آلبوم عکس پرنده‌های زیبا از جنس بادکنک!

عکس پرنده‌های زیبا

زندگی شهری ما مملو از نشانه‌هایی‌ست که دنیای دست‌ساخت بشر را یادآور می‌شود؛ تماشای هر روزۀ بتن و آهن و تمامی این مصنوعات حال خوب ما را بد می‌کند. شاید یکی از بهترین اعتراض‌ها به وضع موجود زندگی بشر یادآوری این شرایط به‌شیوه‌ای غیرمستقیم است تا شاید کمی بیشتر به یاد محیط‌زیست و زندگی ساده‌تر بیفتیم. در این گزارش تصویری با پرنده‌های زیبا از جنس بادکنک همراه می‌شویم که خود می‌تواند حرکتی از این دست باشد.

این عکس‌های خلاقانه از پرنده‌های زیبا از جنس بادکنک قابل‌ِتوجه است. تری جیمز کوک (Terry James Cook) که پیش از این در زمینه نقاشی‌های آبرنگ آثار متعددی را ارائه داده، حالا کاری متفاوت و دیگرگونه کرده است؛ کاری که به‌نظر جالب‌توجه است.

در لابه‌لای مطالب مرتبط با این پرنده‌های زیبا و بادکنکی چیزی از درونمایه‌های فکری هنرمند یافت نکردیم، اما به‌نظر می‌توان آن را ورای خلاقیتِ صرف دانست. شاید او هم می‌خواهد زندگی سبزتر و سالم‌تر را برای ما انسان‌ها آرزو کند.

با دیدن این عکس‌های عجیب از پرنده‌های زیبا و پلاستیکی چه ایده‌ای به ذهن شما می‌رسد؟ به‌نظرتان مهم‌ترین هدف هنرمند از خلق این موجودات چه بوده است؟

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share
از دست ندهید:  شوخی و ترس، جوانان را به شرکت در فعالیت‌های اقلیمی تشویق می‌کند

افزودن دیدگاه