مدل لباس‌های ست پدر و پسر

ست پوشیدن در دنیای مد و فشن بسیار پر طرفدار و جذاب است. یک فرد می‌تواند انواع پوشاک و اکسسوری‌های خود را با هم ست کند؛ اما موردی که این روزها بسیار دوست‌داشتنی و محبوب است، ست پوشیدن والدین با بچه‌هاست. در این مقاله از روزچین مدل‌های مختلف لباس‌های ست پدر و پسر را برایتان گردآوری کرده‌ایم.

معرفی‌ مدل‌های لباس ست پدر و پسر

لباس ست پدر و پسر در مناسبت‌های مختلف می‌تواند پوشیده شود: از تیشرت و لباس‌های اسپرت تا انواع کت‌وشلوار و لباس‌های مجلسی. با دنبال‌کردن این مقاله با انواع این لباس‌ها آشنا خواهید شد.

در این پوستر انواع و اقسام تیشرت‌های ست پدر و پسر را مشاهده می‌کنید. نوشته‌های چاپی روی تیشرت‌ها مفاهیم جالبی دارند، مثلاً تیشرت پسر که خرابکار است و تیشرت پدر که تعمیرکار است! تصویر چراغ بنزین پدر که باک آن خالی است و تیشرت پسر که باک آن کاملاً پر است 🙂 و…

در تصویر بالا هم پدر و پسر‌های بامزه‌ای را ملاحظه می‌کنید.

و پوستری بامزه و بدون شرح…

اگر به دنبال مدل لباس مجلسی ست پدر و پسر هستید، دو نمونۀ بالا نمونه‌های بسیار شیک و جذابی برای پدرهای جوان و فرزندشان است.

و سه مدل دیگر از لباس مجلسی ست پدر و پسر واقعاً شیک و دوست‌داشتنی، قطعاً هر پدری با دیدن این تصاویر دوست دارد با پسرش ست بپوشد!

ست پوشیدن سن و سال نمیشناسد. از کودکی تا جوانی می‌توانید با فرزندتان ست بپوشید و در خوش‌لباسی    زبانزد همه باشید. شما می‌توانید تیشرت و شلوار جینتان را با هم ست کنید و جزو خوشتیپ‌ترین پدر و پسرها شوید

از دست ندهید:  مدل بستن روسری چهارگوش برای مناسبت‌های مختلف

پدر بودن بسیار جذاب است، به شرطی که آنقدر ذوق داشته باشید که مثل این پدران نمونه با گل‌پسرهایتان ست بپوشید. حواستان باشد با آمدن فرزند جدید ست پوشیدنتان را همچنان حفظ کنید؛ مثل پدر نمونۀ پوستر بالا!

اگر اهل پوشیدن کت‌و‌شلوار هستید، برای ست پوشیدن می‌توانید هم برای او کت‌‌و‌شلوار ست خودتان تهیه کنید و هم از پیراهن و شلوارک استفاده کنید. پاپیون و کراوات فراموش نشود

اگر سبک لباس پوشیدنتان فشن و تین‌ایجری است، مطمئن باشید پسرتان هم دوست دارد مثل پدرش لباس بپوشد، مو کوتاه کند و از زیورآلات مانند شما استفاده کند. لبخند رضایت‌بخش پسر‌بچه‌های بالا این مهم را تأیید می‌کند.

وقتی بچه‌ها لباس‌های ست شما را می‌پوشند بسیار دوست‌داشتنی‌تر می‌شوند و لباس‌ها در تن آن‌ها زیباتر از شماست. انگار با کوچک شدن لباس‌ها جذابیت آن‌ها بیشتر می‌شود. ???

شاید دوست داشته باشید این سری مقاله های روزچین را دنبال کنید

مدل لباس‌های ست مادر و پسر
مدل لباس مجلسی ست مادر و دختر
مدل لباس ست زن و شوهر
مدل لباس ست پدر و دختر
مدل ست دختر و پسر
لباس ست خانواده

 

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه