اجاره غرفه در پارکینگ پروانه

این روزها کمتر کسی‌ست که در تهران زندگی کند و اسم پاساژ پروانه یا همان پارکینگ پروانه را نشنیده باشد. پارکینگ پروانه که در روزهای جمعه تبدیل به بازاری برای فروش انواع و اقسام وسایل از مانتو گرفته تا دستبندهای رنگی و خلاصه از شیر مرغ تا جان آدمیزاد می‌شود، برای عده‌ای محل تفریح و خرید است. اما عده‌ای دیگر با اجاره غرفه در پارکینگ پروانه به فروش تولیدات خود و کسب درآمد می‌پردازند. اگر شما نیز تولیدکننده صنایع‌دستی هستید یا محصولی برای فروش دارید، حتماً به فکر اجاره غرفه در پارکینگ پروانه افتاده‌اید. با روزچین همراه باشید.

برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

آیا با 15 ماده غذایی قاتل چربی خون آشنا هستید؟ 
اگر به دنبال راهی بی‌دردسر برای کم کردن کلسترول خون هستید این کتاب الکترونیکی برای شماست
کافی است نشانی ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک نسخه از این کتاب ارزشمند را رایگان برای شما بفرستیم​

اجاره غرفه در پارکینگ پروانه

اکثر افرادی که برای اولین بار قصد اجاره غرفه در پارکینگ پروانه را دارند، نمی‌دانند باید با چه کسی تماس بگیرند یا هزینه غرفه به چه صورت است. در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که برای اجاره غرفه در پارکینگ پروانه باید چه اقداماتی انجام دهید تا با کمترین دردسر ممکن به فروش محصولات خود بپردازید.

برای اجاره غرفه در پارکینگ پروانه باید چکار کنیم؟

حدود دو سال پیش بهترین راه اجاره غرفه در پارکینگ پروانه این بود که ساعت ۴ صبح خود را به آنجا برسانید و تا ساعت ۹ صبح نام‌نویسی کنید تا به ترتیبِ لیست غرفه‌ای به شما اختصاص داده شود. پس از مدتی روش اجاره غرفه در پارکینگ پروانه کمی راحت‌تر شد و از طریق تماس تلفنی امکان‌پذیر بود. البته این روش نیز به دلایلی مانند اشغال‌بودن خطوط با مشکلات بسیاری مواجه بود. اما اکنون مدتی‌ست که برای هرچه آسان‌ترکردن کار فروشندگان، اجاره غرفه در پارکینگ پروانه از طریق اینترنت امکان‌پذیر است. این روش بسیار ساده‌تر و شفاف‌تر از گذشته است و در تمام ساعات شبانه‌روز نیز امیسر است. بنابراین به‌منظور اجاره غرفه در پارکینگ پروانه می‌توانید به سایت بازار پروانه مراجعه نموده و با خیال آسوده غرفه مناسبی را برای خود رزرو کنید.

از دست ندهید:  نخستین فست فود بین‌المللی در تهران

شرایط اجاره غرفه در پارکینگ پروانه چیست؟

برای اجاره غرفه در پارکینگ پروانه سه شرط مهم وجود دارد. اول اینکه برای حفظ ایمنی باید حتماً یک کپسول ۴ کیلویی آتش‌نشانی همراهتان داشته باشید. دومین شرط برای اجاره غرفه در پارکینگ پروانه آن است که فقط حق فروش لباس‌های سنتی، صنایع‌دستی، وسایل دست‌ساز و لوازم آنتیک را دارید. آخرین نکته برای اجاره غرفه در پارکینگ پروانه آن است که فروش لوازم آرایشی-بهداشتی، خوراکی و لوازم خارجی مطلقاً ممنوع است.

هزینه اجاره غرفه در پارکینگ پروانه چقدر است؟

اجاره غرفه در پارکینگ پروانه باتوجه‌به طبقه‌ای که غرفه را در آن اجاره می‌کنید، متفاوت و حداقل ۳۰ هزار تومان است؛ اجاره غرفه در طبقات بالاتر، ارزان‌تر است. برای اجاره میز و صندلی هم می‌بایست حداقل ۱۰ هزار تومان بپردازید. پس درصورت‌امکان بهتر است که این اقلام را همراه خود ببرید. چون هم تعداد میزها و صندلی‌ها محدود است و هم هزینه اضافی‌ست.

باز هم از پارکینگ پروانه خواهیم گفت. با روزچین همراه باشید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه