میکاپ؛ آموزش خودآرایی اسموکی ویژه مجالس

خیلی خوب است که بلد باشیم برای مجالس و مراسم خودمان از پس خودمان برآییم و یک خودآرایی اسموکی شیک و زیبا را داشته باشیم، با این کار علاوه بر اینکه در هزینه‌ و وقتمان صرفه‌جویی کرده‌ایم، هنرمان را نیز به رخ بقیه کشیده و کلی به خودمان می‌نازیم! خانم‌ها به‌منظور آموزش خودآرایی به آرایشگران و سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنند و دوره‌ای را برای این منظور می‌گذرانند، اما واقعیت امر این است که اگر با اصول این کار آشنا شوید و یک مدل آرایش اسموکی را یاد بگیرید، با کمی خلاقیت می‌توانید مدل‌های دیگر را هم بدون نیاز به آموزش فرا بگیرید. در این مقاله از روزچین یکی از مدل‌های آرایش اسموکی بسیار شیک و به‌روز را به‌صورت ویدئویی خواهید آموخت، همراهمان بمانید.

آنچه برای انجام خودآرایی اسموکی ویژه نیاز دارید!

برای انجام خودآرایی اسموکی حرفه‌ای نیاز به ابزار حرفه‌ای دارید: پالت کرم پودر، پالت رژ و رژگونه، پالت کانتورینگ، کانسیلر، پرایمر، ریمل، پالت سایه، خط لب، مداد چشم مشکی، خط چشم، پد و قلم‌های آرایشی! شاید به نظرتان تعداد این اقلام زیاد باشد و هزینۀ بالایی برای خرید برندهای خوب این محصولات پرداخت کنید؛ ولی این نکته را در نظر بگیرید که هزینۀ ابتدایی شاید بالا باشد، اما تا مدت‌ها از آن‌ها استفاده کرده (تا تاریخ انقضای محصول) و از طرفی هزینۀ هنگفتی را که تا‌به‌حال برای انجام این مدل در سالن‌های زیبایی پرداخت می‌کردید نخواهید داشت.

خودآرایی اسموکی

زیرسازی پوست در آرایش حرفه‌ای حرف اول را می‌زند. اگر بعد از اتمام کار پوستی صاف و درخشان داشتید، بدانید کارتان را به‌نحو‌احسن انجام داده‌اید، اما اگر کرم پودر روی صورت ماسیده شود، یعنی از ابتدا کارتان اشتباه بوده است. پرایمر ابزاری است که به شما کمک می‌کند پوستی صاف و یکدست داشته باشید، منافذ باز پوستتان را می‌پوشاند و نتیجه‌ای رضایت‌بخش خواهید داشت. از پالت کانتورینگ برای سایه‌روشن‌دادن به چهره و رفع عیوب آن استفاده می‌شود. کانتور‌کردن برای برجسته‌سازی و شکل‌دادن به صورت فرد استفاده می‌شود. این ترفند زیبایی، چیزی شبیه به مجسمه‌سازی است! برای شکل‌دادن به چهره در کانتور کردن از دو رنگ تیره و روشن استفاده می‌شود. با این تکنیک می‌توان صورت‌های لاغر را پُر و بینی‌های مشکل دار را زیباتر کرد.

از دست ندهید:  فیلم آموزش آرایش صورت ملایم

خودآرایی اسموکی

در این سبک آرایشی از رنگ‌های تیره در آرایش چشم‌ها استفاده می‌شود و داخل چشم‌ها هم کاملاً مشکی است؛ در ادامه با ویدئوی آموزشی با نحوه انجام این مدل به‌صورت کاملاً حرفه‌ای آشنا خواهید شد.

ویدئوی آموزش خودآرایی اسموکی ویژه مجالس و مهمانی‌ها

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه