لباس عروس؛ فشن‌شوی برند موریلی در سال ۲۰۱۸

لباس عروس برند موریلی

برند موریلی یکی از شناخته‌شده‌ترین برندها در دنیای لباس عروس است، مادلین گاردنر طراح مطرح این برند نیویورکی است. اگر زندگی در لحظه‌ها اندازه‌گیری شود، بدون شک مراسم ازدواج هر فرد یکی از مهم‌ترین این لحظات است. برند موریلی با طراحی‌های خیره‌کننده‌اش پیشرو در صنعت مد لباس عروس بوده و طرفداران بسیاری دارد. برخی‌ها دوست دارند لباس عروس‌شان را از ژورنال‌های مطرح جهان انتخاب کنند و برند لباس عروس‌شان شناخته شده و معروف باشد. در ادامه این مقاله ویدئوی فشن‌شوی لباس عروس موریلی در سال ۲۰۱۸ را خواهید دید.

ظرافت و زیبایی برند موریلی با مادلین گاردنر

مادلین گاردنر که همه او را با برند موریلی می‌شناسند، یکی از طراحان مشهور و بین‌المللی نیویورکی است. او با تجربه چندین و چند ساله خود در‌زمینه طراحی لباس عروس اعتبار ویژه‌ای به برند موریلی داده است. گلدوزی‌، سنگ‌دوزی و ظرافت کار وجه تمایز لباس‌هایی است که او طراحی کرده است. در صفحه رسمی این برند انواع مدل و سبک‌های متنوع لباس عروس قابل‌دیدن است. آن‌ها می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که هر عروسی می‌تواند لباسی را که می‌خواهد پیدا کند و برایش همه‌چیز لباس، رضایت‌بخش باشد. استفاده از پارچه‌های مرغوب و خاص یکی از ویژه‌گی‌های همیشگی لباس عروس موریلی است.

فشن‌شوی برند موریلی

موریلی با حدود ۶۰ سال سابقه در طراحی و دوخت لباس عروس در تمامی مراحل، از طراحی اصلی تا دوخت نهایی، مراحل را دقیق بررسی و تحت‌نظر دارد. لباس عروسی هماهنگ با سلیقه، بودجه، متناسب با اندام عروس و در نهایت مورد‌تأیید زوج‌ها. اگر اهل خرید از برندهای برتر هستید و مشکلی برای بودجه و هزینه خرید لباس عروس ندارید پیشنهاد می‌کنیم مدل‌های این برند را بررسی کنید. مزون‌های معروف لباس عروس قطعاً از محصولات برند موریلی را در مجموعه لباس‌های خود دارند. مزیت برتر این برند دوخت بی‌نهایت ظریف لباس است، به‌گونه‌ای که وقتی لباس را می‌پوشید گویا دقیقاً برای شما برش خورده و دوخته شده است.

از دست ندهید:  اکسسوری‌ها؛ سرویس جواهر عروس، خریدی پُر‌هزینه

فشن‌شوی لباس عروس برند موریلی در بهار ۲۰۱۸

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه