چه مدل کت‌شلوار زنانه برای خرید ایده‌آل است؟!

کت‌شلوار زنانه

پوشیدن کت‌شلوار زنانه یک گزینه پیش روی خانم‌ها برای استایل مجلسی است. این سبک لباس پوشیدن برای مجلس‌هایی که مختلط است و زن و مرد در یک سالن حضور دارند بسیار مناسب است، همچنین برای مراسمی مانند مجلس ترحیم، ولیمۀ سفرهای زیارتی و مراسم عروسی که نسبت درجه چندم با خانواده عروس و داماد دارید.

کت‌شلوار زنانه بهترین پوشش برای مجالس مختلط

مدل‌های متنوعی برای کت‌شلوار زنانه وجود دارد، مدل‌های رسمی و مجلسی در کت و شلوارهای زنانه بسیار متنوع است و با‌توجه‌به فرم و استایل هر فرد، کت‌شلوار منحصر به او را می‌توان طراحی و دوخت. شما می‌توانید از یک پارچه هم برای کت و هم برای شلوار استفاده کنید یا اینکه پارچۀ کت طرح‌دار و پارچه شلوار ساده باشد. مدل یقه در کت های زنانه دارای تنوع بسیاری است و نحوۀ انتخاب مدل یقه به نوع مراسم و استایل شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید با ظاهر رسمی در مجلس ظاهر شوید یقۀ انگلیسی بهترین انتخاب است. اگر گردن شما کوتاه است بهتر است از پوشیدن کت‌هایی با یقۀ بلند خودداری کنید، کت‌هایی با مدل یقه هفت و قلبی برای این افراد بهتر است و افراد چاق هم بهتر است از این یقه‌ها برای کت‌شان استفاده کنند، اینطور کشیده‌تر به نظر می‌رسند.

کت‌شلوار زنانه

اگر به‌دنبال یقه‌های مدل‌دار هستید، یقۀ حلزونی هم انتخاب شیک و جذابی است. البته مدل یقه تنها به این چند مورد محدود نمی‌شود و به ذوق و سلیقه خیاط شما هم بستگی دارد. با‌توجه‌به اینکه مدل‌های متنوعی برای شلوار زنانه وجود دارد، شلوار کت شما هم می‌تواند متفاوت باشد. شلوار راسته، دمپاگشاد، لوله‌تفنگی، برمودا و… انواع مختلفی است، البته انتخاب شما باید متناسب با مدل کت شما باشد و برای استایل و اندام شما هم مناسب باشد. برای تکمیل جذابیتتان از کفش پاشنه بلند و خصوصاً مدل‌های کلاسیک برای کفشتان استفاده کنید.

از دست ندهید:  مد و لباس؛ ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا و مانکن سابق اسلوونیایی

کت‌شلوار زنانه کت‌شلوار زنانه کت‌شلوار زنانه کت‌شلوار زنانه کت‌شلوار زنانه کت‌شلوار زنانه

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه