سولو: داستانی از جنگ ستارگان در باکس آفیس آخر هفته هالیوود

سولو: داستانی از جنگ ستارگان
فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان

سینما‌دوستان روزچینی سلام. طبق قرار همیشگی سری به باکس آفیس آخر هفته هالیوود می‌زنیم تا از آمار فروش تازه‌های سینمای آمریکا مطلع شویم. صدرنشین باکس آفیس آخر هفته برای علاقمندان به سری فیلم‌های جنگ ستارگان و کاراکترهای آن جالب خواهد بود. با روزچین همراه باشید و درباره سولو: داستانی از جنگ ستارگان بخوانید.

باکس آفیس آخر هفته هالیوود ۲۵ تا ۲۷ می (۴ تا ۶ خرداد)

رتبه نام فیلم فروش هفتگی (میلیون دلار) مجموع فروش
۱ سولو: داستانی از جنگ ستارگان ۸۳,۳ ۸۳,۳
۲ ددپول ۲ ۴۲,۷ ۲۰۷,۴
۳ انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت ۱۶,۴ ۶۲۱,۶
۴ باشگاه کتاب ۹,۴ ۳۱,۸
۵ پایه مهمانی ۵,۱ ۳۹,۱
۶ رخنه ۴ ۳۵,۶
۷ نمایش سگ‌ها ۳ ۱۰,۶
۸ Overboard ۳ ۴۱,۴
۹ یک مکان ساکت ۲,۲ ۱۷۹,۹
۱۰  مستند RBG ۱,۱ ۵,۶

 

سولو: داستانی از جنگ ستارگان
آلدن ارنرایک بازیگر نقش هان سولو در نمایی از فیلم

سولو: داستانی از جنگ ستارگان ددپول ۲ را کنار زد

سولو: داستانی از جنگ ستارگان در اولین هفتۀ اکرانش صدرنشین باکس آفیس آخر هفته شد و توانست با فروش تقریبی ۸۳ میلیون دلار ددپول ۲ را یک پله به عقب براند و بدین‌ترتیب ددپول دومین پرفروش آخر هفته گذشته شد. به دنبال این تغییر انتقام‌جویان ۳ و باشگاه کتاب نیز با یک پله سقوط به‌ترتیب در جایگاه سوم و چهارم جدول فروش آخر هفته قرار گرفتند.

سولو قهرمانی از دل جنگ ستارگان

علاقه‌مندان به سری فیلم‌های جنگ ستارگان (Star Wars) و کاراکترهای آن مدتی است منتظر اکران فیلمی مستقل با محوریت یکی از شخصیت‌های دنیای جنگ ستارگان هستند. البته قبل از این فیلم، در سال ۲۰۱۶ سرکش یک (Rogue One: A Star Wars Story) نیز به‌عنوان نخستین فیلم فرعی برگرفته‌شده از جنگ ستارگان به کارگردانی گرت ادواردز روی پرده رفته است. سولو: داستانی از جنگ ستارگان به کارگردانی ران هاوراد جلوی دوربین رفته است. کارگردانی که ذهن زیبا برایش اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را در سال ۲۰۰۱ به ارمغان آورد. فیلم جدید هاوارد حول شخصیت هان سولو می‌چرخد که یکی از کارکترهای مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان است. این فیلم در جشنواره کن نیز به نمایش درآمد تا سومین فیلمی باشد که از مجموعۀ فیلم‌های جنگ ستارگان در طول این سال‌ها در فستیوال کن روی پرده می‌رود.

از دست ندهید:  پرفروش ترین فیلم های ایرانی – هفته اول مرداد
سولو: داستانی از جنگ ستارگان
دونالد گلاور در نمایی از فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان

داستان فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان

در این فیلم قهرمان اصلی هان سولو یکی از کاراکترهای محبوب جنگ ستارگان است و قصه فیلم از نظر زمانی بین قسمت سه و چهار جنگ ستارگان ( انتقام سیت و امیدی تازه) پیش می‌رود.

در سولو: داستانی از جنگ ستارگان می‌بینیم که هان سولو با چوباکا آشنا و دوست می‌شود. چوپاکا موجودی شبیه گوریل و باهوش است که با زبان خاصی صحبت می‌کند و کمک‌خلبان و دوست با‌وفا و همیشه‌همراه هان سولو در دنیای جنگ ستارگان است. ماجرا سال‌ها قبل از پیوستن سولو به شورش است. هان سولو در این فیلم با جنایتکاران تاریک دنیای زیر‌زمینی روبرو و یک ماجراجویی خطرناک آغاز می‌شود… .

سولو: داستانی از جنگ ستارگان
امیلیا کلارک در فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان

بازیگران:
آلدن ارنرایک، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، وودی هارلسون، تندی نیوتون

گفتنی است که نقش سولو را در سه‌گانه اولیه هریسون فورد بازی کرده است. در سولو: داستانی از جنگ ستارگان شاهد بازی امیلیا کلارک (بازیگر نقش مادر اژدهایان یا کالیسی در سریال بازی تاج‌وتخت) در یکی از نقش‌های اصلی هستیم.

 

سولو: داستانی از جنگ ستارگان را ببینید و دیدگاهتان را درباره آن با سایر دوستان‌تان در گیشه هفت در میان بگذارید.

در هفته‌های آتی بیشتر درمورد باکس آفیس هالیوود خواهیم نوشت.
این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه