میکاپ؛ نحوۀ کشیدن ابرو و قاب دادن به آن در سه دقیقه

شاید شما هم دوست داشته باشید با نحوۀ کشیدن ابرو آشنا شوید و این کار را به‌سرعت و زیبایی انجام دهید. همان‌طور که می‌دانید ابرو قاب چهره است و با داشتن ابروهایی منظم و زیبا چهره‌ای زیباتر خواهید داشت. همه افراد ابروهای پُر و مرتبی ندارند و با کمک ابزار آرایشی به آن‌ها شکل می‌دهند. این کار ساده را هر کسی نمی‌تواند به‌راحتی انجام دهد، مگر اینکه آموزش لازم برای آن را دیده باشد یا ویدئوی آموزشی را چند بار مرور کرده و با تمرین در این کار حرفه‎ای شده باشد. در این مقاله، در سه دقیقه نحوۀ کشیدن ابروهایی منظم و زیبا را خواهید آموخت.

آموزش نحوۀ کشیدن ابرو در سه دقیقه

در این ویدئو، نحوۀ کشیدن ابرو را خواهید آموخت. ابزار مورد نیاز شما یک شانه ابرو، قلم و سایه ابروست. قبل از کشیدن یک سایه چشم حرفه‌ای باید ابروهایتان را شکل دهید.

برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

آیا با 15 ماده غذایی قاتل چربی خون آشنا هستید؟ 
اگر به دنبال راهی بی‌دردسر برای کم کردن کلسترول خون هستید این کتاب الکترونیکی برای شماست
کافی است نشانی ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک نسخه از این کتاب ارزشمند را رایگان برای شما بفرستیم​

چطور ابروهایی پُر و زیبا داشته باشیم؟

نحوۀ کشیدن ابرو برای افرادی که ابروهایشان خالی است ضرورت دارد. اما قدم قبلی و ابتدایی برای داشتن ابروهایی زیبا، مراقبت از آن‌هاست تا کمتر نیاز به استفاده از مواد شیمیایی برای پُر نشان‌دادن ابروها داشته باشیم. راه‌حل دیگری که خانم‌ها به‌سراغ آن می‌روند، تتوی ابروهاست که جدا از مسئلۀ هزینه، معایب زیادی دارد. بزرگ‌ترین عیب این روش این است که راه برگشتی برایتان وجود ندارد: نمی‌توانید تنوعی در شکل ابروهایتان داشته باشید، آن‌ها را نازک یا پهن کنید و درنتیجه، خیلی زود مدل ابرو دلتان را می‌زند. شاید پاک‌کردن ابرو با لیزر راه‌حلی باشد که در نهایت انتخاب می‌کنید، اما باز‌هم باید سراغ تتو رفته و دوباره همان داستان تکرار شود.

از دست ندهید:  آموزش نحوۀ فرکردن موها با اتوی مو

نحوۀ کشیدن ابرو

روش‌های خانگی زیادی برای تقویت ابروها وجود دارد. شما می‌توانید هر شب کمی روغن زیتون یا روغن بادام روی ابروهایتان بمالید. استفاده از وازلین هم گزینۀ دیگری است که برای تقویت ابرو و ضخیم‌شدن تارهای ابرو توصیه می‌شود. فراموش نکنید که تغذیۀ مناسبی داشته باشید و مواد مغذی پوست و مویتان را تأمین کنید. از مکمل‌های تقویتی و ویتامینه مخصوص پوست و مو استفاده کنید. ابروها را دیربه‌دیر تمیز کنید تا پیاز مو نسوزد و به‌مرور ابروهایتان تقویت شود.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه