معرفی سریال‌های کمدی کره‌ای

بهترین سریال‌های کمدی کره

همان‌طور که پیش‌از‌این از در دو متن جداگانه از بهترین‌ سریال‌های کره‌ای و بهترین سریال‌های عاشقانۀ کره‌ای نوشتیم. در نظر داریم تا مجموعۀ کاملی از سریال‌های کره‌ای را انتخاب و معرفی کنیم. اگر به دنبال سریال‌های کمدی کره‌ای هستید، نگران نباشید. روزچین به طور منظم بهترین سریال‌ها را در ژانرهای گوناگون به شما معرفی خواهد کرد. با ما همراه باشید.😍

سریال‌های کمدی کره‌ای

در این مقاله به معرفی سریال‌های کمدی کره‌ای پرداخته‌ایم که حال و هوای متفاوتی دارند و قطعاً از تماشای آن‌ها لذت خواهید برد.

سریال تولد یک زیبا (미녀의 탄생)

سریال‌های کمدی کره‌ای
تولد یک زیبا

سریال تولد یک زیبا یکی از محصولات شبکۀ SBS در سال ۲۰۱۴ است. این سریال که ژانر کمدی و عاشقانه دارد، در ۲۱ قسمت تهیه و پخش شده است.

خلاصه داستان

داستان سریال تولد یک زیبا دربارۀ مردی به اسم هان تائه هی است. او وارث یک شرکت بزرگ و معروف است اما به دلیل مسائلی که در گذشته برای او اتفاق افتاده است، بسیار تنها شده است. داستان از جایی شروع می‌شود که هان تائه هی تصمیم میگیرد یک زشت را زیبا کند. اما چرا و چطور؟ اینجاست که سارای زیبا متولد می‌شود. ادامه داستان را ببینید و لذت ببرید.

بازیگران اصلی سریال تولد یک زیبا

جو سونگ ووک در نقش هان تائه هی، هان یه سول در نقش سارا، جونگ گیو وون در نقش لی گانگ جون، وانگ جی های در نقش گو چائه یئون

سریال من و نخست‌وزیر (총리와 나)

سریال‌های کمدی کره‌ای
من و نخست وزیر

سریال کره‌ای کمدی من و نخست وزیر در سال ۲۰۱۳ از شبکۀ KBS2 کره جنوبی پخش شد. ژانر این سریال کمدی و عاشقانه است. این سریال دیدنی در ۱۶ قسمت تهیه و پخش شده است.

خلاصۀ داستان

من و نخست‌وزیر داستان زیبا و جالبی از آشنایی تصادفی یک نخست‌وزیر و یک خبرنگار است. نخست‌وزیر کوان یول همسرش را در حادثه‌ای از دست داده است و سه بچۀ کوچک دارد. وارد‌شدن نام دا جونگ به زندگی کوان یول باعث رخ‌دادن اتفاقات جالبی می‌شود که بهتر است خودتان آن را ببینید.

بازیگران اصلی سریال من و نخست وزیر

لی بئوم سو در نقش کوان یول، ایم یونا در نقش نام دا جونگ، یون شی یون در نقش کانگ این هو، چائه جونگ آن در نقش سئو های جو

از دست ندهید:  سریال کره‌ای پدر عجیب و غریب (아버지가 이상해)

سریال ذائقۀ شخصی (개인의 취향)

سریال‌های کمدی کره‌ای
ذائقه شخصی

سریال ذائقۀ شخصی یکی دیگر از سریال‌های کمدی کره‌ای است که براساس رمانی با همین نام ساخته شده است. این سریال در سال ۲۰۱۰ در شبکه KBS ساخته شد. این سریال فانتزی در ۱۶ قسمت تولید و پخش شده است. ژانر سریال ذائقۀ شخصی کمدی و رمانتیک است.

خلاصۀ داستان

پسری به نام چون جین هو که مدیر یک شرکت معماری است که دچار ورشکستگی شده است. به همین دلیل در تلاش است که یک پروژۀ بزرگ را به دست آورد. او در این پروژه می‌خواهد از خانه‌ای قدیمی به نام «سانگوجه» ایده بگیرد. صاحب این خانه دختری شلخته است که بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد با جین هو هم‌خانه شود. برای فهمیدن دلایل این امر، دیدن این سریال را از دست ندهید. 😉

بازیگران اصلی ذائقۀ شخصی

لی مین هو در نقش چون جین هو، سون یه جین در نقش پارک گه این

✍🏻 در این مجموعه مقالات سعی می‌کنیم بهترین سریال‌های کره‌ای را به شما معرفی کنیم. پس منتظر مقاله‌های بعدی ما باشید. مثل همیشه منتظر حضور و نگاه شما در این بخش از روزچین هم هستیم.

این مطالب را از دست ندهید:

معرفی بهترین سریال‌های کره‌ای
معرفی سریال‌های کره‌ای عاشقانه

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

2 ديدگاه

افزودن دیدگاه