مُد بهاره؛ مدل لباس عروس در سال ۲۰۱۸

سلام و پیشاپیش سال نو مبارک. مدت زمانی بسیار کوتاه به سال جدید مانده است و فراوان‌اند پسران و دختران جوانی که جشن عروسی‌شان را در این عید یا اوایل بهار برگزار کنند. در روزچین قصد داریم سلسله مطالب دنباله‌داری در مورد جشن عروسی و بایسته‌های آن بنویسیم، گرچه طبق ارزش‌های ما، مجلل برگزار کردن عروسی‌ها ملاک نیست، خوب و هماهنگ بودن و مهم‌تر از همه، خوش‌گذشتن در این جشن‌ها مهم‌ترین خصلت آن‌هاست. با ما در مقالۀ مدل لباس عروس همراه باشید.

دشواری‌های ناتمام در انتخاب مدل لباس عروس

یکی از خرید‌های دشوار و مهم عروس خانم‌ها که چند ماه قبل از مراسم عروسی‌شان به آن می‌پردازند مدل لباس عروس است. شاید قبل از اینکه به ازدواج و تشکیل خانواده فکر کرده باشید در رویای خود لباس عروسی‎تان را ترسیم کرده باشید، اما وقتی در موقعیت قرار می‌گیرید انتخاب مدل لباس عروس خیلی هم ساده نیست. شما باید با دیدن مدل‌های متنوع با دوخت‌های متنوع، در‌نهایت مدلی را که مد‌ِنظرتان است برگزینید. برندهای تولید‌کنندۀ لباس عروس در سال ۲۰۱۸ سبک‌های متفاوت و بسیار شیکی را طراحی کرده و به بازار عرضه کرده‌اند. روزچین را با این مُدل‌ها دنبال کنید.

مُدل لباس عروس  در سال ۲۰۱۸؛ جذاب‌ترین مطلب برای عروس‌ها

عروس خانم‌های خوش‌سلیقه و سخت‌پسند برای انتخاب مدل لباس عروس خود قطعاً از ماه‌ها قبل به بررسی جدیدترین مُدل‌های روز می‌پردازند و با وسواس به‌دنبال خرید لباس مورد نظر خود هستند. طبق مُد هر ساله در سال ۲۰۱۸ هم سبک‌های متنوعی از لباس عروس مانند مدل پفی، مدل ماهی، دانتل، دکلته و… تولید شده است. تنها راه انتخاب بهترین لباسی که به دلتان بنشیند و خواستۀ شما را برآورده کند، دیدن و بررسی مدل‌های متعدد است. البته برای این کار وقت زیادی صرف نکنید، کافی است این مقاله را دنبال کنید تا شیک‌ترین و جدیدترین انواع مدل لباس عروس را ببینید.

از دست ندهید:  لباس عروس؛ فشن‌شوی برند موریلی در سال ۲۰۱۸

این لباس سفید‌رنگ از دیرباز اهمیت بالایی داشته است؛ طوری‌که در گذشته از جواهرات گران‌قیمت برای تزئین لباس عروس استفاده می‌کردند و بیشتر جواهرات بودند که به چشم می‌آمدند نه لباس عروس! در قرن پانزدهم در انگلستان، جواهرات لباس شاهزاده مارگریت به‌قدری زیاد بود که به دلیل سنگینی آن از دو نفر برای راه رفتن کمک گرفت!

سعی کنید مدلی را برای لباس عروسی‌تان خریداری کنید که کاملاً در آن راحت باشید، شما قرار است ساعت‌ها آن را در تن داشته باشید، لباس عروسی نباید شما را خسته و کلافه کند.

خوانندۀ مقالات ما در مُدبهاره و لباس‌عید باشید.

خواندن این مطالب را هم از دست ندهید:

انواع متن کارت عروسی
جذاب‌ترین مدل‌های لباس عروس ۲۰۱۷
جدیدترین تکنیک گریم صورت عروس

 

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه