سه مدل پرطرفدار حالت دادن مو با اتو مو

سه مدل حالت دادن مو با اتو مو

همیشه، حتماً لازم نیست برای شرکت در مهمانی و جشن‌ها به آرایشگاه بروید. اگر نحوۀ حالت‌دادن مو با اتو مو را بلد باشید، کار شما بسیار ساده و سریع و البته مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. تنها وسیله‌ای که برای اینکار نیاز دارید یک اتو موست. این کار نیاز به مهارت خاصی ندارد. تنها باید کمی حوصله به خرج داده و مرحله‌به‌مرحله با این مقاله از روزچین پیش بروید و از نتیجۀ هنرتان به وجد بیایید.

آنچه در مورد اتو مو باید بدانید!

امروزه در هر خانه‌ای یک اتو موی ساده یافت می‌شود و با همین اتو مو می‌توانید خودتان برای رفتن به مهمانی آماده شوید. قبل از اینکه نحوۀ حالت‌دادن مو با اتو مو را بدانید، باید اطلاعاتی در مورد اتو مو داشته باشید. میزان حرارت اتو مو باید به گونه‌ای باشد که به موها آسیب نرساند. حداکثر درجه حرارت اتو مو ۲۲۰ درجه سانتیگراد است و زمان رسیدن به این حرارت یک دقیقه است. اگر دستگاه اتو موی شما دارای سیستم حفاظت یونی باشد، آسیب کمتری به مو می‌رساند و صفحۀ سرامیکی این وسیله باعث درخشش موها خواهد شد.

سه مدل پرطرفدار برای حالت دادن مو با اتو مو

مدل های حالت دادن مو با اتو مو

آنچه برای شروع نیاز دارید شامل اتو مو، گیرۀ تقسیم‌کنندۀ مو، شانۀ دم‌باریک و سرم کریستال مو است.

در این ویدئو از روزچین سه مدل از حالت‌دادن مو با اتو مو را آموزش خواهیم داد. حالت فر معمولی، حالت پیچ‌دار (فر عربی) و حالت وِیو.

ابتدا باید با شانه دم باریک مو را تقسیم‌بندی کرده و هر دسته را با گیرۀ مو جدا کرد، اتو را به برق زده و بگذارید داغ شود. نحوۀ گرفتن اتو مو برای حالت‌دادن به آن مهم است، یعنی با پیچیدن مو به اتو مو است که موها حالت پیچ‌دار به خود گرفته و خوش‌حالت می‌شوند.

از دست ندهید:  تقویت پیاز موی سر برای موهای سالم

روزچین شما را به تماشای این ویدئوی پر‌طرفدار دعوت می‌کند.

 

این مطالب را از دست ندهید:

روش صاف‌کردن موی فر
آموزش گلت کردن موی سر
صاف کردن مو در خانه
آموزش بافت مو
آموزش شینیون مو در یک دقیقه

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه