شبکه HBO سریال وایت‌واکرها را می‌سازد

شبکۀ HBO رسماً ساخت اولین اسپین‌آف سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت را سفارش داده است و شنیده‌ها حاکی از کار این شبکه روی پنج اسپین‌آف مختلف از این سریال است.

به نظر می‌رسد این شبکۀ تلویزیونی پربیننده اجازه ساخت قسمت‌های آزمایشی از سریالی را داده است که داستان آن به هزاران سال پیش از داستان سریال اصلی بازمی‌گردد. نویسندگان داستان این سریال هم جرج آر آر مارتین نویسندۀ کتاب‌های اصلی داستان تاج و تخت و جین گلدمن خواهند بود.

خلاصه این پروژه که به‌صورت رسمی منتشر شده از این قرار است: داستانی درباره رازهای ترسناک تاریخ وستروس، پیدایش وایت‌واکرها، رمز و رازهای شرق و افسانه استارک‌ها. داستان‌هایی که نمی‌دانیم!

هنوز مشخص نیست که این سریال قرار است چه داستان‌ها و رازهای مگویی را به تصویر بکشد و قرار است این اتفاقات چه ارتباطی با داستان اصلی سریال بازی تاج و تخت داشته باشد، ولی ساخت چنین سریالی به این معناست که طرفداران پروپاقرص این سریال باید منتظر دیدن رابرت طغیان‌گر و اگون فاتح باشد؛ داستان‌هایی که در سریال بازی تاج و تخت به آن‌ها اشاره‌هایی شده است و طرفداران این سریال مشتاق دیدن و شنیدن داستان‌ها و اتفاقات مربوط به این شخصیت‌ها هستند.

طبق گزارش‌ها در این سریال شرح وقایع تاریخی از دوران طلایی قهرمانان تا لحظات تاریک دنیای اعجاب‌انگیز جرج مارتین نقل خواهد شد و اشاراتی هم به نحوۀ به‌وجود‌آمدن پادشاه شب و آغاز شب طولانی خواهد شد. به گزارش سایت The Verge با‌توجه‌به دوره زمانی که سریال در آن اتفاق می‌افتد، در این مجموعه شاهد زندگی آزور آهای، خدای نور، و داستان ساختن «دیوار» هم خواهیم بود.

درحالی‌که شبکۀ HBO کار روی پنج اسپین‌آف داستان بازی تاج و تخت را آغاز کرده است، ظاهراً قرار به ساخت و پخش هر پنج مجموعه نیست. با‌وجود‌این، خبرهای دیگری که حاکی از تخصیص بودجه بسیار زیادی برای این سریال‌ها است نشان می‌دهد که هواداران میلیونی این سریال باید چشم به راه داستانی جدید باشند.

منبع

خواندن پاورقی دنباله‌دار بازی تاج و تخت را از دست ندهید

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه