فشن‌شوی لباس عروس برند Dennis Basso تابستان ۲۰۱۸

فشن‌شوی لباس عروس

برگزاری فشن‌شوی لباس عروس برندهای برتر این عرصه برای همۀ دختران جوان و خانم‌ها قطعاً جذاب خواهد بود. در این فشن‌شوها برندهای مطرح لباس عروس آخرین طراحی‌ها و شاهکارهای خود را به عرصۀ دید افراد می‌گذارند. در این مقاله آخرین فشن‌شو از برند Dennis Basso در تابستان ۲۰۱۸ را خواهید دید.

فشن‌شوی لباس عروس برند محبوب Dennis Basso

فشن‌شوی لباس عروس
دنیس باسو

فشن‌شوی لباس عروس توسط برندهای معتبر به‌صورت دوره‌ای و در زمان مشخص برگزار می‌شود. دنیس باسو، طراح پُرجنب‌و‌جوش و بااستعداد آمریکایی‌ست که حدود سه دهه است که برای طرفداران این برند اقدام به طراحی لباس می‌کند. این برند برجسته و مطرح در زمینه مد و فشن، خز، لباس شب، لباس عروس و اکسسوری‌ها فعالیت می‌کند.

آقای باسو، این بومی نیویورکی که از ابتدا به رویدادهای پُرزرق‌وبرق علاقه داشت، با حرفۀ مدیریت فروش شروع به کار کرد. او در این حرفه بسیار موفق بود، اما علاقه‌اش به طراحی او را به‌سمت مد و فشن سوق داد. در سال ۱۹۸۳ آقای باسو تجارت جهانی خود را آغاز کرد و با دمیدن روح تازه‌ای در طراحی لباس‌های خز توجه مطبوعات و مجلات مد و فشن را به خود جلب کرد و این‌طور بود که افراد بسیاری به طرح‌های او علاقه‌مند شدند.
فشن‌شوی لباس عروس

همان‌طور که کسب‌وکار او رونق می‌گرفت، آقای باسو طرح‌های جذاب و ایده‌های بِکری را پیاده کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۲ اولین بوتیک خود را با یک نام مستعار افتتاح کرد. به‌مرور زمان محصولات او با برندی هم‌نامش در سراسر جهان شناخته شد.

در هفتۀ مد نیویورک در سال ۲۰۰۷ توجه بسیاری به این برند و محصولاتش جذب شد و از آن روز بود که افراد مشهور و ستاره‌های برتری چون نیکل کیدمن، چارلیز ترون، مریل استریپ و… از طراحی‌های او استفاده کردند و به نام این برند اعتبار بخشیدند. آقای باسو معتقد است که هر بانویی باید یک کمد لباس منحصربه‌فرد داشته باشد و زنان لایقِ بهترین‌ها هستند.

امیدواریم از دیدن این ویدئو هم لذت برده باشید و هم ایده‌های نابی گرفته باشید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share
از دست ندهید:  ست‌های کت‌وشلوار و اکسسوری برای لباس دامادی

افزودن دیدگاه