مبارزه جیسون استاتهام با مگ در باکس‌آفیس آخر هفتۀ هالیوود

مگ
فیلم سینمایی مگ (The Meg)

سینما‌دوستان روزچینی سلام. مثل هر هفته در گیشه هفت به‌سراغ باکس‌آفیس آخر هفتۀ هالیوود می‌رویم تا ببینیم کدام‌یک از تازه‌های اکران گیشه را در اختیار دارد و پر‌مخاطب‌ترین‌ها را معرفی می‌کنیم. این هفته شاهد حضور یک کوسۀ غول‌پیکر در جدول فروش هستیم که در صدر جدول است. با ما همراه باشید و درباره فیلم مگ (The Meg) بیشتر بدانید.

باکس‌آفیس آخر هفتۀ هالیوود ۱۰ تا ۱۲ آگوست (۱۹ تا ۲۱ مرداد)

رتبه نام فیلم فروش هفتگی (میلیون دلار) مجموع فروش
۱ مگ ۴۴,۵ ۴۴,۵
۲ مأموریت غیرممکن: فال‌اوت ۲۰ ۱۶۱,۹
۳ کریستوفر رابین ۱۲,۴ ۵۰
۴ اسلندرمن (Slender Man) ۱۱,۳ ۱۱,۳
۵ نژادپرست سیاه (BlacKkKlansman) ۱۰,۷ ۱۰,۷
۶ جاسوسی که من را رها کرد (The Spy Who Dumped Me) ۶,۶ ۲۴,۵
۷ ماما میا! دوباره شروع کنیم (Mamma Mia: Here We Go Again!) ۵,۸ ۱۰۳,۸
۸ ایکوالایزر ۲ ۵,۵ ۸۹,۶
۹ هتل ترانسیلوانیا ۳: تعطیلات تابستانی ۵,۱ ۱۴۶,۸
۱۰ مرد مورچه‌ای و زنبورک ۴ ۲۰۳,۵

 

کوسۀ غول‌پیکر، وینی پو و تام کروز را بلعید

در باکس‌آفیس آخر هفتۀ گذشته شاهد حضور سه فیلم جدید هستیم که هفتۀ اول اکرانشان را سپری می‌کنند. مگ یکی از این فیلم‌هاست؛ کوسۀ بزرگ و ترسناکی که در روزهای نخست اکرانش کریستوفر رابین و پو و تام کروز را به عقب راند و خود در پلۀ اول جدول فروش ایستاد. یکی دیگر از تازه‌های اکران فیلم ترسناک اسلندرمن (Slender Man) است که چهارمین پرفروش آخر هفتۀ گذشته شد. نژادپرست سیاه (BlacKkKlansman) فیلمی جنایی‌ست که در اولین هفتۀ اکرانش در پلۀ پنجم باکس‌آفیس قرار گرفت.

مگ
از راست: کلیف کرتیس، جیسون استاتهام، بینگ‌بینگ لی، روبی رز و پیج کندی در فیلم مگ

مگ صدرنشین باکس‌آفیس آخر هفته هالیوود

مگ فیلمی اکشن به کارگردانی جان ترتل‌تاب است که در اولین هفتۀ اکرانش با ۴۴,۵ میلیون دلار از مأموریت غیرممکن و کریستوفر رابین پیش افتاد و صدرنشین باکس‌آفیس آخر هفته شد. علاقه‌مندان به سینمای هالیوود این کارگردان را پیش از مگ با فیلم‌های آخرین وگاس (۲۰۱۳) و شاگرد جادوگر (۲۰۱۰) به یاد دارند. مگ برداشتی آزاد از رمان Meg: A Novel of Deep Terror به قلم استیو آلتن است. نقش قهرمان این فیلم را بازیگر محبوب و رزمی‌کار هالیوود، جیسون استاتهام، بازی می‌کند. استاتهام پیش از مگ با سریع و خشن ۸ روی پردۀ نقره‌ای حاضر بود. او که معمولاً با انواع و اقسام دشمن‌های شرور مبارزه کرده است حالا در مگ باید به مبارزه با یک کوسۀ بزرگ و وحشی برود.

از دست ندهید:  ثور ۳: راگناروک صدرنشین جدول پر‌فروش‌ترین فیلم‌های آمریکایی
مگ
جیسون استاتهام و بینگ‌بینگ لی در فیلم سینمایی مگ ۲۰۱۸

داستان فیلم سینمایی مگ

جوناس تیلور یک غواص حرفه‌ای و غریق نجات است که تلاش می‌کند گروهی از دانشمندان در یک زیردریایی هسته‌ای را نجات دهد. او هنگام نجات آخرین بازمانده می‌بیند که بدنۀ زیردریایی بر اثر حمله موجودی غول‌پیکر در حال آسیب‌دیدن است. دو نفر از همراهان تیلور در زیر‌دریایی گیر می‌کنند و تیلور نمی‌تواند آن‌ها را نجات دهد و زیر‌دریایی آسیب‌دیده منفجر می‌شود. تیلور با ازدست‌دادن دوستانش در این عملیات، شغلش را رها می‌کند. ۵ سال بعد گروهی از دانشمندان برای تحقیقات به یک مرکز تحقیقاتی در زیر آب می‌روند و یک شناور را با گروهی از پژوهشگرها به نقطه‌ای می‌فرستند، اما ناگهان بر اثر حمله یک موجود بزرگ ارتباط شناور با مرکز قطع می‌شود. سرپرست این مأموریت همسر سابق تیلور است. افراد گروه تصمیم می‌گیرند برای نجات افراد شناور تیلور را استخدام کنند تا به اعماق آب برود.

تیلور به اعماق دریا می‌رود و افراد را نجات می‌دهد. در طول عملیات نجات آن‌ها متوجه می‌شوند که موجود بزرگ هیولایی به نام مگالودون (megalodon) است؛ کوسه‌ای غول‌پیکر و خطرناک که گفته می‌شود قرن‌ها پیش منقرض شده است. آن‌ها تصمیم می‌گیرند هیولا را مسموم کنند و بکُشند. آنان در این کار موفق‌ هستند، اما هیولایی بزرگ‌تر ظاهر می‌شود که سریع و خطرناک است. مبارزه اصلی بین جوناس و megalodon تازه شروع شده است… .

بازیگران:
جیسون استاتهام، بینگ‌بینگ لی، وینستون چائو، کلیف کرتیس، رین ویلسون، روبی رز، پیج کندی، جسیکا مک‌نامی، روبرت تیلور، ماسای اوکا.

مگ را ببینید و دربارۀ آن با سایر دوستانتان در گیشه هفت گپ بزنید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه