عکس بچه گربه های شیطون و دوست‌داشتنی

بچه گربه های ناز و دوست‌داشتنی

همۀ بچه گربه ها دوست‌داشتنی هستند، اما برخی باهوش و بازیگوش هستند که این هم باعث می‌شود بیشتر موردعلاقه و توجه قرار بگیرند. در مورد بچه گربه ها موارد منحصر‌به‌فرد و شگفت‌انگیز بسیاری وجود دارد. با گزارش تصویری این هفته روزچین همراه باشید.

بچه‌گربه‌ها فوق‌العاده ناز هستند و مراقبت و نگهداری از آن‌ها و بزرگ‌کردنشان از سرگرمی‌های سالم بعضی از افراد به‌خصوص بچه‌پولدارهاست. اما در‌عین‌حال این کار مسئولیت بزرگی‌ست.

بچه گربه های شیطون و ملوس

عکس گربه
بچه گربه‌های ناز

اکثر ما گربه‌ها را دوست داریم. گربه‌ها حیوانات ناز و ملوسی هستند که آزار و اذیت چندانی برای آدم‌ها ندارند. قیافۀ مظلوم و دوست‌داشتنی آن‌ها ما را به‌سمت خود جذب می‌کند. مخصوصاً کودکان علاقۀ زیادی به گربه‌ها و نگهداری و بازی با آن‌ها دارند. شخصیت‌های کارتونی گربه‌ها نیز محبوب و پرطرفدار هستند؛ مثل کاراکتر تام در کارتون تام و جری، سیلوستر و توییتی، میومیو عوض می‌شه و… .

هرچقدر که گربه‌ها دوست‌داشتنی هستند، بچه گربه ها چندین برابر ملوس و خواستنی‌اند. بچه گربه های ناز با دست و پاهای کوچک و میومیوهای مظلومانه واقعاً دلبری می‌کنند. این بچه‌گربه‌ها آن‌قدر کوچک هستند که می‌توانید آن‌ها را در دستتان نگه دارید. البته در چهار هفتۀ اول تولد نیاز به مراقبت روزانه دارند. اگر بچه گربه دارید یا تصمیم به نگهداری از آن‌ها گرفتید، حتماً دربارۀ شرایط لازم برای نگهداری‌شان پرس‌وجو کنید؛ اینکه چه غذایی می‌خورند، چه واکسن‌هایی باید بزنند و… .

اگر خواستید به بچه‌گربه‌ها غذا بدهید، از غذاهای آبکی استفاده کنید. هرچه آن‌ها بزرگتر می‌شوند بازیگوش‌تر می‌شوند. در ادامه عکس‌هایی از بچه‌گربه‌های ناز و دوست‌داشتنی را برای شما خواهیم داشت.

از دست ندهید:  گزارش تصویری؛ اقیانوس در خانه

مراقب باشید! بچه گربه‌های نازی که خواهید دید ممکن است برای قلب شما ضرر داشته باشند. بعداً نگویید هشدار ندادیم!

بیایید با دنیای اطرافمان کمی مهربان باشیم؛ با درختان، با جنگل و محیط زیست، با آب‌ها و حیوانات. هر ضرری که به موجودات زنده وارد کنیم، خودمان در آینده متضرر خواهیم شد. چون این‌ها برای ادامۀ حیات انسان‌ها لازم هستند.

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه