شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه

نمایشگاه گل و گیاه

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه امسال در بوستان گفت‌وگو برگزار شد. این نمایشگاه صبح روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه توسط محسن هاشمی‌رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران افتتاح شد و تا روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در خدمت دوست‌داران گل و گیاه بود.نمایشگاه گل و گیاه یکی از زیباترین و هیجان‌انگیزترین نمایشگاه‌ها به شمار می‌رود. قدم زدن در مکانی پر از رنگ و زیبایی و سرسبزی، محیطی که فضای آن پر شده از رایحۀ خوش انواع گل‌ها واقعاً زیباست. همراه روزچین باشید و از نمایشگاه گل و گیاه دیدن کنید.

نمایشگاه گل و گیاه

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پارکی و صنایع وابستۀ گل و گیاه در بوستان گفت‌وگو تهران برگزار شد. فروش اقلام موجود در غرفه‌های این نمایشگاه تنها در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه انجام شد و باقی روها تنها به بازدید از نمایشگاه اختصاص یافت. واقعاً هم در شهر ماشینی با این هوای آلوده، چند ساعتی قدم زدن در بهشت روح انسان را تازه می‌کند. اگر از نمایشگاه گل‌وگیاه دیدن کرده باشید، به احتمال زیاد گل‌های معرفی‌شدۀ ما را هم در آن‌جا دیده‌اید. گل‌هایی مثل دیفن باخیا، آنتوریوم، پوتوس، آزالیا، کالانکوآ، انواع کاکتوس و گیاهان گوشتی و… . در این نمایشگاه همچنین دیوار سبز در انواع مختلف موجود بود.

صحبت در مورد اهمیت گیاهان آپارتمانی در زندگی امروزه تکرار مکررات است. آرامشی که وجود یک گیاه به اعضای خانواده می‌بخشد، انکار ناپذیر است، خصوصاً اگر این گیاه گل‌دار هم باشد. حتی می‌توان گفت در زندگی آپارتمانی و ماشینی امروز، وجود گل و گیاه در خانه باعث شادی کودکان نیز خواهد شد.

از دست ندهید:  گزارش تصویری؛ پاریس زیر ذره‌بین مادون قرمز

حقیقتاً بازدید از چنین نمایشگاه‌هایی بسیار لذت‌بخش بوده و حتی ممکن است نگرش شما نسبت به گیاهان آپارتمانی را تغییر دهد. اگر تاکنون در نمایشگاه‌های گل‌وگیاه حضور نداشته‌اید، در ادامه با ما همراه شوید و گزارش تصویری روزچین از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل وگیاه را ببینید. مطمئن باشید با دیدن این عکس‌ها نمایشگاه سال بعد را از دست نخواهید داد.

 

 

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه