فشن‌شو؛ خاص‌ترین مدل‌های لباس‌ مجلسی برند شری هیل

لباس‌ مجلسی برند شری هیل

کسانی که در عصر مد و پوشاک و خصوصاً لباس شب کار می‌کنند حتماً نام لباس‌ مجلسی برند شری هیل را می‌شناسند. Sherri Hill نام یک طراح مدرن آمریکایی است که تخصص او در لباس‌ مجلسی‌های بی‌نظیر است.  او در سال ۱۹۴۹ در اکلاهما متولد شد، پدر و مادر هیل فروشگاهی داشتند که همه چیز در آن فروخته می‌شد، زمانی که هیل در کودکی برای کمک به خانواده به فروشگاه می‌رفت و در فروش پارچه به آنها کمک میکرد نسبت به مد و پوشاک علاقه‌مند شد. او در دانشگاه در رشته طراحی مد مشغول به تحصیل شد و شروع به طراحی لباس شب کرد. طراحی‌های او خیلی سریع مورد توجه کمپانی‌های معتبر قرار گرفت و به مدت ۱۲ سال به عنوان طراح برای برندهای معتبری چون Jovani تلاش کرد. او در سال ۲۰۰۸ خط تولید برند شری هیل را تاسیس کرد.

تجربۀ متفاوت بودن با لباس‌ مجلسی برند شری هیل

لباس‌ مجلسی برند شری هیل با در نظر گرفتن زندگی مدرن زنان امروزی و ظاهر و پوشش آنها، همراه با مُدروز پیش برده و با در نظر گرفتن سلایق مختلف بانوان توانسته رضایت آنها را در سراسر جهان به خود جلب کند به طوری که اکنون برند شری هیل با داشتن ۱۰۰۰ فروشگاه معتبر در ۳۰ کشور جهان طرفداران بسیاری را به دست آورده است. هیل در لباس‌های خود از بهترین پارچه‌ها با خلاقیت و نوآوری باشکوهی بهره برده است که هر بانویی با دیدن انواع مختلف آن شیفتۀ مدل‌های او خواهد شد.

لباس مجلسی برند شری هیل
تصویر سمت چپ: خانم شری هیل

طراحی‌های منحصر به فرد شری هیل به قدری مورد توجه قرار گرفت که برخی با تقلب از روی سبک و مدل‌های او اقدام به فروش مدل تقلبی لباس‌های مجلسی او کردند که با پیگیری کمپانی شری هیل در سال ۲۰۱۲ این افراد شناسایی و محکوم شدند. در ادامه مدل‌های بهاره ۲۰۱۸ این برند را ملاحضه خواهید کرد در صورتی که علاقه‌مند بودید گالری‌های بیشتری از این برند را ببینید به آدرس https://www.sherrihill.com/collections مراجعه کنید.

از دست ندهید:  فشن‌شو؛ در هفته مد پاریس بهاره/تابستانه ۲۰۱۸ چه گذشت؟

فشن‌شوی برند لباس‌ مجلسی برند شری هیل

گلچینی از گالری بهار ۲۰۱۸ برند شری هیل

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه