نظری به شماری از خانه‌های مدرن ایرانی

حتماً برای شما هم پیش آمده است که از کنار خانه‌های مدرن ایرانی گذر کرده باشید. این خانه‌ها نمایی زیبا و دلفریب دارند که هر بیننده‌ای را وسوسه می‌کند تا نگاهی به داخل این خانه‌های مدرن ایرانی داشته باشد، اما چنین فرصتی برای هر کسی پیش نمی‌آید. با‌این‌حساب در ادامه به داخل این خانه‌‌های مدرن ایران نگاهی خواهیم داشت که نمای بیرون و داخل آن‌ها هوش از سر هر بیننده‌ای می‌برد!

برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

آیا با 15 ماده غذایی قاتل چربی خون آشنا هستید؟ 
اگر به دنبال راهی بی‌دردسر برای کم کردن کلسترول خون هستید این کتاب الکترونیکی برای شماست
کافی است نشانی ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک نسخه از این کتاب ارزشمند را رایگان برای شما بفرستیم​

خانه‌های مدرن ایرانی در استان‌های کم‌باران این دیار

خانه‌ای شیک و رویایی واقع در شیراز در استان فارس

در نمای بیرون این خانه مدرن ایرانی شاهد نمایی سفید هستیم تا حضور این منزل بزرگ و شاهانه در میان فضای کویری اطراف خود به زیبایی نمایش داده شود. این منزل زیبا به صورتی هدفمند در دامنه کوه واقع شده است تا نمای این منزل به بیرون همیشه چشم‌فریب و دلپسند باشد.

این خانه مدرن ایرانی به صورت یک طبقه و ویلایی در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و معماری امروزی و جدیدی دارد. در این منزل شاهد حضور اتاق‌های زیادی نیستیم و تنها ۲ اتاق خواب دارد.

یکی از ویژگی‌های اصلی هر ویلایی استخر و تجهیزات سرگرمی است. از‌آنجایی‌که این ویلا در استان گرم فارس واقع شده است در آن شاهد استخر نیز هستیم. این استخر به‌لحاظ زیباشناختی نیز باعث افزایش زیبایی نمای کلی این خانه مدرن ایرانی شده است.

خانه‌ای رویایی در دامنه‌‌های دماوند با سه نمای مستقل

انصافاً باید گفت در بین خانه‌های مدرن ایرانی این منزل شیک نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. معماری این خانه رویایی نیز به گونه‌ای انجام شده است تا اتاق‌های مختلف آن نماهای متفاوتی را به بیرون داشته باشند. این امر باعث می‌شود تا حضور در هر کدام از طبقه‌های این خانه مدرن ایرانی حس و حالی متفاوت را در ذهن تداعی کند.

از دست ندهید:  طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های کوچک ایرانی

حالت چیدمان این اتاق‌ها نیز از بیرون از منزل نمایی مکعب‌مانند دارد که روی هم قرار گرفته‌اند. این خانه زیبا و رویایی در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و سه طبقۀ مجزا دارد.

طراحی داخل این منزل نیز کاملاً مینیمالیستی و امروزی انجام شده است و شاهد دیوارهای کاملاً سفید با تجهیزات چوبی‌رنگ هستیم.

ویلایی زیبا و فریبنده برای مهمانی‌های شبانه در محمدشهر کرج

خانه‌های مدرن ایرانی

خانه‌های مدرن ایرانی ویژگی‌های خاص خود را دارند. در این ویلا نیز با خانه‌ای طرف هستیم که به‌لحاظ معماری حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. جالب است بدانید طبقه‌های این خانه لوکس ایرانی به‌صورت شفاف ساخته شد‌‌ه‌اند و از داخل به زیبایی به هم ارتباط دارند.

در کنار زیبایی‌های چشم‌نوازی که در طراحی این منزل شاهد آن هستیم، استخر و سایر تجهیزات سرگرمی و آسایش ساکنین منزل نیز در این ویلای زیبا و تمام‌عیار تعبیه شده است.

از‌طرف‌دیگر این خانه مدرن ایرانی نمای زیبایی در شب‌ دارد و مکان مناسبی برای مهمانی‌های رسمی و بزرگ است.

در پایان باید بگوییم این خانه‌های تنها مشتی هستند نمونۀ خروار و در کشور عزیزمان شاهد خانه‌های مدرن ایرانی زیادی هستیم. با‌این‌حساب اگر شما هم خانۀ لوکس و زیبایی را سراغ دارید که ما به آن اشاره نکردیم، پیشنهاد می‌کنیم نام آن‌ را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع

خواندن این مطالب را از دست ندهید:

هنر تزئین خانه
راهکارهایی برای دکوراسیون داخلی خانه‌های کوچک

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه