چطور آرایش صورت تابستانی زیبایی داشته باشیم؟

نحوۀ انجام آرایش صورت تابستانی برای خانم‌ها اهمیت بسیاری دارد. در هر فصل میکاپ بانوان باید باتوجه‌به همان فصل انجام شود تا زیبایی چهره‌شان را مضاعف کند. باتوجه‌به اینکه در فصل تابستان حرارت و شدت تابش نور خورشید بسیار بیشتر است، اهمیت مراقبت از سلامت و زیبایی پوست هم دوچندان می‎شود. با این مقالۀ روزچین همراه شوید تا یکسری نکات مهم را با هم مرور کنیم.

برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

آیا با 15 ماده غذایی قاتل چربی خون آشنا هستید؟ 
اگر به دنبال راهی بی‌دردسر برای کم کردن کلسترول خون هستید این کتاب الکترونیکی برای شماست
کافی است نشانی ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک نسخه از این کتاب ارزشمند را رایگان برای شما بفرستیم​

آرایش صورت تابستانی را حرفه‌ای انجام دهید!

قبل از انجام آرایش صورت تابستانی بهتر است به سلامت پوستتان در این فصل اهمیت بدهید. استفادۀ مرتب از کرم ضدآفتاب مناسب با نوع پوستتان در درجۀ اولِ اهمیت قرار دارد. باتوجه‌به اینکه پوستتان خشک است یا چرب و اینکه پزشکتان چه Spf‌ای را برای کرم ضدِآفتاب به شما پیشنهاد می‌کند، به‌صورت دو‌ساعت یک‌بار آن را روی صورتتان تمدید کنید. بعد از اینکه از فعالیت و کار روزانه فارغ شدید، حتماً صورتتان را با شوینده مناسب و آب خنک بشویید و سپس از کرم مرطوب‌کننده و آبرسان روی پوستتان استفاده کنید.

میکاپ تابستانی باید چگونه باشد؟

رنگ کرم‌پودر

رنگ کرم‌پودر شما باید نسبت به سایر فصول سال رنگی ملایم داشته باشد. از کرم‌های فاقد چربی استفاده کنید تا بر اثر گرما صورتتان حالت چسبندگی و ماسیدگی نداشته باشد. از کرمی استفاده کنید که پایه گیاهی داشته باشد و حاوی ضدآفتاب هم باشد؛ البته این بدین معنی نیست که شما را از زدنِ کرم ضدآفتاب بی‌نیاز می‌کند.

از دست ندهید:  میکاپ؛ آموزش مدل‌های کوتاهی موی زنانه در سال جدید

مداد ابرو و ریمل

برای پرکردن و حالت‌دادن به ابروها از مدادهای خشک استفاده کنید تا با گذشت زمان بدشکل نشود. از ریمل ضدآب برای پلک بالایی استفاده کنید.

رنگ رژ و رژگونه

بهتر است برای آرایش تابستانه خود از تناژ رنگ‌های نارنجی برای رژ و رژگونه‌تان استفاده کنید.

رنگ لاک

فصل تابستان زمان استفاده از لاک‌های چشم‌نواز و تند است.

رنگ سایه

برای سایۀ چشم از رنگ‌های مات و ملایم استفاده کنید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه