نُه مدل مویی که موهای کم‎‌پشت و نازک را پُر نشان می‌دهند!

کسانی که موهای کم‎‌پشت و نازک دارند همیشه به‌دنبال راهکارهایی هستند که آن‌ها را تقویت و پُرپشت‌تر کنند. البته با کمک برخی روش‌ها می‌توان به این روند کمک کرد، اما اگر برای رفتن به مهمانی و مراسمی که پیشِ رو دارید نگران هستید که مدل موهایتان آن‌طور که دوست دارید از آب در نیاید، بهتر است نگرانی‌تان را کنار بگذارید. چون با برخی مدل‌ها، موهای نازک و کم‌پشت شما پُر و حجیم به نظر می‌رسند.

برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟

آیا با 15 ماده غذایی قاتل چربی خون آشنا هستید؟ 
اگر به دنبال راهی بی‌دردسر برای کم کردن کلسترول خون هستید این کتاب الکترونیکی برای شماست
کافی است نشانی ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا یک نسخه از این کتاب ارزشمند را رایگان برای شما بفرستیم​

مدل‌های مناسب برای موهای کم‎‌پشت و نازک

ANGLED LOB

داشتن موهای کم‎‌پشت و نازک به این معنی نیست که نمی‌توانید آن را برای مجالس و مهمانی‌ها طوری درست کنید که پُر و زیبا به نظر برسد. بلکه با چند مدل ساده می‌توانید موهایتان را پرپشت و حجیم نشان دهید.

مدل لوب زاویه‌دار

موهای کم‎‌پشت و نازک
long layers

در این مدل مو، قسمت جلوی موها بلندتر از پشت موهاست و روی موها را به‌صورت لایه‌ای خُرد می‌کنند تا به موها پُف کند و این‌طور پُرپشت‌تر به نظر برسد.

یک مدل دیگر برای اینکه کم‌پُشتی موهایتان را بپوشانید، مدلی‌ست که در آن موها را به‌صورت جمع بالای سر ببرید و با یک دسته از موهایتان آن‌ها را بالای سر جمع کنید. از قسمت جلوی سر دو دسته مو را جدا کنید و مقابل صورتتان بریزید. برای گرفتن نتیجۀ بهتر، قبل از جمع‌کردن موها در بالای سر آن‌ها را با شانه دُم‌باریک پوش بدهید تا پُرتر به نظر بیایند.

از دست ندهید:  چه رنگ مویی برای چه رنگ پوستی مناسب است؟
FLUFFY PONY

مدل لایه‌ای

موهای کم‎‌پشت و نازک
TOUSLED BOB

اگر موهای بلند با تارهای نازک دارید برای اینکه پُرتر به نظر بیایند بهتر است آن را به‌صورت لایه‌ای یا همان پَر خُرد کنید تا پُف موها بیشتر شود.

اگر موهایتان کوتاه است، مدل لایه‌ای را برای این نوع مو هم می‌توان انجام داد و همان نتیجه پُرترشدن را به‌دست آورد. در این مدل، موها را به‌صورت لایه‌های کوتاه قیچی می‌کنند تا روی هم قرار گرفته و این‌طور پُف موها بیشتر شود.

مدل موی مصری بلند

موهای کم‎‌پشت و نازک
BLUNT BOB

مدل موی مصری بلند که لایه‌های زیری را کوتاه‌تر کرده باشند، مدلی‌ست که باعث پُف‌دارشدن مو شده و آن را پُر و حجیم‌تر نشان می‌دهد.

چتری‌گذاشتن و کوتاه‌کردن موهای تاب‌دار

موهای کم‎‌پشت و نازک
SHAG WITH CURTAIN BANGS

اگر موهایتان حالت‌دار است، به‌راحتی می‌توانید آن را برای مهمانی و مراسم طوری درست کنید که خیلی پُر و زیبا به نظر برسد. به‌این‌ترتیب که موهایتان را تا روی شانه‎‌ها کوتاه کنید و اجازه دهید که موج‌داربودن موهایتان به‌صورت طبیعی آن‌ها را حجیم‌تر نشان دهد. جلوی موها را به‌صورت چتری شانه کنید تا جذاب‌تر شوید.

مدل کوتاه سوزنی

CHOPPY PIXIE

کوتاهی سوزنی موها شاید ساده‌ترین روش برای کسانی باشد که دوست ندارند نازک‌بودن تارهای مویشان یک عیب برای آن‌ها محسوب شود.

فرکردن مو

TEXTURED HALF-UP, HALF-DOWN

فرکردن موها هم ترفندی‌ست که می‌توانید برای پُرترنشان‌دادن موهایتان به کار ببرید. بعد از فرکردن مو، مقداری از موها را بالای سر ببندید و بقیه را روی شانه‌هایتان بریزید. چهره شما با این مدل مو قطعاً جذاب خواهد بود.

مدل بافتِ درشت

موهای کم‎‌پشت و نازک
PULLED-APART BRAID

روش ساده دیگر، بافتن موها به‌صورت بافت درشت در یک طرف سر است. برای انجام این بافت، تمام موها را به یک طرف ببرید و به‌صورت درشت و شُل ببافید. درنتیجه مویتان پُرتر به نظر می‌رسد.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه