مدل لباس‌های ست پدر و دختر

مدل لباس ست پدر و دختر

پدران عاشق دختر‌شان هستند و دخترها هم اولین مرد قهرمان و بی‌نظیر زندگی‌شان پدرشان است. به لطف این عشق دوطرفۀ پدر و دختری در این مقاله از روزچین انواع لباس‌های ست پدر و دختر را خواهید دید. پوشیدن لباس ست پدر و دختری بسیار هیجان‌انگیز است، هم برای پدر و هم برای دختر؛ البته دیدن پدر و دختری که ست پوشیده‌اند برای دیگران هم دلپذیر است.

مدل‌های لباس ست پدر و دختر

در لباس‌هاس ست پدر و دختر، یا لباس‌های دختر شبیه پسرها می‌شود، یا اینکه پدر از‌خود‌گذشتگی کرده و از رنگ‌ها و پارچه‌هایی که کمی دخترانه است می‌پوشد. به نظر می‌رسد ست‌کردن لباس‌های گرم ویژۀ فصل پاییز و زمستان راحت‌تر از لباس‌های بهاره و تابستانی است.

تیشرت ست پدر و دختردر این مدل‌های زیبا، دختر و پدر تیشرت‌های ست پوشیده‌اند، دختر کوچولوهای شیرین‌زبان واقعاً دوست‌داشتنی هستند.

ست پدر و دختر گل گلی

و این هم زمانی که پدر به خاطر عشق به دخترش لباس گل‌دار به تن می‌کند تا با او ست شود!

ست پدر دختر

و این هم نمونه‌ای دیگر از ست پدر و دختر. دخترها پیراهن صورتی رنگ با گلهای آبی پوشیده‌اند و پدر کراواتی از همان پارچه بسته. این لبخندهای زیبا ارزش این مدل لباس پوشیدن را دارد 🙂

ست پدر و دختر اسپرت

این فرشته‌های کوچولو وقتی با تمام عشقشان می‌بینند که پدرشان مثل خودش لباس پوشیده، به‌راستی بال در می‌آورند!

ست پدر و دختر زمستانه

شما می‌توانید هم در فصل زمستان هم رنگ او پلیور تن کنید و هم در فصل تابستان تیشرت مانند او را بپوشید و در تمام فصول ست باشید.

ست پدر و دختر

حتماً وقتی قرار است به پارک بروید مثل هم لباس ورزشی بپوشید: یا شوار جین و تیشرت ست تن کنید. لذت‌های تکرار‌نشدنی زندگی، اوقاتی است که با دخترتان می‌گذرد.

از دست ندهید:  مدل شال و روسری بستن برای سلایق و شرایط گوناگون

ست پدر و دختر خانگی

.دختر‌بچه‌ها رنگ‌های شاد را همیشه دوست دارند، قرمز و البته صورتی از رنگ‌‌‍‌های مورد‌علاقۀ آن‌هاست

 ست پدر و دختر زیبا

بچه‌ها خیلی زود بزرگ می‌شوند و آدم بزرگ‌ها خیلی زود پیر و فرسوده می‌شوند و این شتاب گذران زندگی این نکته را یادآور می‌شود که در «حال» زندگی کنیم: خوب زندگی کنیم و از لحظه‌لحظۀ با‌هم‌بودنمان لذت ببریم، حتی بودن در یک ثانیه بعد تضمینی نیست و شاید خیلی زود، دیگر نباشیم. زندگی‌تان سرشار از عشق…

این پست‌ها را از دست ندهید:

مدل لباس‌های ست مادر و پسر
مدل لباس مجلسی ست مادر و دختر
مدل لباس ست زن و شوهر

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه