لباس‌هایی که می‌توانید با شلوار جین‌ زاپ‌دار بپوشید!

شلوار جین‌ زاپ‌دار

یکی از انواع شلوار جین که بین عموم و خصوصاً جوانان پرطرفدار بوده، شلوار جین‌ زاپ‌دار است. شاید در گذشته پوشیدن شلوار جینی که قسمت‌هایی از آن پاره است خیلی زشت و زننده بود، اما خاصیت دنیای مُد همین است؛ چیزی که امروز عیب محسوب می‌شود، شاید در آینده تبدیل به مُدروز شده و افراد به آن علاقه و رغبت نشان دهند. شلوارهای زاپ‌دار انواع مختلفی دارند و میزان پارگی آن‌ها متفاوت از هم است. این سبک شلوار را می‌توانید برای فصول مختلف سال استفاده کنید و با استایل‌های مختلفی ست کنید.

شلوار جین‌ زاپ‌دار را با چه لباس‌هایی بپوشم؟

یکی از مهم‌ترین مسائل در دنیای مُد نحوۀ ست‌کردن و ترکیب لباس‌ها در کنار یکدیگر است. برای اینکه شلوار جین‌ زاپ‌دار را برای استایل کژوال خود استفاده کنید، باید بدانید آن را با چه لباسی بپوشید و چه ترکیبی درنهایت رضایت‌بخش و مناسب خواهد بود. قطعاً نباید هر لباسی را برای پوشیدن با شلوار جینتان انتخاب کنید و باتوجه‌به قوانین مُد امروز باید آن را انتخاب کنید. این سبک شلوار برای هر فصلی از سال قابل‌ِاستفاده است، بنابراین شما می‌توانید با انواع لباس‌های بهاره تا زمستانه خود شلوارجین بپوشید.

جین‌ زاپ‌دار و کت چرم

شلوار جین زاپ‌دار

اگر در فصل پاییز و زمستان و روزهای سرد سال به‌سراغ شلوار جینتان رفته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم آن را با کت چرم‌ ست کنید؛ این ترکیب بسیار ایده‌آل خواهد بود.

جین‌ زاپ‌دار و کت خلبانی

شلوار جین زاپ‌دار

به دنبال پیشنهاد قبلی در هوای سرد، شلوار جین‌ زاپ‌دار در کنار کت‌های خلبانی استایل‌ شیکی را ایجاد می‌کنند؛ البته هنگام انتخاب رنگ شلوار جین و کت باید نهایت دقت را داشته باشید.

از دست ندهید:  اصول و قواعد پوشیدن لباس مشکی

جین‌ زاپ‌دار و پیراهن مردانۀ آکسفورد

شلوار جین‌ زاپ‌دار

وقتی انتخابتان برای شلوار، جین زاپ‌دار است شما فقط یک انتخاب همیشگی برای پیراهنتان دارید. پیراهن مردانه آکسفورد که قطعاً هر مردی یک مدل از آن را در کمد لباس خود دارد.

جین‌ زاپ‌دار و سویشرت

شلوار جین‌ زاپ‌دار

به نوجوان‌ها پیشنهاد می‌کنیم در بهار و پاییز شلوار جین خود را با یک سوییشرت ساده ست کنند؛ ترکیبی شیک و نوجوان‌پسند که همیشه فوق‌العاده است.

جین‌ زاپ‌دار و تیشرت ساده

شلوار جین‌ زاپ‌دار

در روزهای گرم بهار و تابستان کافی‌ست شلوار جینتان را با یک تیشرت ساده بپوشید تا استایل و تیپی بی‌نظیر را تجربه کنید.

جین‌ زاپ‌دار و پیراهن چهارخانه

شلوار جین‌ زاپ‌دار

حتماً همه آقایان در مجموعه‌لباس‌های خود چند مدل پیراهن چهارخانه دارند. این مدل پیراهن پرطرفدار انتخاب جذابی‌ست که می‌توانید در کنار شلوار جین‌ پاره‌پاره خود داشته باشید.

جین‌ زاپ‌دار و اورکت مردانه

شلوار جین‌ زاپ‌دار

شلوار جین پاره در زمستان در کنار اورکت مردانه قطعاً زیبا خواهد بود. این سبک لباس‌پوشیدن موردپسند اکثر سلبریتی‌هاست.

جین‌ زاپ‌دار و بلوز آستین‌بلند

 

شلوار جین‌ زاپ‌دار

درنهایت پیشنهاد شیک دیگر روزچین به شما خوانندۀ گرامی پوشیدن شلوار جین‌ زاپ‌دار با یک بلوز آستین‌بلند است. این مدل برای بهار و پاییز بسیار شیک خواهد بود. البته باتوجه‌به جنس بلوزتان، این استایل برای روزهای تابستان و زمستان هم کاربرد دارد.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه