مدل لباس ست دختر و پسر

ست دختر و پسر از آن دسته لباس‌هایی است که بسیار محبوب و همه‌پسند است. همۀ کسانی که بچه‌های چند قلو دارند، حال چه از یک جنس و چه از هر دو جنس، می‌توانند ذوق و سلیقه به خرج داده و لباس ست تنشان کنند. روزچین در مجموعه مقالات ست‌پوشیدن این بار سراغ ست دختر و پسر رفته و کلی مدل‌های جدید و شیک را برای شما فراهم نموده است. ببینید و لذت ببرید!

مدل لباس ست دختر و پسر

برای مدل لباس‌های ست دختر و پسر حتماً لازم نیست بچه‌های شما دوقلو یا چندقلو باشند. حتی اگر بچه‌های شما چند سال با هم اختلاف سنی داشته باشند می‌توانید از این مدل‌ها ایده بگیرید و به آن‌ها این لباس‌ها را بپوشانید.

ست دختر و پسر مجلسی

ست پوشاندن برای کودکان سن و سال نمی‌شناسد و تا زمانی که دوست داشته باشید می‌توانید از لباس‌های ست و شیک برای آن‌ها استفاده کنید. مخصوصاً برای مهمانی‌ها و لباس‌های مجلسی سعی کنید با خوش‌‌سلیقگی انواع لباس و اکسسوری آن‌ها را با هم ست کنید. دو نمونۀ فوق‌العاده شیک برای لباس مجلسی ست دختر و پسر را در پوستر بالا می‌بینید.

ست دختر و پسر کودک

هر چه سن بچه‌ها کمتر است، شیرینی آن‌ها در ست‌پوشیدن بیشتر است. از لباس‌های خانگی گرفته تا لباس‌های بیرونی، مطمئن باشید خودِ آن‌ها بیشتر از شما از این مدل لباس پوشیدن لذت خواهند برد.

ست دختر و پسر جدید

شما مدل‌های تصویر بالا را نگاه کنید و ببینید آیا می‌توانید فرزندتان را از این مدل‌های بسیار زیبا محروم کنید؟! 🙂

این سه مدل در نهایت زیبایی طراحی و دوخته شده است: لباس گل‌دار دخترانه و استفاده از رنگ و تِم آن در لباس پسرانه، با دیدن این تصاویر نهایت خوش‌سلیقگی طراح و خیاط آن را باور خواهید کرد.

از دست ندهید:  صبحانه کودک

از هر فصل و هوایی برای ست پوشاندن بهره ببرید؛ در روزهای سرد از پالتو و کلاه و شال‌گردن و برای روزهای گرم پیراهن کوتاه و شلوارک. برای کودک دلبندتان از رنگ‌های شاد و جنس نخی بیشتر استفاده کنید؛ چراکه پوست کودکان بسیار حساس است. لباس‌های کودکان را جدا از لباس‌های خود در ماشین لباسشویی بیندازید و از پودر بچه برای شست‌و‌شو استفاده کنید. روی ماشین‌های لباسشویی درجۀ مخصوص شست‌و‌شوی لباس کودک وجود دارد که معمولاً با عبارت «Baby Care» مشخص شده است.

اگر به‌دنبال تِم زرد‌رنگ برای ست‌کردن هستید دو مدل، برای دو فصل متفاوت در تصویر بالاست. می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید.

ست دختر و پسر

کودکان بسیار خوش‌قلب و مهربان‌اند و هیچ بدی در وجود آن‌ها نیست؛ اولین جایی که هر کودک آن را درک می‌کند بعد از رحِم مادر، خانواده است. کودکان از همان ابتدا همه‌چیز را درک می‌کنند و تمامی رفتار و عمل‌های اطرافیان روی آن‌ها تأثیر‌گذار است. اگر کودکی در خانه دارید یا در آینده تصمیم دارید لذت داشتن آن‌ها را تجربه کنید، کمی تغییر کنید، خوبی‌هایتان را پرورش دهید و در حضورشان درست رفتار کنید. آیندۀ آن‌ها کاملاً به خانواده‌ای که در آن هستند بستگی دارد. همۀ ما در قبال آن‌ها مسئولیم!

امیدواریم از این پست روزچین لذت برده باشید. اگر برای دیدن عکس‌ها و متن‌های مرتبط مایل هستید، به متن‌هایی که در ادامه می‌آیند مراجعه کنید:

مدل لباس‌های ست مادر و پسر
مدل لباس مجلسی ست مادر و دختر
مدل لباس ست زن و شوهر
مدل لباس ست پدر و دختر

 

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه