آلبوم جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی بلند برای بانوان شیک‌پوش

مدل لباس مجلسی بلند جدید

چند وقت پیش به یک مهمانی دعوت شده بودم که نوع پوشش و آراستگی در آن جمع برایم بسیار اهمیت داشت. به‌سراغ کمد لباس‌هایم رفتم. تقریباً هیچ لباس مناسبی نداشتم. وقت کم بود و باید به‌سرعت برای خرید لباس اقدام می‌کردم. عجله و تصمیم مشخص‌نگرفتن باعث شد که ساعت‌ها در مزون‌های مختلف بگردم و سرانجام هم لباس دلخواهم را پیدا نکنم. به همین دلیل به خودم قول دادم که هیچ‌وقت با عجله به خرید نروم و حتماً قبل از خریدکردن، مدل‌های مختلف لباس را ببینم و تصمیم بگیرم و بعد خرید کنم. همین موضوع باعث شد که آلبومی متنوع از جدیدترین مدل‌های لباس‌ مجلسی بلند تهیه کنم تا بانوان دیگر هم برای تهیه لباسی شیک ایده بگیرند.

نکات طلایی برای بانوان شیک‌پوش

مسلماً اولین نکته که باید در انتخاب لباس برای شما مهم باشد این است که از پوشیدن آن لباس احساس رضایت بکنید و خودتان را زیبا و آراسته حس کنید.

هیچ‌گاه خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و فیزیک و ظاهرتان را دوست داشته باشید. برای بهترشدن ظاهرتان تلاش کنید، اما وسواس به خرج ندهید.

صرفاً به دلیل مدبودن یک لباس بدون درنظرگرفتن ویژگی‌های اندامتان به‌سراغ مدلی خاص نروید. فراموش نکنید چیزی که در ژورنال‌ها می‌بینید برای یک مانکن خاص طراحی شده که ممکن است هیچ تشابهی با شما نداشته باشد. اگر لباسی به تن شما برازنده نبود، به‌معنای زیبا نبودن شما نیست، بلکه به‌معنای انتخاب نادرست شماست.

اگر پارچه لباستان پُرزرق‌ و‌ برق و کارشده است، بهتر است که از زیورآلات شلوغ و آرایش تند استفاده نکنید.
سادگی را دست‌کم نگیرید. برخی از پارچه‌های سادۀ حریر یا ابریشم یا ساتن‌های لطیف، با برش‌های ماهرانه آراستگی خاصی به شما می‌بخشند.
سعی کنید با‌توجه‌به رنگ لباستان یک کیف کوچک مجلسی همراه داشته باشید.

از دست ندهید:  آلبوم مدل‌های لباس مجلسی تُرک را ورق بزنید!

در مطالب دیگر بخش مد و فشن روزچین بیشتر درباره این موضوع صحبت می‌کنیم. حالا با هم آلبوم جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی بلند را ورق می‌زنیم.

 

جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی بلند

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

یک دیدگاه

  1. این عکس ها خیلی قشنگت. میشه باز هم مدل های بیشتری بذارید؟ من میخوام لباس بدوزم دنبال یه مدل خوبم?

افزودن دیدگاه