میکاپ؛ آموزش خودآرایی طبیعی و شیک روزانه

معمولا همه خانم‌‌ها دوست دارند روزانه آرایش ملایم و شیکی برای خارج از منزل داشته باشند، پس چه بهتر که اصول خودآرایی طبیعی و ملایم را بدانید و میکاپی تمیز و شیک داشته باشید؛ اگر کمی ذوق و سلیقه در وجودتان باشد به سرعت این کار را خواهید آموخت و به مرور هم در این کار حرفه‌ای می‌شوید زیرا این هنر نیاز به تمرین و تکرار داشته و با خودآرایی روزانه دستان شما سریعتر و کم خطا‌تر می‌شود. اگر دوست دارید خیلی زود این کار را یاد بگیرید این مقاله ویدئویی روزچین را دنبال کنید.

اصول خودآرایی طبیعی و شیک که باید بدانید!

مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید و رعایت کنید این است که به سلامت پوستتان در درجه اول اهمیت داده و از مواد آرایشی درجه یک استفاده کنید؛ حواستان به تاریخ انقضای محصولات آرایشی که استفاه می‌کنید باشد. به دلیل اینکه این آرایش را هر روز روی صورتتان دارید از مواد گریم و کرم پودرهای سنگین استفاده نکنید، این مواد منافذ پوستتان را بسته و از رسیدن اکسیژن به آن جلوگیری می‌کند و باعث پیری زودرس پوست می‌شود. کرم‌های آرایشی سبک و گیاهی برای این منظور انتخاب شایسته‌ای است.

برای اینکه پوستتان بعد از آرایش صاف و یکدست باشد بهتر است قبل از شروع به کار از پرایمر برای زیرسازی پوست استفاده کنید. برای آرایش روزانه بهتر است از مدل خط چشم ساده استفاده کنید؛ رژی لایت و ملایم با رژگونه‌ای محو مناسب این سبک آرایشی است.

برای یک خودآرایی طبیعی شیک باید بدانید چطور از کرم پودر استفاده کنید؛ از کرم پودر و یا پنکیک روشن‌تری برای زیر چشم که گود و تیره است استفاده کنید، آرایشگران از کانسیلر در آرایش حرفه‌ای برای محو کردن تیرگی دور چشم استفاده می‌کنند اما شما برای آرایش روزانه نیاز به آن ندارید و بهتر است از آن استفاده نکنید زیرا به مرور باعث چروک دور چشم می‌شود. از مداد چشم مشکی برای داخل چشم استفاده کنید، اگر سُرمه مرغوب و مطمئن دارید استفاده از آن در الویت است.

از دست ندهید:  میکاپ؛ آموزش ویدئویی نحوۀ کوتاه کردن مو مدل ۲۰۱۸

آموزش ویدئویی خودآرایی طبیعی و شیک روزانه

 

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه