راک با خشم (Rampage) به باکس آفیس هالیوود وارد می‌شود

خشم
راک در فیلم سینمایی خشم (رمپیج) ۲۰۱۸

سینما‌دوستان روزچینی سلام. طبق قرار همیشگی در گیشه هفت سری به باکس آفیس آخر هفته هالیوود می‌زنیم تا از اوضاع گیشه بهاری سینمای آمریکا باخبر شویم. صدرنشین این بار باکس آفیس فیلم ماجراجویانه رمپیج (خشم) با بازی راک، بازیگر مشهور و محبوب آمریکایی است که در ادامه آن را معرفی می‌کنیم.

باکس آفیس آخر هفته هالیوود ۱۳ تا ۱۵ آوریل (۲۴ تا ۲۶ فروردین)

رتبه نام فیلم فروش هفتگی (میلیون دلار) مجموع فروش
۱ خشم (Rampage) ۳۴,۵ ۳۴,۵
۲ یک مکان ساکت ۳۲,۶ ۹۹,۶
۳ حقیقت یا جرأت ۱۹ ۱۹
۴ بازیکن شماره یک آماده ۱۱,۲ ۱۱۴,۶
۵ مسدود‌کنندگان ۱۰,۲ ۳۶,۹
۶ پلنگ سیاه ۵,۳ ۶۷۳,۷
۷ جزیره سگ‌ها ۵ ۱۸,۴
۸ من فقط می‌توانم تصور کنم ۳,۸ ۷۴,۹
۹ رنجش تیلر پری ۳,۷ ۳۷,۸
۱۰ چاپاکویدیک ۳ ۱۱

 خشم (رمپیج) یک مکان ساکت را کنار زد

باکس آفیس آخر هفته هالیوود این بار شاهد صدرنشینی فیلم ماجراجویانه خشم (رمپیچ) با بازی راک مشهور و محبوب است. رمپیچ در اولین هفتۀ اکران خود توانست در جدول فروش به جای یک مکان ساکت بنشیند و این فیلم را یک پله به عقب براند. جدیدترین ساختۀ اسپیلبرگ نیز در سومین هفتۀ اکرانش یک پله سقوط کرد و چهارمین پرفروش باکس آفیس شد تا یک فیلم ترسناک دیگر با نام حقیقت یا جرات در پله سوم جدول فروش بنشیند. سقوط پلنگ سیاه هم در هفتۀ نهم اکرانش ادامه دارد و با دو پله تغییر در جایگاه ششم باکس آفیس آخر هفته قرار گرفت.

خشم
دواین حانسون (راک) و جرج در نمایی از فیلم خشم (رمپیج) ۲۰۱۸

راک با خشم (رمپیچ) وارد می‌شود!

رمپیچ (Rampage) یک فیلم اکشن و ماجراجویانه به کارگردانی «برد پیتون» کانادایی است که در اولین هفتۀ اکرانش توانسته با فروش ۳۴,۵ دلاری در صدر باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم اقتباسی از بازی ویدئویی به همین نام است. نقش اول این فیلم دواین جانسون ملقب به راک قهرمان سابق کشتی کج جهان و یکی از بازیگران مشهور فیلم‌های اکشن است که چندی پیش با فیلم جومانجی ۲ روی پرده بود.

از دست ندهید:  زهرخند کمدی انسانی در باکس آفیس هفتگی سینمای ایران

داستان فیلم  خشم (رمپیج)

در اثر یک سری اشتباهات در یک آزمایشگاه یک شرکت تحقیقات ژنتیکی سرمی (پاتوژن) تولید می‌شود که باعث جهش ژنتیک غیر‌معمول موجودات می‌شود. به دنبال یک سری اتفاق یک گوریل آلبینو (جرج)، یک تمساح و یک گرگ در اثر مصرف این سرم جهش می‌یابند و تبدیل به هیولاهایی خطرناک می‌شوند که بسیار نابودگرند و به شهر حمله می‌کنند. این سرم قرار بوده است برای درمان بیماری‌های خاص استفاده شود. اما خانم کلر وایدن مدیر‌عامل شرکت ژنتیکی تولیدکننده سرم می‌خواهد از این سرم برای تولید سلاح بیولوژیک استفاده کند.

دیوس اوکوی (Davis Okoye) سرباز سابق ارتش ایالات متحده، عضو گروه مبارزه با شکار، یک گونه‌شناس و از پیشگامان حفاظت از محیط‌زیست است. او از گوریل آلبینوی نادر به نام جرج از کودکی مراقبت کرده و با او دوست است. بعد از اینکه جرج در اثر مصرف سرم جهش می‌یابد و وحشی میشود و از قفس فرار می‌کند، دیوس سعی می‌کند او را آرام کند اما افراد کلر وایدن جرج را می‌دزدند تا برای اهدافشان از او استفاده کنند. دیوس با همکاری دکتر کیت کالدول مهندس ژنتیکی که در جریان ماجرای سرم بوده و قصد افشاگری داشته است، تلاش می‌کند جرج را نجات دهد و وضعیت را به حال عادی برگرداند تا مانع از یک فاجعه بزرگ شود.

خشم
نائومی هریس و راک در نمایی از فیلم خشم (رمپیج)

بازیگران: دواین جانسون، نائومی هریس، مالین اکرمان، جو منگنیلو، جیک لیسی، مارلی شلتن، جفری دین مورگان

خشم (رمپیچ) را ببینید و دیدگاهتان را درباه آن با سایر دوستانتان در گیشه هفت در میان بگذارید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه