گزارش تصویری از نمایشگاه گل و گیاه کرج

نمایشگاه گل و گیاه کرج

نمایشگاه گل و گیاه محفلی ایده‌آل برای کسانی‌ست که عاشق گل و گیاهان آپارتمانی هستند؛ نمایشگاهی که ستاره اصلی آن گل‌ها و گیاهان و درختچه‌های جورواجور است که می‌توانند ساعاتی آرامش و حس‌وحال خوب را برای بازدیدکنندگان در پی داشته باشند. اگر هم به‌دنبال گرفتنِ عکس سلفی و عکس پروفایلی هستید، این دست نمایشگاه‌ها را از دست ندهید!

ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج

از چهارمین روز شهریور تا آخر این هفته ششمین نمایشگاه گل و گیاه کرج در فضایی بالغ بر شش هکتار در حال برگزاری است. در این فضای سبز و دوست‌داشتنی و پرطراوت بیش از ۳۰۰‌هزار گل از ۲۰ گونه فصلی و ۱۳۰ گونه دائمی در باغ گل‌های پارک چمران در شهر کرج گرد هم آورده شده‌اند. این نمایشگاه همه‌روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب پذیرای بازدیدکنندگان است.

نمایشگاه‌های گل و گیاه یکی از بهترین اتفاقات شهری‌ست که کمی از فضای دود و آهن و فولاد و بتن دور شویم تا با سوپراستارهای بی‌زبانش که گل‌ها و گیاهان هستند کِیف کنیم. علاقه‌مندان به خریداری این گونه‌های سبز می‌توانند معمولاً در آخرین روز برگزاری دست به جیب شده و برای خانه خود و دوستان و آشنایانشان هدیه‌ای ارزنده تهیه کنند.

با هم سری می‌زنیم به نمایشگاه گل و گیاه کرج و گلچینی از تصاویری که عارف فتحی برای خبرگزاری مهر گرفته را با هم می‌بینیم.

اگر به این دست نمایشگاه‌ها علاقه دارید، می‌توانید از فرصت تعطیلات آخر همین هفته نهایت بهره را ببرید. بعد از نمایشگاه گل و گیاه کرج نوبت به نمایشگاه گل و گیاه تهران می‌رسد که معمولاً در اوایل بهار و پاییز هر سال در بوستان گفتگو برگزار می‌شود. اگر خاطرتان باشد بهار امسال با گزارش اختصاصی نمایشگاه گل و گیاه تهران در خدمت شما بودیم.

منبع: مهر

این مقاله را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر دهید
Share

افزودن دیدگاه