواست کارمند به‌صورت دورکاری مواجه شوید.

دومین روش برای یافتن کار اینترنتی مراجعه به انواع سایت‌های کاریابی آنلاین نظیر سایت «انجام میدم»، «پونیشا» و… است. در این سایت‌ها با‌توجه‌به توانایی‌های خود می‌توانید مشتری‌های مناسبی پیدا کنید. همچنین این سایت‌ها دارای سیستم پرداخت امن هستند که تحویل سفارش و دریافت حق‌الزحمه در این‌گونه سایت‌ها با اطمینان کامل صورت می‌پذیرد.

درهای تحریریه روزچین به روی جوانان خوش‌فکر و خلاق ایرانی باز است

سومین روش برای یافتن کار اینترنتی، درج رایگان آگهی در سایت‌هایی نظیر دیوار و شیپور و اعلام آمادگی برای انجام کار اینترنتی در منزل است. راستی روزچین را فراموش نکنید، درهای تحریریه روزچین به روی جوانان خوش‌فکر و خلاق ایرانی باز است؛ فرقی نمی‌کند در کجای این مرز پرگهر هستید، با ما تماس بگیرید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

2 ديدگاه

    • سلام بر شما. به وب‌سایت‌های مراجعه کنید که رابط بین کارفرما و شما هستند. سایت‌‌هایی نظیر «پونیشا» و «انجام میدم»

افزودن دیدگاه