عکس سیاه برای پروفایل در گزارش تصویری روزچین

عکس سیاه برای پروفایل

رنگ سیاه، رنگی مرموز و جادویی‌ست. این رنگ معانی زیادی دارد که اکثراً با قدرت و اقتدار همراه است. رنگ سیاه علاقه‌مندان مخصوص به خود را دارد. به‌همین‌دلیل در این بخشِ گزارش تصویری از روزچین برای شما  نمونه‌هایی از عکس سیاه برای پروفایل را خواهیم داشت.

رنگ سیاه به‌معنای عدم رنگ است. شاید به‌همین‌دلیل رنگی مرموز است که معمولاً با ناشناخته‌ها همراه است. این رنگ نشان‌دهندۀ قدرت، جدیت و اقتدار است.

چرایی عکس سیاه برای پروفایل

سیاه رنگی‌ست که به دانش‌های مخفی مرتبط است و حتی ارتباطات زیادی با ایده‌های جادویی دارد. در مقیاسی عملی‌تر، سیاه رنگی پنهان است و از آن برای مخفی‌کردن احساسات، جدا‌کردن خود از جهان اطراف و حتی برای پنهان‌کردن وزن به‌عنوان یک رنگ لاغری استفاده می‌شود. سیاه با قدرت، ترس، رمز‌ و‌ راز، اقتدار، ظرافت، مرگ، شر، تجاوز، شورش و پیچیدگی همراه است. سیاه برای همه رنگ‌های دیگر لازم است تا عمق و تنوع رنگ را داشته باشند. در اکثر کشورها به‌خصوص کشورهای غربی از رنگ سیاه، در مراسم عزاداری و مرگ‌و‌غم استفاده می‌شود. همچنین اغلب احساسات و اعمال شورشی در نوجوانان و جوانان را نیز با این رنگ نشان می‌دهند.

مفهوم رنگ سیاه در هنر

رنگ سیاه
سیاه، رنگی پر از ناگفته‌ها

افرادی که از رنگ سیاه استفاده می‌کنند افرادی پیچیده، جدی، مرموز و با اعتمادبه‌نفس بالا هستند. رنگ سیاه، رنگی بصری برای لباس و اشیاست. مثلاً در لباس، فرد را لاغر و در طراحی داخلی، محیط را کوچک نشان می‌دهد.

سیاه یک رنگ مرتبط با شر است. این رنگ در فیلم‌ها، کتاب‌ها، رسانه‌های چاپی و تلویزیون به‌عنوان مخالف سفید به کار می‌رود. کاراکتر خوب را سفید و کاراکتر بد را با رنگ مشکی نشان می‌دهند. اغلب، کسی که در فیلم‌ها تبهکار است از این رنگ استفاده می‌کند و این رنگ کلیشه‌ای برای افراد ضد‌اجتماعی است. اما در دوره‌های اخیر نقش مثبت و اصلی با ظاهری سیاه نشان داده می‌شود تا رمز‌ و‌ راز را در اطراف شخصیت اصلی داستان ایجاد کنند؛ یک رنگ مرموز در ارتباط با ناشناخته‌ها.

از دست ندهید:  گزارش تصویری؛ مریل استریپ، ستارۀ محبوب هالیوود (قسمت دوم)

سیاه مانند تمام رنگ‌ها دارای جنبه‌های مثبت و منفی‌ست. سیاه همان‌قدر که نشان‌دهندۀ قدرت و اقتدار است، رنگ تهدید و تجاوز نیز به‌شمار می‌رود. سیاه معمولاً احساسات زیادی را بیان نمی‌کند، بلکه آن‌ها را پنهان می‌کند و درعین‌حال کاملاً ظریف و ساده است. رنگ سیاه شدت ازدست‌دادن و احساس درد را هم نشان می‌دهد.

سیاه رنگی‌ست که باید با احتیاط موردِاستفاده قرار بگیرد، زیرا جنبه‌های مثبت آن اغلب به جنبه‌های منفی آن نزدیک است. در ادامه می‌توانید چند عکس سیاه برای پروفایل را ببینید.

امیدوارم از عکس‌های سیاه انتخابی ما لذت برده باشید و از آن‌ها برای پروفایلتان استفاده کنید.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه