معرفی بازی‌های واقعیت مجازی اندروید

بازی‌های واقعیت مجازی

اگر از اهالی تکنولوژی باشید، حتماً می‌دانید که چند سالی است هدست‌های واقعیت مجازی در دنیای فناوری فراگیر شده است. این هدست‌ها برای پلتفرم‌های مختلف طراحی و تهیه شده‌اند. اما در این میان، پلتفرم موبایل هم از قافله عقب نمانده است و هدست‌های واقعیت مجازی مختلفی برای پلتفرم موبایل طراحی شده‌اند. بازی‌های واقعیت مجازی اندرویدی در سه پلتفرم موجود‌ند: CardBoard و Daydream (که متعلق به شرکت گوگل است) و همچنین Gear VR (که متعلق به شرکت سامسونگ است و تنها تلفن‌های هوشمند سامسونگ را پشتیبانی می‌کند). در ادامۀ این مقاله با روزچین همراه باشید تا بازی‌های واقعیت مجازی اندرویدی را بیشتر بشناسید.

بازی‌های واقعیت مجازی MEKORAMA VR

Mekorama یکی از بازی‌های واقعیت مجازی با ماهیتی معما‌گونه است. در این بازی، شما موظف به هدایت یک ربات کوچک هستید. این بازی در مراحل اولیه بسیار ساده است و با تکان‌دادن چند تکه سنگ، می‌توانید به مرحلۀ بعد بروید. درجۀ سختی Mekorama، رفته‌رفته بیشتر می‌شود. در نسخۀ واقعیت مجازی این بازی، اتفاقاتی در محیط اطراف شما رخ می‌دهد و شما باید با استفاده از دکمه‌های کنترل، سنگ‌ها را حرکت داده و راه را برای ربات کوچک باز کنید. این بازی یکی از بازی‌های واقعیت مجازی DAYDREAM مربوط به شرکت گوگل است.

قیمت این بازی ۳.۹۹ دلار است و هیچ‌گونه پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد.

بازی‌های واقعیت مجازی
دانلود بازی واقعیت مجازی Mekorama VR

بازی واقعیت مجازی BAMF VR

بازی واقعیت مجازی BAMF VR باز‌هم یک بازی معما‌گونه با پازل‌های مختلف است. طی این بازی، با تلپورت کردن (جا‌به‌جایی بدون طی مسافت) به قسمت‌های مختلف، می‌توانید کلی کریستال جمع کنید. تلپورت کردن بازیکن در این بازی از‌طریق پلک‌زدن انجام می‌شود. طبق توصیۀ تیم سازندۀ این بازی، بهتر است آن را به‌صورت ۳۶۰ درجه بازی کنید. مراحل BAMF از تنوع بالایی برخوردار است و در آن شاهد دنیایی رنگارنگ و پر‌معما هستیم. این بازی کاملاً رایگان است و هیچ‌گونه پرداخت درون‌برنامه‌ای هم ندارد.

از دست ندهید:  پادکست گپ و گفت: همه چیز درباره بازی نهنگ آبی
بازی‌های واقعیت مجازی
دانلود بازی واقعیت مجازی BANF VR

بازی Minos Startfighter

Minos Startfighter از اولین بازی‌های واقعیت مجازی است که برای هدست واقعیت مجازی Google Cardboard طراحی و عرضه شد. در بازی موبایل Minos Startfighter شما در یک سفینۀ فضایی قرار می‌گیرید و باید آدم‌بدهای بازی را یکی پس از دیگری نابود کنید. این بازی همچنین دارای یک سیستم ارتقا است و شما می‌توانید سفینۀ خود را ارتقا دهید و امتیاز خود را ببینید. این بازی از گرافیک خوبی برخوردار است و طی آن می‌توانید حسابی لذت ببرید.

بازی‌های واقعیت مجازی
دانلود بازی واقعیت مجازی Minos Startfighter

بازی هیجان‌انگیز Proton Pulse

Proton Pulse یک بازی بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز است. اگر هدست واقعیت مجازی دارید، توصیه می‌کنیم این بازی را از دست ندهید. در جریان این بازی، شما یک گوی دارید که باید از طریق آن موانع بازی را از بین ببرید و به مرحلۀ بعد راه پیدا کنید. Proton Pulse پنجاه مرحله دارد و رفته‌رفته درجۀ سختی آن افزایش پیدا می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به دنیای رنگارنگ و انفجارهای پیاپی در جریان بازی اشاره کرد.

بازی‌های واقعیت مجازی
دانلود بازی واقعیت مجازی Proton Pulse

امیدواریم که بازی‌های معرفی‌شده برای شما هم جذاب باشند و از آن‌ها لذت ببرید.?

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه