تصاویری از بازی بلژیک-انگلستان

تیم ملی فوتبال بلژیک به سرمربیگری روبرتو مارتینزِ اسپانیایی پس از پیروزی مقابل تیم‌های پاناما، تونس، انگلستان، ژاپن، برزیل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در مرحلۀ نیمه‌نهایی به مصاف فرانسه رفت و بازی را با نتیجۀ یک بر صفر به فرانسه واگذار کرد. سرنوشت این‌طور رقم خورد که بلژیک در مرحلۀ رده‌بندی روبه‌روی هم‌گروهیِ خودش یعنی انگلستان بازی کند و برای کسب مقام سومی بجنگد.

شیاطین سرخ پیروز می‌شوند

۱۴ ژوئیه ۲۰۱۸ (شنبه ۲۳ تیر ۹۷)، مردان سرزمین قوم بلژ با بازی‌ درخشانشان انگلستان را مغلوب کردند و بر سکوی سوم ایستادند؛ حقا که این تیم لیاقت قهرمانی را نیز داشت.

این تورنمنت حساس و دشوار با سوت علیرضا فغانی، داور این بازی، در استادیوم کرستوفسکی شهر سنت‌پترزبورگ آغاز شد و در دقیقۀ ۵، شاگردان تلاشگر و جنگندۀ مارتینز توانستند نخستین توپ را وارد دروازۀ انگلستان کنند.

تمرکز، سختکوشی، استعداد و جنگندگی تیم بلژیک باعث شد که هم اجازه ندهند که تیم رقیب گلی را به نام خودش ثبت کند و هم، دومین و شاید شیرین‌ترین گل را در دقیقۀ ۸۱ وارد دروازه انگلستان کنند و برد دلچسبی را به هوادارانشان هدیه دهند؛ این بهترین نتیجه‌ تیم بلژیک در تاریخ حضورش در جام‌های جهانی بود.

در ادامه، عکس‌های افتخارآفرینی شیاطین سرخ را باهم می‌بینیم.

شاید بد نباشد که با پایان‌یافتن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و دیدن این تصاویر هیجان‌انگیز، سری هم به گزارش‌های تصویری روزچین بزنیم و بقیۀ عکس‌های جام بیست‌ویکم را ببینیم.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share
از دست ندهید:  من هم یک هوادار هستم؛ به بهانه حضور زنان ایرانی در بازی ایران و مراکش

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه