سر و کله پیتر خرگوشه در باکس آفیس هفتگی هالیوود پیدا شد

پیتر خرگوشه

سینما دوستان روزچینی سلام. طبق معمول سری به باکس آفیس آخر هفته سینمای هالیوود می‌زنیم تا ببینیم کدام فیلم‌ها گیشه سینمای آمریکا را گرم کرده است. سه فیلم اول باکس آفیس آخر هفته گذشته از تازه‌های اکران هستند و پیتر خرگوشه یکی از این فیلم‌هاست که در ادامه آن را معرفی می‌کنیم.

 

باکس آفیس آخر هفته هالیوود – (۹ تا ۱۱ فوریه) ۲۰ تا ۲۲ بهمن

رتبه نام فیلم فروش هفتگی (میلیون دلار) مجموع فروش
۱ پنجاه طیف آزا‌ شده ۳۸,۸۰۶,۰۰۰ ۳۸,۸۰۶,۰۰۰
۲ پیتر خرگوشه ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۳ قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس ۱۲,۶۰۰,۰۰۰ ۱۲,۶۰۰,۰۰۰
۴ جومانجی: به جنگل خوش آمدید ۹,۸۲۵,۰۰۰ ۳۶۵,۶۵۶,۸۷۱
۵  برترین شومن ۶,۴۰۰,۰۰۰ ۱۴۶,۵۳۵,۸۷۰
۶ دونده هزارتو: علاج مرگ ۶,۰۰۰,۰۰۰ ۴۹,۰۱۸,۱۲۹
۷ وینچستر ۵,۰۵۰,۰۰۰ ۱۷,۱۷۷,۳۵۸
۸  پُست ۳,۵۰۰,۰۰۰ ۷۲,۸۳۶,۵۲۰
۹  شکل آب ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۴۹,۷۶۵,۶۹۱
۱۰  لانه دزدان ۲,۸۷۰,۰۰۰ ۴۰,۹۵۱,۳۲۳

 

سقوط جومانجی  در باکس آفیس

رتبه‌های اول تا سوم جدول فروش آخر هفته هالیوود در اختیار فیلم‌هایی قرار گرفتند که هفته اول اکرانشان را سپری می‌کنند. سرانجام بعد از چند هفته صدرنشینی، جومانجی در باکس آفیس هفته گذشته با سه پله سقوط چهارمین فیلم پرفروش هفته شد. فیلم تازه‌اکران‌شده پنجاه طیف آزاد شده در صدر جدول فروش قرار گرفت. دومین فیلم پرفروش هفته انیمیشن پیتر خرگوشه است. خانۀ سوم جدول پرفروش‌ها نیز در اختیار قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس به کارگردانی کلینت ایستوود قرار گرفت. دونده هزارتو و وینچستر با چهار پله سقوط ششمین و هفتمین فیلم‌های پرفروش آخر هفته شدند.

پیتر خرگوشه
دامنل گلیسون و پیتر خرگوشه

پیتر خرگوشه در پله دوم جدول فروش لانه می‌کند!

انیمیشن پیتر خرگوشه (Peter Rabbit) به کارگردانی ویل گلوک در اولین هفتۀ اکرانش با فروش ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ دلاری دومین فیلم پرفروش آخر هفته شد. این انیمیشن سه‌بعدی که کمدی و ماجراجویانه است بر‌اساس داستان کودکانه‌ای به همین نام به قلم «هلن بیتریکس پاتر» ساخته شده است. در این فیلم شاهد بازی بازیگران واقعی و حضور کاراکترهای انیمیشنی هستیم.

از دست ندهید:  رایحه شَنِل در جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته
پیتر خرگوشه
رز بیرن در کنار پیتر خرگوشه و رفقا در نمایی از فیلم پیتر خرگوشه

داستان انیمیشن پیتر خرگوشه

همان‌طور که از نام این انیمیشن مشخص است، این فیلم کمدی دربارۀ یک خرگوش جوان بازیگوش و بلا به نام پیتر است که می‌خواهد از هر راهی که شده وارد یک مزرعه سبزیجات شود. در همسایگی این مزرعه خانم جوانی هست که به حیوانات علاقۀ بسیاری دارد. پیتر و توماس مک‌گرگور که ساکن مزرعه است می‌خواهند دل این خانم جوان را به دست بیاورند و همین باعث اختلاف این دو می‌شود… پیتر نمی‌خواهد در این رقابت عشقی شکست بخورد و دشمنی بالا می‌گیرد… .

پیتر خرگوشه
نمایی از انیمیشن سینمایی پیتر خرگوشه

صدا‌پیشگان: دیسی ریدلی، الیزابت دبیکی، سیا، مارگو رابی و جیمز کوردن

بازیگران: رز بیرن، دامنل گلیسون و سام نیل

پیتر خرگوشه و ماجراجویی‌های او را از دست ندهید و بعد از تماشای این انیمیشن دیدگاهتان را درباره آن با سایر دوستانتان در گیشه هفت در میان بگذارید.???

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه