میکاپ؛ آموزش نحوه کشیدن خط چشم برای مبتدی‌ها

نحوه کشیدن خط چشم در آرایش، هنری است که هر کسی از پس آن بر نمی‌آید. برای کشیدن خط چشمی زیبا و بدون عیب باید آموزش لازم را دیده و بارها این کار را انجام داده باشید. معمولاً تازه‌کارها و افراد مبتدی برای اینکه بتوانند خط چشم بکشند باید از ساده‌ترین مدل و به‌اصطلاح مدل پایه شروع به کار کنند. بعدها مدلی را بکشید که مناسب فُرم چشم‌هایشان باشد. روزچین در این مقالۀ ویدئویی نحوۀ کشیدن خط چشم را با خط چشم مایع به مبتدی‌ها آموزش خواهد داد، قطعاً بعد از تماشای این ویدئو و چند بار تمرین شما هم می‌توانید این کار را به‌درستی انجام دهید.

نحوه کشیدن خط چشم و ابزار مورد نیاز برای آن

برای شروع‌به‌کار شما به ابزاری نیازمندید که آن‌ها شامل خط چشم مایع، پاک‌کنندۀ آرایشی (شیر پاک‌کن) و گوش‌پاک‌کن است. شاید از خودتان بپرسید شیر پاک‌کن و گوش پاک‌کن به چه کار شما می‌آید. هنگامی که یک فرد مبتدی می‌خواهد کشیدن خط چشم را تمرین کند، قطعاً در شروع کار پر از خطا و اشتباه است، پس برای تمیز کردن خط چشمی که کشیده‌اید بودن این لوازم ضروری است.

نحوه کشیدن خط چشم

شاید با خودتان بگویید با یک دستمال کاغذی نم‌دار هم بشود این کار را انجام داد، اما لازم به توضیح است که پوست دور چشم بسیار حساس و مستعد چروک است و نباید با آن با خشونت رفتار کرد. گوش‌پاک‌کن آغشته به مایع پاک‌کنندۀ آرایشی، با آرامی و خیلی راحت آرایش شما را تمیز می‌کند. نحوه کشیدن خط چشم شاید ابتدا برای مشکل باشد، اما دست از تلاش برندارید تا در نهایت به نتیجۀ دلخواه برسید.

از دست ندهید:  میکاپ؛ آموزش ویدئویی نحوۀ کوتاه کردن مو مدل ۲۰۱۸

کشیدن خط چشم تأثیر بسزایی در جلوۀ میکاپ شما دارد. این مدل خط چشم برای آرایش روزمره شما برای محل کار یا دانشگاه و مهمانی‌های ساده بسیار مناسب است. در ادامه در ویدئویی به‌صورت قدم‌به‌قدم با نحوه کشیدن خط چشم ساده آشنا خواهید شد.

ویدئوی آموزش نحوه کشیدن خط چشم برای مبتدی‌ها

 

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه