فشن‌شوی لباس‌ دخترانه برند مونالیزا در تابستان ۲۰۱۸

لباس‌ دخترانه برند مونالیزا

مونالیزا کمپانی پیشرو در پوشاک کودکان است که در سال ۱۹۶۸ توسط Piero Iacomoni و Barbara Bertocci درایتالیا تأسیس شد. این کمپانی با بهره‌گیری از سنت و مُدروز اقدام به تولید لباس‌های بچگانه زیبا و منحصربه‌فرد کرده است و با به‌کاربردن سبک و ایده‌های نو در طراحی و دوخت لباس‌های بچگانه توانسته در سال ۲۰۱۶ سهم بزرگی از بازار داخلی پوشاک که ۷۴ درصد اعلام شده را از آنِ خود کند. ۲۶ درصد از محصولات این کمپانی سهم بازار خارجی است و در ۶۴ کشور دنیا توزیع می‌شود. فروش محصولات این شرکت بر اساس عمده‌فروشی، خرده‌فروشی و تجارت الکترونیکی انجام می‌شود. با مجلۀ روزچین همراه باشید تا از لباس‌ دخترانه برند مونالیزا بگوییم.

سبک خاص و جذاب لباس دخترانه برند مونالیزا

لباس‌ دخترانه برند مونالیزا

لباس‌ دخترانه برند مونالیزا موردپسند اکثر افراد، از اروپا و آمریکا تا آسیا و خاورمیانه است. این شرکت با هدف تولید محصولاتی باکیفیت و خاص که نظر مثبت اکثر افراد در سراسر دنیا را به خود جلب کند، با الگوبرداری از شخصیت‌های دوست‌داشتنی والت دیزنی توجه کودکان را نیز به خود معطوف کرده است. مونالیزا توانسته با ایجاد اعتمادی عمیق بین خود و توزیع‌کنندگان محصولاتش تجارتی بُردبُرد و قابل‌اعتماد را در سراسر دنیا داشته باشد و از این طریق علاوه‌بر درآمدزایی، به برندی شناخته‌شده تبدیل شود.

محصولات برند مونالیزا با دارابودن بالاترین سطح کیفیت توانسته استاندارد جهانی ISO 9001 و SA 8000 را از آنِ خود کند و با بهبود سطح محصولات خود در سطح بازار، اعتباری ارزشمند را به‌دست آورد. فلسفه موفقیت روزافزون مونالیزا نوآوری، جست‌وجوی بازارهای جدید، توجه به توسعه منابع و گسترش مهارت‌ها، به‌کارگیری افرادِ باانگیزه و پویا و ترکیب‌های منحصربه‌فرد است.

از دست ندهید:  فشن‌شو؛ فشن‌شوی امپوریو آرمانی در بهار-تابستان ۲۰۱۸

اکنون از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی فشن‌شوی لباس دخترانه برند مونالیزا را ببینید و لذت ببرید.

در صورتی که این نوشتار موردپسند شماست، خواندن این مطالب را نیز از دست ندهید:
فشن‌شو: فشن‌شوی لباس مجلسی دختربچه‌‌ها از برند ایزابلا
ژورنال جدیدترین لباس‌های تابستانی دخترانه
اقلام اساسی سیسمونی دخترانه
درست‌کردن موی دختربچه‌ها با چند مدل زیبا و ساده
مدل‌های لباس مجلسی دختربچه‌ها
مدل‌های ست اسپرت مادر و دختر
مدل‌های ست اسپرت پدر و دختر
لباس مجلسی ست مادر دختر

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه